KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 16/9/2013, 15:59

Lafe, ja se potajno nadam da moze i sa 16 punih  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 16/9/2013, 16:00

Klarica ::Mislim da moze, ako se lepo namesti, naravno Wink Meni svaki put uključi po malo i 4d, u tom periodu oko 20te nedelje su bile najlepše sličice, sad je već velika pa baš i nisu Rolling Eyes 
jooooj guzomirka mala osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 16/9/2013, 17:17

Meni su u 12-toj rekli sa sigurnoscu pol jedne bebe...a za drugu su nagadjali i bili u pravu yes 
Bebice zenooooo, pa gde si ti? Drago mi je da je sve ok i javljaj se cesce ljubav 
Pozz zenice
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 16/9/2013, 17:42

Lafe, meni su videli pol na prvom ekspertskom u 12.oj!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 16/9/2013, 20:29

Nama su pol *nagadjali* do 24te nedelje.


LaFo, jeste mala smešna, stalno okreće ledja i guzu za slikanje lol!
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 16/9/2013, 23:27

Very Happy Very Happy Very Happy  ja bas hocu da vas pitam kad se sa sigurnoscu vidi pol dijeteta....Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  pozz i veliki zagrljaj za sve okruglice trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 17/9/2013, 08:29

Sve zavisi od aparata i onoga ko gleda..meni su zaista oba puta videli u 11/12 nedelji...ali je profa rekao da je potpuno siguran i da ce nam reci ako zelimo..zavisi i od toga kako su namesetene bebe..neke bebe bas i "ne daju" da se sve odmah vidi:lol!: lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 17/9/2013, 09:30

Endzi, ništa nije sigurno dok se ne rodi, i sad znam slučajeve gde pogreše - a ne isprave se lol! 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/9/2013, 10:06

i meni je u 12oj nedelji rekao dr da misli da je devojcica, ja crkla od srece Very Happy pa me zanima kad se sigurno vidi Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/9/2013, 12:37

okacila sam smesnu sliku stomaka u svom dnevniku. moye li neka iskusna trudnica da mi kaze da li to lici na bebu koja se naguzi za slikanje pola? lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 17/9/2013, 13:53

BiKsi :) ::Bebice, pa gde si ti sto godina, kako guras, znate li pol? ljubac veliki ti saljem
Ljubim i ja tebe i tvoju bebu,

malo sam bila odsutna,ali tu sam sada.Dobro sam hvala bogu i ja i beba napredujemo,pol neznamo jer nam je na prvi tromesecni rekla devojcica ,a moja ginekologica kaze cini mi se musko,tako da sada 27og imamo drugu ekografiju pa da vidimo,al vijeruj nama je samo vazno da je beba zdrava i citava .
MM bi cak voleo da ostavi do kraja da neznamo pa da bude iznenadjenje,a ja bi volela da znam samo iz jednog razloga da znam koje boje stvarcice da pripremim,mada kazu svi rano je nekupuj nista jos,a ja nemogu da cekam hocu da pocnem da sve kupim i sobu sredim.
Kako si ti Biksi kako stomacic jel narastao,kako sa svojim tretmanom jel sve kako treba?

LJUBIM SVE OKRUGLICE ljubav ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 17/9/2013, 14:07

KoMetaK ::Bebice, pisi kako se osecas, jesi li dodala puno kg, kako je bebac... javi se cesce! Very Happy 

Stiskam trudnice, da prodju bolovi! MEne samo povremeno probode u donjem stomaku, ali to se desava jednom nedeljno. Embarassed Ili ja ne obracam paznju toliko ili stvarno imam srece. MAda, mislim da je jos rano za bilo sta.
Kometa draga,
ja sam i imala puno kila kada sam ostala trudna,a sada sam dobila jos 5 za nepunih 5 mijeseci.Imala sam puno kila iako non stop pazim na ishrani,jer kao sto znas Jaki tretmami 8fiv,a i jaka kolicina cortikoida svaki dan od 2009 pa i dan danas.

Sto se trudnoce tice ,jako dobro za sada,ponekad mali bolovi oko jajnika,kaze dr;da je normalno jer se karlica siri a i beba otezava,najteze mi je kada legnem navece pa nikako da se namijestim,jako pazim dok se okrenem,sve se bbojim kako je beba da je nisam pritisla.Imala sam samo jaku kiselinu svako jutro,al cini mi se da prolazi i to.EEE NAJVISE ME RADUJE STO  SAM CINI MI SE POCELA DA OSJECAM kako se bebac pomjera nesto se novo desava a cini mi se da je to.

Kako si ti Kometa nadam se da je sve ok.
Pozdrav i Jaki poljubac:12a:
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 17/9/2013, 14:11

dragana76ns ::Meni su u 12-toj rekli sa sigurnoscu pol jedne bebe...a za drugu su nagadjali i bili u pravu yes 
Bebice zenooooo, pa gde si ti? Drago mi je da je sve ok i javljaj se cesce ljubav 
Pozz zenice
Dragance draga trudnice,

dobro sam draga,kao sto vec isspisah,samo da ovako nastavi do kraja,nezalim se sve su ovo lijepe i slatke muke kroz sta se sve prolazilo.

Nego kako si mi ti?Kako drage i lijepe bebare . 

LJubim sto puta:as6534: srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 17/9/2013, 20:43

Trudnice debelice kao sto procitah sve ste dobro i to me raduje osmeh srce 
Gurajte lagano, evo i vrucine su prosle pa ce vam biti lakse, necete oticati,...i uzivajte i budite srecne u svakom danu i trnutku jer sve to tako brzo prodje, ali posle trudnoce ide svakako najlepsi period! Mada je meni i trudnoca ostala u najlepsoj uspomeni Very Happy 

Da vas pitam znate li da li bebe mogu da spavaju na nekom niskom jastucetu? Ili mora samo pelena ispod glavice?
Gledam menorinu princezu kako uziva na jastucetu, gde ima da se kupi takvo jastuce? Jel na tome sme da spava mala beba? Meni na peleni deluje bas neudobno odnosno jako nisko,...ne znam, sta vi kazete?

Ljubim vas sve okruglice i one koje nisu ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/9/2013, 21:12

Sada mi je bila drugarica koja je pred porodjajem; hematolog je protiv epidurala jer prima fraxi... Sad je ceka razgovor sa anesteziologom. Ima li neko ovakav info?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/9/2013, 16:01

Uh smrzla sam se danas i evo nos mi curi...znate li kakvu preventivu protiv prehlade,nesto prirodno samo,nikakva hemija ??? lol! sem cajeva i limuna? Lafoli- totalni laik sam ti za ovo sto si pitala No
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/9/2013, 16:08

da vas malo nasmejem Very Happy 
odem danas turisticki u obilazak porodilista u mom gradu (sredio ga je Milan Severinin), cetvrtkom su organizovane posete za zene, obuli nam patofne i krenuli smo redom, od sobe do sobe. 7 bas velikih trudnica i ja Very Happy Povela me je drugarica koja treba svakog casa da se porodi.
Uglavnom, vec kod druge sobe, meni pocne da bude muka. Onda smo usli u porodjajnu salu, koja je ok, nije neka partizanska, sve je novo, tu su lopte, strunjace, jedna zena na stolu, tek se porodila, meni jos gore... Naslonim se ja kod lavaboa gde kupaju bebe, za slucaj da krenem da povracam Shocked 
Provale me da cu da se onesvestim i sve, prebledela, i kao sedi sedi Very Happy na kraju mi je svanulo kad smo stali kod prozora i kad su nas vodili u sobu sa bebironcima sunny 
Joj kako su svi mali, placu ali uopste nisu grlati srca1 
Jedva sam cekala da dodjem kuci da popijem coca colu da se spasem od mucnine lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 19/9/2013, 18:31

Endzi, lezi malo i utopli se. Čajevi i limun, što si i rekla, mozda nogice u lavorče vrele vodice..

LaFo, koji si ti lik, ne znam šta ti je to trebalo v I ja bih trebala ići sa školicom u obilazak, ali ću još *debelo*da razmislim lol! 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 19/9/2013, 20:26

Endzi, ja uvek savetujem beli luk Very Happy Ako nemas ideju kako bi ga, a ti ispeci one zelene duguljaste paprike, pa kad ih ohladis i ogulis, zacini uljem i belim lukom. Jos ako imas domaceg sira.. Very Happy Bices ko nova :)

Lafe, bas me nasmeja, a sto se tie beba, one su vrlo kurtoazne u porodilistu, grlo proradi tek kad se odomace kod kuce Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 19/9/2013, 21:03

Endzi, ja savetujem med i propolis!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/9/2013, 21:09

I ispiraj grlo zalfijom; nemoj piti vise od soljice kafe
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/9/2013, 21:09

Mislila sam na soljicu caja od zalfije
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/9/2013, 23:01

Lafe, ti si stvarno najlik ovog foruma, uvek me uveselish, carice! Ja sam toliko puta bivala po hodnicima u nasem porodilistu, i cekala da nam stignu bebe, i kad se snajka poradjala, pa bratu drzala strah, i to dva puta, sa Rodjenim naravski, pa smo cuvali strah njegovim zetovima prosle godine, pa smo cuvali strah i njegovom bratu od tetke i mom zetu za sestrom od tetke. Joj kakav momenat je kad iznesu bebu da je slikamo, pa da kazu da je sve ok, jbti, suze krecu same, hteo ne hteo, nekako to sve bude emotivno, o majcice!

Bebice, dobro, sam, pijem lekice, vitamine, krkam se bocama za mutaciju, bebac se javlja i tako, odmicu dani, stomace raste, ma pu, pu, pu, usrale nas kokoske!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/9/2013, 10:11

Bolje da odem, da vidim, da svarim, mozda odem i jednom mesecno Very Happy trerapijski Very Happy Kad odem na porodjaj, imacu osecaj kao da sam kod kuce Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/9/2013, 10:14

Skocio mi je TSH, sa 1.4 na 2.4, pijem terapiju redovno... da li je moguce da je skocio jer sam se zivcirala u proteklih nedelju dana Shocked 
Feritin mi je blizu donje granice, iako mi je gvozdje skoro 30 uvek, hematolog mi je rekao da nema sanse da imam zaista toliko gvozdje, jer on sumnja na anemiju zbog krvne slike, itd...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu