KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 4 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 4/9/2013, 08:34

Dobro jutro! sunny 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 4/9/2013, 08:35

Stigoh kući. poginuh na poslu juče i noćas.

Ljubim vas sve!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 4/9/2013, 08:45

Miskis jutro pocastila bih vas sa kaficom,nego neumem sa moba da ubacim,navratite ima skuvane :-) Cufti laku noc i prijatan odmor,mrzim trecu smenu :-p
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 4/9/2013, 08:46

turska kafa photo: turska kafadomaca.jpg

DOBRO JUTROOOOOOOOOOOO!!!!

Ajmo zene ko nije popio kafu ili ko zeli DOLJEVUSE:D nek izvoli.

Mala a ja ti ne rekoh da sam morala pre rucka kada smo stigli kod rodjaka da operem gacice i majicu kako bi se osusile i sutradan ih ponovila u vrticu:roll: Molim te mama, molim te mama, moliiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm teeeeeeeee...I tak, po samom pozdravljanju sa rodjacima, pravac kupatilo i peri:D 

Jel` Tina u Sloveniji?

Cufta tvoje prognoze mi se mnogo svidjaju, mnogo, mnogo:aa: yes yes 

Ninice bravo za povisicu!!!

Miss divno, jos malo uzivancija na moru. A crvi? Ovde ih muzic nabavlja ili ipak tamo:lol: 

Leptirko da ova skolska godine zamirise najlepse:D 

Jamajka jedva cekam sledeci utorak i da se javis. Bravo za druzenje sa drugaricama i pravljenje planova...a i za koju casicu vise:lol!: 

Meto draga moja ma mani se vise Budapesta, uzivaj u svojoj trudnoci u neradu, skitnjama, setnjama...

Bubi bas pre neki dan citam u vezi proslava decijih rodjendana. Kazu `vako:koliko dete ima godina dodas jos 1 i toliko dece pozoves. Proslava ce biti 100% uspesna. Znaci dete ima 4 godine - pozoves petoro dece...I ja sam oduvek bila za ta mala okupljanja...ali kako Ana raste tako ta mala okupljanja padaju u vodu.

Lelo kako si ti?

Biksi obozavala sam to trudnicko kuliranje. Ma divota!

A gde mi je Djole? DJOLEEEEEEEEEE... moram je dozvati DJOLEEEEEEEE

A Lilya? I nje nema ovih dana.Juhuuuuuuuuuuuu curooooooooooo

Bakisa radno i jedva ceka petak:aa: 

Orliska da ti MANEM:aa103: 

Daco ljubi decicu.

Nema ni Mare...bas se dugo nije javljala.

Caci kako je Markicu u skoli?

Miro verovatno nemas vremena skola, kuca, Cvrle...

Twinsi bice jos kupanja. Najavili su sledecu sedmicu bas toplu.

Ema ljubi Petra. Avatar je, ne rekoh, prelep.

Nina kako je Mikiju u predskolskom?

I taaaaak u mozgu mi se sve zavrti...

Ljubim vas!









maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 4/9/2013, 09:02

Dan jutra!

Sto volim kad sam posle Mime, ne moram nista da ponavljam Razz Sve je lepo rekla yes 

Pariz, nema planova za ovu godinu, ako ne spravimo prirodno, da, da, u meni jos uvek zivi nada  b dogodine idemo negde na stimulisanu, ful! Ili Prag (95%) ili Genesis (5%) . Ako, eeeeventualno dobijemo na lotou, nasledstvo ili nesto slicno mozda odradimo jos neki prirodnjak u medjuvremenu, ali tesko.
Sta bi sa lubenucom? Poginu li casno?

Odoh, vidite sta je vredna zena Razz
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 4/9/2013, 09:28

Dobro jutro!sunny 
Maus hvala na kafici i na pitanju kako sam ,pa da odgovorim.Danas mi sunce sja,prosla migrena,otisla i vestica s njom,na poslu radim neki hitan predmet ali sam srecna ,disa nije tu danas,nema histerije,nema drame i nervoze,na poslu sam sa dva pripravnika,cak sam i umesila slatku pitu sinoc i donela,kupila sok i uzivam!pu,pu da se ne ureknem.
odo da zavrsim ovu hicu,vec zovu da se interesuju:D 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 4/9/2013, 10:13

U bre Mišice, ova tvoja kafa sa ratlukom bukvalno vraća u život! Ma ne moram da pijem, dovoljan je pogled!!! lol! 
Crve muž uzima na čukaričkoj padini, preko puta ade ima jedna jako dobro opremljena ribolovačka radnja.

BTW, ne rekoh vam, tj ne poFalih se, noćas mi se muž vratio. igra Baš sam ga se bila uželela, u svakom pogledu naraFski, ali opet sve ima dobrih i loših strana. npr, dok sam bila sama, manje se prljalo, manje se i pralo, više se lenčarilo, manje se jelo (mrzelo me) pa se i smršalo. Sad opet standardan režim, al neka, da kuća nije prazna. Very Happy 

Meni se sviđaju i Ćuftine prognoze i Ćuftine dijagnoze. Da, da, jednom sam je cimala, i baš mi je pomogla. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 10:25

Dobro jutro devojke sunny Baš lepo i sunčano, volela bih da je stalno ovako yes 

Neka nam septembar bude radostan i pun lepih događaja bb bb bb bb 

Srećan polazak u školu svoj dečici x x x 

Mi putujemo za par dana, a još se nismo počeli pakovati, non stop lutamo negde. Već je počela panika da me hvata b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 4/9/2013, 10:30

Nini, ženo manekenko, gde putujete?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 10:32

miss - Kiss ::Nini, ženo manekenko, gde putujete?
Hi, hi lol!  U Grčku, na ostrvo Naxos b b b  A vi? Isto idete ovih dana, čini mi se
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 4/9/2013, 10:36

Na Krf, al tek 17.9. Propadoh iščekujući, a vreme stalo. v

Manekenka, nego šta, kačila si slike tamo dole, i jesu manekenske. love Ajde kad se vratite s mora opet nekom da nas obraduješ. Wink A možda ću i ja. lol! 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 10:40

Divan je Krf, baš ćete uživati bb bb . Strpi se još malko. Verovatno znaš šta sve treba obići, ali ako ti treba neki predlog, tu sam yes 

Staviću slike obavezno, bar neke sa telefona, jer mm slika oko 3-4000 slika, pa posle nikako da ih probere. Evo tek smo nedavno izradili prošlogodišnje. Trebalo je dosta vremena da se suzi izbor na 200 komada lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 4/9/2013, 10:47

Isti slučaj sa slikama, s tim što mi još nismo uradili prošlogodišnje, nosim ih na flešu u tašni i nikako da svratim do fotografa.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 10:50

E pa svrati kod nas, možda ti damo neki popust lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 4/9/2013, 11:09

Dobro jutro divne žene!

Maus hvala na kafici. Mogu ti reći da jedva čekam vikend i kupanjac. Ja bih opet na odmor, ali ne mere. Misliću na tebe dok budem u moretu. Ljubi mi Ančicu plivačicu.

Ćufto sve čestitke tvom bratu, svaka čast!

Miss Kiss i Niny još malo na odmor. Uživajte za sve nas.

Buby spremate li se za rođendansko slavlje radost 

Kod nas nema ništa novo, lagano se pripremamo za rođus, pa nakon toga na operaciju krajnika Crying or Very sad
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 4/9/2013, 11:13

Blagis vama sto idete na odmor!
Bas mi treba barem jedan produzeni vikend u nekom spa centru ledja me ubise.
Lepo se provedite i napunite baterije!
Maus kafa ke divna.I ja procitah to za proslave.Ja resila tako jer su jos mali pa ne kontaju bas,a kad budu malo stariji bice zurki.
Osvanuo lep suncan dan pa odosmo malo u setnju pre rucka!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 4/9/2013, 11:14

Što kaže Bak, Maus sve lepo izreferiše pa ne moramo da ponavljamo. Ona uživa i ispunjava sve želje svojoj Ani, tako i treba. Jao neke devojke tek sada idu na more ... blaaaagoooooš njima, ja sam se već smorila i umorila da bih mogla uskoro ponovo na odmor. Miss - Kiss i Niny lep provod vam želim, okupajte se jednom i za nas.
A ove mame koje su nastavnice i profesorke (Leprtirko, Mirjana i Pariz) neka budu dobre i nek ne gnjave puno decu. Ćuftica kad ima puno posla to nije dobra vest, bolje je da ga je manje. Ninice bravo za povišicu, lepo je kad čovek zna da neko ceni njegov rad. Lela što je lepo kad je diša na odmoru - "kad mačke nema miševi kolo vode".Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 4/9/2013, 11:26

Dobro jutro!

Ja sam:affraid: od jutros.Krenem kolima na posao,ali umesto na posao,završih kod majstora.On me "obradova od sabajle"-mora da se menja lamela,korpa...cirka 200 evra i njemu za ruke oko120.affraid No Bolje mi je da menjam auto,ovaj je više vremena u radionici,nego na ulici.

Došla sam na posao i sad dremam,ovaj put zbog mm.Very Happy Juče se vratio...

Miss,u pravu si 100%,dok ga nije bilo,odmarala sam,u miru i redu,ali sama.Jedva sam čekala da se vrati.
Maus,kafice su prave bosanske,meraklijske,sa sve rahatlukom...uživancija.Cmokić za buduću Nađu Higl.poljubac 
Posle posla idem u šetnju i na kafu sa jednom kumom(imam ih 9),uveče idemo kod prijatelja na proslavu 10 god.braka.Opet ništa od spavanja.

Niny,lepo se provedi,odmori i zabavi na Naxosu ..,pa kad se vratiš da nas obraduješ jednom beta 

Odoh sada da radim,sve vas ljubim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 4/9/2013, 11:35

jamajka ::Dobro jutro!

Ja sam:affraid: od jutros.Krenem kolima na posao,ali umesto na posao,završih kod majstora.On me "obradova od sabajle"-mora da se menja lamela,korpa...cirka 200 evra i njemu za ruke oko120.affraid No Bolje mi je da menjam auto,ovaj je više vremena u radionici,nego na ulici.
Ej draga ako se menja samo lamela i korpa ( jel od kvacila) nije to bas toliko.Ak` je majstor rekao tu cenu malo ga preCera. Lamela je, sad zavisi koji auto vozis , negde oko 2.000,00 a korpa je oko 1.500,00 mislim da nije vise. I za ruke trazi toliko. Skup je bre do bola!

Fif jedva cekam da i ti uzivas sa svojom decicom:aa2: radost radost radost radost radost radost 

Bubi dobra masaza otklanja svaki bol.

Svi kod Niny na izradu slika:D


Poslednji izmenio maus dana 4/9/2013, 12:52, izmenjeno ukupno 1 puta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 4/9/2013, 11:41

Dan Jutra!
evo me u busu,za divno čudo,index radio...Boga mi,čudno mi ,jer Ova najčešće narodnjake pusti.
No,lubencica je časno pala...do dna posude,a m.m.tako slatko je obradi,na kockice,bez semenke....posle dolazi i traži, a ja se samo zahvaljujem što me se setio,i da ne brine,našla sam put do posude sa istom....
Bakiša-tako znali, no, nikad i ne treba prestati nadati se! šta nas uopšte onda i drži u životu...
Mima,Tinex nam je jutros sa svojim kremićima krenula put Slo.
Nek nam e lepo provedu!
TtiMajkA...ah ti izdaci oko kola."....a majstor ko da je doktorirao na zadatu mu temu,pa toliko traži za ruke. Ubiću se,majke mi.

Miss sitno odbrojava...Niny takođe.
Niny, je l to ostrvo u Kekladama? Ja na Parosu pre 3 g. provedoh divne dane.


Odoh malo da iskuliram svoje oči-pišemo se...večeras.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 4/9/2013, 12:30

Devojke imate punooo pozdrava i poljubaca od nase Medolino,ona je stalno u frci i trci,vragolani ne staju,dok jedan,spava,drugi zeza,i tako u krug :-) sto see nalaza tice,kalcijum opet nizak,ali zvace dr u bg i moguce da ce u ponedeljak na kontrolu i dogovor sta dalje. Toliko za sada ,ljubim te Medena i tvoje medenjake punooo!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 4/9/2013, 15:03

nina puno pozdravi medolinu i od mene
maus mi imamo neobicno privikavanje u predskolsko
miki je super prihvatio i svako jutro ustaje u 6 da bi iso od 8 sati .ali kod nas je marijas problem.ja se zezam kod sviju deca prave problem na privikavanju koja idu u predskolsko a kod mene obrnuto.juce ga odveli i on lepo uso unutra a marija ostala ispred da se dere mikkkkkkkiiiiiiiiii ocu mog mikija ,bato dodji jedva sam je smirila jedva je docekala da prodju 2 sata sto su razdvojeni.kad smo otisli po njega ona je sa kapije pocela da se dere mikkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kad ga je videla u hodniku da stoji sa ostalom deco i cekaju da ih vaspitacica pusti te srece od obadvoje on se zalepio za staklo iznutra a ona od napolje i nesto jedno drugom pricaju.kad ih je vaspitacica pustila to je bilo jako dirjiv susret zagrlili se i ljubili i mazili jedno drugo kao da se nisu videli 100 g.samo su se uhvatili za ruku i krenuli zajedno kuci i ona celo vreme samo njega mazi i govori moj bata ,moj bata,svi od roditelja koji su bili bili su dirljivi tim njihovim ponasanjem koliko su vezani a ja jadna jedva suzdrzala suze da mi narod nevidi ali kad sam pricala mm to su same isle suze
danas su nas pustili unutra dok se prezuju i naravno ona je morala uci samo su se poljubili i miki otiso u ucionicu a ona ocui kod mog bate ali danas je proslo bez suza.kad smo dosli posle dva sata jedna grupa dece izlazi napolje da se igra a ona ladno ulete u hodnik i trazi gde je miki jer nije bio u toj grupi ,kad je videla da ga nigde nema pocela da se dere u hodniku miki ,gde si miki jedva sam je izvela napolje u dvoriste.ali stos posle min vaspitacica mikijeva pustila decu da se prezuju i samo se iznutra culo marija gde si on nju dozivo.vaspitacica uzela i zakljucala vrata da joj deca ne pobegnu kod roditelja a oni opet se domugdjavali preko prozora.vaspitacica ih pusta i proziva ko je doso ko dete jer nece da ih pusti dok neko se ne javi ,prozove mikija a marija vec pored njega u zagrljaju ali ga opet nije tela pustiti do se ja nisam javila da sam tu a zena se smeje kad ih je videla takve.evo ih sad posle par sati se igraju i maze u krevetu i prepricavaju kakao mu je bilo i sta je radio danas.svi koji su nas videli i znaju pitaju nas dali iona ide jer je lepo spakovala sebi ranac i ponela i ona da ima kad bata ima i ma i ona.
da je ostavim kuci dok njega vodim bilo bi jos gore koliko bi vristala zato je i vodim sa sobom dok se i ona ne navikne da on vec ima obaveze a da ce ona imati dogodine
evo sad mu peva miki ,miki,moj miki miki moj,miroslave moj
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 15:19

dr mali pariz ::
Niny, je l to ostrvo u Kekladama? Ja na Parosu pre 3 g. provedoh divne dane.

Jeste yes  I Paros mi se čini lep, možda i tamo završimo, ko zna, nemamo ništa uplaćeno ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 4/9/2013, 15:29

Dobar dan! sreca 
Malopre stigoh! Bas me smlatila vrucina, a noge mi otpale!
Odvikla sam se letos od fine obuce, pa  su me ova tri dana dokusurila!
Idem da kuvam bryinom svetlosti ya danas i sutra!
Juce sam gostovala kod mame, pa nemam nista ya danas.
Pocestila sam se bosanskim lokumima, nisam mogla da verujem kad sam ih videla u prodavnici. Nisam ih jela od desete  godine!
Pazicu da se ne uzivim u evociranje uspomena, ionako nijedne pantalone ne mogu cestito da obucem!
Najsmesnije je kad su na poslu pocel da me zagledaju, poso sam nabacila fin pojas za spasavanje. Tacno znam na sta su aludirali.
Samo sam im dobacila- Nisam trudna, samo sam debela!
Posle toga su prasnuli u smeh i niko me nista nije pitao.
Rodjeni sam diplomata! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 15:32

Nina, Marija je prava sestrica, baš je lepo što se toliko vole srca srca Navići će se i ona, sad je u početku sigurno neobično, jer su mnogo vremena provodili zajedno.

Puno poljubaca za Medolino i njene dečake ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 4 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu