KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 20/3/2014, 16:13

Endzi, Maja je pravi medenjak!!! Nadam se da se oporavljas!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 16:19

Endzi, pa ona je skoro veća od mog deteta, baš deluje krupno! Kako ima nasmejano lice i deluje baš zrelije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 20/3/2014, 16:45

ENDZI, PRESLATKA JE  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/3/2014, 17:07

Endzi tvojum mlekom i luftiraj ih sto vise bez grudnjaka 
A za tusiranje ja sam odma tamo cela i kosu prala ne znam to da nesme ranu pokvasiti samo nemoj bas preko nje i poprskas je onim sredstvom i previjes ili ostavis i nju da se susi tako su svi oko mene
Maja je preslatka
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 20/3/2014, 17:51

Stvarno je Maja preslatka!Da,deluje da je starija.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 20/3/2014, 18:48

Endzi, ljubi Majce. Devojce lepojce.
Ostale trudnaje  d 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 20/3/2014, 18:56

Maja je lepotica, vidi se da je Novsko dijete  Very Happy osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/3/2014, 14:36

Endzi bebica je kao bombonica!!!!!!!

i meni su grudi horor, mazem multi mom balm, pomaze, mada ih i prsakam i okteniseptom nakon dojenja pa dobro operem kada opet dojim, da mi zarastu ranice. Probala sam DM-ovu Mama kremu, ali beba ne deluje odusevljeno, nece da uzme da sisa iako sam oprala grudi....

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 22/3/2014, 11:31

BiKsi :) ::Endzi, pa ona je skoro veća od mog deteta, baš deluje krupno! Kako ima nasmejano lice i deluje baš zrelije!
Pa bila je najveca u porodilistu,doduse konkurencija su joj bile jos dvije bebe  lol!  slikano je izbliza pa mozda zato izgleda punija nego sto jeste,mada voli da papa,doduse ljena je-(prava crnogorka) da vuce,uvjek zaspi na grudima,pa imamo problem jer place kad je skines sa istih...Pa onda sledi izmuzivanje,pa dohrana i tek je onda mirna....A smije se- kad zeza tako mamu i tatu,moze joj se  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 22/3/2014, 12:41

Endzi ,ljubi Maju puno ko med je.Tako mala a vec zeza! ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 22/3/2014, 18:17

Drage moje, meni ispadose dve plombe u roku od 10 dana. Da li ste isle kod zubara u trudnoci?
Da li je dozvoljena anestezija? Ja ne znam kako cu bez anestezije ovo da sredim  c 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 22/3/2014, 19:31

neca73 ::Drage moje, meni ispadose dve plombe u roku od 10 dana. Da li ste isle kod zubara u trudnoci?
Da li je dozvoljena anestezija? Ja ne znam kako cu bez anestezije ovo da sredim  c 


Ne brini, Neco, lako ces da sredis... pozoves stomatologa i zakazes... Salu na stanu, anesteziju smes da primis, mada mozda nece biti ni potrebna. Ima i takvih slucajeva...Samo se lepo najedni pre nego sto odes...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/3/2014, 20:53

srca srca srca Maja  srca srca srca  Endži detence ti je slatkoća neviđena  srce 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 24/3/2014, 16:26

Biksi,Klarice,kad vam je stomak poceo da pada posle CR?Rez ne vidim od torbe sto ostade lol! lol! lol! 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 24/3/2014, 16:29

neca73 ::Drage moje, meni ispadose dve plombe u roku od 10 dana. Da li ste isle kod zubara u trudnoci?
Da li je dozvoljena anestezija? Ja ne znam kako cu bez anestezije ovo da sredim  c 
anestezija je dozvoljena od drugog tromesjecja,al najbolje pitaj ginekologa...Ja sam isla na kontrolu radi krvarenja desni,nisam nista radila...Planiram uskoro jedan veliki remont  Rolling Eyes Laughing 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 24/3/2014, 21:21

Endzi ::Biksi,Klarice,kad vam je stomak poceo da pada posle CR?Rez ne vidim od torbe sto ostade lol! lol! lol! 
 lol!  lol!  lol!   b   b   b   b   b   b PLACEM   b   b   b JA imala prvi cr al se ne secam tacno...znam da sam posle manje od mesec usla u stare farmerke...a onda sam pocela da se gojim,same,brzinska klopa,tipa plazma mleko...suhomesnato i slicno.. v 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 24/3/2014, 21:38

Da vam se pokažemo pre sutrašnjeg drugog EUZ,dakle ovo je foto od juče 22+4
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 2hhpu00

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 21:41

Zgodna trudnice, Ragaco!  queen 

 igra igra igra igra 

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 24/3/2014, 21:43

Pa dobismo 3 kg od početka,a sve otišlo u stomak ,grudi i leđa.ostaše noge kao čačkalice i gooza kao palačinka-kakva je uvek i bila  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/3/2014, 21:45

Endzi ::Biksi,Klarice,kad vam je stomak poceo da pada posle CR?Rez ne vidim od torbe sto ostade lol! lol! lol! 

A ko kaže da je počeo da spada?! lol! lol! lol! I ja sam se ugojila, jer jedem kao mećava (majka samo ide za mnom i viče prekini, bićeš kao tenk Laughing ), kad dospim, slikacu stomak Endži i poslacu ti da vidis koliki je, malo veci nego kod Ragaco sada! lol! Bar je prestao onaj osećaj trnjenja o kome je Klarica pričala.

Rale, pu, pu, pu, usrale te kokoške, preslatka ti je kućica za beku! osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 25/3/2014, 05:09

Rale dragi, zgodna si mi trudnaja skroz!
Ove strane ce biti pune! Mart mesec je bio plodonosan!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 25/3/2014, 05:16

Samo neka se pune,mesta ima i-ha-haj!!!

Čekamo te,dragi naš Leptirko!!!

Bixi,cmokaj nam malog marsovca!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 25/3/2014, 09:00

Ragaco, divna ti je kućica  poljubci poljubci poljubci
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 25/3/2014, 10:23

Ragaco,stomak ti je predivan! :fsaf:bravo za kilazu!!! Pu,pu,pu.
Drugarice trudnice,ljubim vas da puca! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 25/3/2014, 10:53

Hvala na komolimentima,drage moje!
Bili smo jutros na drugom ekspertnom UZ,premeriše svašta nešto,u principu sve je ok,bebac je dosta napredan 600g,pa da ponovo radim OGTT,što sam svejedno i planirala s obzirom na IR.
Pritisak nizak,tahikardija-ništa novo,ali bi trebalo i do interniste da odem,očito mi trenutna doza terapije nije adekvatna.
U one protoke merene ColorDoplerom se ne razumem,ali kažu da je tu sve ok.
Za 6 nedelja ponovo kontrola u Frontu,a do tad u DZ za ove redovne stvarčice.
Toliko od nas za sad,ljubimo vas sve!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu