KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 17 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Vuchica 25/2/2014, 08:05

medolino87 ::Dobro vece  Very Happy  Neke cure nas znaju a neke mozda ne  Wink 
Svratila sam da cestitam Ceci i da joj pozelim da se uskoro svi mi radujemo sa njom  osmeh srce 

Ostale devojke ljubimo sve i mislimo na sve vas iako nas dugo nema na forumu... Uglavnom smo dobro,vrtiguzi rastu,vec imaju godinu dana i svakim danom su aktivniji i neuhvatljivi,zaista sam ih razmazila pa me sada samo pogledaju ispod oka,nasmeju se i zezaju  Wink  Ja sam dobro, moram biti dobro  Very Happy  cekam jos jednu terapiju i nadam se poslednju  Very Happy 

Ljubimo vas puno, puno  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci i zelimo sto vise pozitivnih beta i lepih bebica  poljubci poljubci poljubci

Medolino, duso, drago mi je da cujem da si dobro i da uzivas sa svojim vrtiguzima.  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Navijam svim srcem da sledeca terapija bude krajnji korak ka potpunom ozdravljenju  as 
Saljem puuuno poljubaca tebi i tvojim momcima  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 25/2/2014, 08:22

Dobro jutro drugari!  Very Happy 

Cuftice i ja sam prosle godine krecila nesto kao pistaci jedan zid, super sam zadovoljna  yes Shizz  likeit 

Juce kontrola prosla uredno, ali naglasavam "dobar je glup".  v 

Ovdje je sinulo  sunny ali ja danas nemam kad da uzivam u njemu, mozda sjutra.

 d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 25/2/2014, 09:43

Dobro jutro i od mene !!!!

Medo, nemoj ponovo da nam nestanes, ostani ovde sa nama...

Ja bila zumbi sinoc... moram da priznam da je bilo bolje nego prosli put, ali i dalje nemam kontrolu nad svojim pokretima... tj onim sto se pokretom moze nazvati...kondicija katastrofa, ali nemam nameru da odustanem. Sada sam se bas zainatila, pa sam resila do juna da skinem 10 kg, a do septembra da se lepo utegnem i zategnem da sve puca.

Odoh da nahranim mladunce i dlakave stvorove, svi me belo gledaju...  Very Happy 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 25/2/2014, 09:51

Dan jutra!

Ja od jutros vredna, dala krv za hematologa iduce nedelje, trazila mesto za parkiranje pola sata, sad doruckovla pa u nove radne pobede.

Shizo, da, ja sam bas neki ljutisa  Wink I nisi ti dala poredjenje, ja sam  yes Opusteno  love 

Medolino, neka si nam se javila bar na minut, ljubi medenjake, verujem da ce sledeca tarpije biti stvarno tacka na sve ono sto se desavalo  osmeh srce 

Ljubim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 25/2/2014, 13:22

Dan jutra  sunny 

Medo neka si se ti nama javila, decacima srecan rodjendan, i neka ova terapija bude kraj te price  poljubac poljubac poljubac 

Kod mene sve po starom jos uvek bolesna, kasalj me unistava skroz, nema sta vec nisam pila ali nista ne pomaze, sigurno to mora samo da prodje.  Shocked 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od KoMetaK 25/2/2014, 14:36

Ja ne znam ni da li sam se upisala uopste u februaru ili ne  Embarassed Embarassed Svasta me stiglo, pa me nije bilo.
Mnogo mi je drago da sam upoznala neke curice odavde u nedelju, samo sam potvrdila da su prave duse. Sa nekima od njih cu se druziti nadam se uskoro, samo zato sto gravitiraju ka severu.
Ljubim vas sve odreda, posto ne mogu da pohvatam ko sta radi.  Embarassed ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 25/2/2014, 16:29

Dobar dan.
Medolino, drago mi je da si dobro. Neka prodje i terapija sto pre i da se kpnacno opustis sa svojim vrtiguzima koji sigurno vec pomalo setkaju.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 25/2/2014, 21:26

Medolino, kućo stara, prolete godinu dana. Srećan vam prvi rođiš, i da se nauživate. Sada u drugu godinu.

Ja juče hodala kao nenormalna, danas mala uplala mišića. Za sada mi je hodanje do posla (ali ne svaki dan), jedina vežba. Uskoro ću kad malo uđem u kondiciju svaki dan. To je 5km tamo i nazad.

Shiz, nisam još odlučila. Zelena se i meni jako sviđa, i znam SlaDŽinu zelenu, sećam je se sa slika..... imala sam je već...davno...nešto mi je bleda za proleže... možda bude malo toplija sa žutom u toj zelenoj..... ne znam još
A što si odustala od Tai Čia.....odličan je iz hiljadu razloga...posle Kine, još više mislim da je dobro. Ja ga savetujem mojim pacijentima. Kakve veze ima koordinacija.....i to se vežba - "vežba čini majstora".
Važno je da ste našle nešto što vam se sviđa. Dopada mi se što jedni drugima dajemo predloge. Mnoge stvari nam ne bi pale na pamet da nas nema toliko ovde...

Kometo.....počela je nova godina.....godina za raznolike pobede...

KOd mene ništa značajno novo......tu i tamo još bolesnih po kući, ali će i to proći....

Shiz, ne bih
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 25/2/2014, 22:35

SladZana ::Juce kontrola prosla uredno, ali naglasavam "dobar je glup".   v  
Jel' to znachi da se mangupi i neradnici izvlache na rachun onih koji crnche?

bak ::Shizo, da, ja sam bas neki ljutisa  Wink I nisi ti dala poredjenje, ja sam  yes  
Ma znam da nisi ljutisha al' primjetih da nedostaju i krava i magare.  zbunjen   lol! 

MAAKKI :: Kod mene sve po starom jos uvek bolesna, kasalj me unistava skroz, nema sta vec nisam pila ali nista ne pomaze, sigurno to mora samo da prodje.  Shocked 
Maakki, pa ti ovo vec odavno vuchesh? Ili je ponovo isti problem?

KoMetaK :: Sa nekima od njih cu se druziti nadam se uskoro, samo zato sto gravitiraju ka severu. 

 grljenje 

cufta ::

    Shiz, nisam još odlučila. Zelena se i meni jako sviđa, i znam SlaDŽinu zelenu, sećam je se sa slika..... imala sam je već...davno...nešto mi je bleda za proleže... možda bude malo toplija sa žutom u toj zelenoj..... ne znam još
    A što si odustala od Tai Čia.....odličan je iz hiljadu razloga...posle Kine, još više mislim da je dobro. Ja ga savetujem mojim pacijentima. Kakve veze ima koordinacija.....i to se vežba - "vežba čini majstora".
.
.
.
   Shiz, ne bih
Kod mene je takva boja u radnoj sobi/igraonici koja vodi u vrt, bash unese prirodu u kucu.
Ma molila sam zemlju da me proguta na Tai Chi, svi se okrenu na jednu stranu samo ja na suprotnu. A jedan zid oblozhen ogledalima, kad se ugledam  v . Josh se instruktor zabavljao sa nekom Novosadjankom, dao mi njihov broj da joj se javim, da se druzhimo. A ja  Embarassed  Ashtanga yoga je moj cup of tea, ali i to uz odgovarajucu instruktoricu.
I dok ispisa poruku ti se odluchila.  likeit 
Svima  ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/2/2014, 22:39

Dobro veče lepe moje,
da vam se javim na kratko. Naš dekica nas je napustio i svi smo baš, baš tužni. Proveli smo dan u organizaciji svega, kako to već prilika nalaže  Crying or Very sad 
Sve vas  zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 25/2/2014, 22:52

Lepo je sto pominjemo rekreaciju, a ide prolece...

KOd mene yoga, tai chi, pet tibetanaca i sl  "ne pogadja zicu". To nesto mora da bude dinamicno, da se lepo preznojim... uh sto volim onaj osecaj kad se posle treninga istusiram......Sto se tice smejanja samoj sebi, ja se na zumbi ne smejem,  ja  bih da kukam od muke, jer, iako sam se godinama bavila plesom, vecinu tih koraka nema sanse da uradim, pogotovu ako ukljucuje mlataranje rukama preko glave i ne daj boze u krug...Ne da sam ispala iz ritma, fazona, kondicije i cega vec sve ne...Al bas me briga, nek mi se smeje ko hoce, ja barem mogu nosem da dodirnem kolena, mada me nesto malo zulja stomak.... Rolling Eyes   Iskreno, uopste ne osecam svoje zglobove, niti prepoznajem svoje telo... al, bitno da vezbam i da   se kuci vratim mokra.

A sto se tice krecenja... je l mora zid da bude jednobojan? A recimo jednobojna podloga i nekoliko sablona...? Ili da Lucija oslika... zasto da ne? Mi u stanu imamo jedan mali pregradni zid, koji je trenutno tamnozelen, ali cim Petar krene u akciju, to ce biti njegov licni zid za saranje...


Ev malo ideja...sta cu kada volim boje... samo nek je sareno...

https://www.google.rs/searchq=sareni+zidovi&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=KxANU5ykHcT4ygO8y4DYCQ&ved=0CCgQsAQ&biw=1366&bih=657
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 25/2/2014, 22:53

hocukusurnecuzvaku ::Dobro veče lepe moje,
da vam se javim na kratko. Naš dekica nas je napustio i svi smo baš, baš tužni. Proveli  smo dan u organizaciji svega, kako to već prilika nalaže  Crying or Very sad 
Sve vas  zagrljaj 

Draga, iskreno saucesce...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 25/2/2014, 22:59

Kusurko draga zao mi je zbog deke  zagrljaj moje sucesce.

Shizz upravo, mada dodajem i "sto prosto kad moze slozeno"  Very Happy 

Sto se rekreacije tice ja se  Embarassed pravicu se da nista o tome ne pricate  Razz 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 25/2/2014, 23:30

hocukusurnecuzvaku ::Dobro veče lepe moje,
da vam se javim na kratko. Naš dekica nas je napustio i svi smo baš, baš tužni. Proveli  smo dan u organizaciji svega, kako to već prilika nalaže  Crying or Very sad 
Sve vas  zagrljaj 

Primite moje saucesce, draga...

 zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 25/2/2014, 23:36

Kusurko, primi moje iskreno saucheshce.

SladZana ::Shizz upravo, mada dodajem i "sto prosto kad moze slozeno"  Very Happy 
Pa ako se na osnovu te slozhenosti mozhe zaposliti i placati josh poneki rodjak - onda je to sasvim opravdano i prihvatljivo.  Wink 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 25/2/2014, 23:38

Shizika ::Kusurko, primi moje iskreno saucheshce.

SladZana ::Shizz upravo, mada dodajem i "sto prosto kad moze slozeno"  Very Happy 
Pa ako se na osnovu te slozhenosti mozhe zaposliti i placati josh poneki rodjak - onda je to sasvim opravdano i prihvatljivo.  Wink 

 Sad se pitam da ti nisi bila umjesto mene na sastanku  Shocked Very Happy u sridu ga ubode!  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 26/2/2014, 00:00

Da ne pomisli kogod da sam  veštica , ja se samo sjecam kako stvari na Balkanu najcheshce shljakaju.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od BiKsi :) 26/2/2014, 00:13

Kusurkice,  zagrljaj .

Cure, mirne snove želim svima.

Odo, bar sat da otkinem, a ako Arsica bude dobar, možda i dva čitava!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 26/2/2014, 08:22

Kusurko, duso, primi moje saucesce!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 26/2/2014, 09:15

hocukusurnecuzvaku ::Dobro veče lepe moje,
da vam se javim na kratko. Naš dekica nas je napustio i svi smo baš, baš tužni. Proveli  smo dan u organizaciji svega, kako to već prilika nalaže  Crying or Very sad 
Sve vas  zagrljaj 
Kusurko, primi moje saučešće. Znam kako se osećaš, isto mi se to desilo za Novu godinu, i to duplo, ali vremenom ćeš prihvatiti.  v  Neka tvoj deka počiva u miru.
 
'bar dan, cure!
 
U poslu sam, jurim da vidim novosti oko Nini, pa da radim. Sunce se već pomolilo, pa uživajte danas napolju, ukoliko ne radite.
cveće
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 26/2/2014, 09:35

Dan cure!

Kusurko, bas mi je zao, zivot je to

Sta ste se dovatile vezbi, ne prija mi prica  lol! A  sunny zene se sete kupacih kostima  lol! 
Ja sam neki vrlo cudan lik, osim extremno debelih/mrsavih ja to nista ne primecujem  Embarassed  Embarassed To 10 kg gore-dole.... ni na sebi, a tek na drugima.... Fali mi nesto u oku sto bi primecivalo takve stvari. I fali mi uredjaj za budjenje u glavi al to je druga prica  Razz 

Idem da radim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 26/2/2014, 10:14

bak ::Dan cure!



Sta ste se dovatile vezbi, ne prija mi prica  lol! A  sunny zene se sete kupacih kostima  lol! 
Ja sam neki vrlo cudan lik, osim extremno debelih/mrsavih ja to nista ne primecujem  Embarassed  Embarassed To 10 kg gore-dole.... ni na sebi, a tek na drugima.... Fali mi nesto u oku sto bi primecivalo takve stvari. I fali mi uredjaj za budjenje u glavi al to je druga prica  Razz 

Idem da radim  osmeh srce 

Jutro, zene!  sunny 

Hehe Bak, mislim da vecina muskaraca na slican nacin dozivljava zensku tezinu koju si bas sada opisala - ne primecuju tih 10-ak kg oscilacije, samo se mi zene time cimamo  Laughing 

Uvek se setim kada se povede prica o ovome predivne porodice u kojoj sam zivela za vreme studija u Americi, veoma skladna porodica dvoje zaljubljenih jedno u drugo supruznika. Zena je imala negde 15-ak godina vise od mene (bila je je bas godina koliko imam sada ja:)) i nekih 15-ak kg vise. Mi smo zajedno prali i susili ves, je li, i jedan dan je sakupljao njen muz ves i doneo mi moje stvari u sobu, kada ja vidim da mi je doneo njene gacice. Ja sam sitne gradje, i uglavnom nosim xs/s velicinu, a ona je bila mislim L velicina, dakle, bilo je razlike. Pritom, ja sam uglavnom nosila malo vise "isfazoniraniji" donji ves, dok je ona nosila klasican. Ja ih vratim njemu i kazem uz osmeh da su njene i da nije primetio razliku, a on mi na to odgovara: "Meni je to sve isto, meni je sav taj zenski donji ves slican, a vi ste ionako tu negde slicne gradje". Dakle, nije bilo slicnosti ni po prvoj, ni po drugoj stavci, ali je njemu to manje-vise sve bilo slicno  lol! Imam i jos nekoliko slicnih primera kod svojih dobrih muskih drugara, na kontu tih 10+/- kg gradje, a pogotovu kada mi kazu da sam smrsala onda kada se malo ugojim, ili obrnuto, da sam se malo ugojila onda kada smrsam  Laughing lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 26/2/2014, 10:43

Tako ja Sofija cesto, da ne ispadnem neizainteresovana za nekoga lupim tipa "sto si ti smrsalaaaaaa" a zena se frapira posto se realno ugojila  Embarassed Ili kad meni neko kaze da sam se ugojila, a realno i jesam najcesce, ja to tek onda primetim, ako izuzmemo sto se cudim sto me sve steze  Embarassed 
Ili kazem koleginici pre neki dan da joj je dobra nova boja kose, a ona se ofarbala (promenila boju) u decembru Shocked a svaki dan se vidjamo

Ja sam odavno rekla da sam ja u stvari muskarac sa sikama  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 26/2/2014, 11:00

Dan jutra  sunny 

Kusurko moje saucesce zagrljaj 

Vidim spremanje za lepo vreme i leto pocelo, bar razmisljanjem o vezbanju, ako i to je pocetak. Kod mene je situacija obrnuta, nemam viska, a i ovo sto imam lako izgubim. Toliko sam na nogama i krecem se da mi vezbe uopste i ne trebaju, a da priznam i nemam snage jos i za to, no ako bude trebalo bice i toga.
Osvanuo lep i suncan dan, meni danas malo bolje, htela nesto da poradim u dvoristu, ali mislim da cu ipak odloziti za koji dan dok se ova prehlada ne smiri skroz.

Sve vas  ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od KoMetaK 26/2/2014, 11:17

Kusurko, moje iskreno saucesce!  zagrljaj 

Devojke, vidi se da se spremate za letovanje, samo o vezbanju pricate. I ja ko Bak bih da izbegnem temu, ako moze!  lol! lol! Sve mi je ostalo od trudnoce, stomak mi je samo za nijansu manji, iako ponovo poceh da uzimam glukofaz, ali mi je stomak ko balon i dalje. Mislila sam da pocnem da vezbam jer se sve vratilo u normalu, ali ne smem dok mi ne prodje bol u kicmi skroz. Tako da sam (kao) na hrono ishrani, ali smo u Srbiji pravili pauzu, najeli se ko blesavi kolaca i mislim da mi se sve vratilo. Nadam se samo da ce mi uskoro biti bolje i da cu uspeti da pocnem da vezbam makar jogu ili pilates, pre svega zbog kicme.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 17 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu