KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 27/3/2013, 12:15

Dacaa ::Cure drage samo da vas ljubnem sve redom i saljem vam puno roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Meni je konacno veštica stigla 25 pa sam danas pocela sa hormonima.Inace kasnila mi je m.jace od mesec dan!Ko zna kakvi ce mi hormoni biti...Muzic je sve odradio danas osim spermograma to cu mu zakazati u Betaniji.
Inace sam sva rastrzana i pod stresom .Uskoro ce godisnjica kako sam se porodila pa mi naviru secanja i sva sam razdrazljiva....Ko zna zasto je sve to bilo tako?!Idemo dalje borimo se.Skoro sam upoznala zenu;slucajno koja je u 49god.dobila blizance!!!Radila je u Pragu.I kad cujem takve price samo kazem sebi a i vama samo napred zene i zadnji atom snage za nase snove i nema odustajanja family

Daco, srecan pocetak smajli angel
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 27/3/2013, 12:18

Zene drage, gde je IVV? Zar nije trebalo da otkljuca dnevnik?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 27/3/2013, 12:48

Neco i ja se pitam...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 27/3/2013, 12:58

Korpice v v v
Daco zagrljaj idemo dalje sretan početak srcasti poljupci
IVV stvarno???! cveće
KOraci i po snegu i po kamenju,ali uvek napred do bebe bebe family
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 27/3/2013, 13:04

neca73 ::Zene drage, gde je IVV? Zar nije trebalo da otkljuca dnevnik?

Pa da, ona treba opet da se bocka Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/3/2013, 14:17

Dacoo, samo da te zagrlim! Ne mogu ni da zamislim koliko ti je teško, i ja ne volim datume, i godišnjice, uvek mi se uskovitlaju osećanja! Znaš i sama, borimo se, i uspećemo, ovako ili onako, samo koračajmo! Ti si heroj, i sigurna sam da će ti ovaj postupak doneti pravu sreću!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/3/2013, 18:34

Koraci sretno !
Dacco sretan pocetak, neka si istrzana, niko i nemoze biti smiren u takvim situacijama, sve je to ljudski, mi cvrsto drzimo fige ! roda
ja se uvek nekako mrvice setim tako da i njen primer uliva svima nadu radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 27/3/2013, 19:34

Daco, nekada čovek ne može da shvati zašto se nešto dogodilo, zašto je tako moralo. To prevazilazi naše mogućnosti, kada su stvari preteške, neprebolne. Mi to ne možemo shvatiti, jer nema realnog objašnjenja. Nema onog pomirenja do kraja. Nauči čovek da živi sa tim, ali u dnu duše ostaje bol, koja se sve manje i manje deli sa drugima, sa najbližima. Ostane spakovana u malu kutijicu, kao tajna i mi sami sa njom.
Ali, Bog zna zašto je to moralo biti tako. Ja verujem u to, da postoji razlog, samo mi nismo dorasli da ga spoznamo. Ne govorim o svim lošim stvarima, već o tragedijama, nepravdi. Govorim o svom iskustvu.
Da ne verujem da Bog zna, da je sve puka slučajnost, rulet, pa kako se kome zalomi, bol bi me ubio!
Ne daj se! cmoka
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 27/3/2013, 20:37

Samo napred devojke.
I ja sam već skoro izgubila nadu,al eto danas sam čula kako kuca srce moje bebice.
Još uvek nisam shvatila šta se događa, ne mogu da verujem al to je to - trudna sam.
Svima vama želim isto. Nemojte odustati.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/3/2013, 20:51

Vikice, srećno generacijo, i nek ti trudnoća bude bezbrižna i školska! Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 19 512172
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 27/3/2013, 20:54

Vukice cestitamo ! radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 27/3/2013, 20:55

Vikice, tako je divno procitati poruku kao sto je tvoja :) Zelim ti mnogo lijepih buducih dana :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/3/2013, 21:00

vikice čestitamo ! bravo ! as
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

vv vv vv vv bb bb

x x x x

c

love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 27/3/2013, 21:20

Srno i treba da budeš srećna i da veruješ u svoj uspeh . Još malo pa će da krene bockanje i navijanje . lol!
Korpice , Januar srećno i bebićetno igracice igracice igracice
Daco zaboravi na bol i prošlu godinu moraš , sada budi jaka, ideš u novi fajt do pobede trudnica . Drži se i samo napred yes d d d
Vikice čestitam od srca i želim ti mirnu i lagenu trudnoću . vv

Javi mi predviđeni datum porođaja da te upišem na listu trudnica za 2013.

Koračajke , buduće trudnice da nas bude svakim danom sve više molitva i da se zajedno radujemo i slavimo .

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 27/3/2013, 21:22

Vikice cestitam d d d d d
Korpice i januar srecno i velike bete da nam napisete beta beta
Daco mila zagrljaj
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/3/2013, 21:31

devojke sretan početak zalivanje
ff samo napred ..pozitivno i opusteno ,u nove pobede ! Prosle ,neuspele vto -pod noge !
Daco ,Srna ns ,Korpice ,Januar ff

i ostale nove koracaljke navijam za beta

zagrljaj zagrljaj zagrljaj wavecrowd konfete wavecrowd konfete konfete wavecrowd konfete konfete zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 27/3/2013, 21:55

Brbljiva. sta si uradila sa trombofilijama??

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/3/2013, 22:11

vuchice ,svaka cast kako pamtis ! osmeh srce ja sve zaboravim koja sta radi ....sory Embarassed
pa ovako ,konacno danas dobila uput za hematologiju nis ,pise pregled na trombofilije .a ja imam jos nessto sto pise na izvestaju sa niske komisije ..pise da se urade protein s ,protein c ,lac i afa ...neznam sta je to .samo su mi dali uput na trombofilije .posle 2 dana borbe sa mojim lekarom i socijalnim u mom gradu ! poludela sam danas, fd jer sam morala da reagujem kod svih mogucih ljudi i jedva mi samo to dali (nadam se da sam nesto ustedela tim uputom ?sta vi kazete ?)
gospodau mom socijalnom kazu da nesmeju da me puste na uput jer to nije procedura vto ,a ja vec bila na prvim konsultacijama.i jos sam bila pre mesec dana u kc bg na hematologiji , tuga (kako sam tada prosla u socijalno sa tim uputom , sada nisam mogla -nije mi nikako jasno !!!?) zbunjen odakle mi je neki dr tamo rekao da vto nije predicpozicija da mi se rade te analize i da svaka druga zena ima spontani .i otkacili me u bg ! zato sam ja sve to na prvim konsultacijama rekla dr u nisu ,i zena mi ponovo napisala da to mora da se uradi !
i ..jedva ti ja dobijem uput ...sada jos da mi sutra zakazu u nisu ,pa cemo videti .a verovatno cu protein s ,c ,lac i afa u bg privatno .....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 27/3/2013, 22:20

pa dobro, ipak si se izborila, naravno da ti znaci da uradis trombofilije na uput... f
Samo ti guraj, i pisi...uvek neko ponesto zapamti, a moze i da bude od koristi drugim zenama yes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/3/2013, 22:25

ljubav ljubav ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 27/3/2013, 23:48

Bravo Brbljiva ti se izborila moja doktorka u dz ostala dosledna da nece da mi izda uput za nis i dalje nema osnova jer je vantelesna zavrsena i koliko sam je razumela nema razloga da se raspitujem kod doktorke i biologa sta je problem da cujem njeno misljenje kad da krenem sa drugom.
Samo napred i slusaj doktorku sve sto ti kaze i slobodno je pitaj sve sto imas zena je super saslusace i zajedno cete koracati poljubci
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 28/3/2013, 08:25

Devojke, treba mi pomoc, ukoliko se neka od vas razume mnogo bi mi znacilo.
Pretprosli mesec sam dobila da pijem kontracepciju (mikroginon) zato sto se 2. dana ciklusa na UZ jedan folikul izdvojio pre vremena. Sledeci mesec nisam pila mikroginon i imala sam normalnu ovulaciju. Ovaj mesec sam na UZ 3. dan opet dobila mikrogionon da pijem mesec dana, posto su folikuli krenuli da se regrutuju pre vremena.
Ukoliko neka sta to znaci, bas bi mi pomoglo da mi javi.
Jasno mi je da se nakon kontracepcije, ocekuju pravilne ovulacije, ali sta znaci kada se folikuli izdvajaju ili regrutuju pre vremena, to ne razumem.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 28/3/2013, 09:01

Prvo Vikici da cestitam likeit ff trudnica si sigurno je sad cvet Uzivaj u toj lepoj muzici za dusu.Nek ti trudnoca brzo prodje,i nek bude prava skolska pa da se svi radujemo f
Hvala vam cure drage na podrsci.Erato veruj mi da nista nije slucajno i toliko mi se stvari u poslednje vreme izdesavalo da sam samo pustila i zaista verujem da je to moralo biti tako...Dace Bog pa ce mo se opet radovati ali sa malo boljim ishodom.
I da Erato,to je ta-kutijica za tugu.Nazalost ljudi sve manje razumeju a ja sve manje pricam....Sve vas puno d
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/3/2013, 10:08

karakaca ::Bravo Brbljiva ti se izborila moja doktorka u dz ostala dosledna da nece da mi izda uput za nis i dalje nema osnova jer je vantelesna zavrsena i koliko sam je razumela nema razloga da se raspitujem kod doktorke i biologa sta je problem da cujem njeno misljenje kad da krenem sa drugom.
Samo napred i slusaj doktorku sve sto ti kaze i slobodno je pitaj sve sto imas zena je super saslusace i zajedno cete koracati poljubci
hvala ti do neba ,ti mi ulivas poverenje koje je nis uzdrmao kod mene pre 3 god .
ja sam se nekako izborila ,a i da nisam -otisla bih privatno i platila ali bih uradila .tako i ti ,obavezno sve uradi i pitaj ima li jos nesto sto se treba i dobro je uraditi pre vto ,samo da posle proces bude uspesan ! a sta ti radis sada ,dokle si stigla ili mirujes ...? smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 28/3/2013, 12:02

navijam jako za velike i debele bete
Korpice,Srna,Ivi,Daco, Bak idemo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu