KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/3/2013, 13:24

A pogledajte ovo:

http://plodnost.co.rs/118-2/

Pominje "ludi Savo" (kad moram tako da kažem, ali on je meni HIT), da se u njihovoj organizaciji može obaviti IUI, ili VTO.
Nađoh na nekom sajtu komentar - išli ljudi na VTO kod njega. Kaću jako jeftino, a procenat uspešnosti 5-10 %.

Iskopasmo mi svašta...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/3/2013, 13:29

lilya ::
erato ::Ja i dalje kopam lilya:

http://www.dinulovic.com/vantelesna-oplodnja.php

Svit Dzibus, ovi na sajtu imaju i sekciju "Vestacka oplodnja" affraid

Dakle, za njih je IUI, ni manje ni više nego VEŠTAČKA oplodnja! affraid

Ali zato imaju obrazac ugovora. Verovatno samo potpišeš i pošalješ, a onda oni dođu sa instrumentima da nas oplode! lol!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 18/3/2013, 13:30

Liliiiiiiii, nikako Dinuloviće, NIKAKO...

Zbog njih sam izgubila četiri godine. Radili su mi folikulometriju više puta sa zapušenim jajovodima, HSG ni pomenuli...
Fensi treš u Str. Bana;-) Dinulović je poznat kao dobar lekar ali njega nećeš ni videti...nisam ni znala da imaju vto...

Zaobići. I sve ću da ih opletem, ko god je pravio grešku;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 18/3/2013, 13:33

Devojke, ako vam treba dobar ginekolog, javite mi se, imam ja moju caricu. Pre svega sjajan dijagnostičar što je danas retkost. Sve moje drugarice, rođake, koleginice idu kod nje, nije skupa a ubija!

Boba Petković, ordin. Palmotićeva
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 18/3/2013, 13:35

Meni je bila dobra i dr Slavica Pavlović, ima ordinaciju u Jovanovoj ulici, skupa, a ubija! lol!


Poslednji izmenio missile dana 18/3/2013, 13:35, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/3/2013, 13:35

Ivv, ma samo mi treba spisak, ne brini Wink

Ja sam Pragom zadovoljna, a pripremu ovog puta kod Kopitovicke pa nek ide zivot.

Ovo mi treba za neku drugu stvar. Mislila sam da dopunim spisak svim klinikama koje sam nasla tamo na temi o tome, ali mi se ne mili da ove silne sarlatane bilo gde pominjem i na taj nacin nekom dam ideju da bi trebalo bas kod tako nekog da se upute.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 18/3/2013, 13:36

OK, prepadoh se...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/3/2013, 13:52

Ijao Savov tekst affraid v lol! Vrhunski jugoslovenski strucnjaci lol! O kakve gluposti procitah

IVV kad krece akcija bockanja?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/3/2013, 13:54

bak ::Ijao Savov tekst affraid v lol! Vrhunski jugoslovenski strucnjaci lol! O kakve gluposti procitah

IVV kad krece akcija bockanja?

Strasno No
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/3/2013, 13:55

Čovek je lud 100%! Ne znam da li ste ga nekada gledale na TV! Kakve on priče ima, da ne poveruješ. A pravi je paćenik!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/3/2013, 13:58

Ali najbolje je ovo:

"Verujemo da se i u drugim centrima radi kvalitetna dijagnostika, a da se negativni rezultati javljaju zavisno od načina kako je uzet materijal, te iz tih razloga insistiramo da se ponovi uzimanje materijala za dijagnozu na našoj Ordinaciji i skoro po pravilu uvek nađemo pozitivne rezultate tamo gde su izveštaji iz drugih vodećih centara pokazivali negativne sadržaje."

Dakle, ako želite bakterije u brisu, pravac u Banovce! lol!

Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 18/3/2013, 13:58

Tutla bjuc, plekotutla bot;-) Ako me ne zezne kao prošli put.

Izvini, javno, što smo se bockale pre neki dan, nije bilo namerno kada si ti u pitanju ali jeste kada je neki drugi svet.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 18/3/2013, 13:59

erato ::Ne bih ja bila ja, da ne iščačkam i ovo:
Specijalna ginekološka bolnica Sretenović, Beograd.

Izgleda da i oni rade VTO. Tu je dr. Marta Savić.

Rade, rade!

Moja dobra drugarica je radila kod njih i uspela iz prve osmeh srce

Hajmo sad, zenice, iz iskustva..... Koliko treba da prodje vremena nakon uzimanja antibiotske terapije pa da se rade brisevi? U pitanju je bila Ureaplasma.

Danas su vratili iz Fronta mm i mene, kaze mikrobilog - tek kad prodje 3 nedelje affraid
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 18/3/2013, 13:59

Lilya koliko ja znam samo Banca Intesa daje namenski kredit za VTO.I da ,stvarno su povoljnije kamate,nego da se negde drugo uzme gotovinski kredit.sad što su u Srbiji najveće kamatne stope na nivou Evrope,e to je drugi padež.
Što se tiče Dinulovića,ja sam još 1998 g bila kod prvog osnivača klinije starog Dinulovića,koji je bio širom svet apriznat stručnjak.Koliko znam on je umro,a i sin mu je ginekolog.Sad kakvi su im ostali dr-i ne znam,ali to veštačka je baš...fuj.
A,da i tadaa je bila u ustoj ulici,samo je inda to bila normalna asvaltn<,a ne ko dannas silikonska Wink .I onda je enterijer bio vaaauuu,ali je deda bio vrhunski i sve mi lepo iobjašnjavao crtao,ma ko na predavanju da sam bila.
Ja to sampo o starom Dinuloviću,a ovi veštački,silikonski Shocked
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/3/2013, 14:03

Ma zeno opusteno Razz Nisam ja duribaba lol!

Zajedno cemo cekati yes Ako nesto ne zaj..be stvar Rolling Eyes


bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/3/2013, 14:05

Vuchica ::
Hajmo sad, zenice, iz iskustva..... Koliko treba da prodje vremena nakon uzimanja antibiotske terapije pa da se rade brisevi? U pitanju je bila Ureaplasma.

Danas su vratili iz Fronta mm i mene, kaze mikrobilog - tek kad prodje 3 nedelje affraid

ne znam , nego da vide drugi pitanje, zatrpasmo ga
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 18/3/2013, 14:08

Sanny, da, ja sam išla tom logikom, čuveni lekar, sve najlepše čula i i tako se nađoh tamo. Silne pare za folikulometriju, puno vremena.

Bak, krećeš i ti! Kada bre i gde?
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 18/3/2013, 14:10

bak ::
Vuchica ::
Hajmo sad, zenice, iz iskustva..... Koliko treba da prodje vremena nakon uzimanja antibiotske terapije pa da se rade brisevi? U pitanju je bila Ureaplasma.

Danas su vratili iz Fronta mm i mene, kaze mikrobilog - tek kad prodje 3 nedelje affraid

ne znam , nego da vide drugi pitanje, zatrpasmo ga

Hvala, Bak! osmeh srce
nije ni meni u interesu da uradim, da pa ne bude nalaz merodavan, tj. da bude ne-daj-boze, lazno negativan, zamaskiran. Ali opet, zar da cekam jos mesec dana (toliko ispadne)?!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 18/3/2013, 14:11

nena beba ::Kod te marte savić radih iui svojevremeno. Ok je. Samo ne znam da li rade vto

Radila kod te doktorke stara kutanjka Adriatika x puta VTO...btw, gde je Adriatika, zna li neko...

Za pušenje potpisujem Lilyu (mnogo ti i ja u poslednje vreme citiramo jedna drugu... Razz )...ne pušim, pokušala u srednjoj ali ubrzo uvidela da mi ta rabota smeta...

Miss, za majušne i gigantske korake...

Erato, Goca je jako harizmatična žena, ume da ostavi utisak i ubedi...Da ti bude uspešno druženje sa njom...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/3/2013, 14:27

erato ::Ali najbolje je ovo:

"Verujemo da se i u drugim centrima radi kvalitetna dijagnostika, a da se negativni rezultati javljaju zavisno od načina kako je uzet materijal, te iz tih razloga insistiramo da se ponovi uzimanje materijala za dijagnozu na našoj Ordinaciji i skoro po pravilu uvek nađemo pozitivne rezultate tamo gde su izveštaji iz drugih vodećih centara pokazivali negativne sadržaje."

Dakle, ako želite bakterije u brisu, pravac u Banovce! lol!


E pa onda da ja tamo idem svakako. Toliko sam se srodila sa ovim mojim bakterijama da mi prosto zao da se oprostimo lol!

vikica800 ::Devojke danas mi je beta 190.
Jos sam dosta zabrinuta jer je upetak 13 dan posle transfera bila samo 39,6.
Sutra idem lekaru da vidim sta kaze.

Da se ne zagubi. Imamo jednu trudnicu danas i narednih 9 meseci sreca
Vikice, draga, cestitam od srca čestitamo

Struzzo ::
nena beba ::Kod te marte savić radih iui svojevremeno. Ok je. Samo ne znam da li rade vto

Radila kod te doktorke stara kutanjka Adriatika x puta VTO...btw, gde je Adriatika, zna li neko...

Za pušenje potpisujem Lilyu (mnogo ti i ja u poslednje vreme citiramo jedna drugu... Razz )...ne pušim, pokušala u srednjoj ali ubrzo uvidela da mi ta rabota smeta...

Miss, za majušne i gigantske korake...

Erato, Goca je jako harizmatična žena, ume da ostavi utisak i ubedi...Da ti bude uspešno druženje sa njom...

lol! Ako, meni drago yes

Vucice, stvarno nemam pojma koliko vremena treba da prodje. Da li si pogledala temu o Ureaplazmi? Mozda tamo ima nesto o tome
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/3/2013, 14:47

Struzzo ::
nena beba ::Kod te marte savić radih iui svojevremeno. Ok je. Samo ne znam da li rade vto

Radila kod te doktorke stara kutanjka Adriatika x puta VTO...btw, gde je Adriatika, zna li neko...

Za pušenje potpisujem Lilyu (mnogo ti i ja u poslednje vreme citiramo jedna drugu... Razz )...ne pušim, pokušala u srednjoj ali ubrzo uvidela da mi ta rabota smeta...

Miss, za majušne i gigantske korake...

Erato, Goca je jako harizmatična žena, ume da ostavi utisak i ubedi...Da ti bude uspešno druženje sa njom...

Samo da me ne ubedi u nešto što nije! Shocked
Teško je mene ubediti. Very Happy
Hvala ti draga. Mnogo mi znači tvoje iskustvo i podrška.
I ja navijam za tebe i za Prag! navijači2
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/3/2013, 14:48

Za ponovni bris (u pitanju je bila ureaplazma), ja sam čekala 3 nedelje čini mi se.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 18/3/2013, 14:51

I Tanja83 reče da je 3 nedelje pravilno sačekati. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 18/3/2013, 14:52

ljubav hvala
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/3/2013, 15:06

invitroveritas ::Sanny, da, ja sam išla tom logikom, čuveni lekar, sve najlepše čula i i tako se nađoh tamo. Silne pare za folikulometriju, puno vremena.

Bak, krećeš i ti! Kada bre i gde?

ja na prirodnjacima, svrati Wink
Danas 6. dc, pocela juce sa klomifenima i ekipom, sledeci uz u petak, i aspiracija ce tih dana Wink
Radim u Betaniji, samofinansirajuci

Lilya, ja isto napisah za tog Savu, da bi vi trebali kod njega, mozda tamo ne bude bestija, al rekoh glupo mi, mozda ti nije do sale, sta znam, nesto se slabo kapiram ovih dana
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu