KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 19 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 28/2/2014, 18:21

Ema,  sestro slatka  najgora si od sve dece u kom$ilooku!  lol! 

Leptirko, draga, nemoj da si tuzna. Nazdravi za sve lepe zajednicke trenutke koje ste imali...  zagrljaj 

Ja sam ovih dana mrtva premorena i iscrpljena, stresno na poslu i prenatrpani poslom pa mi eto i ovulacija od nagomilanog stresa kasni...  Shocked 

Malocas sam stigla sa posla koji sam jos u pola dva trebala da zavrsim, ijos mi uvalili i od kolege da hitno prevedem neki tekst za veceras, sve bez lektora da mi ga pregleda pre nego ga posaljem, a paznja mi je na nuli jer vec danima spavam po par sati, svako vece vucem neki posao da radim od kuce, smorih se za sve pare...  affraid 

Grlim vas za neki dobar vikendcic pred sim super zenama!  d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 19 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 28/2/2014, 18:41

Vidi ti to. Nisam ni znala da postoji ševulj. Lepo je to smišljeno, rvlo lepo. Zašto bi žena bila sama? Koga nema - bez njega se može! Zato su ga i smislili

  Kus, gde nađe osu Bog te.......

Meni je ova radna nedleja bila baš teška, ceo jučerašnji dan sam misila da je petak, a danas lepo ne verujem... mnogo sam radosna

Jocy, možemo li i mi da dođemo kod tebe?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 19 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JAmajka 28/2/2014, 18:55

Dobro veče!
Sutra nam stiže mart,proleće...Vratiće se rode i laste...

Ja sam samo protrčala kroz februar,mnooogo obaveza,malo slobodnog vremena,sitna deca i vazda odsutan muž.Mi smo u građev.radovima,preseljavamo se u veći stan,pa ga "doterujemo."Klinci su krenuli u vrtić,rastu,sazrevaju i prave razne nestašluke.Ja se sledeće nedelje vraćam na posao...

Posle duuugo vremena skoro da mogu da uđem u staru garderobu...trka za klincima,malo vežbanja,duge šetnje i blago redukovana ishrana su dale rezultate.Super se osećam...i nastavljam dalje.
Ništa što ste pisale nisam uspela da"pohvatam,"ali već od ponedeljka se vraćam na posao,imaću vremena da sve polako proučim.Do tada,ostajte mi lepe i zdrave. poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 19 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 28/2/2014, 19:18

Vratiće se rode...!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 19 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JocY 1/3/2014, 09:14

cufta ::

Jocy, možemo li i mi da dođemo kod tebe?

Moze Cufto sinoc je bilo super, a nocas mm radi celu noc, tako da je zurka za cure otvorena. Ima tekile, limuna i soli sta nam treba vise?  lol! 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 19 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu