KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 29/6/2013, 16:34

dragana76ns ::Noja, sledeci put kad se udari samo namazes margarinom i nema ni plavila ni cvoruge...ljubim ja plavusicu A usne  Kad smo kod plavila mene je Rastko toliko ljubio, davio, vukao i sisiao bradu da mi je napravio takav podliv(sljivu) na bradi da nisam mogla da verujem kad sam se pogledala u ogledalo..... i evo tetka vec dva dana ponosno seta Very Happy 
Bebice ja sam isto imala hematom, negde oko 9 nedelje i lezala sam sigurno preko mesec dana dok se nije sam apsorbovao, mirovanje je jako bitno...bukvalno sam do wc i nazad u krevet, brzo i to prodje...ako te bilo sta zanima, pitaj....bice sve to dobro, samo  miruj ljubav 
Mene i dalje boli grlo i zapusena mi jedna nozdrva, bila kod dr za svaki slucaj...kaze nista, samo pantenol oriblete i ispiranje grla kamilicom ili zalfijom,a u nos samo fizioloski, a ja oko grla svako vece povijam, rakijom, medom, slaninom....ko sta kaze, ja probam.
Ljubim sve okruglice

Hvala Dragance,hvala Bikxi i ostale moje drugarice,

tek sam danas dosla sebi nemogu vam opisati taj srah i taj sok,najgora su bila ona cetiri sata cekanja u hitnij,nema sta nam nije proslo kroz glavu,a kad sam se popela na sto da rade uz,srce mi je sislo u petama,a mm samo je glavu drzao medju rukama mislila sam da ce poludijeti,nedao dragi bog nikome da to prezivi...bref....proslo je ...necu da se vracam na to...

Nego Draganice zao mi je za tvoje grlo i nos nadam se da ce proci,znam da je med dobar za grlo,limun i caj.Sto se hematoma tice vidis i ja sam u 9 nedelji i nesto,medjutim buni me to sto krvarenja vise nema od jutros,a DR je juce rekla da vidi hematom 16mm znaci da nije iscurio do kraja.Sta se desava ako ga ima jos, ako ne iscuri nego ostane tu negde?
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 29/6/2013, 17:17

nikad to bebice ne izadje odjednom, nego se spremi na curkanje bar jos par puta... neko curka i po 2 mjeseca i vise, pocne pa stane i sve tako... mozes samo maksimalno da se primirish i cekas da nestane... bar znash sta je...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 29/6/2013, 23:23

Meni je Orline jako pomogla kada sam bila u toj situaciji, jedan deo iscuri a zna i da se sam apsorbije...ja sam brljavila, onako braonkasto...pa nekad prljavo tj tamno braon bas dugo...nije bilo svaki dan, nekad pljusne dobra kolicina nekad par kapi nekad nista...uglavnom, ti samo lezi i miruj...a odlicno znam o cemu pricas, i ja sam 3-4 puta umirala pa zivela na stolu dok mi dr ne kaze da je sa bebama sve ok, i rekla mi je da ne smem toliko da se stresiram jer je blizanacka trudnoca nepredvidiva. Bice sve to dobro yes 
Mene stomak boli od ovog suvog kaslja...bas sam nervozna Mad 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 30/6/2013, 12:14

dragana76ns ::Meni je Orline jako pomogla kada sam bila u toj situaciji, jedan deo iscuri a zna i da se sam apsorbije...ja sam brljavila, onako braonkasto...pa nekad prljavo tj tamno braon bas dugo...nije bilo svaki dan, nekad pljusne dobra kolicina nekad par kapi nekad nista...uglavnom, ti samo lezi i miruj...a odlicno znam o cemu pricas, i ja sam 3-4 puta umirala pa zivela na stolu dok mi dr ne kaze da je sa bebama sve ok, i rekla mi je da ne smem toliko da se stresiram  jer je blizanacka trudnoca nepredvidiva. Bice sve to dobro yes 
Mene stomak boli od ovog suvog kaslja...bas sam nervozna Mad 

Dragance,isto tako je i samnom,sada necuri ali kada odem u toalet i obrisem sve onako tamno braon bas tamno svaki put.Puno mi je lakse sada kada sam u toku i znam sta je,naravno vasa iskustvtva i savijeti su mi pomogli da se smirim.

A za taj tvoj kasalj probaj da istipis secer  u suvoj posudi onako kao karamelu i onda dodas ili vode i cekas da provri ili dodas mlijeka i cekas da provri i onda popij dok je toplo vise puta na dan.

I jos nesto je dobro,nekoliko ljuske od crni luk dobro operi i skuvaj isto kao caj neka malo odstoji i probaj popiti,jako je ruznog ukusa ali pomaze.

Ljubim i tebe i bebare.ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 1/7/2013, 15:36

Mi smo bili na kontrolici Very Happy  jako smo dobri, napredujemo, imamo sada 3000g. Mamino pile od 3kg lol! 
Ali Aleksa ne voli da se slika, stavio je rukicu preko lica da ga mama ne vidi, ne voli kada mu sijaju sa uz Very Happy  Ima dosta plodove vode i mesta, kaze dr.lepo mu je, nije nisko, taman kako treba.
Zakazana jos jedna kontrola za 11.07. kada ce mi uzeti sve rezultate i uraditi prijem, a carski cemo zakazati za 15.07. ako Aleksa bude dobar i cekao do tada Very Happy 

Sve vas puno ljubimo ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 1/7/2013, 15:36

kakva su vasa iskustva oko carskog, da li totalna ili spinalna anestezija!?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 1/7/2013, 16:51

ananana ::Mi smo bili na kontrolici Very Happy   jako smo dobri, napredujemo, imamo sada 3000g. Mamino pile od 3kg lol! 
Ali Aleksa ne voli da se slika, stavio je rukicu preko lica da ga mama ne vidi, ne voli kada mu sijaju sa uz Very Happy   Ima dosta plodove vode i mesta, kaze dr.lepo mu je, nije nisko, taman kako treba.
Zakazana jos jedna kontrola za 11.07. kada ce mi uzeti sve rezultate i uraditi prijem, a carski cemo zakazati za 15.07. ako Aleksa bude dobar i cekao do tada Very Happy 

Sve vas puno ljubimo ljubav 
Bravo za Alksu i mamu srca  likeit 
angel  uziva kod mame svoje
Ja licno nemam iskustva jel nosim prvo dete, ali Imam par u okruzenju sopstvenom gde su sve zene prosto odusevljene sa polu narkozom sreca 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 1/7/2013, 20:42

ananana divno c 
Mi smo se vratili sa odmora, super je bilo. Put prošao bez problema, more i vreme nas super poslužilo. Baš smo se lepo odmorili sreca 
Tiba mi je baš porasla u zadnjih sedam dana, imam utisak da je samo iskočila osmeh srce U sredu idemo na kontrolu, mozda se sad dr. konačno usaglase da li smo dečak ili devojčica srce 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/7/2013, 21:52

Bravo Klarice, drago mi je da ste uživali!

Bebice, kako si?!

Ananana, bravo za dečkonju od tri kile!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 2/7/2013, 22:49

I moj hematom je 15mm i bas mi se 100% isto desava kao i tebi Dragana76 to braon curkanje, znam da bi trebalo mirovanje ali to je u mojoj situaciji nemoguce tako da sam se Bogu prepustila da cuva ovu bebu... Nadam se da ce tako ovaj hematom iscureti i nestati...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 2/7/2013, 22:55

*AIDA* ::Drage moje samo da vas pozdravim i kazem da smo hvala dragom Bogu dobro... Trnutno po kalendaru sam 8+5 ali doktorka kaze da je bebica manja tacno za nedelju dana sto kad je prirodno doslo do trudnoce i ne moze uvek precizno da se odredi. Hematom mi je jos uvek tu ali najvaznije je da miruje nije nastavio rast, ja sam prestala da krvarim samo mi nesto braon curka ali to mi rekose nije strasno. Zvala sam u Jevremovu i poslala snimak poslednjeg uz i izvestaja da pogleda dr. Ilic zato sto sam bila zainteresovana za biopdke cupice. Doktorka kaze da mi ne smeju to raditi dok god ima tog hematoma i da bi najbolje bilo da me pregleda prof. Ljubic pa sam samim tim i zakazala uz za 16 jul Boze zdravlja. Eto toliko drage moje, drago mi je sto sve ok...ljubimo vas:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Aida draga nadam se da ce sve biti uredu i da ce taj hematom nestati. Ako budes dolazila javi se da se vidimo bar na kratko ljubav 
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 2/7/2013, 23:38

Heart mila bas bih volela puuuunnnooo<3<3<3 imam zakazan uz kod prof. Ljubica 16 jula tako da bi tad mogle da se vidimo ako budete mogli Boze zdravlja:-*:-*:-*:-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od HappyGirl 3/7/2013, 09:37

Drage moje, evo jednog predivnog vk za vas. Ja sam uživala!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/7/2013, 14:09

Happy sunny 
Mi veceeras na uz malo da se gledamo i mozda za vikend malo smugnemo na vazduh ..
Usli u 8. mi Very Happy 
Leno blizi se more
Menora . Ninche ljubac moje saputnice Very Happy lavice
Klara se vratila
Dragance se izlecila pisi recept narodni
Bixa zeljna s e x a mi nismo nikako ni cak ono light Very Happy mozda u devetom
Anana deckonja 3 kg radost ispunice ti zelju srca 
Trudnice ljubim vas debelice sunny 
Gde su nove trudnice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/7/2013, 14:50

Videli smo gestacijski smesak sunny 
Nabudzala me je dr zasto sam radila D dimer privatno, kako moram u zavodu za transfuziju. Rekla mi je da sam jako sumnjiva hematoloski, jer iako primam fraxi, D dimer mi je povisen, a samo sam MTHFR heterozigot. PAI rezultate cekam i kolicinu heparina.
Moram u petak u zavod za transfuziju da radim D dimer, ostalo ne priznaju.
Kaze da se nazire eho, da sve izgleda super za petu nedelju, ali ako imam PAI, moracu jednom mesecno da lezim u frontu.
Jajnik mi je 9cm od HS.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/7/2013, 14:55

Lafeeeee bravo za mesak sreca 
radost 
Sredices ti dimer i super je sto ces da se kontrolises jednom mesecno.
Od mog mm sestra je tako po dva tri dana u Bg inace zivi, samo je ona u Visegradskoj cini mi se ...ljubac
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/7/2013, 14:56

Dobrodosla na trudnicke strane likeit
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/7/2013, 14:57

likeit  hvala!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 3/7/2013, 15:09

Bravo lafolie za mesak smajli angel srca 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 3/7/2013, 15:11

Lafe, jaoo, bravissimo za smesak!!!! osmeh srce 
E vazno da si pod nadzorom, pa sve i da moras da odlezis po koji dan u Frontu, izdrzaces, ti si nasa laFica
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/7/2013, 15:12

sigurno je bolje zezanje nego sama po kuci po ceo dan igra 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/7/2013, 18:28

To Lafchinooooooo!osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Noja, vi ste fini, sa srecom ulazak u 8.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 3/7/2013, 19:31

I ja bih negde na planinu + gde ima dobar bazen
bas razmisljam ovih dana gde bismo mogli da smugnemo na koji dan ...

Noja kada je tebi zadnja M. bila ?  po tikeru ides malko ispred mene a ja sam juce usla u 8 mesec Hvala Bogu , mozda je pogresno racuNJam -zadnji M. bio 2.12.2012.

mi smo dobro i zdravo koje i vama svima isto zelimo osmeh srce  (sem mucnina i povracanja -e to zaobidjite , a da se pribelezi da je sasvim moguce da se mucnine i povracanje pojave tek u 6,7,mesecu trudnoce kao meni  jbg )

Lafe bravisimooooo za SMESAK srce srce srce 

ljubimo sve trudnjache i jakoooooooo d   

noja ::Happy sunny 
Mi veceeras na uz malo da se gledamo i mozda za vikend malo smugnemo na vazduh ..
Usli u 8. mi Very Happy 
Leno blizi se more
Menora . Ninche ljubac moje saputnice Very Happy lavice
Klara se vratila
Dragance se izlecila pisi recept narodni
Bixa zeljna s e x a mi nismo nikako ni cak ono light Very Happy mozda u devetom
Anana deckonja 3 kg radost ispunice ti zelju srca 
Trudnice ljubim vas debelice sunny 
Gde su nove trudnice
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/7/2013, 20:15

pih, nasli mi i PAI 1 mutaciju, pise:
ALEL 1: 675 5G normalan alel
ALEL 2: 675 4G alel visokog rizika
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/7/2013, 21:59

Lafe dobro da ste to ispitali i pronasli to je onaj 4/5. Bices pppokrivena sa terapijom.
Aida kako ppodnosis t i sa batama kako sse organizujete imate pomoc neku ??? Ljubi lepotane

Menora 21,22 novembra a msm da nam se zalomilo oko 11,12 decembra ovulacija, jos sam pposle cula kako su to najplodniji dani u godini 12.12.2012. I moja koleginica je tad ostala T Very Happy al njoj je teermin petog septembraa...
Tu smo blizu bas

Mi se vratili sa uz . Bili malo na strandu na limunadi .A voli pesak ronja u njemu. od voca samo jedna jabuka i nista vise rekao mi dr koliko pojedem sad voca kao da sam toliko pojela cokolade...Jos pluz 4 kg 81kg . Fazon je da se krecem poprolicno a onda mi valjda ponesyane goriva pa jedem i sve se lepi. Beba ok 2200 kg ima dovoljno plodovs zatvorena kontrola za mesec dana pa i dogovor . Sad otvaram pporodiljsko dvanaestog
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu