KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 2/5/2013, 18:15

kazu kad je gore....decak, a dole devojcica
Ninche, nemam je ni ja, mozda je rano a mozda je nece ni biti
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 2/5/2013, 22:29

Nemam to svako vise tamnopute zene je dobijaju :-)
Ali mogu Ali ne moraju zene da dobiju moja najbolja drugarica je imala kod oba sad nosi devojcicu a pre toga decaka Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 2/5/2013, 22:53

Javljam da se 15. aprila rodio Djuradj! Porodila sam se na CR, sve je proteklo ok. Sada smo kod kuce, prilagodjavamo se, ucimo, malo panicimo.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 2005khz
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 2/5/2013, 23:07

Jao Grama, pa ja ne smem ništa da kažem kad ove naše babe samo viču pupupu i da se ne urekne i ono s kokama, ali kad bih rekla nešto otprilike bi imalo veze sa savršen i predivan... Ljubi ga od njegove drugarice Klare i želimo vam sve naj naj naj!!!! d
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 2/5/2013, 23:10

Djuradje, dobro nam dosao!
Medenko mali!
Uzivaj, Gramatika! Sve cestitke!

angel angel angel angel angel angel angel

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 3/5/2013, 05:36

CESTITAM GRAMATIKA navijači2 čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo
Djuradje dobrodosao i uveseljavao svoje roditelje jos sto godina!! navijači2 srca
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/5/2013, 06:40

Gramatika, cestitam rodjenje sina...neka je ziv, zdrav i veseo 100 godina
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 21831Momcino, Djuradje....dobro ti nama dosao, jos jedan medenko je ulepsao nas Kutak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 21831
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 3/5/2013, 09:08

Bravo Grama. Cestitamo na krofnici jednoj c.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 3/5/2013, 09:17

Najzad grama NASA se javila srca
Divan je grama samo ne vidim citavu sliku ali najbitnije da ste dobro ljubim te i bebanu slatku krofnicu Djuradje poljubac

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 3/5/2013, 10:10

Bravo Gramatika!!!! Momak i po!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 3/5/2013, 11:15

Jao Bulevar, ovi tickeri su show.... Maloprije gledam kod tebe, i ucini mi se da pise jos 19 dana... a k'o da si juce usla u 3. trimestar :)... kako god, sitno je, sitno!!! Very Happy mjesec gore, mjesec dole :)
Ljubac za trudnice!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 3/5/2013, 19:16

Đurađe dobro nam došao čestitamo Sve čestitke srećnim roditeljima .
ff c ff c ff c ff c ff c ff
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 3/5/2013, 19:30

Ninche pazi kada sam se i ja utripovala kao i ti da piše 19 Laughing Laughing Laughing pa sve gledam šta nije u redu .
Ljubim ja moje okruglice najviše srcasti poljupci

Evo da vidite kako sam danas bila vredna . Umorih se pogotovo što mi je Mihajlo nabio nogicu prvo na želudac pa posle pod rebro jedva sam uspela sve da završim .
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Sam2113u
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 3/5/2013, 21:01

e ja se prijavljujem za ono "bubamara" jaje u korpi, na vrhu desno :).. pa mi javi je li prezivjelo "tucanje" :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 3/5/2013, 22:38

Grama-i ovde sve čestitke za rođenje Đurađa!
Dečak je... ma skoro savršen-da ne kažem-baš!! Skroz su mi dwca rođena carskim nekako svežija-duše nisu namučene prolaskom kroz kanal.Super je, Grama-što bi Bixi rekla-usrale ga koke osmeh srce
Cure-pozdrav za sve-a za moje ime posebno! osmeh srce
Bulevarka,jaja su ti odlična-okači ih na Jutra,već su dve cure kačile svoja uskršnja.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 3/5/2013, 22:46

Čestitam Grama ,neka je zivko i zdravko mali Djuradj i neka vam radost i sreću donosi ! srca srca srca srca srca
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/5/2013, 10:16

Djuradje, dobro nam dosao lepi decace! Svu srecu ti zelim i roditeljima da budu strpljivi i puni ljubavi i razumevanja!

Cure, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 4/5/2013, 12:06

Grama, neka je Djuradj nama dobrodosao, ziv i zdrav bio vek i po....a vama srecnim roditeljima sve cestitke. Mali bucko, presladak je osmeh srce
Linea negra, ja sam je imala od pocetka, skroz od pupka do dole i jos uvek mi nije izbledela potpuno...a daleko sam od tamnopute Laughing
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 4/5/2013, 12:35

Cestitam, Gramatika! Neka je mali andjeo ziv i zdrav sto godina! smajli angel

Nazalost,sliku ne vidim celu, samo rucicu i uvce.

Ja sam isto imala linea negru preko celog stomaka, tamnu, tek se nedavno povukla. Wink
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/5/2013, 16:22

Penolope i sta si rodila? Nisam rekla da sve tamnopute imaju Ali kazu da vise imaju tamne zene nego svetle tako sam citala Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 4/5/2013, 19:48

Imam devojcicu. bebe

I tamnoputa jesam. Wink
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 8/5/2013, 00:03

Gde ste okruglice nema vas ovih dana ? Ljubimo vas punooooooo

srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 8/5/2013, 08:09

Da ljubnem sve okruglice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/5/2013, 09:15

da ljubnem i ja sve okruglice ljubav

a jedan poseban ljub za Gramatiku i pishonju Djuradja! čestitamo Neka je ziv i zdrav sto godina!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 8/5/2013, 11:45

Gramatika cestitke na preslatkom sinu!!! čestitamo

Sto se tice linije, nosim drugu djevojcicu, linija je prvi put bila jaka a oko pupe se sirila, preko cijelog stomaka, sad opet odozgo do dole ali tanka.

Mi usli u finale, baka stize veceras, ja sam ok malo previse euforicna, trcim sredjujem...isla bih negdje... radost
Kod nas danas lijep i suncan dan. igra
Punooo pozdrava za debelice trudnice!!! ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu