KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/4/2013, 00:18

srcasti poljupci Grama cekamo posluzenje
I slikicu batice
Nadam se da ste vec kuci i mazite se osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 26/4/2013, 08:31

Noja nece bebi nista da fali ne boj se moja drugarica sad krajem maja treba da rodi nema sta nije imala od gripa i prehlada jadnica affraid No
Ljubim i ja vas puno kako se ti nas lepo setis smajli angel

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 26/4/2013, 08:34

Niniche samo napred divan izvestaj ljubim das OBE srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 26/4/2013, 09:07

Pa javi li se kome Gramatika?

Nince i Ana bravo za UZ, fino beke napreduju!
Noja i ja isto tako u prvoj trudnoci ni kihnula a u drugoj, dva herpesa, imam osjecaj da mi stalno nesto fali, kisem, slinim.... Haos!

Kod nas je ovih dana fino otoplilo, sto znaci jakne su zatvorene u ormarima Very Happy a mene kako ko vidi tako pita da li sam vec u terminu Shocked
Ja naprosto moram sacekati jos dvije nedelje, baka tad stize.
Pozdrav za trudnica
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 26/4/2013, 09:14

Zoxa Jel si ovo ti desno ? Lepa si :-) u drugoj trudnoci sam cula da se covek uvek vise ugoji ja do sad 1 kg

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 26/4/2013, 09:27

Leno, da, Nina moja i ja Very Happy
Odmah da ti kazem da to definitivno nije tacno, za gojenje, ja sam se u drugoj udebljala 10 kg manje. Jesam u prvoj imala nizi start ali opet, daleko manje dobijam kg mjesecno. Jos jedna stvar, ja sam u prvoj bila i otecena a sad nista, dobar dio tih kg je bila i voda, koja je po porodu polako odlazila.
Nego neka trudnoce idu po planu a kg cemo skidati posle!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 26/4/2013, 09:49

To i ja mislim najvaznije je da je sve po planu :-)
Ali je dokazano ako nosis leti tj.kad je toplo da je najveca verovatnoca da se napunis vodom

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 26/4/2013, 20:16

Devojke, ada se uzima jednom dnevno utrogestan, da li je bolje da je to uvece ili ujutru?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/4/2013, 21:48

ako je vaginalno, valjda je bolje uvece, pred spavanje :)
Ja pijem 3 x dnevno, pa mi svejedno, jedan mora biti oko podne, e taj me pokosi totalno....
Mene danas sve boli, jedva hodam Sad... samo cekam da se bocnem pa u krevet...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 27/4/2013, 21:26

Bravo za naše drugare i mame Ninche i Anunanu i za lepe izveštaje likeit
i mi možemo da se pohvalimo da je sve u redu i da imamo skoro 2 kg i moj Mihajlo se konačno okrenuo glavicom na dole Laughing
Kontrola opet za neke 3 - 4 nedelje i onda pada i dogovor kada ćemo raditi CR i šta sve treba da pripremim. U školicu idemo redovno i sve slušamo šta nam kažu ali i pored svega ja još uvek nisam svesna da ću za nepuna 2 meseca postati mama Laughing Sredili smo konačno stan, sve lepo okrečili i sada sam u fazi da bih samo nešto kupovala za bebu . Naručila sam lepu posteljinu sa neta i neke stvarčice sa FB i sada razgledam kolica i ne znam koja da kupim uglavnom ona što mi se sviđaju idu u paketu sa nosiljkom i auto sedištem a to nam ne treba , hoću samo kolica. Slatke muke Laughing

Ljubimo puno naše okruglice i drugare srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 28/4/2013, 06:24

Bravo Bulevar za tebe i bebana bravo odlican izvestaj!
I mene hvata faza krecenja Very Happy jedva cekam da sve lepo sredimo!
A gde ti ides u skolicu? Od kada, kada si krenula? Meni rekli da dodjem u Rumenacku 08.05. a tada cu biti 32 nedelja pa se sve mislim da nije to kasno? Mogla sam vec davno da krenem?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 28/4/2013, 08:51

Ja imam pitanje za sve koji su odmakli ispred mene - od petka imam bolove u donjem dijelu stomaka, tesko mi da se okrenem u krevetu, da ustanem , da sjednem.... malo sam googlala, spominju da u ovom periodu to mogu biti bolovi nekog okruglog ligamenta koji drzi matericu, pa kako ona raste i siri se da to izaziva bol... boli na pojret, nekad sijevne i kad mirujem... jeste li vi imale slicno iskustvo? Trebam li danas da trcim kod doktora ili su to normalne trudnicke tegobe? Sad Onako, sijevne tacno gdje bi bio carski rez, bar mi je takav osjecaj...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 28/4/2013, 12:47

Bulevar pripreme pred kraj, odlicno!
Ninche ja bih barem nazvala dr. Mene je isto boljelo tako nesto ali u predjelu pupka, sad se podiglo do rebara. Dr kaze da ne vidi razlog bola a ja nisam smjela naglo da se pomjerim, sad ni ne mogu ni da hocu.
Pijes li mg?

Kod nas sve spremno za bebu, pa i krecenje je iza nas.
Pozdrav za trudnica
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 28/4/2013, 15:11

Bila na UZ, nigdje nista, nikakve kontrakcije... ali me stavio na full terapiju, bolovanje, gynipral, izoptin - ja poslije nazvala svog dr ovdje, on mi rekao da jos ne pocinjem - ionako moram prvo kod interniste... ja licno mislim da nema potrebe za svim ovim, kaze ne vidi se nista problematicno, nego zbog subjektivnog osjecaja pacijenta.... E pa ja cu subjektivno na odmor/bolovanje, ali ovo jos necu da pijem.... prvo cu da popijemgomilu caja od brusnice, da vidim da nije neka upala ili prehlada, i popicu popodne apaurin, ali gynipral jok... to ce cekati mog doktora da se vrati na posao...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/4/2013, 19:10

Samo sam preletela postove...
Kod mene majstori arde punom parom, za sada sve lepo napreduje, krecenje nas ceka...

Sto se tice vezbi za trudnice, ja krecem 7. maja, a tada cu biti 34 . nedelja...vise puta sam proveravala, i na kraju je ispalo tako.

Sto se tice raznoraznih bolova po stomaku, mene je svaki ligament boleo, i oni koje znam da imam,a neki su me iznenadili... Uglavnom, sada me bas jako zaboli kada se nocu okrecem, predeo ispod pupka, pa malo sa strane... uglavnom, ja tada duboko udahnem i pokusam da se opustim. Tako mi rekao dr...os terapije minije dao nista. Mene ubijaju kontrakcije, ali videcemo sta cemo sa tim, kontrola mi je u utorak. Za sada se osecam super, samo sam malo umorna...

Neko je pitao i za sex, ne znam vise gde procitah. Ja sam zaista zaboravila sta je to, jer mi ne prija. Prvo sam imala kandidu, a sada mi je vec osecaj grozan.. DR nam je rekao da je pozeljno da imamo odnose do tri nedelje pre termina, nije spominjao kondom... sve u svemu, ja do daljnjeg ni ne razmisljam o tome , jer se borim sa kontrakcijama i sa sirenjem ligamenata... sve neprijatn i bolno... al, kada dodje trenutak za sex, mislim da ce mm na karaju da bezi od mene! Very Happy


A sada odoh da spakujem jos neke stravi, pa da se vratim kod bake... treba tamo izdrzati jos desetak dana...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 28/4/2013, 23:28

Ananana ja sam krenula sa vežbicama u 30. nedelji i idem u Z.O. Vuka to mi je bliže pošto sam sa bulevara Laughing u principu se kreće dva meseca pred porođaj ali nemoj da brineš svi kažu da se za par časova odradi bukvalno sve . Ja sam do sada imala tri časa , prvi čas upoznavanje i neka uopštena priča, na drugom nam došao neki tip pa nam pričao o matičnim ćelijama a na trećem smo radili porođajne kontrakcije i prepoznavanje istih itd.
Ninche mislim da su ti bolovi sasvim normalni jer se šire ligamenti . Ja sam imala isto bolove od predela pupka pa prema jajnicima i nekad su znali da budu tako jaki da nisam mogla da se okrenem u krevetu već sam čekala par minuta da popuste . Naravno, nisam bila mirna pa sam otišla u Betaniju i dobila sam potvrdu od lekara da je sve to u redu i da je u pitanju širenje materice i ligamenata i da se javim samo u slučaju krvarenja i jakog neprestanog bola.
Ema uživaj kod bake , izdržaćeš sve jer kada se vratiš sigurno ćeš biti oduševljena kako ti stan izgleda .
O sexu neću ni ja da pričam zaboravila sam šta je to Laughing Laughing Laughing

Ljubac za moje okruglice Noju, Zoxu, Klaricu, Lenu, Anunanu, Ninche , Emu valjda nikog nisam zaboravila
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 29/4/2013, 18:56

Danas me je boleo stomak Kako pred menzis Jako sam se uplasila. Jel je imao Jako to od vas okruglica ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 29/4/2013, 22:29

Bulevar NS ljubav
Leno, ne mogu ti pomoći, ali mislim da je to negde i normalno, raste tiba trudnica
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 30/4/2013, 14:16

Hvala klarice Ali pomoglo mi ono sto uzimaju bebe za grceve

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 30/4/2013, 14:20

Meni je izasla ona cuvena linija ispod pupka pa do Dole :-)

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/5/2013, 12:06

Linea negra

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 2/5/2013, 12:23

e to nemam Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/5/2013, 17:17

Meni to nesmeta cak mi je bas cool Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 2/5/2013, 17:59

Leno, babske price kazu da je devojcica ako je crta dole Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 2/5/2013, 18:08

e mene su babe promasile Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu