KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2013, 10:32

bak ::Ivv, sta da ti kezem, jako mi je zao i zbog negativne bete a i zbog iskustva.
Idemo dalje, odmori, prikupi analize, prikupi informacije i zivce pa u napad!
Prosetacemo i mi kejom jednom nase bebe yes

Ja se vec sad mislim ko ce mi voditi stimulaciju, ako i kad krenem do Praga. I sve vise se mislim odem tamo na svih 15 dana yes Izes 300e vise na sve pare, toliko ce me kostati i ovde ti slini uz, setite se koliko je Meta placala. A meni nikad nije stimulacija trajala duze od 10 dana, pa aspiracija, pa transfer, sve skupa 17/18 dana. Ako iznajmim stan, kao sto neko gore napisa, to je 300 e vise.
A ovde cu se nervirati stalno yes

Otom-potom

v ja sam retard, od prebiranja svega po glavi, ovo mi nije ni palo na pamet. Koliko sam samo odjavljena v
Bak, hvala na ideji ljubav

Zvoncice, mi smo prvo zapali kod Sultane. Kad smo izasli ko hladan tus: "Sanse su vam male. Retko kome uspeva. Mi ne garantujem za uspeh..." Neki nesretni procenti. Mogla je da nam kaze da je glupo da se uopste upustamo u ovu pricu i bog da je vidi.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 10:32

Gde si bre Bakiša, znam te-znaš me;-)
Ajmo mi sve zajedno u Prag, iznajmimo gajbu i pravimo pidžama party!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 25/4/2013, 10:35

invitroveritas ::
Pušku, pa nasumično.

O da! f Ja sam Missile, to mi leži! lol!


Devojke, imamo temu o cenama na klinikama. Tamo sam ja pisala o fiskalnim računima isl. treba nam tema gde ćemo staviti SAMO priče kakva je npr IVV-ina, ona duga o zbirnim utiscima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 25/4/2013, 10:37

bak ::Ja se vec sad mislim ko ce mi voditi stimulaciju, ako i kad krenem do Praga. I sve vise se mislim odem tamo na svih 15 dana yes Izes 300e vise na sve pare, toliko ce me kostati i ovde ti slini uz, setite se koliko je Meta placala. A meni nikad nije stimulacija trajala duze od 10 dana, pa aspiracija, pa transfer, sve skupa 17/18 dana. Ako iznajmim stan, kao sto neko gore napisa, to je 300 e vise.
A ovde cu se nervirati stalno
yes

Otom-potom

BAK, pa to je prava stvar!!!! Čak se isplati i finansijski, da ne pominjem ostale benefite! Svaka čast!!!! as
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2013, 10:38

erato ::Zvoncice, nemam reci. Mogu misliti sta je sestra pomislila. ili nije nista. Zabole ih uvo.
Pre toga je nešto komentarisala o Beogradu.Kako su oni bolji.Alergična sam na bilo kakve komentare o mom gradu(kad sam u drugim gradovima) i narodu(kad sam u okruženju stranaca).Zato sam joj rekla da su i oni kao i klinike u Bg.jadni kad idemo preko na vto.Zaćutala je pošto sam ja jako neprijatna kad sam u pms-u,a tada sam bila.Mm je samo gledao i verovatno razmišljao''Vidiš kako je meni.Super istresi se na nekog drugog,a mene nećeš maltretirati.Uz taj plaćeni razgovor od par hiljada din.bar i mentalno da se isprazniš''.Pretpostavljam da mu je sve to prošlo kroz glavu.Mada mi se Kopitovićka svidela imala sam ja svojih 5 min i sa njom.Ja sam žena u 39god i po endokrinologu,a i iz najlošijeg iskustva sa dugim protokolom nisam za isti već za kratki,a Kopitovićka mi predložila dugi.Kad nešto neću onda neću.Na kraju krajeva ovo je moje telo i ja se pitam.Možda ću se jednom kajati,ali više bih se kajala što su drugi odlučivali umesto mene.Bez obzira na sve Kopitovićka je predložila da radimo preko fonda kod nje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 25/4/2013, 10:43

Flora i Fauna, Sultana i Nirvana;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 10:43

citam sta se desava i ne verujem. Dva puta se od jutros rasplakala, mene drma PMS, samo sto nisam dobila, ustala sam ko vestica u 6 i opet pocela da paranoisem.
Imam problem, nesigurna sam uzas, i cim mi neko bilo kakvu buvu baci, da mi nesto zdravstveno fali, ja odmah pocnem da konstruisem. Treba mi prohijatar, ne ginekolog. A tezak sam hipohondar.
Sto je najgore, ko god me je gledao, kaze PCOS i to je to, materica super, jajnici skart.
Nisam imala ciklus 2-3 meseca, pa sam dobila i trajalo je skoro 10 dana krvarenje, pa se do 14og dana razvuklo neko slozavo krvuckanje, tamno braon. Ja odmah dobijem fras, da imam neko oboljenje.
Dr mi je rekao da mi se jajovodi ne vide, kao da su slepljeni, ja sam u panici da imam hidrosalpinx. Sta sve meni iz glave ne krene, ja ne mogu da vam opisem.
I sad se primice Prag, sve je ok, brisevi, TSH, itd itd, ja sam pocela da panicim jako, dnevno pomislim da imam bar 3 teske bolestine Sad
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 25/4/2013, 10:46

invitroveritas ::Flora i Fauna, Sultana i Nirvana;-)
Pa ti si looda skroz!!! lol! Ne brinem ja za tebe, sve ćeš ti u red da dovedeš! yes naj usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2013, 10:47

E sad što se plaćanja tiče.U Genesisu pre histero traže da platimo.Pita ih moj muž''A šta ako nema polipa,a vi naplatite uklanjanje''?''Ili zaključite da je žena trudna''?''Normalno je da se posle zahvata plaća.''''Nama u inostranstvu nisu tražili pare unapred,a u rođenoj zemlji traže.''Sestra je samo ućutala.Zadori tek kad uradi et naplati.Kaže da neće da maleriše i uzme pare,a et nebude.Nikad nam nisu tražili pare da smo neki drugi mogli smo i da odemo.Daju račun i svaka stavka stoji na računu.Kako onda takvo čoveku da neverujemo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2013, 10:49

LaFolie ::citam sta se desava i ne verujem. Dva puta se od jutros rasplakala, mene drma PMS, samo sto nisam dobila, ustala sam ko vestica u 6 i opet pocela da paranoisem.
Imam problem, nesigurna sam uzas, i cim mi neko bilo kakvu buvu baci, da mi nesto zdravstveno fali, ja odmah pocnem da konstruisem. Treba mi prohijatar, ne ginekolog. A tezak sam hipohondar.
Sto je najgore, ko god me je gledao, kaze PCOS i to je to, materica super, jajnici skart.
Nisam imala ciklus 2-3 meseca, pa sam dobila i trajalo je skoro 10 dana krvarenje, pa se do 14og dana razvuklo neko slozavo krvuckanje, tamno braon. Ja odmah dobijem fras, da imam neko oboljenje.
Dr mi je rekao da mi se jajovodi ne vide, kao da su slepljeni, ja sam u panici da imam hidrosalpinx. Sta sve meni iz glave ne krene, ja ne mogu da vam opisem.
I sad se primice Prag, sve je ok, brisevi, TSH, itd itd, ja sam pocela da panicim jako, dnevno pomislim da imam bar 3 teske bolestine Sad

Ijaoj bre, prestani da paranoises i raduje se Pragu. Nemoj sad tamo da ti dolazim Laughing
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 25/4/2013, 10:50

LaFolie ::citam sta se desava i ne verujem. Dva puta se od jutros rasplakala, mene drma PMS, samo sto nisam dobila, ustala sam ko vestica u 6 i opet pocela da paranoisem.
Imam problem, nesigurna sam uzas, i cim mi neko bilo kakvu buvu baci, da mi nesto zdravstveno fali, ja odmah pocnem da konstruisem. Treba mi prohijatar, ne ginekolog. A tezak sam hipohondar.
Sto je najgore, ko god me je gledao, kaze PCOS i to je to, materica super, jajnici skart.
Nisam imala ciklus 2-3 meseca, pa sam dobila i trajalo je skoro 10 dana krvarenje, pa se do 14og dana razvuklo neko slozavo krvuckanje, tamno braon. Ja odmah dobijem fras, da imam neko oboljenje.
Dr mi je rekao da mi se jajovodi ne vide, kao da su slepljeni, ja sam u panici da imam hidrosalpinx. Sta sve meni iz glave ne krene, ja ne mogu da vam opisem.
I sad se primice Prag, sve je ok, brisevi, TSH, itd itd, ja sam pocela da panicim jako, dnevno pomislim da imam bar 3 teske bolestine Sad

Joj bre LaFice! Mani crne misli! Misli na dr 76 godište pa mi kaži fali li ti nešto! Ja mislim, da ON misli da si ok. I više od toga! yes Wink lol! lol!

nemoj me utepaš. affraid lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 25/4/2013, 10:52

zvoncica36 ::E sad što se plaćanja tiče.U Genesisu pre histero traže da platimo.Pita ih moj muž''A šta ako nema polipa,a vi naplatite uklanjanje''?''Ili zaključite da je žena trudna''?''Normalno je da se posle zahvata plaća.''''Nama u inostranstvu nisu tražili pare unapred,a u rođenoj zemlji traže.''Sestra je samo ućutala.Zadori tek kad uradi et naplati.Kaže da neće da maleriše i uzme pare,a et nebude.Nikad nam nisu tražili pare da smo neki drugi mogli smo i da odemo.Daju račun i svaka stavka stoji na računu.Kako onda takvo čoveku da neverujemo.

Zvončice, svuda traže unapred, sve je to isto. Doktori su se pretvorili u robu, a onda se čude što ih ne poštujemo! Shocked
Kao da su izašli iz Kroninovog romana Citadella, svi do jednog. Al tu ne mislim na glavnog lika, i ne na tv seriju.


Poslednji izmenio missile dana 25/4/2013, 10:52, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 10:52

Lekar se naravno dobro smejao, kad sam mu pricala koje sve bolesti tripujem da imam Very Happy
boleo me je jednu noc zglob na kaziprstu, ja u pola noci u paranoji na imam reumatski artritis c
Skoro sam isla kod zubara, sela i trazila anesteziju, kvar mi je do kine. On me pogleda i pita gde ti je taj kvar... ja mu pokazem zub... onda sam mu rekla koje sve zube da mi popravi i kako mi je jedan zub pukao vertikalno, za njega mi treba krunica. on stao i gleda, da li ga zezam, nema nijedan karijes..niti je ista puklo
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2013, 10:53

LaFolie ::citam sta se desava i ne verujem. Dva puta se od jutros rasplakala, mene drma PMS, samo sto nisam dobila, ustala sam ko vestica u 6 i opet pocela da paranoisem.
Imam problem, nesigurna sam uzas, i cim mi neko bilo kakvu buvu baci, da mi nesto zdravstveno fali, ja odmah pocnem da konstruisem. Treba mi prohijatar, ne ginekolog. A tezak sam hipohondar.
Sto je najgore, ko god me je gledao, kaze PCOS i to je to, materica super, jajnici skart.
Nisam imala ciklus 2-3 meseca, pa sam dobila i trajalo je skoro 10 dana krvarenje, pa se do 14og dana razvuklo neko slozavo krvuckanje, tamno braon. Ja odmah dobijem fras, da imam neko oboljenje.
Dr mi je rekao da mi se jajovodi ne vide, kao da su slepljeni, ja sam u panici da imam hidrosalpinx. Sta sve meni iz glave ne krene, ja ne mogu da vam opisem.
I sad se primice Prag, sve je ok, brisevi, TSH, itd itd, ja sam pocela da panicim jako, dnevno pomislim da imam bar 3 teske bolestine Sad
I ja sam u pms-u,a živim sa hipohonderom.Jako je teško biti u (hipohonderovoj)blizini.Iskreno mislim da ti nije ništa kao i mom hipohonderu.Hidrosalpix po mom skromnom znanju je suprotno od slepljeni(puni tečnosti).Da sam ja slušala sve gluposti naših dr davno bih završila u ludari.Ovde u Srbiji možeš čuti svašta mojoj svekrvi je Ana Miković(rekla i napisala) da ima folikule na jajnicima,samo što joj nije rekla imate ovulaciju,a žena je rođena 1941.god.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 10:55

zvoncica36 ::Ovde u Srbiji možeš čuti svašta mojoj svekrvi je Ana Miković(rekla i napisala) da ima folikule na jajnicima,samo što joj nije rekla imate ovulaciju,a žena je rođena 1941.god.

 b
 b
 b
 b
 b ULEPSALA SI MI DAN f
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 25/4/2013, 10:56

LaFolie ::Lekar se naravno dobro smejao, kad sam mu pricala koje sve bolesti tripujem da imam Very Happy
boleo me je jednu noc zglob na kaziprstu, ja u pola noci u paranoji na imam reumatski artritis c
Skoro sam isla kod zubara, sela i trazila anesteziju, kvar mi je do kine. On me pogleda i pita gde ti je taj kvar... ja mu pokazem zub... onda sam mu rekla koje sve zube da mi popravi i kako mi je jedan zub pukao vertikalno, za njega mi treba krunica. on stao i gleda, da li ga zezam, nema nijedan karijes..niti je ista puklo

 b  b  b  b  b

Ej, našminkaj se, muža pod ruku, ili kog već hoćeš, pa u noćni život!

Ima neka poslovica- što je dobro, to je i lepo. Ako još važi i obrnuto, pa nemaš razloga da brineš Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/4/2013, 10:57

LaFolie ::
zvoncica36 ::Ovde u Srbiji možeš čuti svašta mojoj svekrvi je Ana Miković(rekla i napisala) da ima folikule na jajnicima,samo što joj nije rekla imate ovulaciju,a žena je rođena 1941.god.

 b
 b
 b
 b
 b ULEPSALA SI MI DAN f

I meni, hahahahahahahhahahah, a i ja sam u PMS-u, hahahahahahahha...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/4/2013, 10:59

Jaooooooo i meni, evo smejem se ko luda Mara za kompjuterom. Joj zivote!!!  b  b  b
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2013, 10:59

LaFolie ::Lekar se naravno dobro smejao, kad sam mu pricala koje sve bolesti tripujem da imam Very Happy
boleo me je jednu noc zglob na kaziprstu, ja u pola noci u paranoji na imam reumatski artritis c
Skoro sam isla kod zubara, sela i trazila anesteziju, kvar mi je do kine. On me pogleda i pita gde ti je taj kvar... ja mu pokazem zub... onda sam mu rekla koje sve zube da mi popravi i kako mi je jedan zub pukao vertikalno, za njega mi treba krunica. on stao i gleda, da li ga zezam, nema nijedan karijes..niti je ista puklo
Kao da pišeš o mom mužu.Neverovatno,ali ti si ženska verzija mog muža.Isti slučaj sa njim.Kad idem kod stomatologa,ali uvek opravdano on prvi seda na stolicu.Ima sve zdrave zube,a isto kao ti pukao,pokvaren,..Uvek mu kažem da se suviše igra sa svojom srećom.Sami dozivate đavola.Mi kojima nešto fali ćutimo,a vi tražite da vam se nešto nađe.Ne daj Bože da imate neku bolest.Ne biste umrli od iste već od vašeg mozga i njegove projekcije.Idi napolje i uživaj u prirodi.To ti je terapija od žene hipohondera.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/4/2013, 11:00

LaFoilie, jesi hit majke mi. Mada verujem da tebi nije do smeha zagrljaj
Sve te stiglo i PMS i strah od postupka, i strah od neuspeha, i strah od uspeha... Pa se i hipohondrija pojacava yes Drzi se, sve ce proci kad krenes put Praga cmoka
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2013, 11:03

missile ::
zvoncica36 ::E sad što se plaćanja tiče.U Genesisu pre histero traže da platimo.Pita ih moj muž''A šta ako nema polipa,a vi naplatite uklanjanje''?''Ili zaključite da je žena trudna''?''Normalno je da se posle zahvata plaća.''''Nama u inostranstvu nisu tražili pare unapred,a u rođenoj zemlji traže.''Sestra je samo ućutala.Zadori tek kad uradi et naplati.Kaže da neće da maleriše i uzme pare,a et nebude.Nikad nam nisu tražili pare da smo neki drugi mogli smo i da odemo.Daju račun i svaka stavka stoji na računu.Kako onda takvo čoveku da neverujemo.

Zvončice, svuda traže unapred, sve je to isto. Doktori su se pretvorili u robu, a onda se čude što ih ne poštujemo! Shocked
Kao da su izašli iz Kroninovog romana Citadella, svi do jednog. Al tu ne mislim na glavnog lika, i ne na tv seriju.
Mi smo platili posle.Šta bre da im platim unapred.Neka budala napiše da mi nešto uklone i ovi naplate(a onda MORAJU TO DA URADE,a TI ZDRAV),ali ti je uklonjeno JER SI PLATIO.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/4/2013, 11:08

Moju sestru su poslali na uklanjanje polipa u NF.Da je nije pogledao stručan dr(njen) danas ne bi imala sina od četiri god.Kad je došla u DZ dr.joj kaže pa ''Pa Vi ste u trećem mesecu''??,a moja sestra da ''Zamislite za par dana od pregleda kod Vas moj polip koji je trebalo po Vama ukloniti je BEBA STARA TRI MESECA.''Dr. je Lovrić(ili Lović) sad radi privatno.Možete misliti koliko je stručna,a imala je iskustva i to dosta.Koliko je samo žena upropastila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 11:08

bak ::LaFoilie, jesi hit majke mi. Mada verujem da tebi nije do smeha zagrljaj
Sve te stiglo i PMS i strah od postupka, i strah od neuspeha, i strah od uspeha... Pa se i hipohondrija pojacava yes Drzi se, sve ce proci kad krenes put Praga cmoka

strah me je i od voza, da navucem usput neku bolestinu. Strah me je od histeroskopije, da me necim ne zaraze, kad mi je umrla baba, cmakali me na sahrani, creva su mi se odkrenula od muke da cu dobiti zvale, medju prstima imam neku lepru od pranja ruku cestog Sad
Kad se negde jede, popijem rakiju pre i posle Sad
Ali nista nije bilo dok nisam pocela da se vucaram po lekarima oko steriliteta, od petog razreda do steriliteta nijednom nisam isla kod lekara.
MM kaze da sam tabletoman, kad me ughvati panika, ja odmah nesto popijem i sve mi se sredi. Treba da nabavim placebo i da stoji u ambalazi pankalava lol!
Otac mi je isti, od kako je sanzao da imam MTHFR, carape ni ne nosi, pije kardiopirin svakog dana, u stanju je da ne sedne na svoje mesto u avionu, samo seta napred nazad satima, u frci od tromba lol! Pritom nije izvadio krv da vidi da li i on ima trmboze. On je ubedjen da ih ima. Mama mi je medicinska sestra, ona nam je kontrateg Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/4/2013, 11:16

Lafe, vi ste sou zivi! :-D
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2013, 11:17

LaFolie ::
bak ::LaFoilie, jesi hit majke mi. Mada verujem da tebi nije do smeha zagrljaj
Sve te stiglo i PMS i strah od postupka, i strah od neuspeha, i strah od uspeha... Pa se i hipohondrija pojacava yes Drzi se, sve ce proci kad krenes put Praga cmoka

strah me je i od voza, da navucem usput neku bolestinu. Strah me je od histeroskopije, da me necim ne zaraze, kad mi je umrla baba, cmakali me na sahrani, creva su mi se odkrenula od muke da cu dobiti zvale, medju prstima imam neku lepru od pranja ruku cestog Sad
Kad se negde jede, popijem rakiju pre i posle Sad
Ali nista nije bilo dok nisam pocela da se vucaram po lekarima oko steriliteta, od petog razreda do steriliteta nijednom nisam isla kod lekara.
MM kaze da sam tabletoman, kad me ughvati panika, ja odmah nesto popijem i sve mi se sredi. Treba da nabavim placebo i da stoji u ambalazi pankalava lol!
Otac mi je isti, od kako je sanzao da imam MTHFR, carape ni ne nosi, pije kardiopirin svakog dana, u stanju je da ne sedne na svoje mesto u avionu, samo seta napred nazad satima, u frci od tromba lol! Pritom nije izvadio krv da vidi da li i on ima trmboze. On je ubedjen da ih ima. Mama mi je medicinska sestra, ona nam je kontrateg Very Happy

 b  b  b  b  b
Ja cu se udaviti od smeha...
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu