Korak po korak na putu do bete +

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata taj 14/4/2013, 16:10

Devojke, koji utrogestan koristite? Ovaj belgijski za nase trziste, ili ima negde da se nadje grcki, austrijski, ili francuski?

Erata

Broj poruka : 2468
Datum upisa : 21.06.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninche taj 14/4/2013, 17:05

ja koristila grcki, tj belgijski za grcko trziste, on ima 15 komada po 200 mg, a sad to potrosila, pa kupujem ovaj domaci, srbijanski, on ima 14 komada u pakovanju :)
NIsam ni znala da ima neki drugi, samo ovaj u crveno - bijelim kutijama, besins je proizvodjac... taj sam kupovala i u Grckoji u Srbiji... a ima ga i u BiH, ali samo po 100 mg, pa se snabdijem kad dodjem u BG

Ninche

Broj poruka : 1102
Godina : 44
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 14/4/2013, 17:58

Imam 3 kutije utrogestana, rok do 7 2013... medjutim u junu idem na VTO. da li je ruzicno da ih koristim mesec dana pred istek roka?

LaFolie

Broj poruka : 3417
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd taj 14/4/2013, 20:14

Utrogest od Dr.Kade Besins Pharma GmbH rose Belo pakovanje od 90 komada iz Berlina

lenabeograd

Broj poruka : 1920
Godina : 32
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 15/4/2013, 00:45

LaFe nije rizicno, nista se tom Utrogestanu nije desilo u medjuvremenu, naravno ako je cuvan kako je propisano. Srecno u junu igracice

plavaptica

Broj poruka : 1466
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 15/4/2013, 07:11

Korpice, evo ga ponedeljak igracice igracice igracice igracice igracice

lilya

Broj poruka : 4760
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 15/4/2013, 07:32

lilya ::Korpice, evo ga ponedeljak
Da se pojaca navijanje za veliku betu

dragana76ns

Broj poruka : 4196
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 15/4/2013, 07:47

Korpice cekamo vv vv bb d navijači1

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 15/4/2013, 08:07

Korpice, igracice igracice igracice igracice igracice

Vuchica

Broj poruka : 3162
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 15/4/2013, 08:15

Hvala vam puno d
Rezultat ce biti oko pola 1
Da moze vreme da proleti Very Happy

korpica

Broj poruka : 2160
Godina : 34
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 15/4/2013, 08:42

Korpice, dosao je i taj dan beta beta beta beta

Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 15/4/2013, 08:58

srna ns ::Devojke ako se secate , ima li i jedna koja je na aspiraciju krenula sa endom. od 9 mm .....da li bi to mogao da bude problem ....
Srno, Ninče i Ptičica ti već rekle, a ja sam na FET krenula takva, i rekli mi da je endo odličan. Ne brini, to nije problem.

LaFolie ::Imam 3 kutije utrogestana, rok do 7 2013... medjutim u junu idem na VTO. da li je ruzicno da ih koristim mesec dana pred istek roka?
plavaptica ::LaFe nije rizicno, nista se tom Utrogestanu nije desilo u medjuvremenu, naravno ako je cuvan kako je propisano. Srecno u junu igracice
LaFe, nije ni jedan lek opasan nakon isteka roka, nego dejstvo može da bude malo slabije, a rok ti je juli, upotrebićeš ga u junu, dakle sve je ok! yes Pa taman posla da valja cele 3 godine, a onda odjednom ne valja baš... Nije moguće. Wink

IVV, lepo da si se javila, cvet , znaj da navijam da ti uspe!!!! b

Korpice, mislim na tebe!!!! Navijam, javljaj se! b b b

Srno, srećno na žurci u labu! juriš

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 15/4/2013, 09:00

Korpice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 15/4/2013, 09:05

Ja i sestric proslavismo rodjendan. Torta je uspela - tetka se nije obrukala. Very Happy

Juce bila na klinici. Na desnom jajniku imam jedan mali folikul i Biljana definitivno misli da je ostecena mikrocirkulacija prilikom operacije...jbg.
Rekla je da ce ga svakako bocnuti na aspiraciji.
Na levom ima folikula - koliko, ne znam, ali ocekujem par komada sa pocetka price. Juce mi je spustila na 5 menopura. Danas opet idem. Aspiraciju ocekujem u sredu. Malo pomalo i promicem se zavrsnici stimulacije. Danas opet na kliniku. Kaze da mi je endometrijum odlican Very Happy A i ja sam ga dobro pogurala sa pivom - bezalkoholnim.
Cesto se ide, sreca pa mi je klinika u komsiluku, pa taman odem pesaka, 20 minuta i nazad i ispadne lepa setnjica.

Pitala sam sestru za zamrzavanje. Kaze da rade i da je velika uspesnost iz FET postupka. Zamrzavanje jedne cevcice u koju staje 3 embriona je 40.000, svaka naredna cevcica 10.000, a FET 30.000.
Kaze da je praksa da se razgovara o tome tek kada se vide koliko ima oplodjenih jc i kakvi su embrioni. To mi je rekla i Bilja. Medjutim, ja sam u Grckoj potpisala papir da pristajem na zamrzavanje i to pre aspiracije, tako da mi je ovo malo cudno, da oni kao zamrzavaju embrione, a ovamo nemaju potpisan pristanak.
Ovo mene mnogo i ne dotice, jer ja nemam puno materijala, ali da imam...

Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 15/4/2013, 09:22

ERATO, ne brini za zamrzavanje, vidiš da rade ljudi i to pošteno, kad vide ima li materijala. Meni su u Jovanovoj isto kao i tebi u Gr odmah uvalili da potpišem i pare uzeli, a nisu znali ni da li će se oploditi jć! I još su bili skuplji, 200EUR po embrionu, nema popusta. Shocked Mad
Imaćeš jć, bez brige, i da je jedna- vredna je, a biće još koja sigurno! Meni je npr levi jajnik dao jednu lošu, a desni 8 dobrih. Važno je da se lepo oplodi, da izaberu pravog dasu za nju od svih plivača, i da je endo lepo dočeka. Za jć ne brini, vidiš da ima. yes
A torta je kao iz bajke! Nadam se da nisi mnogo jela! Rolling Eyes Nemoj sada, mila, sačekaj da se beba ugnjezdi, pa jedi onda šta ti je volja! Wink
ljubav

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 15/4/2013, 09:32

Nisam mnogo jela. Malo parce. Hvala ti draga sto brines, bas si srce. Tako i treba, da me opomenes, jer sam na ivici sto se tice slatkisa lol!
Mada torta nije bila mnogo slatka, bas umerena, prava za klince i klinceze.
Merila sam glukozu jutros - drzi se dobro :)

Miss, ja u Grckoj nisam platila zamrzavanje, jer ga nije ni bilo, samo sam dala svoj pristanak da to urade ako bude materijala.

Juce se zezam sa dragim, mozda je nas malisan bas u tom malom folikulcicu na desnoj strani... Laughing

Naravno da sam zadovoljna. Ima materijala, hvala Bogu. Znam sta bi mnoge cure dale da su u ovakvoj situaciji i ne mogu da ne budem srecna.

-------

http://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2557

Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 03:21

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40