KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 10 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od ZarPtica 11/2/2014, 09:51

maus ::
Hoce li neko kafu?
kafa photo: KAFAAA KAFA-MENJASE.gif

Moze, dogovoreno!
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 11/2/2014, 10:22

Eeeej Ptico, ste u Loznici? Sta radi pahuljica milica devojcica? Kako ste?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od ZarPtica 11/2/2014, 10:37

Mozda se organizujemo za vikend... Javljam se.
Igramo se i rastemo. Uglavnom smo dobro. Najvise volimo rodjendane i desavanja svake vrste; samo da je sto vise ljudi hahah...
Ljubi princezicu  ljubav
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/2/2014, 10:50

Dobar dan drage moje  sunny 
Maus hvala na kafici, čini mi se da joj mogu miris osetiti  Wink 
Meni je juče prvi radni dan bio više nego lud i nezaboravan, bukvalno nisam stigla da odem dekicu da vidim, ali sam se čula sa dežurnim doktorom, koji nije bio ni malo optimističan, čak naprotiv, jako su loše prognoze  No 
Sad opet trčim na posao, hitan sastanak, promena vlasti  lol!  lol!  lol!  sjaši Kurta, da uzjaše Murta  lol!  lol!  lol!  i tak...
Sve vas  d  i želim vam lep dan  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 11/2/2014, 11:08

Aaaaaaaaaaaaaaaa, pojeo mi forum post  Mad 

Elem, Cufto drzi se!

Potpuna promena plana, stize mi muzic sutra, ne putujem
Od sinoc ne znam dal da placem ili da vristim od srece, pa uglavnom na smenu radim oba

 d d d d d d d 

 c c c c c c c c 

 v v v v v v v v 

  b  b  b  b  b  b  b  b 

Bice duuuugo tu, bas mi fali, ko vode da nemam, a opet falice nam pare za bebu, a opet bicu tu 23. na izvlacenju, pa mi se bas putovalo, al opet bolje da idem na leto trudna i tako..... kakva zbrka u glavi

Idem da zavrsim nesto pa kuci da se bacim na spremanje doceka  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 11/2/2014, 11:36

Dobro jutro zene drage!  cvet 

Bak, barem cete ti i tim biti zajedno, svejedno gde Wink Inace, ja i ne znam gde ti tm radi, znam da putujes cesto kod njega, li ne ispratih gde  Razz 

Ja volim ovu nedelju, uprkos ludilu i opstem haosu na poslu koji ce da traje bogami jos nekoliko meseci, jer je u ovoj nedelji rodjus mm-a, mog tate, i Dan Ljubavi  srca1 tako da ce biti slavlja i slavlja!  sreca 

Mm puni jubilarnih 40, ja sam imala lepu zamisao da ga iznenadim nekim super egzoticnim putovanjem, ali jbg, niti sam uspela parice da prikupim, niti mogu na poslu da uzmem odmor da bi otputovali, tako da ce se zadovoljiti nekim "normalnijim" poklonom...  d 

Kusurko, drzim fige za dedu, i da Murta bude barem malo bolji od Kurte  igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 11/2/2014, 15:54

Auhhh bak, kakav dramatichan obrt  Shocked . Najvazhnije ipak da ste zajedno, pa taman fino da na ljeto idesh kod muzha da trudnujesh.
Cufto, kako je proshlo kod chika zubara?  v  Tako je to s nama koje chesto i lake shale idemo kod ginekologa.
Sofija, da smislish neshto originalno da iznenadish tm.
Drzhim i ja palcheve da Murta bude bolji od Kurte.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 11/2/2014, 18:01

Pa ja sma potpuno luda. mislila sam da s ekod Maus ide 13. marta. Onda vidim iz vaših poruka da je ranije, zato sam pitala. Zato sam i rekla da Šizika neće u martu doći  Very Happy .

Ja bih vrlo rado došla sa L, ne dežuram. Ali u subotu popodne se nalazi moj razred iz osnovne škole, jer su neki iz inostranstva došli. Mi imamo svoju grupicu na Google, pa smo u dnevnom kontaktu. odgovaralo bi mi ranom zorom. Mibi prve stogle. Niko ne ustaje tako rano kao ja  Very Happy . Moram da kažem da mi je jaaaako žao  Sad . Ne radim ni u petak "dan zaljubljnih" sam još pre mnoooogo godina prijavila kao slavu. Onda kako su koje vlasti dolazi, dodavale mi još po jedna dan.

Kod Čika Zube je bilo SUPER! Poslušala sam Emu, pojela čokoladu u kolima pred stizanje (sa druge strane usta), ali priznala sma da sam morala.

Zub će mi biti gotov u četvrtak i uveče će mi ga staviti. I ponovo ću biti normalna debela devojka. Mislim moći ću bez skrivanja da se smejem do mile volje. NIŠTA nije bolelo... čak sam razmišljala tokom popravke o poslu, i kako ću sve to da uklopim  Very Happy 

Posle sam sa mojom MIlicom sestrom pre odlaska u jaslice ućarila i jednu kafu u kafiću. A napolju toplo, a ja van sebe od sreće što sam završla kod Čika Zube.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 11/2/2014, 18:21

Cufto, molim te preciziraj, 100 ili 300 g, cisto da znam iz profesionalnih razloga !zbunjen
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 11/2/2014, 18:33

100 Ema. To je zato što dolazi proleće pa sam se malo uzdržala. Za takvu priliku bi u običnim okolnostima bilo 300. Da ne zanemoćam
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofka 11/2/2014, 19:00

Eeeeeeeeeee Cufto, tamanis cokolade, pa posle kukas kako ti sve tesno  lol!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 11/2/2014, 19:10

Dobar dan, drage moje, ja ću se propiti.
Iznervirana danas, reproduktivno posrnula( šta je tu novo). Što se više trudim, rezultati sve gori. Nisam znala šta bih sa sobom, pa sam se dočepala jabuke fine, pitke.
Kuse moj lepi, nadam se da je danas dan prošao , mirno sigurno nije, čudo je politika.
Ćufto, opet furas holivudski osmeh!
Ne sumnjam da će Maus upriličiti provod veka. Moram samo da se pohvalim da sam bila opšti talenat za utovaranje drva, mislim, ne nudim se, izbegavam da podižem teret, da mi se muž ne ulenji.  lol!  lol! 
Ema, mogla bih roman o svekrvi napisati,ali neću, možda ona postane slavna.  lol!  lol!  lol!  lol! 
Bak, uživaćeš, a i putovaćeš trudna! Biću malkooo sebična, pa ću ti reći da se radujem što ću te videti i upoznati!
Sofija, lezi ti u kofer kao na onoj slici, pošto si preslatka i neodoljiva u tom izdanju, možda dragi iznenadi tebe!
Eh, rakijo, uradi svoj posao. Mrzim kad od nemoći postanem plačipipi, a ovamo izigravam jaku curu....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 11/2/2014, 19:51

Leptirko

Obozavana jedna ti!!  ljubav   zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 11/2/2014, 20:09

Sofi, dete malo, slatko  osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 11/2/2014, 21:18

Jesi Leptiru, super.si. JA sam ti to prva rekla, a sad se ova Sofija trti tu :)
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 11/2/2014, 22:46

Trtcsulja jedna prava!  sestro slatka 

 srcasti poljupci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 11/2/2014, 23:25

Hm, Maus jel torta spremna? Bar od 30 jaja i 3 kile oraJa bez toga nista. Stize teska masinerija za jedenje slatkoga  lol! Izes drva, utovarivacemo ih u martu  Wink 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 11/2/2014, 23:37

v  v  v  v  v  v  v  v  v
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 11/2/2014, 23:41

Jel sam ja rekla nesto  Embarassed Shocked Embarassed Shocked  Wink 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 12/2/2014, 05:52

Šta ste vi svojoj ženi - sin, brat, otac, deda? Da li joj pružate još nešto sem malo para

Bak, nemoj ti Maus za tortu. Ti danas treba da napraviš tortu! Danas je TVOJ dan! Mužić Pužić stiže....

Kus, ipak držimo palčeve deki.

Odoh! Ljubim vas, Idem peške.....krećem.....proleže se vratilo, Bakišin muć se vratio....a ja peške....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 12/2/2014, 08:49

Dobro jutro!

Leptirko prijatelju moj po jabuci Very Happy ne daj se! Ajd ti kod mene u subotu, imam sljiiivu, znas kaKA je, a ima i jabuka, mislim za jesti. Bice i torte, ak` Bak i Tina budu dozvolile da pridjemo istoj, ak` ne, kupicu nama euroblok, pa cemo se sladiti...i smeskati se dok budu pakovale drva u podrum.

Bak pa sta ti mislis??? Da ja sprckam neku tortu sa patispanjom i pudingom gore mesto fila??? Za ovu tortu, koju pravim, ubijam 40 jaja, 2 kile oraJa i 2 kile lesnika, 2 kile badema. Kora ukupno 30-est komaTa.

Tino kupila sam svecice Very Happy Broj 5 i 3 uuuuuuuups pardon 3 i 5

Cufto draga cokolada je lek za sve. 100 grama, 300 grama mmmmmmm Zivela cokolada!

Siz pa gde si ti zeno lepa?

Sofija trciguzicka:D 

Ema novi avatar lol! lol! lol! lol! 

Bila u ponedeljak na rukometu. Joooooooooooj miline. Nic zaboravila nisam. Bilo je fenomenalno. Bas sam se primila Very Happy 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 12/2/2014, 10:01

Dan!

Ja kao poFatah sva desavanja ovde za vreme mog odsustva, pa mi nista nije jasno  Rolling Eyes Nema veze, uzivajte vi meni ako mozete, mene ova toplota ubi! I ko zna kad ce i da li ce sneg da padne??  Sad 

Bak, kako ti po vrucini? Aha, videh ne ides, nema veze, vazno je da se vidis s muzem, gde god da je Very Happy 

Masem!
 ff  d 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 12/2/2014, 10:02

Zene drage

Dobro jutro!  sunny 

Aaa bas vam zavidim na vikendaskom druzenju! Ja nisam fan "ljute", ali zato popijte casu vina za mene Wink Ja sam ipak odlucila da mm-a za njegov rodjus iznenadim kracim vikendom u njegov rodni grad, nasla sam povoljne avio karte, kada vec nisam prikupila vise parica za neko egzoticnije putovanje, i kada nisam uspela da dobijem slobodne dane na poslu - makar nam je ovaj vikend produzen, jer je u ponedeljak drzavni praznik, pa cemo spojiti to sa njegovim rodjusom i Danom Ljubavi  osmeh srce 

A zato vama luuud provod zelim - zenski, najbolji!! Nadam se da cete slikovito ovde docarati impresije Wink

 radost 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 12/2/2014, 10:17

Torta...torta....drva...torta...


ima li neko kafu da posluzi???


Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Kafa-box
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 12/2/2014, 11:01

Bak, ko vozi? Cisto da znam sta da kakzem Mimi da spremi za pice!!!


elem...imamo jedno slobodno mesto...  Rolling Eyes 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 10 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu