KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 22/8/2013, 08:33

Ja samo da nabacim..imam taj aventov blener i kuvalo...bolju stvar nisam mogla kupiti..drugarica mi je preporucila jos dok sam bila trudna sa Minom..tad je kostao 15000 din..jeste skupo..ali nista vise nisam koristila u protekle tri godine..elem ubacis povrce meso..voce..šta god..sipaš vodu..i kuva se na pari..ne moze zdravije..pišti sam kad je gotovo..samo okrenes naopacke aparat i blendiras..nema prljavih posuda duplih..milina..a pri tom blendira i male kolicine voća..povrća sto je u početku uvodjenja hrane vrlo bitno..imala sam blend+er..koji nije mogao da mi izblendira jedan krompir ili sargarepu...ja u njemu cesto i sebi obarim na pari brokoli..prokelj..ma milina...a nije mnogo velik..nosila sam ga do sada na sva letovanja, zimovanja..i dan dans blendiram njima voće u njemu..eto..ja ga zaista preporučujem..jeste skuplji ali vredi
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 22/8/2013, 08:54

Dacans i ovaj jedan melje a drugi kuva na paru

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 22/8/2013, 09:11

ma jok ovde sve radite u istoj posudi ...samo se okrene naopačke..milina
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 22/8/2013, 13:28

Noja čestitam rođenje ćerke ,a Andrei sestricu!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 2915587mnnv3w65ky
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 22/8/2013, 13:39

Trudničice
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 2558233mzovgyta73
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 23/8/2013, 10:03

Trudnice samo da vas ppozdravim mazite vase tibice osmeh srce 
Mi cemo mozda za vikend kuci treci dan nam je danas
Malo me rebro boli
rana vise i ne sikimo ko veliki


Ljubimooooo vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/8/2013, 10:15

Divno Noja!!!! jos malo pa ste vi na okupu family 

ja sinoc isla kod hematologa i upoznala Lelu38, bas su divni i ona i suprug srca 
jutros rano me je boleo stomak onako tupo (u predelu jajnika) kao u julu i vidim u toaletu krv Sad stara, valjda se hematom cedi... danima sam lezala i sinoc sam bila u vertikali :)
Hematolog je zadovoljan, nastavljam sa fraxijem i da se ne brinem, rizican period je prosao as 

Da li su nekoga boleli trbusnjaci u visini pupka?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 23/8/2013, 11:04

Sretna ti bila Puna 12 i dobrodosla u 13 osmeh srce  La Folie draga 
Noja divno kako vam se malecka sad zove ? Kako je Andrea reagovala sunce milo ? Bravo za bebu sto siki dobro

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/8/2013, 12:54

Noja, ma super ste vi! Ljubac za vas!

Lafe, ih ta krv, samo da nervira, no nek se sve fino ocisti, i posle si konacno mirna. Mene nisu boleli trbusnjaci, al zato sada imam cesto zatezanje u donjem stomaku, kao neka napetost. I svrbi me koža često.

Stisak za ekipu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 23/8/2013, 14:31

Noja bravo radost 
Jel bio na kraju spinal ili totalna?
Veliki poljubac tebi i lavici ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 23/8/2013, 18:44

NOJAAA... CESTITAMMM!!!!!

Cure drage.. ja od subote imam mucnine i povracanja... pomagajte.. najgore mi je zbog lijekova, desi se da ih popijem i posloje 10 minuta sve vani.. Sad

Lafe, mi smo danas 8+0.. i mene tako cesto uhvati neki bol u donjem stomaku i krsta me bole.. a valjda je to sve normalno.. braon iacjedak i dalje prisutan.
To je to kod nas.
Ljubim vas!!!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/8/2013, 18:56

Ja 12 plus nesto i opet krvarenje; ceo dan me seva stomak; i juce je; primila depo i uzimam utrogestan. Sad cu da popijem magnezijum.
Ssanja; samo miruj :-) hematolog kaze da d dimer skace od hematoma
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 23/8/2013, 19:15

E radila sam ddimer u srijedu, u drugoj laboratoriji, prvi put poslije pocetka koriscenja fraxija i sada je 100 a ref je <250. Tako da je to sad ok
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 23/8/2013, 19:29

Sanja Koje tablete uzimas

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 23/8/2013, 19:38

Noja CESTITAMOOOOOOOO neka vam je ziva i zdrava 100 godina malena lavica  srca1 srca1 srca1 

koja si kraljica , uliva nadu sto si javila 45 min posle CR Shocked  i sto te 3 dan vise ne boli rana (jako) Very Happy -coveche ti si moj IDOL osmeh srce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 23/8/2013, 19:49

Leno, uzimam utrogestane, cycloprogynovu, prednizon, folnu.. to je to..
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/8/2013, 20:09

Da li da odem kod dr?ceo dan mi curka krv bakarne boje ... Imam menstrualne bolove....u pon je sve bilo ok
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 23/8/2013, 20:16

Lafe, ako imas bolove, mislim da treba da odes, ja bih, verovatno, tisla pravo u bolnicu, i ako treba i ostala par dana da se ne cimam na preglede svaki dan, ovako, sve je tu, ukljuce ti jacu terapiju, prate.. Mislim da bi mi, u tvojoj situaciji, to i psihicki pomoglo, prosto, manje brnes, kad znas da neko brine za tebe.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 23/8/2013, 20:18

LaFe pojma nemam, popila si lijekove, kad curka najbolje leci.
Sa B sam curkala oko 6.nedelje i to svjezu krv i bilo je poprilicno.
Sa N oko 11.-13.roze i staru krv, tamnu.  Legla sam a dr sam isla kad se malo smiri.
Ako su bolovi jaci otici dr.
Cico da dosadno curkanje sto prije prestane!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 23/8/2013, 22:03

Ja bih otisla kod dr Lafe..mada ti ja nisam neki savjetnik, ja idem svaka 4 dana kod dr otkad curkam. A sta cu.. tako sam mirnija..
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 24/8/2013, 08:19

Lafolie otidji kod dr neka i on utvrdi da nije nista, nego  se taj glupi hematom smanjuje i cijedi. Bolje da ti i on to potvrdi nego da strahujes  i sebi stvaras nervozu.
 Ti glupi hematomi, bas me izludjuju Mad  
Noja ti si zena heroj, svaka ti cast lol!
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/8/2013, 11:13

Lafe, ako je tamna krv, mozda je to ostatak od hematoma, mora da iscuri. Ali, da bi ti bilo lakse, odi kod dr-a, ili makar pozovi, da budes opustenija. Ja verujem da je sve ok, samo da ti ovo neda mira. Jesi li krvarila danas?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2013, 11:56

svaki put kada se obrisem vidim krv, cas bas tamnu, cas nesto srednje, kao da je od pre neki dan...
boli me najvise policistican jajnik, levi, opet sam nocas imala grceve, kao menstrualne. Ja sam primetila da me od srede boli vise na dole, ka vagini i guzi, ne boli me onaj deo stomaka gde stavi UZ aparat na pregledu. popila sam magnezijum sinoc i jutros, danas mije def bolje nego juce, ali se preznojavam od frke v 
Zvala sam Jevremovu, radi dr Janicijevic, kod koje mi ne pada na pamet da odem....
Sad cu nazvati druga od mm, taj radi u porodilistu, razmisljam da me on i porodi
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/8/2013, 12:06

Pa bolje da se konsultujes, ne znam jel primas jos progesteron depo i jesuli ti ukinuli utrogestan, ne secam se (ne zameri) da se sad ne vracam unazad.
Ja verujem da je docica na sigurnom, ali bolje pozovi, ili odi na pregled kod tog prijatelja da ti bude lakse.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2013, 12:47

evo i krv iz nosa Rolling Eyes verovatno cesto krvarim i zbog fraxija
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu