KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 18 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JocY 26/2/2014, 11:27

Kusurko baš mi je žao dekice, al to je život  zagrljaj 

Priča se o dijeti?


Ja počela u ponedeljak, cilj- 10 kg a ako može i 15 neću da se žalim.
U kancelariji gde svi nešto žvaću i jedu nije mi ni malo lako... Rekla sam koja me ponudi slatkišima, kosa joj je masna, dabogda je dečko varao.  lol!  Niko me ne nudi...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 26/2/2014, 11:44

E Bak druze i ja sam u ovoj muskoj ekipi zena  lol! ista prica, vise i ne komentarisem tudje kose i kilograme jer ic ne vidim  Very Happy I mene kad covjek pogleda jasno mu je da ne zapazam kilograme inace bih nesto preuzela po tom pitanju  Laughing 

Da ste vi meni zive i zdrave i trudne pa cemo lako za manekenisanje  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Endzi 26/2/2014, 12:56

SladZana ::

Da ste vi meni zive i zdrave i trudne pa cemo lako za manekenisanje  osmeh srce 
 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  slazem se...mada nema te trudnice koja ne brine o strijama i stomaku,meni je stomak ogroman i bicu kao kengurko,sa vrecom napred...al ne zalim,icemo na plazu u ronilackom odjelu  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 26/2/2014, 16:45

He he... ja sam moje ronilacko spremila,za svaki slucaj, ali probusila sam kasiku i pocela da vezbam...da se makar u M velicinu ronilackog uvucem, ne mora bas L da bude.  Rolling Eyes 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 27/2/2014, 09:02

 photo kladusa-kafa_zps25bcd07e.jpg


Dobro jutro svima!!!

Posto kod mene svi spavaju, ja uzivam... umesto i ja da spavam... v  Sinoc bila na zumbi... hmmm... bice od toga nesto, ako ne koji kilogram manje, bar da se osecam bolje. d

Ljubim vas sve, uzivajte u danu koji obecava !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 27/2/2014, 13:39

kusurko bas m izao dede primi moje naiskrenije saucesce
slabo sam bila ova 2-3 dana ka forumu jer nepamtim kad nas je snasla ovaka prehlada da se nemogu boriti sa svima u kuci vise,u subotu oko pola 3 miki dobio temp 38.9 na svakih 6 sati dobije ponovo u nedleju mariju uhvatilo ali samo kasalj a miki kaze stomak ga boli od kaslja.odvedem ih kod dr ona kaze virus neki uzasno hara,mene oko 5 savladalo u ponedeljak da sam morala leci u utorak nisam ni ustajala iz kreveta od bolova da izvinete od dupeta do prstiju kao da su mi misici zamrli koliko me je bolelo ali nisam imala temp,marija je isto prelezala pored mene bez i jedne reci govora po par sati i kad joj dosadi da slusa kakao je prpvociramo da progovori samo kaze sta mislite da ja vas necujem i opet tako par sati cuti ,zivnula tek oko 6 uvece a mene i dan danas muci ali moram da se borim jer oni su ozdravili a svakar,svekrva isto leze a od juce i moja najveca bebe ili ti mm se razboleo sto mi je joj najgora solucija jer je gori nego deca al ista cu moram nekako da ih sluzim sa hranom a niko nece da jede i lekovima.ovakva epidemija nas nije uhvatila za ovih 10 g braka ni jednom,dever mi sutra dolazi kuci sa terena pa se vraca u ponedeljak ja mu govorim boje da ostane jer je se i on zaraziti jer sam juce od prijatelja cula koji radi u hitnoj da je velika epitemija kod nas da nemogu da se bore sa pacijentima koliko dnevno dodju
zato slabo i pisem ovih dana juce sam malo samo preletela ali nisam imala snage nista da otkucam ovde,a kakao stvari stoje sad cu opet u krevet jer sam opet gola voda vec koji put se presvlacim danas komplet a nemam temp jedino ako nije ona unutrasnja pa da je ne ostim
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od emilie 27/2/2014, 14:41

dobar dan devojke
Kusurko,primi moje iskreno saucesce
Medolino,cestitam klincima rodjendan sa zakasnjenjem ...nadam se da si ti dobro
gde mogu videti slike sa druzenja i izvlacenja?ceci cestitam.zelim da joj taj novac donese sve najlepse
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SoJa 27/2/2014, 14:47

Kusurko, iskreno saučešće  zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 27/2/2014, 20:20

Kus, žao mi je....moje saučešće.

Shiz,nisam ništa odlučila o boji, samo sam glasno razmišljala kad već pomenuste zelenu. Drago mi je da si našla neku tu jogu  lol! i da ti prija.
A u vezi sa Balkanom...jeste... idalje je isto kao i kada si otičla, stvari isto funkcionišu i još dugo će....

Ema, pominjanje ronilačkog odela me odmah zasmejava. Moja sestra i ja zovemo ronilačko odelo naše perjane jakne. Usled pozamašnih težina, one se tako rastegnu na nama, a onako sjajne, izgledaju kao ronilačka odela.

Nina naša, ni kod nas bolest još nije iščilila. Iz gleda da je anstanmila kod moga brata, i vrlo sporo odlazi od njega. Ostali su dobro.

Ema, Bak, to je stvarno tačno....ne gledaju muškarci to našim očima. primer sa gaćama ti je oooodličan.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od emilie 27/2/2014, 20:55

Baka, sa svojih 98 godina, na samrti lezi u bolesnickoj postelji i pozeli da otkrije svom tuznom muzu, koji sedi pored njenog kreveta, poslednju tajnu pre nego umre.
- Pero, najdrazi moj Pero, pre nego sto zauvek zatvorim oci, htela bih da
ti otkrijem svoju posljednju tajnu. Idi u potkrovlje gde ces naci dve kutije ispod treceg stuba na levoj strani krova, i donesi ih.
Ode deda na potkrovlje i vrati se posle pet minuta noseci dve kutije u rukama.
U prvoj kutiji pronalazi tri jaja, a u drugoj 25,000 evra. Oci su mu zasvetlucale.
-Reci mi draga,sta znace ova tri jaja?
- Znas, Pero, u braku smo 78 godina i svaki put kad nisam dobila orgazam, stavila sam jedno jaje u kutiju.
Peru obuzme zadovoljstvo i ponos, kako je u 78 godina samo tri puta podbacio, i upita:
- A sta znaci ovih 25,000 evra?
- Eee, svaki put kad sam napunila kutiju od dvanaest jaja, nosila sam ih na pijacu da prodam.
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/2/2014, 21:10

Hvala vam drage moje  d 
Život je takav, jedni umiru, drugi se rađaju...dekica počiva pored ćerke koja mu je umrla na rukama, a da nešto postoji, dokazuje podatak da je umro na dan kad je ta ista ćerka rođena  No 
Ja se oporavljam od jučerašnjeg dana, baš je nakako bio tužan, predug i naporan...posebno meni. U trenutku kad je pop počeo opelo, meni se u kaput ušunjala osa i skliznula u džemper. Osetila sam samo jak bol u predelu vrata i leđa, posle nekoliko sekundi shvatila sam da me je osa žestoko izbockala i istrčala sam iz kapele, a mm za mnom. Kako sam samo bila ljuta, ne bih se ja toliko obazirala, da nije trenutak koji jeste i da ja nisam alergična na ubod ose i to reagujem baš dramatično. Usledila je tu i bežanija do hitne po Urbazone i Presing, pošto smoća ništa nisam imala kod sebe  v c 
Danas je stanje znatno bolje, otok prolazi kao i bol...za koji dan biću kao nova  g 

Sve vas puno  ljubav usledila je kod mene neka potpuno minus faza, javljam se uskoro u boljem raspoloženju  Wink
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 27/2/2014, 22:02

Uh Kusurko, gde te bas na sve i osa snadje...!  v 

Drz se draga!  ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 27/2/2014, 23:37

U bre Kusurko.... al to tako krene, nesreca ne ide sama...nadam se da ces uskoro biti bolje.  srce 

A ja se evo tresem kao prut, lomi me nesto samo tako... Petar divlja po ogradici, nema sanse da ga uspavam, pasulj nikako da se skuva, a mm opet nije tu...i ceo mart cu biti izgleda sama...Kako stvari stoje, raspisacu oglas za ševulja, majke mi... makar komovu da mi utrlja u stopala ako se slucajno razbolim...Za one koje ne znaju sta je ševulj, to je osoba muskog pola koja se u odsustvu muza legitimno stara o njegovoj porodici... na svim poljima. Wink 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od fight&faith 28/2/2014, 08:26

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 15qvqq0

 d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SoJa 28/2/2014, 08:30

Ema78 ::U bre Kusurko.... al to tako krene, nesreca ne ide sama...nadam se da ces uskoro biti bolje.  srce 

A ja se evo tresem kao prut, lomi me nesto samo tako... Petar divlja po ogradici, nema sanse da ga uspavam, pasulj nikako da se skuva, a mm opet nije tu...i ceo mart cu biti izgleda sama...Kako stvari stoje, raspisacu oglas za ševulja, majke mi... makar komovu da mi utrlja u stopala ako se slucajno razbolim...Za one koje ne znaju sta je ševulj, to je osoba muskog pola koja se u odsustvu muza legitimno stara o njegovoj porodici... na svim poljima. Wink 

 lol! lol! lol! lol! Ema, nasmejala si me, a još sam sanjiva  Very Happy A znam da u neku ruku i nije smešno, nervozna si, i ja tako reagujem kad sam nervozna. Nadam se da ćeš biti bolje  cmoka
F&F, divna kafica, odmah ću sebi da smućkam jedan kakao Very Happy
Kusurko  v bem mu miša, gde te nađe... Nadam se da si sad dobro  cmoka 
Cure  zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 28/2/2014, 09:00

Dobro jutro drugari dragi  Very Happy 
Kod nas kisa Jopet  v 

Kusurko osa je bas sr...no bitno da je proslo bez problema, nije alergija mala stvar. usne 
Ema sevulj se tebi po glavi mota  lol! bas je bzvz to sa poslom i putovanjima...
f&g hvala na kafici.  cvet 

Brisevi na sve moguce bestije su nam uredni, i meni i mm. Poslala sam uzorak u Konzilijum za PAI, u srijedu rezultati.
Jos ostali kariotipovi i ostale trombofilije, ali termin za davanje uzorka je tek 24.03. a rezultati hm...kraj aprila mozda. Ima Ljubic da mi se dobro uzeli  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 28/2/2014, 10:00

hocukusurnecuzvaku ::Hvala vam drage moje  d 
Život je takav, jedni umiru, drugi se rađaju...dekica počiva pored ćerke koja mu je umrla na rukama, a da nešto postoji, dokazuje podatak da je umro na dan kad je ta ista ćerka rođena  No 
Ja se oporavljam od jučerašnjeg dana, baš je nakako bio tužan, predug i naporan...posebno meni. U trenutku kad je pop počeo opelo, meni se u kaput ušunjala osa i skliznula u džemper. Osetila sam samo jak bol u predelu vrata i leđa, posle nekoliko sekundi shvatila sam da me je osa žestoko izbockala i istrčala sam iz kapele, a mm za mnom. Kako sam samo bila ljuta, ne bih se ja toliko obazirala, da nije trenutak koji jeste i da ja nisam alergična na ubod ose i to reagujem baš dramatično. Usledila je tu i bežanija do hitne po Urbazone i Presing, pošto smoća ništa nisam imala kod sebe  v c 
Danas je stanje znatno bolje, otok prolazi kao i bol...za koji dan biću kao nova  g 

Sve vas puno  ljubav usledila je kod mene neka potpuno minus faza, javljam se uskoro u boljem raspoloženju  Wink
Pa bre.... bas nije fer sta te sve snaslo!  No 
A minus faza je normalna, nece brzo proci, ali ce proci.  zagrljaj 

Dobar dan, zene, nema me, muke me muce, tj virusi i to ovi kompjuterski. Kako otvorim mozillu, tako moj Eset Smart Security 4, originalna verzija btw, odmah nadje neke kao viruse ili sta vec, i maltretira, i zakucava racunar, ma uzas. affraid  I to je bas odjednom krenulo, a ne prolazi!  Mad  Internet explorer nece da radi, tj hoce al kao da nece, i danas se naljutim i onemogucim opciju Real Time Protection. I sve je po starom, a ako se komp razboli, sta da se radi, i ja se razbolim pa se on ne sekira zbog mene!  lol! 

Uspavane ste mi ovog februara, malo nas na jutrima, al neka, vratice se cure cim prodje kisa  Wink 

Nista mi se uzbudljivo ne desava ovih dana, osim posla, popodne malo vremena za sve sto zelim da uradim. Vreme mi je ok iako nije hladno, ali mi se samo spava, pa onda bolje da je minus. Budite pozdravljene, pa se moj komp i ja javljamo cim on malo prezdravi  lol!  A da, i lep vikend vam zelim!  osmeh srce

Vidimo se (citaj: pisemo se) u martu!!!!  Wink 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 28/2/2014, 11:47

Samo da prijavim, 38, 2 ... sva caklim i sijam... love 

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 28/2/2014, 11:55

Ema pocitah problem sa (.) moze biti povezano. Rolling Eyes 

Miss i ja imam slicam problem sa kompj, pravim se da savrseno radi. Zatvorim iskacuce prozore i extra  Very Happy 


SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JocY 28/2/2014, 11:59

Ema78 ::Samo da prijavim, 38, 2 ... sva caklim i sijam... love 


I bre Ema čitam na temi o dojenju, dal je moguće od toga, a da nema čvorova? Možda te samo spucao neki virus. Šta da ti kažem osim da sjaj svog organizma pokušaš da uglancaš čajevima, limunadom i paracetamolima  lol!  Ljubim da što pre prodje.

Devojke ja počela ko Bak: petaaaak!!!!!

Večeras nam dolaze neki drugari na druženje pa će malo dijeta biti prekršena u vidu neke žestine. Živ čovek pogreši nekad   b
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 28/2/2014, 14:13

Dobar dan, zene lepe!
Kusure dragi, zao mi je sto prolazis kroz tezak period. Mogu samo da te zagrlim, duso moja i da cekam da prodje, a posle na Somersby.
JocY, uzivaj tonight.
Ja cu popiti jednu. Danas bi mom tati bio 61.rodjendan.
Necu da budem tuzna. Hocu da se setim svega sto je bilo lepo,svega sto me je naucio.
Ema, zelim ti da ozdravis sto pre.
Dlazo, fotkaj Floka, nisam ga davno videla.
FF, kafica mi je vise nego potrebna i bas takva kakvu si postavila.
Sutra idem na 1. rodjendan, pa danas moram u lov na poklon.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od mamadabudem 28/2/2014, 15:23

Ema78 ::Samo da prijavim, 38, 2 ... sva caklim i sijam... love 


A ja sam u PMS-u i mogu da zaplačem svaki čas....Užas Sad 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 28/2/2014, 15:26

Dan zenice  sunny 

Kusurko zao mi sto ti se sve to desava, ali kazu jedno zlo ne ide samo  Shocked 
Ema slatko me nasmeja sa ovim sevuljom, mislim da bi svakoj dobro dosao, ako za nista drugo onda za poslove po kuci  Laughing Laughing Laughing 
Kod nas jutros kisa, ali sada je lep dan, cuju se pticice napolju i deca koja su odmah izmilila napolje da im ne promakne dan. Za mene su ovi zvukovi vesnici proleca. Juce bila snimati pluca i hvala bogu nema nista sve je cisto, kaze dr jaka viroza, neka na tome i ostane, ali ja sam mrtvo telo.
Sve koje nisam pomenula  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od BiKsi :) 28/2/2014, 16:13

Au ala ima zakavedanih. Da se prikljucim toj ekipi. Valjda nam mart bude bolji.

Stisak cure i sto pre da budete bolje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 28/2/2014, 18:07

DRage moje, ja sam na poslove po kuci i mislila, povodom ševulja, a vi  hmmmm.... Laughing 

Evo da prijavim da sam posle 9 meseci dojenja bez ijednog problema, dobila mastitis..  b   b   b .Pisah na odgovarajucoj podtemi... a posto sam istovremeno i dobila  veštica  i posto mi je kasnila, sve se udruzilo i eto....DR samo sto se nije sokirala kada sam joj rekla da je od porodjaja proslo skoro 9 meseci, a sestra  pocela da se smeje... v  Eto, i to je moguce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 18 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu