KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 3 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 3/9/2013, 10:12

bak ::
Miss jos malo yes 

Ti si sledeća sa bebom, odmah posje Jamajke!!! igra igra igra igra igra igra igra igra 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 3/9/2013, 10:13

Dobro jutro!

Drago mi je da se lepe stvari desavaju na kutku!
Prvi radni dan lepo prosao.Pari jdivan ti je post i mene si bas dirnula njime.
Cufta cestitke bratu!
Miro srecno i samo hrabro!I ja bas volim slusati prof.Jerotica.
Miss lepo se provedite i odmorite!
Anci krece na plivanje.ljubac!

Mi cemo rodjendan slaviti samo u krugu porodice i nekolicine dragih nam ljudi!

Maus hvala na kafi.

Pozdrav i stisak za sve!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 3/9/2013, 10:47

Dobro jutro!

Cele noći nisam spavala,od silnog uzbuđenja.Bile su mi drugarice do ranih jutarnjih časova..,pričale smo,pravile planove za čuvanje blizanaca,a i malo popile(valja se).

E,sada mi glava puca,oči mi se sklapaju,a mora da se radi.Muž mi posle podne dolazi,moram da ga čekam na aerodromu..,valjda ću uspeti da pronađem put.

Čestitke za Ćuftinog brata:aa: 

Miss,bliži se odmor...Lepo ti reče Ćufta,ti si sledeća za bebirona,zato se dooobro odmori.

Bixi,mila:ydpj: 

Curice,posao zove,sve vas:jdis: poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 3/9/2013, 10:49

To Jamajka, meni je to pomoglo i donelo rezultat!!!

Nađi put do muža, trebaće ti ovih dana. Mislim muž
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 11:11

Dobar jutar drage zene! sunny 

Neka je sa srecom polazak u vrtice, skolice, predskolsko, skole... neka je prosvetarima sto bolja generacija sa kojom ce raditi, da im posao bude uzivanje! yes yes yes Very Happy Very Happy 

Pari, razbi me sa postom i emocijama!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce yes 

Cufto, neka je sa srecom tvom bratu!!! Da sto pre unovci diplomu!

Miss, sad ce odmor, ima da proleti vreme, a onda kad se lepo odmoris, u akcijanje, da se radujemo na ovim stranama! Dogovoreno?

Leptirko, verujem da ce ova skolska godina biti posebna, i da ces je zavrsiti ko trudnica 

Jamajka, neka ste popile, valja se, a muza ako ne docekas, snaci ce se da dodje sam Wink lol! Jooj kako navijam za vas, samo da znas!!! igracice igracice igracice 

Maus, bravo za treniranje i Anci!! Nisam ni sumnjala draga uopste! Sve sam ti rekla u jednom tel. razgovoru, ako nisi zadovoljna, salji mi Anci ovamo da trenira! Very Happy 

Ja sam juce provela ceo dan van, bila u labu (nekako svakog ponedeljka po neka glupost na repertoaru) i cekala sam ceo sat da mi uzmu krv, a bilo samo 7-oro ljudi ispred mene. Koli su ovi likovi, sve laganeze, ma nisu normalni!! Proslog ponedlejka sam isla isto da dajem krv (kao i onog prethodnog! lol! lol! ) i tu su mi pored ostalih nekih stvari i TSH i d dimer, i ne znam ni ja iz kog razloga, ti rezultati mi stizu 9. septembra!!! Shocked affraid No Mislim, bas lepo sto treba TSH i d dimer da kontrolisem cesce, kad mi rezultati stizu za 2 nedelje! A sve je to verovatno zbog analize za cisticnu fibrozu, jer je radio i mm tu analizu i za nju treba 2 nedelje, pa onda daju sve rezultate. Posle mi bili S&S, pa isla da se vidim sa jednom drugaricom i njenom cerom i bas se umorila. Krajem nedelje bi trebala opet u Budimpestu, ovog puta zbog predavanja, ali mi se nesto ne ide, pa cu videti sta cu i kako. Danas ne radim nista!!! lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 3/9/2013, 11:38

Dobar danic jutra moja draga! Konacno namestih mob da mogu sa posla da posecujem kutak. Citala sam i pratila sta se desava ali sam stalno na poslu a nema vise neta. Menora draga srecno rodjenje princezice da je ziva i zdrava sto godina! Djacima srecan polazak u skolu i prosvetarima takodje:-) ja se vec mesec dana borim na poslu,dala otkaz ali me ne pustaju,nisu nasli radnicu a ne daju papiree da raskinemo ugovor. Jutros me direktor ubedio da ostanem do kraja septembra jer je predlozio da mi poveca platu z
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 3/9/2013, 11:43

za 4000din to sam i htela jer radim u tri smene plata 20000 a karta 6500 sad se osecam ponosnom hehe moc ubedjivanja je uspela,inace sam ustala u 4h pa zakucavam glavom u sto :-) smorih vas ali nisam dugo pisala pa moram malo,samo da vam kazem i da sam vas sve pozelela,nedostajale ste mi puuunooo :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 3/9/2013, 12:43

Bravo Ninice, za tih godinu dana da dobiješ i bebu uz tih 4000!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 3/9/2013, 12:53

cufta ::
bak ::
Miss jos malo yes 
   Ti si sledeća sa bebom, odmah posje Jamajke!!! igra igra igra igra igra igra igra igra 
Ćufto, Bak je mislila na more, ne na bebu. Rolling Eyes  Al može i jedno i drugo, naročito ovo drugo. Wink  Hvala ti što mi naslućuješ! love
 
bubi80 ::
Mi cemo rodjendan slaviti samo u krugu porodice i nekolicine dragih nam ljudi!
Meni je to sasvim ok, i ja ću tako kad bude bilo. beba
 
jamajka ::Dobro jutro!

Cele noći nisam spavala,od silnog uzbuđenja.Bile su mi drugarice do ranih jutarnjih časova..,pričale smo,pravile planove za čuvanje blizanaca,a i malo popile(valja se).

E,sada mi glava puca,oči mi se sklapaju,a mora da se radi.Muž mi posle podne dolazi,moram da ga čekam na aerodromu..,valjda ću uspeti da pronađem put.
Uf, Jamajka, draga, neka puca glava, ima i razloga!!!! Ženo, PA TO JE SJAJNO!!!!!! x x x Držim fige i jaaaaako navijam, najjače, da uskoro ne uspeš oka od dece da sklopiš!!!! c 
 
KoMetaK ::
Krajem nedelje bi trebala opet u Budimpestu, ovog puta zbog predavanja, ali mi se nesto ne ide, pa cu videti sta cu i kako.
affraid affraid affraid  Kometo, pa ti opet ne miruješ!!!! Kakvo bre predavanje, samo ako je o bebama nešto. Very Happy  Pozdrav tebi i bebi kometi usne usne 

cufta ::     Bravo Ninice, za tih godinu dana da dobiješ i bebu uz tih 4000!

 
yes 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 3/9/2013, 12:58

Hvala Cuftice ali moj plan je da ostanem jos mesec dana,no ko zna sta ce biti. Radim ja vec tri godine ovde ali mi trece smene dosadile,volim da spavam pored muza pa to ti je :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 3/9/2013, 12:59

MK (MissKiss) ovo mi nije prvi put da tebi slutim, i to NIJE slučajno! Ja kad lupam, na kraju ispadne da ne lupam Very Happy.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 3/9/2013, 13:00

Ninice, stvari uvek dolaze u paketu. Ide jedna dobra, idu sve...ide jedna loša, ide sve....(tele i uže). Saš' da vidiš lol! 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 3/9/2013, 13:01

Cufto bravo za tvog brata, sve cestitke !
Maus sve cestitke i za tvoju ceru,to je buduci sampion!
KoMetaK ,vidi ti Italijane sve lagano,aj i ti u tom stilu,opustencija.Mazi stomak i uzivaj!
dosta nabrajanja,u guzvi sam ,sve pozdravljam!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 3/9/2013, 13:09

E Cufic svidja mi se kako zboris :-* Maus ljubac za malu plivacicu,buducu sampionku :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 3/9/2013, 13:21

cufta ::   MK (MissKiss) ovo mi nije prvi put da tebi slutim, i to NIJE slučajno! Ja kad lupam, na kraju ispadne da ne lupam Very Happy.
 
TI lupaš? Neće biti. Very Happy 
 
cufta ::   Ninice, stvari uvek dolaze u paketu. Ide jedna dobra, idu sve...ide jedna loša, ide sve....(tele i uže). Saš' da vidiš lol! 
Eto vidiš. Wink  Ninice, a i ja sam to htela da ti kažem. Strpi se još malo, pa posle i pored muža i pored sobe s bebom.... Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 3/9/2013, 13:23

Odo' da radim.... čujemo se ujutru
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 3/9/2013, 13:25

Takodje. Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 3/9/2013, 13:30

Cufto imas pp, pa kad odradis i odmoris se, citaj moje gluposti! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 3/9/2013, 13:35

E pa zene ce vas poslusam,mozda i upali,nego kontam da bi upalilo moram nekad navatati i mm :-) Prijatan vam rad koje odlaze na posao,a nama koje idemo kuci laganini odmor :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 13:44

Cufto, nek je sa srecom bratu odbrana magistarskog! Nek se debelo isplati.

Mimiceeee, ljubim te u Anciku!

Nocas gledah tenis do 3h. Ostala bih ja da gledam i duze, al oci se same sklapale.

Stisak, danas nista necu da radim. Ne racunam ono skinuti ves sa lenke, oprati sudove, posloziti mozda neke kutije sa albumima i diskovima, mesec dana mi stoje u kutijama otkad smo se preselili, moram otici i do prodavnice, mozda vecras ufatim i peglu, ma nista to ne racunam, danas kuliranje mimo toga ceo dan. Very Happy Sutra verovatno Zlatibor i druzenje sa jednom prijateljicom s kojom bismo pre par godina na moru.

Ostajte mi zdrave, lepe i trudne! I prasenje bebece za miss kiss, bak, ninicu, jamajku, lelu38, soju77, i sve ostale mile nam cekaliceeeee! Ko ide u jesenji postupak neg je srecno i bebicetno! Jedva cekam talas novih pozitivnih beta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 3/9/2013, 14:18

miss - Kiss ::
 
KoMetaK ::

affraid affraid affraid  Kometo, pa ti opet ne miruješ!!!! Kakvo bre predavanje, samo ako je o bebama nešto. Very Happy  Pozdrav tebi i bebi kometi usne usne 

 
yes 
Potpisujem Miss-kiss.Kometa,pusti Budimpeštu i uživaj u trudnoći i Veneciji.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 3/9/2013, 14:29

Vec dva sata mi majsor instalira bezicni net!
Bas je kod mene zapelo nesto,nema konekciju!
Jedva uspavah decu.

Ipak nazire se kraj!!!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 3/9/2013, 23:32

Devojke, gde ste? Rolling Eyes 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 3/9/2013, 23:43

Gde ste žene?
Ček dok nisam pozaboravljala ...
Timajka-nisam u toku-moram u dnevnik,a pretpostavke -ostvaruje se usvojenje??Very Happy
divne vesti!!
Mimiće,srce,ni pošteno ti se ne zahvalih na diiivnom paketiću. Brižno sam sve oprala,i poslagala,zaista lepih stvari ! ljubim te u tvoju ribicu-plivačicu-milicu!!
jbte...šta bi dalje....
aha, MissKiss-hvala na dicnim rečima,vidiš,nisam ja baš toliki kamen-stamen Razz
lep provod na moru žellim,a posle-hitaj u postupak,ne časi više!!
Bakiša-sestro slatka, jesi li pisala skoro o pla ovima-ideš li opet na prirodnjake,ili?? jedva te čekam ko majku!!
Rodić mi dobar,trudnuje,i ne forsiraj se.Čujem okačila si eku fotkicu-idem posle da je gledam.
KoMetače moje -pa nisi li se i ti svikla na ital.ležernost? Very Happy
biće sve ok. Je li-otvarap li trudnički?

Bubi- pa vi za koji dan rođus?? jeste li spremni Very Happy ko se najviše raduje?
Ninice, baš mi drago da si izdejstvovala veću platu,sad opuštenije po bebu!!
Gde je Meda,niaam se skoro čula s njom-je l neko od vas?
Joj bre...šta sam još htela reći...
ček ovo da šibnem,lako ću se -dopuniti-...
p.s. iz kuhinje rokće srkanje lubenice...muž baš nema milosti,da l da mu sw pridružim....samo ću naduvati već veliki stomak...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 4/9/2013, 06:18

Dobro jutro,jutra draga :-) da i ja jednom prva pozelim svima dobro jutro i prijatan i lep dan mojim curama.Pari sta bi sa lubenicom :-) Devojke ljubac sviima redom,kada se ustosim mozda i nabrojim :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 3 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu