KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 9 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 7/9/2013, 17:47

Dan Jutra!

Cvrle molitva da što pre bude dobro osmeh srce 
Ja u žurbi, ne stižem ništa da čitam. Krećem za par minuta kod kumova, slave useljenje u kuću.
Jutros me moj M vodio na doručak u arapski restorančić, otvoren pre neki dan u komšiluku, jeli strava giros, mmmm, ima svašta nešto što moram da probam (luda sam za hranom Embarassed  da ne kažem drčna!) Bio i vlasnik restorana, simpa čovečuljak, majka mu Leskovčanka, pa se sporazumesmo na srpskom :) Ima petoro dece, dva para blizanaca i jedno solo (blago njemu Very Happy )
Ljubim vas ljubav  sve i glim zagrljaj , odoooh na VEČERUUUU lol! 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 7/9/2013, 17:52

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 1236605_585804364795466_1700198008_n
Samo da mahnem moijim omiljenim zhenama i da se zahvalim onima koje sada veci dio dana chuvaju djecu kako bih ja mogla predahnuti! Wink 
love
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 7/9/2013, 18:17

samo da vam se javim, na trajektu smo, na putu ka naxosu :) masa mi lezi u krilu i spava, mm takodje spava, a ja gledam u more i razmisljam. od uzbudjenja ne mogu da zaspem. jedva cekam da stignemo i sutra da se brcnemo. ljubim vas sve redom :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 7/9/2013, 19:21

NIiny lep odmor vam zelim. Jedva cekam slicice. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 7/9/2013, 22:42

Veče Very Happy
došla sam čitava Very Happy
divno mi je bilo na odbojci...ah,koliko mi je falila!!
Niny, vožnja na trajektu...na mene poseban utisak ostavila-sem što sam izgorela-ne osećajući,ko sam đavo.Uživajte na ostrvu.
Ćufta,nek bude lagana i dosadna smena.
Šiz-fazon odličan-nisam razumela komentar o čuvanju dece...
Odoh da se potopim.
stisss
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 7/9/2013, 23:23

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 1235227_612457372139024_1440410125_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 8/9/2013, 02:11

Dobro vece jutra draga! Bubi kako si? Ja i dalje verujem u tvoju mrvicu :-* Caci mila,samo napred i opusteno! Cvrle druze moj da sto pre prodje ljubim jakoooo! Devojke moram da vam ispricam sta mi se desilo... Bila na rodjusu decijem i muz me poveze na posao u trecu smenu,izadjem iz kola i krenem u rodic po cigare,odjednom se predomislim kontam da je guzva i vratim se u radnjicu neku malu tu nema guzve
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 8/9/2013, 02:19

nije me mrzelo da se vracam,kupim cigare i odem na posao 2min pesaka,ulazim u zgradu gde radim i iza ledja cujem rotaciju i skripu guma,prolece marica i par pandurskih kola,i odose u pravcu rodica! po mi konobar iz kafica kroz prozor isprica da je u rodicu bila oruzana pljcka i da su lopovi pobegli,ja u soku da se nisam predomislila usla bi bas tada u rodic! ispricam mm a on kaze vestice moja draga :-) blento moj a to zato,jer sam mu danas rekla da uspori sa voznjom jer je dan pre bilo tu gde smo u tom
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 8/9/2013, 02:24

renutku prolazili udes! posle par minuta stoji policija i motor oboren ali na svu srecu nema povredjenih. Baba Vanga hahaha,udavih vas. ljjubim vas sve reedom puno
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 8/9/2013, 10:57

Dobro jutro, jutra!
Niny, lep provod ti zelim!!!!
Ninice, vrlo si intuitivna, na srecu!
Jutros sam ustala u 9, a legla ko zna kad. Navike se brzo sticu...
Lepa, topla nedelja. Bacicu se na veeeliko kuvanje, prirpemiti se za posao, onda malo uzivancije sa zivotinjama i proci ce jos jedna nedelja.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 8/9/2013, 11:36

Ninice, kada ću imati 60kg? Da počnemo sa proricanjem od "najlakših" pitanja.

Vi vidim spavate, neki kuvaju. Ja sredila celu baštu od piljevine i grančica nakon sečenja suve japanske jabuke. Ali, njeno dete odmah pored nje, je već pre par godina rođeno, a ove godine ima i prvi plod.

odo' da prilegnem dok su mm i L kod bake.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Vuchica 8/9/2013, 12:23

Kako je lep dan!!!
Nadam se da ste u nekoj uzivanciji, drage zene!

Kod mene u stanu radovi, nista strasno, samo lepimo plocice na podu u kuhinji. . Bice gotovo sve do popodne.
Rucak donet iz mesare (jer nemam uslova) rostiljcic :lol:i salata, sta ces vise...

Bas u pravom trenutku pomenuste rekreaciju, ja krenula ove nedelje na pilates, i taaako mi prija, ustvari shvatila sam koliko mi je to trebalo. Cim malo udjem u stos, mogu i da kombinujem sa aerobikom, zumbom, bokwom.... jedva cekam

Ljubim sve, odoh da postavim sto
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 8/9/2013, 13:08

Uh ninice, kao iz filma scene da prepricavas... Dobro je nekad i predomisliti se:)

Ja samo da stisnem sve drugarke moje. Odo danas na rodjus kod bratanca, a spavacu kod mame, najverovatnije, da se malo nas dve ispricamo.

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 8/9/2013, 13:47

Ja samo da mahnem sa Perkovog salasa. Divan dan da se provede negde u prirodi.
Ajd zive bile, stigao mi rucak Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cici 8/9/2013, 13:51

Drage moje drugarice,
sve najbolje u septembru osmeh srce 
puno novih trudnica, novih poslova i da nam deca budu sto zdravija i lepo se prilagode u vrticu /jaslicama osmeh srce 
lepo bi bilo pa nas i vreme posluzi ovako ko za vikend ali ide moj rodjendan pa da znate da ce i vreme da se pokvari-tako je vec 10god unazad ali ne sekirajte se posle njega opet bude lepo vreme lol! 

moj je dobio tempr prosle subote, nismo jos krenuli u jaslice. ako bog da sutra krecemo yes ja se bas radujem, a on kaze da hoce da ide-pa cemo da vidimo Wink 
imam u palnu neki kurs da zavrsim i polozim do kraja godine, nadam se da ce mi ispuniti zelju( da bude zdrav do tada).
Ljuba i d 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 8/9/2013, 17:56

Dobro jutro :-) s tim sto sam ustala pre dva sata jos mogu da kazem,dobro jutro! Glava rastura a veceras opet treca smena :-/ biksi novi sad je nekada bio mmiran i divan grad,a sada je i po danu haos, da ne pricam o nocima! Nazalost! Cufto kada probusis kasiku sve ce doci na svoje hahaha,kada bi ja bila baba vanga zznala bi kada treba na vto,a ne ovako pa sta bude :-) ljubim sve redom
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 8/9/2013, 19:59

vece jutra
Upravo zavrsila folikulometrija.
Dva folikula 15mm.
Doktor zadovoljan a i ja bogami.
Inseminacija ce biti u sredu. U 8 moramo biti tamo gladna i zedna da mm da materijal a nakon dva sata i ja stupam na scenu.
Hvata me trema jos od sada.
Laku noc...idemo malo da setamo po Skoplju

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 8/9/2013, 20:44

Caco, drzim fige!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 8/9/2013, 21:19

Caco..... ima vremena do srede......šetajte tu i uživajte....

nešto mi lep dan danas, mada nema nikakvog povoda za to
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od MAAKKI 8/9/2013, 21:21

Caci za sredu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ne stizem bas da vas pratim, ali cim dodje zima hocu jer cu imati vise vremena, sada samo udjem procitam i to je to, a ne zapamtim puno samo ono sa zadnje strane.
Danas sam sebi napokon posle jako dugo vremena priustila lutanje ceo dan i prosto sam uzivala svaki sekund, ceo dan provela na Dunavi i rucala tamo sa bm odlican riblji paprikas, malopre stigla kuci i sada cu u krpice.

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cicsa80 8/9/2013, 22:36

Pozdrav zenama, septembru, plodnoj jeseni, da pozanjete ono sto ste posejale Wink, da u pravo doba zasjete za sledecu godinu....odoh daleko, ponelo me Very Happy.
Pa gde ste zene i decice draga?
Vidim da je Caci u akciji :aa14:i nek je sa srecom.
Draganovicka mi rece za Menoru likeit g 
Znate da smo putovali, ja se malo podgojila(neki mi se smeskaju na izjavu, ali jesam stvarno i kad bi jos koja kilica dosla....), leto nikad lepse. Mama mi je spramila zimnicu ("samo je jedna majka" :lol!:ali sad ozbiljno), ja popekla 10kg paprika za zamrzivac i jos cu malo dokupiti i to je to.

Nadam se da ste dobro, zdrave i odmorne krenule u nove pobede. Odoh da nadoknadim gradivo. Ima li dobrovoljaca da mi odrzi dopunsku? lol!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 8/9/2013, 22:36

Caci zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od djole42 8/9/2013, 23:32

I u septembru Djole vas vole !
Samo da vas sve ljubnem i prijavim se a pišem .....hm...sutra !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 9/9/2013, 01:20

Sto volim kad vidim ove curice kojih retko ima da se jave. Cicsa, Djole, ljubav love 

Caci, neka je sa srecom, super napreduju folikulici i bas su ujednaceni, bice tu bar jedna beba sigurno! igracice igracice igracice igracice 

Ninic,e koja intuicija?! Shocked Srecom si se predomislila! yes 

Srecan vam pocetak nove radne nedelje, ja izgubih pojam o danima i vikendima, svaki dan mi je nedelja! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 9/9/2013, 05:45

Dobro jutro lepe moje,jeste bez kafe al je od srca! Zavrsih trecu smenu i zivela slobodica dva dana :-) Caci mila bice ep bebac ili bebana navijam od srca:-* kako mi je drug Cvrle,jel bolje? Kometa mazis li stomacic mila? Intuicija jeste povecana,u odredjenim situacijama samo ja je zanemarim ,a skontam kasnije! Bubi kako si? Pari ljukni mi zvezdancice puuunooo. Biksi gde si rode moj :-* Sve vas ljubim puno,i nabrojane i nenabrojane :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 9 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu