KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 1/9/2013, 14:34

srca srca srca srca srca STIGLA JE JOS JEDNA DUGO CEKANA  ZVEZDICA srcasrca srca srca srca   DANAS U 10:10 RODJENA JE JEDNA DEVOJCICA, 3250gr I 48cm...PONOSNA MAMA JE DOBRO PODNELA CR I CEKA DA UPOZNA SVOJU CERU srca srca srca srca srca 
DRAGA MENORA, TEBI I TM ZELIM SRECNO RODITELJSTVO...DA VAM CERKA BUDE ZIVA, ZDRAVA, VESELA....DA BUDE VAS PONOS I VAS CENTAR SVETA. UZIVAJTE U VASOJ SRECI
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 1/9/2013, 14:42

PREDIVNE VESTI!!!!!!!!!! bb bb bb bb bb bb 
DOBRODOSLA MALENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ff
CESTITAMO MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vv vv vv vv vv vv
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 1/9/2013, 15:27

Menora sa srecom i da ste nam zive i zdrave sunny 
Stigla je malena princeza beba u kolicima 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/9/2013, 16:10

Menora cestitamo na maloj princes krofnici,
Da je ziva i zdrava sto godina!!!

generacija nasa Very Happy mala devicica sunny 

mami sto brzi oporavak !
Ljubimo Vas sreca 

Dragance ljubac ljubav
Bravo za Alexu malog sarmera. love 
Bixaco i sve trudnice debelice pozdravljamooo srca srca 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 16:42

A jutros se pitam kad li ce, znam da joj je termin bio 8.

Menora, sve cestitke draga na rodjenju vase devojci,ce, nek vam je zdrava, srecna, voljena, uvek bezbrizna!


vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Draganice, pavlaku jedem i vrlo mi prija, je li treba onako samo da je uzmem bez icega zbog gorusice. Sladoled posebno ne volim, al cu da ga zavolim ako treba, samo nocu da spavam. Koji sladoled je ok, pretpostavljam neki od vanile da se izbegne cokolada? Ne znam sta da jedem da me ne muci gorusica i nocas me odvalila. Testa definitivno najvise smetaju, a izgleda i drugo nesto, samo jos da provalim sta. Ja bademe sirove grickam, al cu ih potopiti u vodu koliko odmah. Hvala na savetima. Nocas opet lose spavah, jedino jutros od 8 do 11 sto sam sastavila ok. Bice valjda bolje kad pronadjem sta me sve muci. Rece mi zaova malopre da se moze desiti da me muci i hrana koja s pocetka trudnoce nije, kao kacamak npr.,moram propratiti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/9/2013, 17:31

Bixi meni os svega toga donat najvise pomaze. A znam da ga ti pojes, samo sto sam ja onako u gytljajima po jedan dva bas kad zarezi Very Happy i kisele zelwne jabuke. Mleko i mlecni i bademi cak sam i rizu i to su mi u pocetku bili ok
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 17:35

Vidiš, zelene jabuke, to mi uvek pomagalo kad na more idem busom pa mi se smuči, moram probati. Hvala Nojice. Pijem donat, upravo sad.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 1/9/2013, 18:40

MENORA, draga, neka je sa srecom, mama!!!! Neka je cera ziva, zdrava, srecna i pametna i neka vam uvek bude na ponos i radost!!! Cestitke i tati i veliki ljubac svima!!!!!!!!!!!

srca srca srca srca srca srca srca srca d d d d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv d d d d d d bb bb bb bb bb bb bb čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo sreca sreca sreca sreca sreca srecasrecasreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 1/9/2013, 18:48

Menora, cestittaaaam!!!! sreca sreca sreca 
Noja, divno ime za preslatku lavicu!
Pozdrav, trudnice, okruglice!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 1/9/2013, 18:52

Menora,
čestitam vv vv vv 

Noja,
nešto sam zapustila Kutak u poslednje vreme... i tebi čestitke sa zakašnjenjem vv Zaista divno ime za malu lavicu što reče i Leptirko sreca 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 1/9/2013, 18:56

Menora čestitam rođenje male princeze neka je živa i zdrava srca srca srca srca srca srca srca a vama srećno roditeljstvo osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 1/9/2013, 19:04

Menora čestitamo  ČESTITAM ROĐENJE ĆERKICE! Neka je živa, zdrava i ponos svojih roditelja srca bebe srca 

Noja LEA je mnogo slatka ...naočare

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 1/9/2013, 19:12

MENORA MCESTITAM OD SRCA! neka je ziva i zdrava 100 godina, malena devica!! Cekamo i koju slicicu

Noja divno ime osmeh srce  Ljubi nam malu lavicu i njenu stariju seku ljubav 

Bixi, ja sam kada bi po nekad htelo da mi bude muka u trudnoci, pila caj od kamilice i Mivelu, ne mora Donat, mada je ona malo jaca, uzimala sam ih na smenu, i bedeme naravno. Probaj. Jela sam i jabuku i ona mi je prijala. Probaj sve pa ces naci sta tebi odgovara! Ali izbegavaj slatko, od njega ce ti biti gore, prvo prija a posle muka.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Crvic 1/9/2013, 19:27

Joj što je lepo i veselo u ovom delu Kutka Very Happy Very Happy 

Uvek otvorim Kutak na onim, hm kako da kažem, predtrudničkim-ekspreimentalnim stranama, a za kraj ostavim dezert, trudnice i stomačići. Podigne mi raspoloženje sto posto.

Mnogo mi je lepo je što devojke koje su nekada delile brige i neizvesnosti, sada dele radost i sreću.

Noja, kakva divna crnpurasta curica! I kako dobro ime! Uživajte!!!

Trudnice, rastite i sijajte. sunny 
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Crvic 1/9/2013, 19:33

Menora, čestitam vam!!!!! Živeli! Da u zdravlju i veselju rastete!!! smajli angel 

Želim da kažem, da se divim tvojoj energiji i optimizmu i da ćeš biti predivna majka!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 20:34

Ananana, hvala na savetima. Slatko inace izbegavam, bas mi retko prija.

Crvic, i meni su trudnicki dnevnici i nove trudnice stalno ulivale nadu da cu i ja jednog dana uspeti. Stalno me to guralo napred. Ja ti od srca zelim da sto pre delis radost na ovim stranama, da kacis slicice trudnickog stomaka, i da juris nesto protiv trudnicke gorusice :)!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 1/9/2013, 20:36

Crvicu Hvala na ljepim zeljama....Menora CESTITKE OD SRCA,NEK JE KCERA ZIVA I ZDRAVA I NEK BUDE PONOS SVOJIH RODITELJA smajli angel smajli angel
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 1/9/2013, 20:43

Bixi, j0s da dodam, malo limuna u caj od kamilice i limunada su odlicni za muku Very Happy 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 1/9/2013, 22:08

MENORA
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 1640979phjrcftvii
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 1/9/2013, 22:09

Trudničice veselice srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 1/9/2013, 23:48

Menora, cestitam od srca!!!!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Bixi, meni su pomagale mandarine i kisela voda, a kasnije sam koristila gelusil lac, do 4 tablete dnevno. Vise manjih obroka i dosta setnje, obavezno pred spavanje. Mada, kada sam usla u deveti nista pomagalo nije...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 2/9/2013, 09:03

Menora, cestitam od srca!

Bixi, meni je samo badem pomagao, iskreno, i ponekad prst u grlo, cudo kiseline sam umela da ispovracam, i to u sred noci, ko zna koliko nakon jela.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 2/9/2013, 10:05

MENORA CESTITKE OD SRCA.........NEKA VAM BUDE NA PONOS I RADOST CELOGA ZIVOTA!!!!!!!!!!!!!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 2/9/2013, 11:02

Menora, cestitam od srca, neka je ziva i zdrava 100 godina, mamina i tatina ponos i dika

Trudnice mile ljubav 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 2/9/2013, 11:34

Menora ,cestitam rodjenje princeze!Neka je ziva i zdrava 100 godina!b b b b b 
Trudnice debelice sve vas ljubim!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu