KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 6/5/2013, 10:58

Erato pokusavam da ti posaljem pp, jel ti stize ista ili da kopiram psot ovde?
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/5/2013, 10:58

Angie to je tacno. Cista nula je strava! Ovako imam pokazatelj da je moguce...ovo je svakako pozitivno.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/5/2013, 10:59

Orline je tako odustala, prestala i utogestan da stavlja, a bebica se zakacila i rodila smajli angel
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 6/5/2013, 11:04

Lafe samo da znas ja kada vezem popodne us suzama to samo znaci da je vestica bas na vratima, ti si jedina kojoj prizivamo vesticu, aman mozemo li valjda da je do sutra dozovemo ooooommmmmm oooommmmmm
b

Erato, vidim da je otisla pp love
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/5/2013, 11:07

Ivka, stigao je pp.:) Hvala puno. Pisem sa tel., pa mi nezgodno da se sirim, ali pisem ti posle...Daj Boze...videcemo sutra. Za sad smo na cekanju. Ja i dalje stavljam tablete. Juce sam primila i bocu. Ko zna sta ce biti.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 6/5/2013, 11:20

zagrljaj
a do sutra navijanjeeeeeee
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
i skakanjeeeee
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

ajde Erato, moras da povuces nogu za divan maj
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 12:08

Erato, ne bih da ti dajem lažnu nadu, ali ipak je ovo drugačiji razvoj dogadjaja, beta raste, što reče Lafolie, tako je bilo i kod Orline, pa eno ga Mihailo momak ipo! Ja fino mantram da se jedna beba ipak izborila za svoje mesto kod tebe~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.

Ivka, kako je kod tebe stanje?

Lafe, to plakanje od juče, e danas će da stigne veštica! Kod mene to tako redovno biva! Navijam, mantram, ložim vatru i prizivam tvoju vešticu da doleti danas! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, ćiribu, ćiriba, abrakadabra, stiže Lafu vešticaaaaaaaaaaaaaaa! Ćiribu, ćiriba, fju, hju, bju, tralala~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/5/2013, 12:15

Sad sam citala kod Orline. Imala je 14dpt betu 81, a ja 13.8, mnogo manje. Ja bih se i ponadala da nije sinoc bilo malo krvi. Sta bude neka bude.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 12:44

Erato, i Orline je krvarila koliko mene sećanje služi. Veruj u svoju mrvicu, znam da ti je teško jer je ni tamo ni ovamo, al ja hoću da verujem da će se tvoja mrva izboriti! Korak po korak na putu do bete + - Page 40 561840
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 6/5/2013, 12:57

Samo da vas pitam, ako neko zna koliko se najkraće primaju injekcije za stimulaciju, a koliko najduže to može da traje? I da li se posle microginona, odmah obično počinje sa stimulacijom ili može da se desi da mi opet daju neke tabletice? Poludeću, jer u petak trebam na UZ i vadjenje krvi i skoz mi bzvz osećaj, jer nemam pojma šta će da mi bude... Ostalo mi još tri tabl. micog. i počeo da me bolucka stomak kao pred menstr...uFFFffF... Rolling Eyes
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 13:10

Frida, kad prekineš sa mikroginonom, dobićeš ciklus nakon 2-3 dana. Nakon toga, kad dobiješ, 3. dana ciklusa se obično ide na prvi ultrazvuk i od tada se obično kreće sa stimulacijom. Stimulacija najčešće traje oko 10 dana, nekad više, nekad manje, zavisno od tvojih jajnika. Nadam se da sam ti malo približila stanje stvari. Krv ti vade da provere hormone, i to će raditi još koji put, otprilike svaki drugi dan prilikom stimulacije, da proprate estrdiol, i zrelost jajnih ćelija.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 6/5/2013, 13:32

Hvala Biksi, naravno da mi znači ova informacija... i moram da se selim za bgd... :)
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 13:39

He, he, evo i ja sam se preselila u Leskovac. :) Mada smo mi tek 7. dan mog ciklusa imali obaveze koje su češće, tj. svaki dan, ili svaki drugi na ultrazvuk. Prvi uz je bio 3. dana ciklusa, pa smo se vratili kući (treba nam oko 4.5 sata od kuće do LE), pa smo 7. dan došli da ostanemo. Mada smo 8. dan opet šmugnuli kući, al vi se primirite, mi nismo baš tačni! I onda smo se opet noćas došli u LE.lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 6/5/2013, 14:33

Od svega tog lepog što treba da se desi, mene nervira to što pretpostavljam da možda treba u petak da se vratim kući, pa da se pakujem pa ponovo za bgd, to cimanje je grozno. Ja moram busom, mada je to samo dva sata putovanja, ali ipak... jedva čekam da počne. Sutra idem da otvorim bolovanje, nadam se da neće da me nešto moja dr. zeza zato što hoću nekoliko dana ranije. Do sada nisam radila, od početka procesa, jer sam koristila stari odmor. I ja, idem sama za bg, mm mora da radi.. :) malo mi teško psihički, ali znam da moram da budem jaka, važan je cilj. beba
Držim ti fige Biksi, nek je sa srećom, i ostalim koračaljkama... osmeh srce
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 6/5/2013, 14:34

Nasmeja me Biksi Very Happy , vamo tamo, aha haa. Nisam u toku, jel ti radis kod DR Stojkovica? Ja sam njegov veliki fan, ako tako mogu reci. O njegovoj klinici i o njemu sam samo reci hvale cula. Kazu, meni bliski da je bas detaljan i srdacan, i da se toliko trudi, i da je na mnoge ostavio toliko snazan utisak, da ga svrstavaju u najsrdacnije Wink
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 15:05

Hvala Frida. Nama je super sto smo autom, pa je lakse. No za pravi cilj sve se da izdrzati.

Bekanice, da dr Stojkovic je bas takav, jedan smiren i mnogo fin covek. I bas srdacan. Delim misljenje sa ljudima koji ga hvale. Very Happy

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2578
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu