KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se oblacite za kuvanje

+17
djole42
missile
Botox
fmala
Ema78
KoMetaK
tuli
JocY
maus
Vuchica
zoxa
Tinche
nina :)
leptirko82
fight&faith
buby
filipa.panko
21 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od leptirko82 11/10/2013, 16:12

Kad stavim kecelju, emotivno se vezem za nju. 
Maus, :queen:si!
Filipa, ipak me tvoja ideja zainteresovala. Moracu od svekra da pozajmim plavi mantil.
Sto se domacinstva i umesnosti tice, mislim da ne postoji stereotip kakva je idealna domacica.
Ne mislim da sam losa domacica kad nisam sarmom okadjena. Kad udjem u gradski, dodje mi da zadavim sve koji ispustaju aromu dnevnog jelovnika.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od tuli 11/10/2013, 16:24

filipa.panko ::Sad jedno pitanje: Kako se oblacite za kuvanje?
.... Zato ja kad kuvam obuce jedan radnicki teget mantil, kupila u prodavnici za zastitnu odecu, ispod samo gacice, na glavi plasticna kapa, samo mi fale hirurske rukavice.
Filipa, potpuno si genijalna queen 
Imam uniformu, u vidu belih majica, (koje se lako otkuvaju), aspiratora, prozora na kuhinji i naravno vrata, koja su uvek zamandaljena Very Happy i ULAZ ZABRANJEN dok se krčka Wink
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od KoMetaK 11/10/2013, 19:27

Jooj lude ste 100%!!! lol! lol! 

Prvo FIlipa sa temom i plavim mantilom, jedva uspevam da te zamislim!!! lol! lol! I gacicama ispod! lol! lol! 

A Mis je queen slatko me nasmejala i oraspolozila! Very Happy 
Ja retko kuvam u poslednje vreme, kuvala mesec dana dok sam bila kod muza, ali i ja retko pohujem i przim, najvise volim neke corbice i nesto iz rerne, tako da mi stan ne smrdi, iako su mi kunhinja i dnevna spojene.
Kad kuvam obicno sam u onome sto sam u kuci, trenerice i majca, a ako se usmrdi mnogo, presvlacenje i kupanjac. Mada, nisam ja neka domacica, retko kuvam s ljubavlju, najcesce jer se mora, mada, poslednjih mesec dana me nesto uhvatilo da mi se kuva, strah me da ce me ova trudnoca pretvoriti u kuvaricu! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od nina :) 11/10/2013, 19:49

zoxa dodji kod mene na lekciju oko razvlacenja kore preko stola,ja stavim uvek kecelju kad kuvam to mi je navika a inace meni je kosa uvek u pundji preko celog dana ili vezana u rep ali kad pridjem sporetu obavezno snalu stavis jer nemogu da budem pored sporeta a da nekrenem da se znojim po vratu ako mi je u repu samo ili ispletem riblju kost.
aspirator nemam jer nemoze da se ugradi gde mi je sporet.a zajedno nam kuhinja i dnevna
filipa danas si mi pala na pamet i pocela da se smejem ko luda na sred ulice jer sam videla komsinicu u plavom mantilu kako ide jer je nesto radila u basti i izasla na ulicu da ostavi smece
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od Ema78 11/10/2013, 21:18

Zene, jeste lude....lol! lol! lol! lol! 

Ja kuvam u onome u cemu sam tog dana, najcesce trenerka i majica, ali posto garderobu nosim samo jedan dan( zbog pasa), onda je malo verovatno da ce se osecati i na hranu. Ako kuvam nesto mirisno, kada zavrsim, presvucem se i istuisram, onako, na brzinu.

I ja vise kuvam i pecem hranu, retko kada prtim nesto...
E sada, od kada je Petar stigao, sve nesto na brzinu radim, ili skuvam uvece, kada on zaspi, pa se lepo pre spavanja istusiram. I gotova stvar...

A sto se tice mirisa iz kujne...ja volim kada kuca mirise na hranu... mene to asocira na punu kucu, galamu veselje... odrasla sam u velikoj porodici, baka je uvek kuvala, a grejali smo se na taj smederevac...sada bake i deke vise nema, moji se razveli, sestra i ja se udale, i vise nema tog mirisa...i svega onoga sto je taj miris predstavljao...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od fmala 11/10/2013, 21:38

Kuvam u gacama i majici, u cemu sam inace u kuci kad nemam goste Very Happy I posle kuvanja ih ne presvlacim, ne perem kosu i ne glupiram se. Ako idem negde, svakako se tusiram i perem kosu (kuvala ili ne pre toga), ali da izigravam budalu u sopstvenoj kuci, em im spremam rucak, em da im jos razmisljam mirisem im li na isti, ma kako da ne! Nikad mi niko nije rekao da smrdim na kuvanje, a ako i osetim da neko mirise na jelo koje je spremao, ni u ludilu ne pomislim da taj neko smrdi. Iskreno, mnogo mi je odratnije kad ljudi smrde na cigare ili znoj (a znam ih koji samo trpaju parfeme prego toga svega, ne pada im na pamet da udju u kadu), nego kad mirisu na hranu. Ne smeta mi ni kad jedu crni ili beli luk, nek im je prijatno.

I moram da kazem da se skroz slazem sa Ninom. U svemu. U mojoj kuci i kuci ljudi sa kojima se druzim je kuvanje nesto sto se radi usput, prstim leve noge bih znala da spremim rucak, uvek mi gore najmanje dva plina jedno strujno kolo, ili rerna, celom kucom se pronose mirisi dobrog rucka i stvarno ne znam nikog kome to smrdi. Kakva radna odeca, kakvi bakraci, samo ponekad kecelju stavim, ako bas mesim nesto dok gosti samo sto nisu stigli, pa da se ne isprljam od brasna. Pritom, uvek sam zivela u centru grada i mislim da to nema nikakve veze. E da, jedino ne przim skoro nikad. Cak i ribu spremam u rerni. Nije zdravo, pa ne przimo. Muz je u ovih par meseci naucio skoro sve da spremi (evo ga, kuva nam puding), i on ima dugu kosu, i bas nas briga da li nekom smrdi na kuvanje, a radi u kancelariji. Mnogo gore smrde svi oni koji se zaglave u WC kabinu 1x1 i dime se unutra, jer je na poslu zabranjeno pusenje.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od filipa.panko 12/10/2013, 06:45

fmala ::Kuvam u gacama i majici, u cemu sam inace u kuci kad nemam goste :DI posle kuvanja ih ne presvlacim, ne perem kosu i ne glupiram se. Ako idem negde, svakako se tusiram i perem kosu (kuvala ili ne pre toga), ali da izigravam budalu u sopstvenoj kuci, em im spremam rucak, em da im jos razmisljam mirisem im li na isti, ma kako da ne! Nikad mi niko nije rekao da smrdim na kuvanje, a ako i osetim da neko mirise na jelo koje je spremao, ni u ludilu ne pomislim da taj neko smrdi. Iskreno, mnogo mi je odratnije kad ljudi smrde na cigare ili znoj (a znam ih koji samo trpaju parfeme prego toga svega, ne pada im na pamet da udju u kadu), nego kad mirisu na hranu. Ne smeta mi ni kad jedu crni ili beli luk, nek im je prijatno.

I moram da kazem da se skroz slazem sa Ninom. U svemu. U mojoj kuci i kuci ljudi sa kojima se druzim je kuvanje nesto sto se radi usput, prstim leve noge bih znala da spremim rucak, uvek mi gore najmanje dva plina  jedno strujno kolo, ili rerna, celom kucom se pronose mirisi dobrog rucka i stvarno ne znam nikog kome to smrdi. Kakva radna odeca, kakvi bakraci, samo ponekad kecelju stavim, ako bas mesim nesto dok gosti samo sto nisu stigli, pa da se ne isprljam od brasna. Pritom, uvek sam zivela u centru grada i mislim da to nema nikakve veze. E da, jedino ne przim skoro nikad. Cak i ribu spremam u rerni. Nije zdravo, pa ne przimo. Muz je u ovih par meseci naucio skoro sve da spremi (evo ga, kuva nam puding), i on ima dugu kosu, i bas nas briga da li nekom smrdi na kuvanje, a radi u kancelariji. Mnogo gore smrde svi oni koji se zaglave u WC kabinu 1x1 i dime se unutra, jer je na poslu zabranjeno pusenje.
vidi sad, ova je tema poceta jer smo sve razlicite, neko voli da kuva, neko vise voli da se provodi, ili da se druzi sa dacom, ili da se obrazuje, a kuvanje je usput. Sto ne znaci da ne kuva zdravo, ne spremaju zene koje ne vole da kuvaju samo jaja , virsle i sendvice. Ne ostvaruje svako svoju kreativnost kroz kuvanje. Ovde nije bilo reci o pusenju i mirisu nikotina, vec o mirisima kuvanja koje se uvlace u kozu. Svako ima svoje shvacanje estetike. Ali estetski nije da u kancelariji mirises na kuhinju. Pre bi rekla da su to higijenske navike, odnosno otsustvo istih. Ne kupaju se svi samo kad odu u goste, vec postoji nesto sto se zove svakodnevno tusiranje.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od fmala 12/10/2013, 10:46

Svakovecernje, u njegovom slucaju, kad te vec  interesuje moj muz. A obzirom da smo svi u kuci, pa i on, biciklisti (i to oni koji uopste nemaju auto, a ne oni koji se jednom godisnje obuku u trenerke, nasade na bicikla i poziraju po keju), u sezoni (od marta do decembra) se tusiramo i po pet puta dnevno, to zna svako ko se ikada u zivotu bavio bilo kakvim sportom, tako da nemas potrebe da udaras nisko, odabrala si najpogresniju uosobu za to. Ovog kreativca (koji se ostvaruje, a i inace zivi od pisanja, a ne od kuvanja, ako te neko pita) neces izbaciti iz takta, posebno ne pricom o tome kako covek koji drzi do higijene treba da lici na molera da bi spremio nesto da jede. Mani me, ljubim te, i nadji neku smisleniju temu, ova vec svojim nazivom malo vredja inteligenciju. I da, postoji i mentalna higijena, znas, mozda da malo razmislis i na tu temu, pre nego drugi put mirise hrane nazoves prljavstinom.


Poslednji izmenio fmala dana 12/10/2013, 10:49, izmenjeno ukupno 1 puta
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od Ema78 12/10/2013, 10:48

Ja kod kuvanja razlikujem dva mirisa- miris zagorelog, przenog i miris hrane...ovaj prvi ne mogu da podnesem...miris drugog volim, vec napisah.
Ali, ono sto stavrmo mrzim, i prezirem i osudjujem ljude koji se tako ponosaju, to su oni koji kod stomatologa odlaze sa mirisom luka u ustima i neistusirani/neokupani...ili, jos gore kod lekara bilo koje specijalnosti...

Jedno su privatni afiniteti, a drugo je civilizovano ponasanje.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od filipa.panko 12/10/2013, 11:09

mirise hrane nazoves prljavstinom.
nigde mirise hrane nisam nazvala prljavstinom.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od Botox 12/10/2013, 11:11

filipa.panko ::Al nije problem samo u sirenju mirisa po stanu. Dali kad skuvate jelo presvucete se u nesto drugo?. Kazem, ja kad kuvam ispod radnickog mantila, ne nosim nista osim gacica.
naopako, nije valjda da takva kuvas Shocked 
mislim, iskreno, meni je to preterano, da se skidas i oblacis kao da ces operisati nekoga....
kuvas normalno, eventualno obuces stariju garderobu, koju nosis za po kuci, ako je zaprljas, umastis, nije ti zao, bacis na pranje i cao
ako bas smrdis, okupas se
al da kuvam u gacama, sa najlon kesom na glavi, onda majke mi, ne bih ni kuvala
narucivala bih klopu i cao
sta radis s namestajem onda po kuci, jel pre rucka i na njega navlacis plastiku? lol! 
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od nina :) 12/10/2013, 11:13

fmala potpuno te potpisujem u svemu sto si pisala.jer znaci da mi koji smo ceo dan u istom nismo okupani i istusirani makar jednom dnevno i da nevodimo higijenu .
samo mi nije jasno sto filipa sad namerno sve provocira da bi dobila sto pre 700 poruka i svakakve gluposati pise ovde
kakao kaze ema ja najvise volim kad mi kuca mirise na peceneo testo ,kolace,cak i hranu jer gde mirise po kuci zna se da se dobro kuva i jede .ja vise volim miris cak i luka da osetim na nekom nego misris cigare .kad udjes u neciju kucu a nemozes da dises koliko smrdi na cigare a to nikome nesmeta a meni dosta da zapalis jednu cigaru odma se gusim i pocnem da mucam koliko mi smeta a cak i mm kaze da i nujemu pocinje jako da smeta a on je bivsi pusac.ja izludim dok kucu izvetrim posle nekog pusaca.ali sam cula od jedne babe stari provereni recept da cim neko ode ili cak i pred njim stavis negde u toj prostoriji prasak za ves u neki tanjiric da ce brzo da se izgubi taj smrad tako da sam i ja pocela da stavljam svuda prasak a i da kad odem kod nekog u goste i znam da i oni nevole taj smrad preporucim kako da se izgubi iz kuce
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od Tinche 12/10/2013, 11:13

Zene drage...polako bre. Ovo je opustena tema...bez teskih reci.

Uostalom, odoste u off.

Imate pp za rasprave ako vam je do toga.

Znaci: u cemu kuvate a ne dal pusite, kupate se, vozite, letite...prozivate...cackate...boks boks boks v 
...nema ni ovoga...ni ovoga...lol! 


Poslednji izmenio Tinche dana 12/10/2013, 11:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od nina :) 12/10/2013, 11:16

Botox ::
filipa.panko ::Al nije problem samo u sirenju mirisa po stanu. Dali kad skuvate jelo presvucete se u nesto drugo?. Kazem, ja kad kuvam ispod radnickog mantila, ne nosim nista osim gacica.
naopako, nije valjda da takva kuvas Shocked 
mislim, iskreno, meni je to preterano, da se skidas i oblacis kao da ces operisati nekoga....
kuvas normalno, eventualno obuces stariju garderobu, koju nosis za po kuci, ako je zaprljas, umastis, nije ti zao, bacis na pranje i cao
ako bas smrdis, okupas se
al da kuvam u gacama, sa najlon kesom na glavi, onda majke mi, ne bih ni kuvala
narucivala bih klopu i cao
sta radis s namestajem onda po kuci, jel pre rucka i na njega navlacis plastiku? lol! 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  ala si me nasmejala sa ovom podslednjom recenicom botokx to mi nije palo na pamet da pitam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od Botox 12/10/2013, 11:40

kad odes kod moje sveki na rucak, moras da smrdis posle
ili ujutru na kafu, a ona przi priganice Laughing 
jednom mi se vlajko vratio sav smrdljiv....
mukica...
a valjda je svima prirodno i normalno da ne zelimo da smrdimo, da se kupamo i odrzavamo higijenu
meni je recimo posle porodjaja par puta stvarno bilo neprijatno jer sam se jako znojila, ma koliko se tusirala, ili letos po vrucinama, posle tusiranja vec mokra,  to mi je npr bilo grozno, srecom, vise nisu vrucincine,a i hormoni mi se stabilizovali i sad je cool.... za kuvanje ko misica imam te neke stare stvari, koje mi nije zao ni kad usvinjim, a usvinjim se cesto....
nisam sretala mlade ljude da smrduckaju na zaprsku, to obicno generacija moje sveki koji su navikli na masno i przeno.... mislim ne mogu ja od nje zahtevati da se zatvori u svoju kuhinjicu metar s metar niti da se svi poskidamo goli lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od fmala 12/10/2013, 11:42

nina :) ::fmala potpuno te potpisujem u svemu sto si pisala.jer znaci da mi koji smo ceo dan u istom nismo okupani i istusirani makar jednom dnevno i da nevodimo higijenu .
samo mi nije jasno sto filipa sad namerno sve provocira da bi dobila sto pre 700 poruka i svakakve gluposati pise ovde
kakao kaze ema ja najvise volim kad mi kuca mirise na peceneo testo ,kolace,cak i hranu jer gde mirise po kuci zna se da se dobro kuva i jede .ja vise volim miris cak i luka da osetim na nekom nego misris cigare .kad udjes u neciju kucu a nemozes da dises koliko smrdi na cigare a to nikome nesmeta a meni dosta da zapalis jednu cigaru odma se gusim i pocnem da mucam koliko mi smeta a cak i mm kaze da i nujemu pocinje jako da smeta a on je bivsi pusac.ja izludim dok kucu izvetrim posle nekog pusaca.ali sam cula od jedne babe stari provereni recept da cim neko ode ili cak i pred njim stavis negde u toj prostoriji prasak za ves u neki tanjiric da ce brzo da se izgubi taj smrad tako da sam i ja pocela da stavljam svuda prasak a i da kad odem kod nekog u goste i znam da i oni nevole taj smrad preporucim kako da se izgubi iz kuce
Moja mama uvek upali svecu negde sto visocije (na visecu, obicnu, njima je sve spojeno, dnevna, trpezarija i kuhinja) i ona kupi sve mirise, a najbolje miris duvana. Izvinjavam se zbog offa, ali korisno je napisati, ako neko ne zna.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od nina :) 12/10/2013, 12:02

znam i ja to za svecu ali prasak ti je nesto brze a sto se stegne posle par minuta ko da je kamen a ne prasak ali upije sav taj miris.dosta je par kasika staviti ja stavim nekad i punu ovu zdelu ako je velika guzva u kuci i dosta ih pusi a da niko nema pojma da m ito stolji u sobi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od fmala 12/10/2013, 12:07

Moram da probam!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od leptirko82 12/10/2013, 12:13

Joj, zene drage, najvaznije od svega je da kuvamo i ne jedmo suvo. Em nije dobro za stolicu, em je pogubno po liniju.)))
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od missile 12/10/2013, 12:39

Ajoj kakva tema!!! Bitno je da sam u garderobi za koju ne marim kad se ufleka i da mi je vezana kosa da ne bi dlaka upala, jer to bas bas ne podnosim. Ni dlake po podu kamoli u kujni. Kape ne nosim ni na -18.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od djole42 12/10/2013, 14:03

Kako se oblacite za kuvanje ?affraid 
Za kuvanje se ne oblačim Very Happy 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od caci 12/10/2013, 21:56

djole42 ::Kako se oblacite za kuvanje ?affraid 
Za kuvanje se ne oblačim Very Happy 
Joooj djole kad ne padoh od smeha  b  b  b  b queen 

Ja jako retko kuvam,to vise radi moja svekrva,neka je Bog pozivi lol! , ali kad kuvam ne oblacim se nista specijalno vec onako kako sam. Ako se bas zamirise istusiram se i presvucem kad zavrsim. E da kosu obavezno zavucem u kapu(onih kao papirnih za operacionu salu) jer mi kosa bas pada yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od lilya 13/10/2013, 09:31

Djole, zeno draga, ti si kraljica yes

Ja volim miris hrane. Kad idem kod mame, krenem da njuskam sta se kuva jos u ulazu zgrade i onda pogadjam Very Happy
Nekako su me ti mirisi uvek asocirali na toplinu doma.

Ja kad kuvam obavezno stavim kecelju i pokupim kosu. E sad u cemu sam pojma nemam: uglavnom neke helanke ili trenerka i gore sta god sto nosim po kuci.
Ja npr obozavam miris dinstanog luka, ali zato sirce toliko ne podnosim da ga prakticno ni nemamo.

Dok sam radila u sklici deca su nekad imala precas kod mene pa u skolu. Uvek mi je bilo draga da mirisu na neku hranu. Barem sam znala da su jela pre skole.

Imam jednu koleginicu koja takvu facu napravi kada se vrati sa rucka da bi je odalamila. Kao da je isla septicku jamu da cisti, a ne da ruca Rolling Eyes
Nekako mi greota da se tako gadi na hranu.

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od BiKsi :) 14/10/2013, 00:28

djole42 ::Kako se oblacite za kuvanje ?affraid 
Za kuvanje se ne oblačim Very Happy 
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  Znači padam, p a d a m, tresem se od smeha, kao što odavno nisam, suze mi idu niz lice, nema dalje! Djole, hvala ti zbog ovoga!

I opet se tresem od smeha! b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od BiKsi :) 14/10/2013, 00:30

Rodjeni dodaje iz sobe je li sve ok, je l to plačeš, a ja se tresem od smeha! Pita je li može da me snimi!

Hvala ti djole, možda se u životu nisam sladje ismejala nego sada!osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako se oblacite za kuvanje - Page 2 Empty Re: Kako se oblacite za kuvanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu