KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/7/2013, 16:14

ja sam se od svoje plate oprostila, bukvalno sve dajem za lekove i lekare, posle ovoliko pokusaja ne mogu da se sikiram za rogam Crying or Very sad . Raspitacu se, ali mislim da kod nas ne refundiraju. Lezala sam jednom posle ET sa devojkom iz tvog grada, kaze da je za sve dobila upute i sve refundirala.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 25/7/2013, 16:18

Pa, znas kako, rogam se po pravilu daje posle porodjaja i bolnice moraju da ga imaju, a ako ga slucajno nemaju, ti im ga kupis, ali drzava mora da ti ga plati. To je jedan od ozbiljnijih lekova koji bi morao da bude besplatan, ako drzava brine o natalitetu. Nazovi neku apoteku i pitaj je l ta zamena ide na recept i koja je cena.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/7/2013, 16:20

na porodjaju ti daju, to je besplatno, samo cu pitati ginekologa sta ako mi treba ranije.
da drzava brine o natalitetu, ne bi bilo nestasice pregnila i svega. sramota, bas sam razocarana gde zivim
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 25/7/2013, 16:26

Djavola ti daju ako ga nema, to ti pricam, imaj ti pare za to u dzepu, obavezno, da muz juri da kupi dok je vreme, kad se porodis..

A sto se tice situacije ovde, ako je ta devojka pricala za kliniku u BL u kojoj sam ja radila, i mislila na postupak i sve sto uz to ide, da, prva dva pokusaja placa fond ili refundira ako ti uspe pokusaj negde vani, a zenama preko 42 god. valjda samo pola i to ako uspe, tako nekako, ne secam se tacno. I da, ovde i mi koje imamo jedno dete imamo prava na besplatne pokusaje, za razliku od majcice Srbije (jako sam ljuta zbog toga, bila sam spremna pre prve vantelesne da se odjavim odavde i radim postupak u svojoj zemlji, ali djavola, imam zivorodjeno dete i nemam prava na besplatni pokusaj). Ovde jos uvek nije toliko interesovanje za vantelesnu kao u Srbiji (iako su u klinici guzve, ali cinjenica da jedna klinika pokriva celu RS, ipak govori da je narod jos uvek malo rezervisan ovde, ljudi kriju da su bebe iz vantelesne, mene gledaju kao debila kad pricam o tome, nije im cudno da sam to radila, nego da pricam o tome..), ai se i ovde svest o VTO siri polako, sve je vise parova koji se odlucuju, tako da me nece cuditi da i ovde ukinu besplatne pokusaje za parove koji vec imaju dete. A sto se stanja u nasem fondu tice, mislim da su razlozi isti, mada su i kod nas poceli da zezaju. Ja skupljam racune od utrogestana, neko uspe da ih refundira, neko ne, sve po principu osiguravajucih drustava, odbiju te, pa ako se zalis, onda ti plate..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/7/2013, 21:25

Jel se neko cuo sa ninche
Ona je danas imala zakazan cr ??
Jel nam stigla lavicaaaa bebe 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 25/7/2013, 21:27

Navijam za mama-lavicu, Ninche!!! igracice igracice igracice igracice 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 25/7/2013, 21:41

Noja gde si kuila crasave za bebin krevetac? Very Happy 
I ja bi uzela neke nove da promenim, gde mi preporucujes da pogledam?
Ljubimo vas sve i pratimo koliko stignemo ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/7/2013, 21:54

Ja sam uzela najobicniji strec  da nepeglam  u suknu i porubila mi krojacica. A deciji motiv Very Happy 
Sila jastuke i donji carsav zadovoljna skroz. A imas u metrou, rodicu ... madjarskoj ttamo smo pre kupovali
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/7/2013, 21:57

A za deciji smo isto u madjarskoj i ogradice jos Andrei uzeli pa ostalo. U brendonu
Ona sad spava sa nama .. i u encimencijju imas isto lepe
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/7/2013, 22:04

https://kutak.forumotion.com/t1332p15-carski-rez-za-i-protiv-iskustvanana kako se snalazis, vidim da je Alexa divan deckonja likeit sreca 
Kad budes imala vremena napisi koju rec stavila sam ti link
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 25/7/2013, 23:12

Mi sve neke posebne ovde, i ja sam rh -, a mm rh +. Antitela sam radila negde oko 16te nedelje, sad ću drugi put, i valjda još jednom do kraja. Dr. mi je rekao da ne očekuje ništa, zato što je prva trudnoća, ali se mora proveravati. A za rogam mi reče tek posle porodjaja.. Sve se nadam da ga u porodiluštu imaju Rolling Eyes Sutra idemo na UZ, jedva čekam ..
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 26/7/2013, 08:47

Dugo nisam pisala na forumu ali sam vas redovno citala i radovala se a i tugovala sa vama. Bojala sam se da ako naglas kazem, da ce ova moja carolija nestati trudnica i da ce sve biti po starom. Zbog ruznog iskustva sa proslom trudnocom sad samo strijepim i osluskujem nesto a i sama ne znam sta. Molim se Bogu i izmisljam obaveze da manje mislim o svemu, ali nadam se kad prodje 12 nd da cu se opustiti. Divno podnosim drugo stanje, bez nekih velikih i teskih simptoma. Jedino sto mi mnogo smeta oduvijek a sad je jos i pojacano, to su promjene vremena. Dva  dana sam jedva izdrzala sa sobom Rolling Eyes .
Dr mi je ukinula prednizon doktor  u 7 nd pa me zanima kada su vama ukidali ga? Primam svaki dan fraxiparin i stomak mi je pun modrica i kvrzica. Rekli mi da mazem hepatrombinom. Cime ste vi mazale i jeste li se bockale na neko drugo mjesto sem u stomak? Laughing 
Drage moje zelim vam sto i sebi zelim i zaista mnogo znacite svima nama. Saljem vam veliki zagrljaj i mnogo poljubaca d  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Danas sam 8+5 beba beba
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/7/2013, 09:37

CESTITAM GRAL!!!!!!!!!!!!!!! Divne vesti!!!
Ja sam tu negde gde i ti, jos uvek se ne radujem, jos sam rezervisana dok ne dodje 12ta nedelja.
Meni je dr rekla da pijem prednizon do 12te nedelje. Stomak mi je sav u cvorovima, pokazala sam ga hematologu, kazao mi je da predjem na ruke. Noge cuvam za kasnije.

cvet 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 26/7/2013, 09:44

Juce kad sam zvala kliniku kazu da je najbolje dejstvo u stomak, a kad odmakne trudnoca tek tad da dajem u butine. Ma izdrzat cemo mi sve za nase bebice beba beba 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/7/2013, 09:48

Gral ::Juce kad sam zvala kliniku kazu da je najbolje dejstvo u stomak, a kad odmakne trudnoca tek tad da dajem u butine. Ma izdrzat cemo mi sve za nase bebice beba beba 
meni se i crvenilo pojavilo, kao pecati, pa je rekao da predjem na ruke, da se umiri stomak. Nekako mi je lakse da se bodem i lezim, sve cu da uradim samo da ne idem opet na VTO lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 26/7/2013, 10:14

Gral, čestitam!
Neka ti budu sve lepši trudnički dani!
LaFe, hrabrica si ti, Laf pravi! queen 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 26/7/2013, 10:22

Gral i Lafe,samo napred,ne dajte se zene,tu smo uz vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 26/7/2013, 10:27

Ninche mislim na tebe Very Happy sada sigurno uživaš sa svojom lavicom . Ljubimo vas puno i čekamo da nam se javiš i da konačno saznam kako mi se snajčica zove

ljubav c ljubav cljubavcljubavcljubavc

Gral samo uživaj u trudnoći i opusti se biće sve u redu ne brini . Što se tiče fraxija ja sam ga primala celu trudnoću i možeš slobodno da se bodeš i u ruke i u butinu bitno je samo da ne istisneš vazduh iz injekcije jer se na taj način ne stvaranju modrice a čvorića ima pa ima Very Happy i maži se slobodno hepatrombinom i proći će Very Happy ako ti se slučajno crvenilo dugo zadržava posle uboda i jako te svrbi postoji mogućnost da imaš alergiju na fraxi pa to obavezno reci lekaru.

Ananana , meni je svekrva kupovala platnene čaršave za krevetac sa gumom u baby butiku Sara u Zmaj Jovinoj pa možeš pogledati tamo .

Odoh sad Mihajlo mi se probudio ljubim vas sve srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 26/7/2013, 19:41

Ja kupila danas bas lepe carsave sa gumom u aksi, bas lep pamuk, ali treba gledati ima i krs pamuka,ja sam sve otvarala i pipala,...
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 26/7/2013, 20:57

Ovo i mene stigli jutros bas bezveze No  ja sam mogla jos par dana ovde je isto sunny  ali nemam mora Crying or Very sad 
Noja i ostale cure okupala sam se ljudcki za sve vas Very Happy 
Endzi bravo za srce 
Bulevar poljubi mi tvoje cedo , a tebe ljubim million puta Very Happy
An nana nadam se da si se dobro oporavila od CR
Noja neznam ti ja ovo sa slikama moram na miru da probam bas sam dobila stomak , mali Mateo je jako aktivan , vrucine mi ne smetaju uopste

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/7/2013, 21:02

Endzi ::Evo me drage moje,vidjela sam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Icon_sunny i cula eho Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568  doktorica kaze da je sve ok,i da cekamo jedno bebce,termin 21.03....Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 523795

Divno endži, baš lep datum za porodjaj!sunny Very Happy 

Gral, eto meni prodje i 12. nedelja, pa sam i dalje rezervisana, tako to biva!lol! Modrice mi se smanjile,al lupim opet nekad blizu čvora, pa se stvore, ponekad kleksan šinem u butinu, čisto stomak da odmorim. Miljić mi rekao da dajem u široj regiji oko pupka i od tada sam mnogo bolja, em manje modrica, em manje čvorova. Pronizon mi je Miljić ostavio do 37. nedelje, jer imam povišena antitela na štitnu.

Lafe, srećan ulazak u 9. nedelju, prolaze dani!likeit 

Bebice, kako ti prodje na onom prvom ekspertskom u 12. nedelji, nisam videla da si pisala o tome?! Poljubac za tvoju ekipu!

Da ljubnem i ostale trudnaje i koračaljke koje će uskoro biti na ovim stranama!yes yes yes 

Ninče se garant porodila, jedva čekam izveštaj od nje!

Što se tiče posteljina, meni mama sačuvala moje dve kad sam bila mala, tako da ću ih sigurno uzeti, preslatke su, samo nek sve bude ok.

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/7/2013, 21:40

Gral sunny 
Leno dobrodosla osmeh srce osmeh srce 
Dembeliceee usne usne usne usne
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 26/7/2013, 22:59

Gral superiska cestitam noja c poljubac 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 29/7/2013, 12:35

Trudnicice drage, svratih samo da vas sve zagrlim i rekoh da virnem kako su Nince i lavica

Lafe, Gral ljubav  Meni su prvo rekli do 12. da nastavim sa pronizonom a na poslednjem pregledu u 12. da nastavim tako do kraja, ne mogu mnogo da se pitam pa odlucih da samo tako radim, mada cu konacno proveriti sa hematologom jer ovi ginekolozi mi svi razlicito pricaju

Biksi tebe mogu posebno da zagrlim na drugoj stranici dnevnika cvet 

Noja usne 

Leno usne 

Idem sutra na neki "drugaciji" uz za proveru svih anomalija " kod Tike" pa cu vam pisati kako to izgleda, a dobila sam brdo preporuka ...

Sto kaze Noja - dembelice - love 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/7/2013, 12:57

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/534/mprr.jpg/


Da li ste imale problema sa migrenama? plakala sam juce ceo dan, besna, migrenu od petka imam, ne mogu ocima da mrdam koliko me boli glava. Sigurno je i vrat u pitanju, izvrnula sam ga.

Bili smo u subotu na kontroli, mali prdic ima 2cm, male ruke i noge, srce 160 otkucaja :) Ovo skroz desno je glava :)
hematom je isti, i dalje veliki, ali miruje. danas sam po starosti ploda usla u 9tu nedelju, jos samo 3 nedelje do expertskog...


Poslednji put izmenio LaFolie dana 29/7/2013, 13:07, izmenio ukupno 2 puta
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu