KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 16/2/2013, 11:14

Cufto,koliko je ovo tvoje dete medeno, kad i dosadi prva ga uzimam,sa psom!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 16/2/2013, 11:15

Tako ce i sa tobom biti. Cim das psa tovjima, stize muz i dete, a pas se vraca Very Happy
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 16/2/2013, 11:17

Luciju sam prepoznala, ali jel se pas zove Bora? Uzgred, prelep je pas. Za L znamo već davno da je šećerlemica.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 16/2/2013, 11:25

Ma medenko, i te boje koje joj oblacis!! Secerko
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 16/2/2013, 11:51

Zdravo drugari, cekam djaka pa rekoh damahnem.
Vidim da je jutros stanje bolje po pitanju virusa f

Lucija i Bora su medeni, mnogo volim da vidim djecu i zivotinje zajedno likeit

Orli hvala draga osmeh srce

Mausice, nedostajes ovdje cmoka

Cmokam vas, kasnije sekuckamo, i meni se najavili gosti, a veštica stigla prije dva dana ali je ozbiljna ovaj put Shocked
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od hany 16/2/2013, 12:01

cufta ::
[img]Crvena jutra u februaru - Page 32 2v83ihy[/img]

evo ih oboje - zdravi!

A ti Maus mraci ovde, pa tome i sluzimo. Nema snebivanja

slatkisiii
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 16/2/2013, 12:27

Moram da prokomentarisem poslednju fotografiju...sjajno !!!
L. je kao lutka, a pas za gnjavazu dusu dao... obozavam retrivere. Cufto, koliko je star pas?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od nina :) 16/2/2013, 13:02

drago m ije maus sto si se konacno javla da ste dobro.super sto konacno virusi izlaze iz svacijih domova jer je vec preterao sto decu izmuci sto tate koji su gori nego deca ali i mame nakraju pored sviju zavrsise sa virusima.
marija je moja imala temp jedino kad su joj zubi nicali a nista drugo mislim slinava,nosic ali sam od njih par cula kao da to svi mi gresimo da deca nemogu imati temp kad im nicu zubi sto ja u to neverujem jer mi je cak i dr potvrdila da je zbog zuba
pozdrav svima
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 16/2/2013, 13:17

O Boze,poludecu,masina nikako da zavrsi...Prvi put sam je ukljucila....Tesi me sto ispusta razlicite zvukove....

A, naravno, pametno sam stavila stvari koje su mi drage..

Eto,za prvi put:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bobica83 16/2/2013, 14:21

Dan jutra mi u akciji vec duze vreme,naravno i danas,rucak,torta sestri mi sutra rodjendan,posao sve nesto stiglo!
Lucija je ko med dosta mi lici na tebe cufto,oci pogotovo mada tm ne znam!
Trudnice,mamice i tete ljubimo vas i nadam se da cemo danas stici da napisemo nesto u rd!
A ovo moram da podelim sa vama sita se ismejah kad procitah!

Jednog je dana moja mama otišla napolje i ostavila tatu da se brine o meni. Imala sam 2 do 2,5 godine. Neko mi je nekad poklonio set za čaj i mnogo sam volela da se igram sa njim. To mi je bila omiljena igračka.

Tata je sedeo u dnevnoj sobi i prelistavao dnevne novine. Ponudila sam tatu da ga poslužim “čajem” iz mog seta. Tata je pio vodu umesto čaja, uz mnogo pohvala. Posle nekoliko posluženih “čajeva” i pohvala stigla je i mama.

Moj dobri tata je zahtevao od mame da ostane u dnevnoj sobi i vidi kako smo se nas dvoje lepo zabavljali. Mama je sačekala da donesem još jedan “čaj”, da ga tata polako ispije i mnogo nahvali. Tada je rekla (onako samo kako to mame umeju):

Pretpostavljam da znaš da je jedino mesto odakle ona može da uzme vodu – WC šolja?!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dacans 16/2/2013, 14:22

Samo jedan brzinski mah-mah..pakujem ceo dan..prvo decu, pa mm pa sad mene, pa igracke, pa malo klope i ne znam gde je kraj...doddjoh ovde da predahnem sa vama i da se nasmejem po ovom tmurnom danu..prvo da poljubim Maus i da pozelim da sto pre dodje na ove strane..onda ljubim lepotice L, L, M..drago mi je da su ozdravilei da opet prave dar mar po kuci..pa Ljubim Cvrleta jaaaako da se temp ne bi vise vratila...E onda malo ljubaca Dusanu i Ivoni i da kazem njihovoj lepoj mami da sam ja Mini usi probusila sa 7 meseci,,bila zima, rekli da je bolje zimi zbog inf i ona je odlicno podnela..da sam znala i ranije bih(ovako je bilo bas u februaru posto je i ona julsko dete Very Happy )..e onda ljubim i sve ostale devojke da ne nabrajam vreme mi curi nesto brzo danas..obozavam vas..posebno ovu Cuftu..gde bre nalazis te viceve..extra je ovaj sa Totenhemom..inace ja obozavam da slusam viceve ali ne mogu bre jedan ceo da zapamtim v
I na kraju za te muske sisare..ali stvarno su potpuno isti..i moj kao Kasiin ne moze da prica i radi jos koju stvar...a dok vozi zabranila sam mu pricanje..pa on vise gleda u sagovornika u kolima nego ispred sebe..blagi uzas muski v
Ja jutros sipala gorivo za put, tecnost za stakla, kupila lance za gume..spakovala celu porodicu...a on ceo dan sta radi? Razmislja da li da kupi drzac za mobilni za kola zbog GPS v ...ej bre do Kopa idemo c  b v e eto to je moj muski sisar...a danas mu rodjus, ima da dobije drzac..msm drsku od dzogera kad dodje kuci f
Aj ljubim vas sve..ostajte zdravo i ljubljeno..ako uspem javljam se sa sneznih padina klizanje ako ne..znajte da cu misliti na vas ljubav ljubav
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dacans 16/2/2013, 14:25

Ej bre Bobice padoh sa stolice...kakvi muski kraljevi king king , nekako mi bude lakse kad shvatim da nije moj jedini takav mmmm...ma ne znam ni kako bih ga nazvala(kuci ga zovem pogrdnim imenima), al' ovde cu da bidnem fina jel te lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 16/2/2013, 17:19

Bobice queen , padoh u nesvest sa "cajem"...... i mm zajedno sa mnom. Potpuno je fenomenalna anegdota.
Daco, drzac, a? Pa nije lako "prelomiti".
Sto se mindjusa tice a i ostalog, sve sam L ostavila na raspologanju. Kako smo ateisti, nije krstena, pa kasnije moze da radi sta hoce. Necu je ni sisati dok ona ne kaze. Ni usi busiti dok ona ne pozeli...... sve sam joj ostavila da sama tokom zivota izabere. Dobro, bezecovala sma vec bar pola kutka za njene muzeve, ali opet oni ce svi sami birati Very Happy
Nina, vratila si nam se i ti, bravo!
Bila sam dok su moji spavali na izlozbi: "razotkrivanje tela" - savrsena. Ko moze neka, ode, neverovatno je dobra i sama izlozba, i nacin na koji je uradjena.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 16/2/2013, 17:36

[img]Crvena jutra u februaru - Page 32 4r4zdh[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 16/2/2013, 18:03

cufta :: ...
Sto se mindjusa tice a i ostalog, sve sam L ostavila na raspologanju. Kako smo ateisti, nije krstena, pa kasnije moze da radi sta hoce. Necu je ni sisati dok ona ne kaze. Ni usi busiti dok ona ne pozeli...... sve sam joj ostavila da sama tokom zivota izabere. Dobro, bezecovala sma vec bar pola kutka za njene muzeve, ali opet oni ce svi sami birati Very Happy
...

Ja kao sa Marsa upadam,odavno nisam bila na ovim stranama... Ali ovaj post mi se dopao... Tako i ja nastojim da Vilenjak ima što više slobode ali nekako mi sve to koliko nama treba slobode ovde nije dovoljno... Takodje ne pamtim kad smo ga šišali a i nećemo dok ne poželi... Nije kršten a i mi ga nećemo krstiti. Zato sam se pronašla u ovom Ćufinom postu Wink Ali danas ceo dan ratujem sa mužem jer je Vilenjak hteo da igra balet i ja htela da ga upišem u školicu baleta ali muž misli da će imati problema, priča mi o nekim predrasudama a mi već imamo jedne zbog usvajanja nisu nam potrebne još neke... Predrasude prema baletu affraid Neshvatljivo i meni a kamoli da objasnim detetu ali pokušaću nekako tj moram zbog muža da pokušam da uzme u obzir i školicu sporta...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 16/2/2013, 18:13

cufta ::
[img]Crvena jutra u februaru - Page 32 2v83ihy[/img]

evo ih oboje - zdravi!

A ti Maus mraci ovde, pa tome i sluzimo. Nema snebivanja

Bjanka ::Cufto,koliko je ovo tvoje dete medeno, kad i dosadi prva ga uzimam,sa psom!

cufta :: Tako ce i sa tobom biti. Cim das psa tovjima, stize muz i dete, a pas se vraca Very Happy
lol! lol! lol!

Drage žene, ne mogu sve da komentarišem, jer ce se Cvrle svaki čas probuditi. Stigao virus kod nas. On ima T čitav dan. Trenutno je ispod 38, pa uživam. Nadam se da će noćas sve biti OK jer u SU možeš da rikneš do ponedeljka, jer od 12h u subotu ne rade čak ni privatne ordinacije. Umoran neki svet Rolling Eyes

Moram samo da konstatujem da meni Bora izgleda kao da će svakog časa da zatraži roštilj ili tortu, takvu je facu složio lol! Opasan je to lik, kao i njegova Lucija osmeh srce

I jednu za ljubitelje životinja
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 16/2/2013, 18:28

Simona ::
cufta :: ...
Sto se mindjusa tice a i ostalog, sve sam L ostavila na raspologanju. Kako smo ateisti, nije krstena, pa kasnije moze da radi sta hoce. Necu je ni sisati dok ona ne kaze. Ni usi busiti dok ona ne pozeli...... sve sam joj ostavila da sama tokom zivota izabere. Dobro, bezecovala sma vec bar pola kutka za njene muzeve, ali opet oni ce svi sami birati Very Happy
...

Ja kao sa Marsa upadam,odavno nisam bila na ovim stranama... Ali ovaj post mi se dopao... Tako i ja nastojim da Vilenjak ima što više slobode ali nekako mi sve to koliko nama treba slobode ovde nije dovoljno... Takodje ne pamtim kad smo ga šišali a i nećemo dok ne poželi... Nije kršten a i mi ga nećemo krstiti. Zato sam se pronašla u ovom Ćufinom postu Wink Ali danas ceo dan ratujem sa mužem jer je Vilenjak hteo da igra balet i ja htela da ga upišem u školicu baleta ali muž misli da će imati problema, priča mi o nekim predrasudama a mi već imamo jedne zbog usvajanja nisu nam potrebne još neke... Predrasude prema baletu affraid Neshvatljivo i meni a kamoli da objasnim detetu ali pokušaću nekako tj moram zbog muža da pokušam da uzme u obzir i školicu sporta...
glasam za balet
moj otac je hteo biti baletan, to mu je bio san :)
dobro, na kraju je igrao, ali nesto drugo, do baleta nije stigao, a zeleo je....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 16/2/2013, 18:41

Podržavam Bojanu. Već sam pisala tome kako je meni baletan najseksepilnije zanimanje. Negde se mora reci "ne" našem primitivizmu.
Ako pokleknemo, prestacemo da se kupamo, bojacemo se promaje, imaćemo 'ladnu trajnu i zaboraviti Mihaila Barisnjikova i Rudolfa Nurejeva.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 16/2/2013, 18:45

Dobro vece,
Stigoh iz Nisa. Haljina kupljena, malo tesnja, pa od danas nista ne jedem yes
Lucija i Bora...crna i bela dusa srca srca
Kod mene nema slobode, obe imaju mindjuse od 8 meseci i krstenje na prvi rodjendan! Muzevi su izabrani i jednoj i drugoj Wink Wink Strog sam ja roditelj! Nema mrdanja!
Lenci nema temperaturu al ima sline. Ja glas i dalje jok, zmijsko telo daaaa...
Misu, grlim te.. vratices se ti, sve se to okrece...malo kisa, malo sunce...
Mileni sam kupila nosu, odlepila je od srece Shocked
Kako sam nabacala post, ni sama se ne snalazim Embarassed
Mirka, kako je Cvrle?
Daco, opis tms sam morala da opisem mms-u, cisto da vidi koliko smo u pravu akd kazemo da su svi isti Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 16/2/2013, 19:21

Ne zasmejavajte me, situacija je ozbiljna lol! promaja i ladna trajna  b  b f
Mili ženo draga, koji si bro kupila? 12 ili 14? v

Trenutno imamo 38.2C Ništa ne jede čitav dan i ništa ne pije. Jezik mu je već beo. Dbro, sisao je više puta, pa se nadam da će to da nas spasi Rolling Eyes


Na konferenciji MUP-a ministar se žali policajcima:
- Gospodo, pred nama je veliki problem. Kao posledica globalne recesije i deficita u državnom budžetu, naša saobraćajna policija ostala je bez balona za alkotest, pa bih vas molio ako neko ima ideju kako da prevaziđemo problem neka se javi.
Policajac Pera se javi:
- Drugovi, ja imam ideju. Umesto balona daćemo vozačima da duvaju u kondome.
U sali nastade žagor:
- Pa ko je lud da duva u kondom? - upita neko.
Pera:
- Onaj ko je pijan, njemu je svejedno.
Ministar:
- U redu, nemamo drugog izbora, ajde ti Pero idi do apoteke i kupi par stotina komada kondoma.
U apoteci Pera ide preko reda i naručuje:
- Hiljadu kondoma, molim...
Jedan deda dobaci:
- Do sada su nas kažnjavali a sad će i da nas j....!
A jedna baka upita:
- Sinko, je l' idete po kućama ili mi moramo da dođemo u stanicu?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 16/2/2013, 21:56

Bojana, Ćüfta,
Hvala vam :)

I ja razmišljam slično kao vi i mužu sam govorila i o potrebi da se prate snovi i o tome da se ne može udovoljavati okolini po cenu svojih snova i ovo što Ćufta kaže - gde je granica tom udovoljavanju... ali ne vredi. Kaže da ću dovesti dete u opasnost, da će ga ismevati druga deca, da će se osećati loše a svemu tome ću ja biti kriva... Za sada sam rekla detetu da ćemo otići prvo u školicu sporta i rekla sam da se tata plaši da će ga ismevati jer balet igraju kod nas samo devojčice. Ali ako se njemu školica sporta ne svidi onda ćemo ići na balet. Moj muž se složio da tako kažemo valjda nadajući se da će se detetu dopasti škola sporta ali kad sam ja spomenula da možda i neće on je opet protiv baleta...

I tako... neću više da vam mračim ovde...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mrvica 16/2/2013, 22:09

Vece drage.
Samo da vam mahnem iz prelepog Pariza. radost
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 16/2/2013, 22:22

Bas ste mi ulepsale vec....sto vicevima, sto anegdotama, sto pozdravima sa lepih destinacija... Zao mi je sto virus jos hara, polovina mog drustva je bolesna, ona druga polovina je bila bolesna...

A sto se tice baleta... hm...nasa sredina je zaista malo cudna po tom pitanju, i to se nikada nece promeniti. I mm i ja smo u slicnom fazonu kao Cufta i Simona, jedina stvar oko koje se ne slazemo je kada detetu treba dozvoliti da koristi kompjuter. Ja iz cisto medicinskih razloga ne bih upoznavala dete i ekran pre njegove trece godine, a imam utisak da mm vec pikira najnoviji laptop za sina ! v

A Simona, ja sam svog mm upoznala na plesu... nije bas balet, ali predrasude su iste... Kada sam ga jednom pitala otkud njegovo interesovanje za ples, jer je dpsta kasno naucio da plese, kao student ( pre toga se aktivno bavio atletikom i dzudom), samo mi je kratko odgovorio- najveca koncentacija slobodnih i zgodnih devojaka na jednom mestu !!! Sa tog stanovista, tvoj Vilenjak itekako zna sta je dobro... igra Ljubim ja to tvoje pametno dete!



klizanje
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 16/2/2013, 22:54

Simona ::Bojana, Ćüfta,
Hvala vam :)

I ja razmišljam slično kao vi i mužu sam govorila i o potrebi da se prate snovi i o tome da se ne može udovoljavati okolini po cenu svojih snova i ovo što Ćufta kaže - gde je granica tom udovoljavanju... ali ne vredi. Kaže da ću dovesti dete u opasnost, da će ga ismevati druga deca, da će se osećati loše a svemu tome ću ja biti kriva... Za sada sam rekla detetu da ćemo otići prvo u školicu sporta i rekla sam da se tata plaši da će ga ismevati jer balet igraju kod nas samo devojčice. Ali ako se njemu školica sporta ne svidi onda ćemo ići na balet. Moj muž se složio da tako kažemo valjda nadajući se da će se detetu dopasti škola sporta ali kad sam ja spomenula da možda i neće on je opet protiv baleta...

I tako... neću više da vam mračim ovde...
dobronameran savet, ja bih popricala sa dragim i objasnila mu da ce 'okolina' uvek pricati, dokoni ljudi uvek nadju neki materijal za pricu o stvarima za koje ih niko i ne pita niti trazi njihovo misljenje....
dete bih odvela na balet, mozda prvo da gleda, mozda da mu nabavis i nesto na dvd-u, cisto da se malo bolje upozna sa onim sto ga trenutno zanima
pa onda oslusnes malo kako mu se sve to svidelo, pa ga odvedes na jedan probni cas,
ako mu se sve to svidi, sto da ne, treba pustiti dete
muzu, na tvom mestu, bih objasnila, da u ovom slucaju nije problem sta ce pricati okolina, nego vi sami
do okoline prica o baletu ni stigla nije, tvoj muz odreagovao sa svojom predrasudom o baletu
pa jos sada i dete misli kako je to nesto sto ce ostali da ismevaju
nece...
ljudi ismevaju one koji im to dozvole, ismevaju ljude koji nemaju sampouzdanje, ma treba mu objasniti da ti sto ismevaju treba usima da se pokriju jer se hrane time....
iz tog razloga mislim da detetu treba dati krila da radi ono sto ga cini srecnim, nase predrasude mogu samo ta krila da im skresu,
a tada, kada u nekom mometu zivota mozda budu neispunjeni, nezadovoljni, ljudi ce imati materijala za ismevanje, bilo cime da se bave....
naucite vaseg vilenjaka da je zivot samo jedan i da treba uzivati u lepim stvarima koje nas ispunjavaju
a da cete vi uvek biti uz njega
pisem ovo sve zbog boldovane recenice, deca uce od nas samih kako ce se i sami ponasati i kako ce shvatati svet oko sebe
ako objasnite detetu da postoji nesto sto je samo za devojcice i nesto sto je za decake, nesto sto ljudi ismevaju i nesto sto je prihvaceno kao pozeljno da radi,
vi ste mu vec usadili jednu predrasudu u glavu i verovatno sad i zaista misli da je to samo za devojcice....

izvinjavam se na opsirnosti al moradoh se raspisati, nesto me dotaklo.... zelim vam sve najbolje....
mozda da kopiram tekst koji mi je dugo stajao u potpisu :)
sve je tako lepo receno....


"Vaša deca nisu vaša deca.
Oni su sinovi i kćeri života
koji žudi za sobom.
Oni postižu, ali ne preko vas.
I mada su sa vama, oni vam ne pripadaju.
Dajte im ljubav, ali ne vaše misli,
jer oni imaju svoje vlastite.
Možete udomiti njihova tela,
ali ne i njihove duše,
jer one borave u kući sutrašnjice do
koje vi ne možete čak ni u snovima.
Možete se truditi da budete kao oni,
ali ne tražite da oni budu kao vi,
jer život ne ide unazad, niti stoji.
Vi ste lukovi sa kojih se vaša deca,
kao žive strele, bacaju u budućnost.
Strelac vidi znak na stazi večnosti,
i on vas savija svojom moći,
da bi njegova strela otišla daleko i brzo.
Neka vaše savijanje u strelčevoj
ruci bude radost;
jer mada on voli strelu koja leti,
On voli i luk koji je postojan."

ja odoh jos malo da citam, pa u krpe, prle mi je sikio, okupan, pa opet sikio, i sad je decko u carstvu snova :)
mirise ko vanilica, a kako polako i obraze dobija sve me vise mami da ga stipam hehehe
a ne smem da ga diram dok spava lol! eto... kad ne spava, kukam sto ne spava, a kad dzonja onda mi krivo sto ne mogu da ga gnjavim :)
ljubim sve, laku noc :*
sutra bi trebali da idemo na neku vikendicu s prijateljima i njihovom curicom, svega par nedelja mladjom od vladete
snajka, snajka :) hehe
odoh sada, mozda kucnem utiske sutra uvece :)


Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 16/2/2013, 23:38

Bila u bioskopu gledala Anu Karenjinu,i uzivala bih neizmerno,i uzivala sam,ali pored mene je bio kreten koji je,ne razumem zasto pravio drustvo zeni/devojci...i sve vreme jeo kikiriki,mislim da je kilo pojeo, a onda je cisti zube, i coktaooooooo....kad ga nisam ubila...a sala mala u Tucku...uh...sro neki ljudi idu u bioskop...

U prilog baletu,ja zavrsila nizu baletsku...nemam dete, ali mislim da detetu treba dozvoliti da se oproba u cemu zeli..naravno,,dok god je to moralno:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 32 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu