KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 20/8/2013, 11:08

WOOOOOOOOOOWWWWW...bravo za lavicu...bravo za mamicu....ljubimo vas puuuuuuunoooo
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 20/8/2013, 11:13

Čestitke, NOJA!!!! cveće cveće cveće 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/8/2013, 11:14

Noja, cestitam! Ako je kasalj od anestezije, zamoli sestre da te podignu malo, da ne lezis skroz, da ti se ne skuplja u plucima, a i lakse i brze ces da iskasljes to sto ima. dace ti nesto protiv bolova za ranu, ne brini! Jao, pa kad ti je sad donesu.. smajli angel 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 20/8/2013, 11:35

Cestitke Noja!!!!!!!!!!!!!!!!

Lavice, dobrodosla, ziva i zdrava 100 godina bila!!!!

ANdrea, neka ti je sa srecom rodjenje sestrice! Da se uvek cuvate i volite, najlepsom, sestrinskom ljubavlju!!!
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d v v v v v v v v 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/8/2013, 12:14

meni je gvozdje poviseno, cekam rezultate neke pa da odem kod hematologa da pitam sta i kako za hemoglobin nizak
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od laKole 20/8/2013, 12:16

čestitke, noja, za još jednu princezu! srca 

trudnice drage usne 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 20/8/2013, 12:20

noja cestitam rodjene cerke nek je ziva i zdrava .naravno i tati cestitam cerku a ponosnoj starijoj seki njenu malu sekicu koju ce jako voleti i cuvati dok je mala a pose ce zajedno da idu da treze momke
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 20/8/2013, 12:32

Noja, cestitamo od srca smajli angel 
dobrodosla lavice mala i srecna bila 100godina srca love ljubav 
cestitke i roditeljima naravno love 
Super da si uspela i ono da napises, svaka ti cast! javljanje iz prve ruke f 
kazu da ta totehemu treba da se pije sa recimo sokom od pomoraandze ili limuna zbog vitamina C, jer vezuje gvozdje brze. i na slamcicu da ne posive zubi.
trudnice ljubac i d 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 20/8/2013, 13:36

Cestitam Noja,neka je princeza lavica ziva i zdrava 100 godina!bravo bravo 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 20/8/2013, 13:45

srca srca srca NOJAAAAA....CESTITAM VAM DUPLO RODITELJSTVO, NEKA JE PRINCEZA ZIVA I ZDRAVA, DA SE RODITELJI I SEKA UVEK PONOSE SA NJOM I DA SE SEKICE SLAZU I VOLE I BUDU NAJVECA PODRSKA JEDNA DRUGOJ. BRAVO ZA MALU PRINCEZU I 3700 GR Very Happy 
MAMA NOJA, SVE CE  PRESTATI KAD LJUBNES SVOJU CERKICU
srca srca srca
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 20/8/2013, 13:51

Gral, ja sam te slucajno pomesala sa Stenli i njoj pozelela dobar izvestaj sa UZ....drago mi je da je sve dobro i da si videla svoje mrdalice Very Happy  Ja pijem tothemu i moj savet je da krenes prvo od jedne i da postepeno uvodis i drugo, meni najvise prija kad je popijem ranije, nit na gladan niti na pun stomak...izmedju obroka, i to napravim malo limunade i kroz cediljku saspem i totemu(jer mi se par puta desilo da mi se staklo smrskalo i da je upalo u casu) i onda popijeem na slamku, gurnem je sto dublje da mi ne potamne zubi.....Meni su je uveli kada mi je hgb pao na 100 i za mesec dana koriscenja, uz sok od cvekle mi je skocilo na 109 sto je za mene wooow(inace mi je bio 111 i pre trudnoce) Srecnoooo, i da budes kao ja tj jedna od retkih kome tothema regulise i gorusicu i probavu Very Happy 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 20/8/2013, 14:00

dragana76ns ::Gral, ja sam te slucajno pomesala sa Stenli i njoj pozelela dobar izvestaj sa UZ.... 
i ja... mislim na Gral, a pisem Stenili... Embarassed Embarassed Vidim da je iDragance napravila istu gresku, ne zameri nam, hormoni, hormoni.... lol! 
Drago mi je da je UZ prosao dobro i da su bebe dobro. DObila si totemu, pa polako, probaj i sa sokicem od cvekle, Dragana ti je dala savete.

Kad sam kod cvekle, ja ovde trazih cveklu danima i nisam uspela da nadjem svzu, oni je ne jedu kao svezu! Shocked Ima barene, ali sta cu sa njom, nema ona sve vitamine ko sveza! Rolling Eyes Danas sam poslala mm da trazi, obisao pola grada i rekli mu ovi sto drze radnjice sa vocem i povrcem da je ni oni nisu videli odavno svezu u nabavci. Kazu i da joj nije vreme, nego u prolece. Meni se cini da cvekle ima u Srbiji uvek, ili se varam. zbunjen 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 20/8/2013, 14:05

Meta, eto nam biznisa...uvoz sveze cvekle :)
Heee heee i ti se zabunila :) jos samo dana spavas srce love 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/8/2013, 14:07

Cvekla je krajem leta koliko ja znam. Oljustis kao krompir i ubacis u sokovnik sa sargarepom i jabukama, bude odlican sok i nema mnogo ukus zemlje (stavi kisele jabuke)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 14:10

Klarica ::
Leno, u kombinaciji sa ovim za gvozdje, itekako. Nema od čega drugog.
Kako nema pa trudna si i hormoni rade Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 14:19

NOJA DRAGA CESTITAM  VAM NA VASOJ MALOJ LAVICI NEK JE ZIVA I ZDRAVA STO GODINA UZIVAJTE I ANDREJI SVE NAJBOLJE NA SESTRICI ODMORI I KAD STIGNES KUCI STAVI NEKU SLIKICU srca  

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 20/8/2013, 15:04

Noja, cestitam od srca, neka je lavica ziva i zdrava 100 godina! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 20/8/2013, 15:16

Noja,pridruzujem se cestitkama,neka je Cera ziva i zdrava sto godina:aa25:
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 20/8/2013, 16:51

Hvala vam devojke, divne ste ljubav love love 
Aleksa je tako dobar i srecan, sve dize nogice u vis sada kada nema oklopa Very Happy 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 20/8/2013, 16:53

NOJAAAAA BRAVOOO DUSO! CESTITAM OD SRCA NA MALOJ LAVICI I BRAVO ZA MAMU HRABRICU!!! Da je lavica ziva i zdrava 100 godina srca srca srca srca srca love angel 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/8/2013, 18:14

LaFolie ::Cvekla je krajem leta koliko ja znam. Oljustis kao krompir i ubacis u sokovnik sa sargarepom i jabukama, bude odlican sok i nema mnogo ukus zemlje (stavi kisele jabuke)
i limun, obavezno!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 18:33

Koji baby phone imate?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 20/8/2013, 19:37

Noja cestitam lavicu!!! Neka je ziva i zdrava!!!

Lafe puse, djevojcica divnooo!!! Nisam ni sumnjala, dva zenska pelcera si dobila samo od nas :)

Trudnice pozdravi od mene i od moje ekipe!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 20/8/2013, 20:09

Ja imam neki sto sam dobila na poklon od brata, sa kamerom kao cvet,zakaci se za krevetic i snima i danju i nocu, ima infra red lampice i monitor u boji. Bez toga ne bih mogla ni minut, toliko sam se na to oslonila. Odlicna stvar! Prikljucimo na Tv u dnevnu sobu i gledamo Aleksu sta radi. Tako sam ga ulovila jednom u 4h sta radi. Ima na kreveticu zakacenu igracku mesec sa onim kanapom sto se povuce pa svira. I ja vidim neko okrenuo mesec, pitam muza jel on, kaze nije. I u 4h ulovim Aleksu kako besan vuce mesec za kanap i trese ga levo desno, tako mali, gladan i protestuje hoce da jede i iz besa cima mesec.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 20/8/2013, 20:11

On je show king 
med medeni Very Happy 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu