KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 24/1/2014, 17:36

Luckystar,nalaz hsg je odlican zato sad krupnim koracima napred!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/1/2014, 17:37

Makice, ti si nam povukla nogicu kao prva trudnicica u 2014. godini , neka se taj niz nastavi tokom cele godine . Neka ti je lepa i laka trudnoca do kraja, uzivaj sa svojom bebicom i tm .

Palcice , koji ti je danas dan od ET, ne racunajuci dan ET . Ako ti je deveti a pojavilo ti se to braonkasto ,onda si 100 posto trudna , tu nema omaske . To ti je implantacijsko krvarenje koje se javlja izmedju 7 i 9 dana u zavisnosti u kom stadijumu razvoja su bebe vracene . Ako su bebe bile starosti 3 dana onda je implantacija 9. dan a ako su starosti 5 dana tj., blastociste onda je implantacija 7 dan od ET . To ti je sigurno tako .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/1/2014, 17:42

Genedina meni je ET bio 17og,a 15og aspiracija.Izgleda se ne uklapam ni u jednu od tvojih opcija Sad A kako da protumacim sto grudi prestale da bole?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/1/2014, 17:55


Palcice,Znaci, danas ti je 7 dan od ET . Kazem ti da se implantacijsko krvarenje javlja od 7. do 9.dana . Ja mislim da je ipak implantacijsko . Mozda bi moglo da bude eventualno kao posledica aspiracije jer su ti izvadili cak 25 jajnih celija , ali je cisto sumnjam da je to od toga . To sto te grudi vise ne bole to ti nista ne znaci, obicno one ni ne bole uopste u tim pocetnim danima trudnoce . A bolele su te zbog toga sto si imala jako, jako veliki estradiol tj., 25 x 200 ili 250 a to ti je preko 5000 estradiol pa nemoj da te cudi zasto su te bolele, zaista bi bilo cudno da nisu bolele .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica1984 24/1/2014, 17:56

Palcice,nemoj se sikirati i meni je tako bilo pa eto vidis rezultat.Ni ja se nisam uklapala ni u jednom od ovih dana.Ja sam jos 4.og ili 5.og dana imala tu tackicu crvenkaste boje,kasnije sam imala malo braon sluzi,a embrioni su bili 5 dana stari.Simptomi su nam isti tako da verujem da si i ti u blagoslovenom stanju vec i ne tripuj se,draga Razz Opusti se ako mozes malo,mada znam koliko je tesko.
Devojke,hvala vam do neba na vasim zeljama,sve je dobro krenulo pa neka tako i ostane.
Saljem vam bebi prasinu  konfete bb i sve vas  d 
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 24/1/2014, 17:59

Palčice,ne brigaj rano je za ciklus-tek ti je 7.d.p.t.,a te grudi stvarno nisu merodavne...probaj da se opustiš malo,zanimaj se nečim,batali malo forum i internet-eto na jedno veče.Ne kidaj se,ti sad tu ništa ne možeš,što je do tebe bilo-doprinela si.
Spremite neku lepu večericu,pronađite neki filmić za opuštanje...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/1/2014, 18:06

Drage moje hvala na podrsci  zagrljaj 
Evo smiricu se,obecavam  Laughing 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 24/1/2014, 18:17

Palcice tako je meni bilo sa grudima,pa evo me usla u 33.nedelju...tako da nas ne sekiras ovdje  Very Happy  Very Happy  Kusurkoooooooo idemo jos malo,ja sam ti rekla VEC SVE....d77 tebe posebno vucem za nos i prasim  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  d  d  d  d  d
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/1/2014, 18:46

Endži  queen poljubac 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 24/1/2014, 19:15

Endzi, vrsnjakinjo moja, veliki  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 24/1/2014, 19:18

Palčice, slušaj šta ti kaže Endzi i ja ti želim da do kraja ideš njenim stopama srca1 trudnica srce beba beba 

d77, neka je sa srećom, draga  d d b b d d b b

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/1/2014, 19:21

Sojčice i ti da ideš njenim stopama i rodiš jednu takvu prdu ko sa avatara  osmeh srce osmeh srce osmeh srce d d d d d b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/1/2014, 20:13

Makice čestitam i bravo za srculence  radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

D77 srećan početak samo se opusti u dobrim si rukama znaju oni šta rade navijam jako  b b b b  b  b  b  b 

Palčice cure su ti sve rekle i ja vjerujem da je implatacija ništa ne brini ti si nama  trudnica 
kao i kusurko navijam jakooooooo za vaše pozzzzz beteeeeee roda  roda  beta  roda  roda  beta  roda  roda  beta  roda  roda  beta  roda  roda  beta  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/1/2014, 20:51

Nisam u toku novi trudnicama zelim cestitke da im sto pre prodju 9 meseca i da ugledaju plod svoje ljubavi.A koje tek pocinju zelim srecan pocetak.
Mene su zvali iz Nisa i 28.01 idem za Diferelin i pocinjemo sa bockama a do 03.02 pijem Mikroginon.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 24/1/2014, 21:48

Sofija
Ja sam danas (3-ci dan ciklusa) radila hormone (vecinu, koji se rade sada). Svi su mi ok osim jednog - prolaktin mi je veoma visok! ::
Sofija,reci mi koliko sati nakon ustajanja si radila prolaktin.Ja sam jednom imala tri puta veci prolaktin i zakazala cak magnetnu rezonancu hipofize,da bi me kad sam otisla kod dr u NS ona pitala kad sam dala krv.A ja sva vazna pa odmah kad ustanem,tu mi blizu bolnica.A ona meni e pa draga moja prolaktin se radi najmanje dva sata nakon ustajanja..Eto vidi ako nije proslo dva sata,verovatno ti ne pada odmah kad se probudis.
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2014, 21:49

Zene moje najdraze

Stigli mi rezultati za prolaktin - ujutru sok, ovoga puta 1200 (juce 1000, ali sam jutros ustala u 6), a danju sva preostala 3 su mi idealna. Mislite li da imam neki problem i da li mi treba terapija, s obzirom da mi samo jutarnji prolaktin nije dobar, a svi ostali dnevni su sjajni...

Imala li je neka od vas slicnu situaciju?  Shocked 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 24/1/2014, 22:05

Palcice trudnice ja sam patila za tvojim simptomima jer oni ukazuju na trudnocu. Mene je samo boleo stomak i spavalo mi se dosta od utorgestana i nista vise. Ti si nasa trudnica i uzivaj  vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv 
Lelas draga navijamo za  juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš   juriš 

D77 srećan početak mila
Makice cestitam na najlepsoj muzici i  srce 
Ja zvala ceo dan da zakazem drugostepenu ali prvo se niko nije javljao na tel, posle bilo zauzeto, pa opet se niko nije javljao da sam bila pored kretenuse koja se javlja na telefon raazbila bih telefon njenom glavom borba .
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 24/1/2014, 23:50

makica1984 ::
Jecka ::
makica1984 ::Jecka,moj slucaj nije bas kao tvoj,jer sam od pocetka vojni osiguranik i mogu ti reci da se mnogo brze dolazi do vto kao vojni.Ja nisam imala ni komisije ni one silne glupe rezultate da radim pred vto.Sve sto sam imala da spremim za postupak je kompletn krvna slika,misljenj interniste,hormoni 2.dana ciklusa,krvna grupa i test na hiv i hepatit,i to sam sve resila za 2 dana na vma.Terapiju dobijas na vma,a sama biras kliniku gde ces raditi vto s tim sto kod njih placas postupak,ali ti vojno osiguranje refundira posle mesec-dva svaki dinar.Mnogo je lakse biti vojni osiguranik pogotovu ako si u BG-u sve ide brzo.

Makice hvala na informacijama! Sve je tako kako si napisala tako da smo se odlucili da sve nastavimo preko vojnog osiguranja (nadam se da ce ici lakse bez komisija i predugog cekanja). Kod kog doktora si ti bila na VMA? Ja sam 2010 radila HSG na VMA kod dr. Nenadica i bila sam jako zadovoljna on me je dalje uputio na histeroskpiju i laparaskopiju u Front, i sad se opet vracam njemu. U ponedeljak opet kod njega na detaljan dogovor sta ciniti dalje. Koju si ti kliniku birala kad si radila vto? Hvala jos jednom  usne 

Ja sam dr Nenadicev pacijent takodje,poslala sam ti i p.p. ovde ali pretpostavljam da nisi videla.Veruj mi da ces preko njih sve brze i sa manje stresa zavrsiti,jedino je problem sto moras imati 220000 din za icsi koji se placa na dan aspiracije.Meni je on predlozio Ivanovice mada mozes i da trazis neku drugu ako zelis,oni najvise sa Ivanovicima saradjuju.Ja sam prezadovoljna njima.Evo danas sam bila na UZ i zvanicno je potvrdjeno da sam trudna sto i tebi ubrzo zelim. as 


Makice cestitam od  srce . Uzivaj i cekaj svoju  beba beba 
Hvala za sve informacije i savete. Poslala sam ti pp.
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 24/1/2014, 23:56

Drage devojke navijam za sve vas da uspete u svom cilju i da se sve uskoro pridruzimo nasim  trudnica 
Podrska svih vas jako znaci, hvala vam na tome. Divne ste!  ljubav ljubav ljubav 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 24/1/2014, 23:56

Sofija Veks ::Zene moje najdraze

Stigli mi rezultati za prolaktin - ujutru sok, ovoga puta 1200 (juce 1000, ali sam jutros ustala u 6), a danju sva preostala 3 su mi idealna. Mislite li da imam neki problem i da li mi treba terapija, s obzirom da mi samo jutarnji prolaktin nije dobar, a svi ostali dnevni su sjajni...

Imala li je neka od vas slicnu situaciju?  Shocked 
prolaktin se ne radi rano ujutru,to sam citala negdje jer moj je bio na granici pa me tad to zanimalo...Drugo,on je hormon stresa i sl.a ti si u zadnje opterecena sa grudima,o postupku necu ni da pricam,i sasvim je logicno da ti je velik...Mislim,necu da sad izigravam mamu,al opusti se,masaza relaks,romantika neka uz svijece,dobar film i jos bolji sex  lol!  ucinice svoje  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 25/1/2014, 01:15

Palcice...mamice ...ne brigaj toliko.....Mora biti sve u redu... ff 
D77 srecan pocetak ti zelim.g 
Karakaco zelim ti uspesno zakazivanje i da sacuvas svoj telefon kad se budu javili sa druge strane d 
Ivanicasale srecan pocetak sa diferelinom za koji dan  x 
Ragaco ljubi svoju bebicu trudnica 
Makice cestitam na divnoj beti  grljenje 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/1/2014, 10:16

Ivana  sretan početak  i da bude bebićetan kraj  d b b b b b 

Lelas noćas je palo zaljubljivanje u labu  d d d  navijam za kvalitetne embriončiće  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 25/1/2014, 10:22

Ivanice  ljubav  srecno! Pa da se druzimo na lepsim temama  b b b 
Kusurko  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/1/2014, 10:59

Sofija Veks ::Zene moje najdraze

Stigli mi rezultati za prolaktin - ujutru sok, ovoga puta 1200 (juce 1000, ali sam jutros ustala u 6), a danju sva preostala 3 su mi idealna. Mislite li da imam neki problem i da li mi treba terapija, s obzirom da mi samo jutarnji prolaktin nije dobar, a svi ostali dnevni su sjajni...

Imala li je neka od vas slicnu situaciju?  Shocked 


sofija ,oja situacija je ista kao tvoja .pre par meseeci kada sam radila dnevni profil prolaktina ,sve tri vrednosti su bile visoke .pila sam bromokriptin ujutru i uvece (tako i klinika odredila terapiju )
sada pre para dana sam odradila opet prolaktin dnveni profil, bila sam budna sat vremena samo doduse -ujutru u 8 satai mi je prolaktin bio visok.a u 11 h u ref vrednostima kao i u 13 h. (tako radi moj d. zdravlja )
klinika mi prepisala terapiju bromokriptinom 3x1 .jos nisam pocela sa terapijom ,vec za koji dan cu krenuti ,posto pokusavam na recept da dobijem lekic. takodje ko sto sa vec napomenula ovde ,narucila sam floravitex kapi (biljne ) i konsultovala se sa tim lekarom njihovim u toj firmi i rekao mi je da je to bas za snizavanje prolaktina i sterilitet. naci ces na sajtu ,a nisu ni skupe .
tako da se nadam da cu sa tim sniziti prolaktin.ocekivala sam da ce mi smanjiti terapiju ,ali oni mi je jos vise povecasee...uh kako cu to da izdrzim ,neznam.
eto ,tako je samnom ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/1/2014, 11:04

sad me je zvala Danica,dobijeno je 8 embriona.igra igra igra igra igra igraigra igra  zvace nas ponovo u ponedeljak da nam kaze kad je transfer tacno u utorak.kazu idu na produzenu kultivaciju! sunny sunny sunny sunny sunny 
ja sam dobro,stomak je juce boleo,danas po malo,ovde je hladno pa mislim da necu ici po gradu.
kusurko  c,palcice c 
ivanicesale srecan pocetak!
jedan ogroman zagrljaj za sve moje drugarice! zagrljaj 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu