KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 10:27

Missile kakvo je tvoje iskustvo sa Jovanovom? Jesi bila zadovoljna njima?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 10:41

ne. Radili mi samo fsh i lh u bilo kom danu ciklusa, i nič više od analiza. Kažu ne treba. Ima kome ne treba, al kako oni znaju da sam to ja? Drugo, platili smo 'paket aranžman' od 3000, i stalno me pratio utisak da štede na meni. Radulović se nije dao ništa pitati, a Bojanu jednom svašta priupitah, stisnh petlju, i nadrljah, al saznah ponešto o svojim embrionima. Netransparentno lečenje, i sve prikazuju kroz ružičaste naočare, čak mi se i dr Bojana požalila da je politika kuće i da je dr R grdi jer se ona s tim ne slaže. A Rad. uvek govori- samo pokušavajte i pokušavajte, dođite ovde opet i opet. Mm neće da čuje da opet radimo u Srbiji. Pristao na NS, al samo pripreme. On bi trebalo da ovde izdiskutuje s vama
lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/3/2013, 10:50

devojke ,moja drugarica ce krenuti na vto u nisu ,,,ima li koja sa iskustvima iz nisa a da su svezije infpracije tj od ove ili prosle godine...na temi iskustav vto u nisu mi seniko ne javlja ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 10:58

Hvala Missile, znaci jos jedni za izbegavanje.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 16/3/2013, 11:16

Evo i ja da se ukljucim. Naime i moja jedna prijateljica je u Jovanovoj, radila prosle godine, i slicno iskustvo ima kao i Missli. Isto tako, secam se da se bas zalila, na to da nije smela nista da pita No . Krk, bas mi je drago sto si se pokrenula, i navijamo da ovaj prirodnjak, bude uspesan osmeh srce .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 11:19

Boze folikula :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 16/3/2013, 11:31

Bice Krk, u najmanju ruku dva-tri king .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 11:36

Miss, evo i meni do sad nisu trazeni osnovni hormoni. Navodno nema potrebe.
Ali sam odradila stitnu, antitela stitne, anti nuklearna antitela, cele trombofilije, biohemiju, urin, urinokulturu, krvnu sliku, ostao mi jos samo oggt test. Stvarno su detaljni.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 12:48

lilya ::
Eto, ja sam jedna od zena sa Kutka i jako sam ponosna zbog toga as
lol! poljubac
Što neko već reče - Šta mi uradi v Čitav dan ću da mislim ko je ta kutanjka Very Happy
Ja osedeh čitajući, i sad već ne znam šta sam sve pročitala.
Htela sam da vam kažem da mi se jako dopada ideja da skupljamo novac kako bi pomogle nekoj od nas da uđe u postupak. Ne znam kako odrediti kriterijume...možda da se na prvo mesto stave oni koji ne mogu da uđu u postupak "o trošku države". Možda baš, da mi platimo prirodnjake - i jeftiniji su, pa možemo skupiti za više cura, a i sve više devojaka je za tu opciju.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 16/3/2013, 12:52

E da, oko onog opletanja dr-a po forumu. Zamislite, ja sam stvarno Mirjana i stvarno iz Subotice, u potpisu mi stoji sve ostalo što oni koje sam oplela znaju o meni. Baš lepo! Čuli su sve što su suze ugušile u ordinaciji! Sad kad im više nisam dužna, nisu ni oni meni, pa nastavljam život olakšana Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/3/2013, 12:55

bravo mirjana queen ....mi smo tu da razgovaramo pa ako treba i da =opletemo = Wink zivot se nastavlja i posle njih a i posle svih kritika ....nece im pasti kruna sa glave ako smo malo oplel po dr ! svaka cast izuzecima .. Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 16/3/2013, 13:03

https://kutak.forumotion.com/t2286-dinarski-raeun

Račun (dinarski), na glavnoj strani postoji i devizni račun.

Razmišljam kako i koliko, za sada mislim da ću staviti hiljadu dinara u toku ove nedelje.

Odričem se prava na učešće. Iskreno, mogu sebi priuštiti još jednu vto jer neću raditi više od dve i to za godinu dana ako od ove ne bude ništa.

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 16/3/2013, 13:04

Kad o kriterijumima, razmišljam pa ću pisati svoj predlog. Zeznuto jeste ali može da se izvede.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 13:14

Dr-ove treba javno da diskutujemo, ali argumentovano. A oni nek paze šta rade.

Krk, biće jć, nema razloga da ne bude!

Neco, ja sam gospođa u zrelim godinama, pomalo rasejana još od 30-te, pa sad mi pomozi, šta trenutno radiš i gde i kod kog dr?

IVV, evo mog predloga, jedan od kriterijuma može da bude da nisu oboje zaposleni. Ni mi 'oboje zaposleni' nismo u dobroj poziciji, ali rekosmo da treba pomoći pre svega najugroženijima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/3/2013, 13:24

missile ::
IVV, evo mog predloga, jedan od kriterijuma može da bude da nisu oboje zaposleni. Ni mi 'oboje zaposleni' nismo u dobroj poziciji, ali rekosmo da treba pomoći pre svega najugroženijima.
Moze i to ali ima i gde oboje rade a primanja su da se samo izmire racuni. I ja cu da odvojim ovaj mesec hiljadu sledeci jos hiljadu hvala invitro na racunu. Ko koliko moze pa da krenemo od nekud a na dobrom smo putu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 16/3/2013, 13:29

Mirjana ::E da, oko onog opletanja dr-a po forumu. Zamislite, ja sam stvarno Mirjana i stvarno iz Subotice, u potpisu mi stoji sve ostalo što oni koje sam oplela znaju o meni. Baš lepo! Čuli su sve što su suze ugušile u ordinaciji! Sad kad im više nisam dužna, nisu ni oni meni, pa nastavljam život olakšana Wink
Bogu hvala,i sa medenjakom medenim.Ljubim da puknu obrazi usne
Ostala sam 'dužna' odgovor Brbljivoj cvet i Krk cvet -juče je bio neki čudan dan,čitali smo ,a nismo se razumeli,ali i to je bilo juče.Mada za onaj kredit kod pomenute banke-da ih ne protežiram,stvarno jesu povoljniji uslovi,odnosno na kraju ispadne da se ukupno da manje novca za istu visinu kredita,nego u nekoj drugoj banci kada se uzima gotovinski nenamenski kredit.Jbga i ta opcija je bila u pitanju ,pa se dobro raspitali,ja se podsetila nekih davnih znanja, i tak...na kraju smo se drukče snašli Rolling Eyes lol! -
Lepo sam ja juče rekla da se iz ovih konstruktivnih rasprava iznedre nove ideje i poduhvati.CUre,ajde da probamo.Slažem se da to bude za neki par koji nema uslove da uđe u državni program,a slažem se i da to budu prirodnjaci.
Pošto je to veoma delikatan 'posao' ,uvek će biti prigovora,negodovanja,nekako mi se javlja ideja da svi koji želimo da učestvujemo u tome POTPIŠEMO kao neki sporazumni ugovor da se slažemo sa svim uslovima koje smo mi svi doneli i da to bude garant da neće biti ljutnje,svađe i sl.
Nego ko hoće da uđe u priču potpiše i tačka.I oni koji hoće da učestvuju samo kao donatori i oni koji hoće da učestvuju i kao donatori i kao korisnici donacije.
Potpis i pristanak i mirni svi.
Ako treba neka šira akcija ,tu sam koliko mogu -za frajere,ups pardon Wink flajere uvek i tako neke papiriće.
IVV love -nemaš pojma koliko mi je drago da te vidim ovde igra
Koraci proleće je na vidiku,budi se priroda,budimo se mi,pa hajde da je iskoristimo srcasti poljupci cveće cveće cveće


Poslednji izmenio Sanny-All dana 16/3/2013, 13:31, izmenjeno ukupno 1 puta
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 13:29

Karakaca, potpuno si u pravu. Kako Hepi reče, užasno je teško formirati ispravne kriterijume. Dajemo predloge, pa će se valjda nešto iskristalisati.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 13:32

Sani, draga, kad je d-day, tj b-day, zapravo beta-day?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 16/3/2013, 13:56

Evo posebne teme za donaciju kutka https://kutak.forumotion.com/t2508-donacija-kutka-za-vto Ajd sad lepo tamo pišite ili iskopirajte vaše predloge pa da vidimo dokle i kako možemo da stignemo.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 16/3/2013, 14:10

Sta sve propustih! Odo da čitam...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 16/3/2013, 14:14

Missile pisala u Klubu 38+
Happy queen love
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 15:23

Missile, Ivanovici su moja klinika. Jako su detaljni po pitanju analiza.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 15:29

Neco, sad se setih! Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/3/2013, 17:02

Da analize moraju da budu sve pod konac, a jos ako cuju da je neko pusac affraid
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 17:09

jeste, meni su odmah prepisali terapiju PRESTANAK PUSENJA.
srecom su mi ostale analiza do sad dobre, pa sam dobila i svakodnvene setnje kao terapiju.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu