KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 24/8/2013, 12:52

Lafe, krvarenje iz nosa je cesto u trudnoci, i mimo fraxija.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/8/2013, 13:32

Lafe, podji kod tm prijatelja da se uvjeris da je sve ok. Bice ti lakse. :)
Mene kad krene da probada ja mislim da ja svojim sekiranjem to jos vise pogorsam. Zato sam u zadnjr vrijeme ustanovila da treba da skrenem misli sa toga.. zatvorim oci i pjevam u sebi. :) i pomaze mi..
Na krvarenja tj meni su vise kao tragovi, vise se i ne cimam.. pokrivena sam terapijom i radim sve sto je do mene. E sad treba malo i Bog da nas pogleda. :)
Inace, ja sam jutros krenula da primim progesteron i mm me odveo u ord.. a oni ne rade nedeljom.. Very Happy pametnica..
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/8/2013, 13:33

Tj subotom... oooo...
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2013, 14:23

Uh Lafe, samo da nisi mirna. Sire se kosti, a ponekad je bol u vreme kad bi inace dobila sasvim normalna. Kkrv iz nosa, kad peres zube, pa desni isto znaju da krvare, sve je to normalno. Jesi li skoro radila d dimer i anti x a? Ako su ti jaci bolovi idi kod dr, ako nisu primiri se samo u krevetu. Ljubim
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2013, 14:25

pre nedelju dana sam sve proverila i bilo je ok. sad se ovaj gin ne javlja....Rolling Eyes 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2013, 14:28

A trombocite, jesi li i njih skoro proveravala? POlako, javice se dr, samo nemoj da panicis, pliz!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2013, 14:30

350 dimer
250 trombociti
0.11 anti x a

sto bse najgore, ne panicim, bas sam ubijena u pojam. samo sam isla do hematologa, nisam pajala radila, ma nista, samo sam leskarila
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2013, 14:38

Jbg Lafe, desava se, mozes se i mumificirati, znas da nema pravila. Verovatno se cisti hematom, jbg. Super su ti svi ti rezultati. Kad dobijes giniça, konsultuj se, nemoj ni da te cackaju svaki cas ako ne moraju. Jesi radila analizu urina i urinokulture?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2013, 15:08

urin je cist, radil sam bukvalno SVE analize prosle subote.
kupio mi mm magnezijum direkt, pijem i to. moram priznati da mi je danas bolje nego juce. ince, sve ovo sto osecam je identicno 6oj nedelji kada su videli hematom. i dronjci su identicni Very Happy 
sad ce mi doci Missile, pa cu sve da zaboravim lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/8/2013, 16:01

Drago mi je da ti vidim osmjeh Lafice. :*
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2013, 22:33

Nadam se da te Miss malo sredila. :) Definitivno je od hematoma, nek ovo bude konacno ciscenje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2013, 23:33

Javio mi se ginekolog; kaze nije frka ako je tamno i ako nemam bolove jace.
Pogotovo sto sam pre 5 dana bila na expertskom.
Miss je hit; primetila da su porasle (.)(.) :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 24/8/2013, 23:40

ja da mahnem trudnicama! Lafe - drz se, nije to nista! Biksi - jos malo pa pola proshlo - vidish kako brzo ide! Drzite se, sve se te muke zaborave... mi sutra slavimo - prvi mjesec proshao dok si trepnuo! Navikavamo se jos jedna na drugu ali ide to - nema ljepseg osjecaja!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/8/2013, 01:03

I ja da mahnem trudnicama. Kuci smo stigle :)))
Menora kad je cr drzimo figee ko ce raditi ?
Ninche srecan 1 mesendancic
Anana opsta nisam se za spinu nikako mogla lkub za Momka
Meto Sanja ticketi su vrh
Lafe kissic kad god ti osetis potrebu idi do dr
Ljubimo vasssssss sve debeleeeeeee
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 25/8/2013, 08:57

Noja dobro dosli kucici , kad se malo udomacite ubaci de po neu slicicu od princeze ,kao ste joj mila dali ime?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/8/2013, 11:34

Hvala vam puno na svemu, evo prolazi skroz mrljanje, sada je skoro crno. Po ET i starosti ploda, sutra mi je prvi dan 13te nedeje (eeee kad se setim kada je Bixi bila u toj nedelji a ja mastala kada li cu ja lol! ): da li mi je danas poslednji dan glukofaza, prednizona?
poljubci 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 25/8/2013, 13:24

Vec 5-6 dana ne koristim fraxiparin ni progesteron depo i ne osjecam se trudno nikako. Stvarno glupo ali ... Nisam ni imala neke jake simptome trudnoce ali sad nemam nikakve. Bas sam blentava ali me uhvatio neki strah da nije sve onako kako bi trebalo biti Crying or Very sad
Jeste li se ikad tako osjecale? Rolling Eyes 
Danas sam bas groznaaaaaaaaaaaaaa affraid 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 25/8/2013, 14:04

ne brini Gral i nikakvi simptomi su simptomi Very Happy  i osecati se nikakvom isto
ja nikad nisam imala nista Sem od ultrogesta losu stolicu ,inace negde u 18 posto mi Mateo lezi skroz desno problemcice sa bubregom Imam ga jos uvek ali ne boli odkad znam kako i sta cu sa njim kad zaboli i zategne do Krsta ,videces kad ti tvoje golupcice osetis pa poletis visoko , a kad porastu , pa kad budu te tukli ili sedeli tamo gde bas nije prijatno videces sta su muke lol! ali ipak su slatke ne brini cooliraj i opusti se ljiubim te srca 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/8/2013, 14:10

Gral mene je isto brinulo ali nema razloga za strah :* Normalno je :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/8/2013, 14:36

E moja gral, pa ja se takoreci svakodnevno tako osecam, a jos malo prepolovih nedelje!lol! 

Lafe, znaci Miss zagledala, joj, opasna je ona, al ne deluje!lol! Samo kad ti se to smiruje. Ako ti je doca rekao do kraja 12. nedelje, onda prekidas pronizon i gluko, jes!
Noja, dobrodosle kuci! Kako je Andrea reagovala na seku? Ljubac

Nince, jes vala, leti vreme, a vidim i kod vas isto, kad pre mesec dana?! Kakva ti je malena, siki li, spavka li, kaki li, piski li, i tako to, mazite li se vas dve vec onako pravo, nadam se da se ona ne buni?Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 25/8/2013, 21:17

noja ::Dosli smo na svet prr oko 45 min Very Happy mAmina lavica
Ljubim vas
10/10 3700 51
Nisam je jos ljubila
08.20.2013
sunny sunny 
Dirrkt iz a enestezijs i betanije vas ljubim rana otkida i kasalj od tubd
Mama Noja cestitam ti rodjenje lavice! čestitamo Neka nam je ziva i zdrava 100 godina. srca bebe srca 
Drage kutnjanke i trudnicice opet sam bila na nekom odmorcicu (nedelju dana), tako da ce mi trebati vremena da se ukljucim u desavanja. poljubci

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 25/8/2013, 22:04

Cure, da li su moguce mucnine i povracanje od fraxija?
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/8/2013, 22:11

ne bas.... trudna si Very Happy 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 25/8/2013, 22:17

Jao, ovde novih trudnica i mamica, ne mogu da sve pohvatam... neka vam kje svima srecno!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 25/8/2013, 22:21

Jooojjj... Laficeee... znas kako me muci. Od ujutru do uvece. Sve sto pojedem osmah ide vani. A probala sam mali zalogaji, pauza izmedju.. nista ne pomaze. A pojava mucnina se poklopila sa pocetkom bockanja.. pa zato pitam.. Very Happy
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu