KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 15/2/2013, 17:12

aaaaa, onda je Kasia najbolje prošla! likeit
I ja ću sada da budim mm (došao ranije sa posla i zaspao), da čuva L, a ja idem sa bratom kod sestre da odmorim dušu. Mada i ona ima sina od godinu i po i jednog još u stomaku.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 15/2/2013, 17:12

Cuftice draga hvala usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 15/2/2013, 19:56

Evo me,
ziva sam,
ne dam se!
Kod nas stanje sledece: Lenka jutros 39, sline i kaslje... virus klasican, i jb.. mu sve po spisku, vec 4 nedelje ne izbija iz naseg stana c
Milena i dalje slinavi i kaslje,
Ja i dalje nemam glas (al imam stas b )
Mm i dalje zdrav!
Planirali smo sutra u Nis i soping, al ne mogu da ostavim majci i tetki bolesno dete, tako da se verovatno odlaze, znaci haljinu jos nemam v
Neko rece da odmara sa jednim detetom... da, slozila bih se, ja iz ove perspektive, jedno mogu jednom rukom da cuvam...
Cufto, vidim imamo iste metode (naravno, ista skola Wink ) i ja Lencetu danas kupila knjigu jer je dobra i uredno pije sirup, a i nije vristala dok je dr slusao Very Happy
````1````(ovo Milena kuca)
Eto, devojke ostale, budite zdrave osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 15/2/2013, 20:00

Zaboravih,
Tino, srecan rodjendan, trudnice nasa zenska love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od kasia 15/2/2013, 20:20

Dakle moram ovo da podelim...cujem se jutros sa muzem da vidim sta ima novo i kako su deca, kad on tuc muc, pa nije hteo da mi kaze ali posto cu i sama videti...pala mu je Visnja i odrljala jednu stranu lica, najvise nos (ljubi ga majkica, mali moj nosic Sad )...Nista, progutam ja tu knedlu i kazem pa dobro svakom se desi...Mislim se gde da ga sad nagrdim nece vise hteti sam da ih vodi nigde na par dana. A iskreni doslo mi da viknem: E znala sam c !
A i Vojin mu je povratio jer mu je u prodavnici kupio i ovo i ono i ono drugo...ja ga pitam da li si normalan majke ti, on kaze pa sta cu kad dete trazi Rolling Eyes .

Odoh drage moje, kucica blista, ja smazala pljesku sa lukom, sa kioska, odmorih se malo i od kuvanja vala...
A vidim ovde se torte smese na ovim stranama...nego sam ja potpuni duduk za te recepte otprilike ovako pa malo onako (i za kuvanje uopste), meni dok neko ne kaze u gram sastojke obavezno omanem kad nesto spremam. Treba za to imati talenat kao Mirka, ili Bojana...

Ljubim vas sve! Odoh da gledam tv dok se ne otope boje.

d


Poslednji izmenio kasia dana 15/2/2013, 20:28, izmenjeno ukupno 1 puta
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od kasia 15/2/2013, 20:23

Mili bem mu misa, vas bas stislo...joj muka ziva sa tim viruscinama...valjda ce nam sledece godine biti malo jaci ovi malci pa ih po nesto i zaobidje.

I isto sto se tice cuvanja jednog deteta, sa jednim u kuci sve stignem da zavrsim. Ako nista makar ih ne slusam kako se makljaju po ceo dan.
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 15/2/2013, 20:33

Ja ostah kod kuce da ne raznosim viruse drugima.
Mili, mislila sam da si danas u sopingu. Bolje se kupuje kada su deca zdrava. Neka si odlozila, vise ces uzivati.
Ti Kasia i danas sredjivala kucu Shocked . Ne zezaj za Visnju, ono sto ce se dogoditi, dogodice se, bila ti tu ili ne. Padaju na nase oci, i kada su nam prakticno u rukama. Cuti, vazno da nije nista strasno.
Ja prepisala recept. Mirce, koliko jaja obicno koristis, i koliko mleka stavis (da bi se zgusnulo). Ja sam kao Kasia, ne umem bez bar nekih orijentira.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od kasia 15/2/2013, 20:59

Znam Cufto da si u pravu za padanje, i meni su pali sto puta na korak od mene bukvalno...ali mm ima problem sto ne moze vise stvari istovremeno da radi. Ja sam potpuno sigurna da se on zapricao, jer mu se cesto to desava, i nije je gledao, a njoj je dovoljno i trenutak da je ne gledas, nemirna je strasno. Nemirna a nespretna kao mali balvan.
Ali, da, dobro je sto nije nista strasno, zapravo je pala licem tj. glavicom na neku malu klupicu...mogla je sto puta gore proci, daleko bilo.
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 15/2/2013, 21:10

kasia ::.ali mm ima problem sto ne moze vise stvari istovremeno da radi.
Ahh... KAsi, nije to problem tvog muza, to je problem muskih sisara Rolling Eyes
Lenci zivnula, eno je kupa se, a Mima je trlja lol! Cujem vrisku u kupatilu kao da ih je 10 v
Kasi, ja vapim za jednim takvim danom kao sto si ti danas imala... jedva cekam prolece da ih posaljem u selo f

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 15/2/2013, 21:27

Veće curetci Laughing I meni dete palo, tj. okretao se po podu, pa lupio glavom u ukrasnu lajsnu na trosedu No Ali, bosanska je to glava, pa je sve brzo prošlo. Nego mene nešto zeza....desni guz Shocked Kao da me neko nožem ubode i onda poklelknem. Baš zaboli, pa ne mogu da hodam par sekundi. Onda opet sve OK (mada malo bolucka taj donji deo kičme) pa odjednom bol. Sreća pa nije višlje, odmah bi se utripovala da umirem  b
Kasija, uživaj sad i ne razmišljaj o muškom sisaru i mladuncima, koliko možeš c
Mili, znala sam ja da će deca uskoro živnuti g x v
Ćuftice, ja sam pravila sa 10kom jaja i 1l mleka. Da ne bi nešto zjb.. pogledaću sutra u svom kuvaru, imam ja tačne mere za taj fil yes pa vam pišem na temi torte.
Odoh da odmaram guz Sleep
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 15/2/2013, 21:33

pa šta je bre sa vams...Mili, Ćufta-zaista više otvorite vrata da virus izađe,pa zakapijajte!
Evo i ovde da pitam,mada sam dosta mišljenja već čula-
mame ženske dece-imaju li vaše princeze probušene uši,i ako imaju-od kog uzrasta?
Nisam vam se pohvalila...sestra od ujaka mi se porodila juče.
Stigla nam Jana,srce tetkino smajli angel
tak da zamislite da sam sad pred vama prostrla bogatu trpezu.
odoh u krpe
laka vam noć.
p.s. Gde je Mima?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 15/2/2013, 21:36

Kas, dodji da vidis mog dok npr. gleda utakmicu (a to radi cesto) kako ne da ne moze vise stvari da radi, nego je svet stao. Ustaje, vice, mase rukama, psuje, svadja se sa komentatorom (uvek!) jer nema pojma......
E da! kad smo kod toga vec duze vreme mu govorim da uzme hrvatski pasos (preko roditelja), a on nece pa nece. rekla sam mu i da cu se udati za njega ako ga uzme....nece. Medjutim, pomenem mu kako bi mogao jeftinim avionskim kartama onda bez vize da ode da vidi sve stadione o kojima sanja.....i Totenhem i Vembli.....i sinoc me budi i pokazuje sajt hrvatske ambasade - resio je. Vodi oca na prolece da i on uzme drzavljanstvo (majka ima) i uzima pasos. Eeeee....sta radi fudbal, a?
Btw Totenhem sam pomenula zbog vica
Pita Mujo Hasu: Znas li bolan gde je Isus otisao iz Vitlejema?
Haso odgovara: Da nije u Totenhem?
I tako.......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od kasia 15/2/2013, 22:46

Mirce tebe je to kicma pocela da zeza, Cvrle porastao masala, pa pocinjes da osecas posledice podizanja, nosanja, prebacivanja i sl. Nije utesno ali moram da ti kazem, ja sam oko tako decijeg osmog meseca pocela da se raspadam sto se kicme tice. Isla sam i na neke terapije, dobila cele tri dijagnoze, izgubila osecaj u palcu desne noge i generalno cela desna noga me bolela. Iskreno, oporavih se tek kad su postali stabilni na nogicama. Ako mozes, rastereti malo kicmu...mada to cesto u praksi nije izvodljivo.
Ahh... KAsi, nije to problem tvog muza, to je problem muskih sisara
jes vala...meni je to fenomen za sebe, npr dodje sa posla i sa vrata pocne o smaku sveta koji se svakodnevno desava na njegovom radnom mestu, dete pored sto puta kaze tata dohvati mi to i to, ponavlja jadno ko papagaj, i ja na kraju kazem pa dohvati detetu vidis da te sto puta pita, a on ce - pa samo da zavrsim! Znaci da prica i uradi nesto jok!
Cufto zanimljivo, i ovom mom su komentatori uvek meta zbunjen ...

kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od kasia 15/2/2013, 22:47

Kasi, ja vapim za jednim takvim danom kao sto si ti danas imala...
Mili, jednom nedeljno bila bi mera yes !
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 16/2/2013, 08:36

Dobro jutro,
Mi od jutros bolje. Nema temperature, al ima blebetanja od 07h v Procitale smo dve knjige i slozile 4 slagalice Rolling Eyes Prebrojale punu kutiju zivotinja i igracaka iz kinder jaja i sad imamo mali predah...
Posto svakog dana pijemo prvo kafu, danas cemo prvo dorucak

Crvena jutra u februaru - Page 31 Images?q=tbn:ANd9GcQ7IcWwhjv2R44Z9YdGyL9mJRTFnJivO-yqanz4v2deAa5WtKbksA

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 16/2/2013, 08:48

Dobro jutro zene!
Da se javim da smo svi zivko i zdravko. Nego, mene neke sandjame spopale, blagi uzas, ne mogu sebe da prepoznam...bedak zezsci, a to nije u opisu mog karaktera Laughing Taaaaak nisam htela da mracim po Kutku, mracila sam sama sa sobom, mracim jos uvek.
Pisemo se, naravno, samo da skontam sta se to desava sa mnom, u meni i oko mene Very Happy ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 16/2/2013, 08:52

Samo da zagrlim Mišicu! Vako zagrljaj i još vako poljubac

Dobro jutro svima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 16/2/2013, 09:05

Dobro jutro! Danas svi zdravi - napustili su nas virusi!
Misu, to je sve u okviru oporavka, nestace bedak.
Oh kakav dorucak.......nema lepseg!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 16/2/2013, 09:10

Dobro vam ovo maglovito jutro!!!

Jedva sa ustala, i vec kasn ima na posao, a tako me mrzi da krenem bilo gde...Sinoc smo malo zaglavili kod kumova, neplanirano, mislim da sam zapala oko dva...I taman kada sam mislila da cu se popodne naspavati, najavili nam se gosti...danas od odmora nista...
Odoh , treba muciti ljude danas...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 16/2/2013, 09:24

jojj Emaaa,,,,....treba muciti ljude danas...Tri super drugarice su mi stomatolozi, a ja menjam program na TVu kad vidim reklamu za pastu za zube,koliko se bojim zubara...

Jutro je bez boja...

Zato cu ja sada da skocim do pijace, da se upoznamo nas dve, i da kupim roze domestos, zuti axe, nesto plavo...:) i da se bacim na ribanje...

Veceras cu u bioskop, na vince sa kumom...

i evo i ja ljubim Maus da brzo se vrati da dopinguje atmosferu ovde ljubav
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 16/2/2013, 09:54

Ha ha ha lol! Muškarci i fudbal su hit! likeit
Svi zdravi jutros igra
Mišu, proći će ff
Moje dete jutros imalo preko 38C, ali nije mu zapušen nos, ne kašlje, ne drži se za uvo....da l je moguće da je od zubića?
Mili, doručak je extra c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 16/2/2013, 10:01

xs‚b v
Eto, to vam poručuje Cvrle!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od JAmajka 16/2/2013, 10:10

Dobro jutro!

Pijem kafu u pižami i čekam mm da se vrati sa pijace i prodavnice.Postaviću mu Milin doručak(taman,po njegovoj meri).

Drago mi je da ste od jutros bolje.

Maus zagrljaj

Ćufta,i mm se identično ponaša,kada je fudbal na TV v Pročitah da je Lucija zdrava radost

Bjanka,vrednice c

Miss,uživaj kod mame.

Mirka, poljubci za deliju.

Curice,odoh,ovaj mm "legao"na interfon...
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 16/2/2013, 10:38

Tina bambina i marija, kasnim sa čestitkama za rođendan Embarassed Izvinite.

Dobro jutro, malo tmurno ali meni lepo. Eto, nako Very Happy

dr mali pariz ::
Na oroleće glanc-sa pramenjem.
novo ništa-te vas pozdravljam sve,
Najbolje je kad nema ništa novo u ovoj sezoni virusa Crvena jutra u februaru - Page 31 561840
A za glanc ti ne verujem, jer izgledaš odlično.

Mirjana ::
cufta ::Ijaaaooooo Mirce, napisi recept da napravim mojima ovih dana.
Prosto ko pasulj Wink Umutiš belanaca sa šećerom (to ja od prilike) i kad vidiš da je dobro umućeno, dodaš malo limuna. U pleh staviš papir za pečenje, malo ga namažeš uljem i ravnomerno rasporediš belance. Sušiš koru oko 1.5h na 170C Mada to zavisi od rerne. Ja kad vidim da je požutela odozgo, smanjim na 150C.
U žumanca koja su ti ostala sipaš malo šećera, običnog i malo vanilinog, i brašna (i to radim od prilike) i sve to u provrelo mleko, kuvaš na pari dok se fino ne zgusne. Kad se prohladi, dodaš umućen maslac. Podeliš fil na dva dela, u jedan dodaš mlevene (prethodno ispečene) lešnike, a u drugi topljenu čokoladu. Preko svega šlag. Ja stavila krem, a možda bi pena bila bolja. Proba pa nam reci Laughing
Jooj, Miro, vadi tu svesku i piši tačno. Kad napravim nešto više puta mogu i ja otprilike, ali prvi put ne Wink Ali izgleda da je fenomenalna.
Doduše ja skoro sve slano pravim odokativno, ali kolače se trudim praviti po receptu.
Cvrle je meeed, hvala mu na poruci
cufta :: Neeee, bolesti se kod nas nastavljaju. L ima sline, a meni je muka.... Crvena jutra u februaru - Page 31 355228
Možda ovo proleće baš bude berićetno i malo se doteramo, mi što smo se "upustile". A ove što čekaju decu da se malo zapuste sa stomacima....... da malo obrnemo ove godine.
Crvena jutra u februaru - Page 31 404938 Crvena jutra u februaru - Page 31 404938 Crvena jutra u februaru - Page 31 404938Pozdrav od upuštene

Milijana ::
Ja i dalje nemam glas (al imam stas Crvena jutra u februaru - Page 31 995453 )
Mm i dalje zdrav!
Hahaha, luda si...
E nek nam je tm zdrav, laknuće Kutku Crvena jutra u februaru - Page 31 404938
Vidim da je stanje jutros bolje, i bio je red da poćerate virus iz doma svoga konačno. Hvala na doručku Crvena jutra u februaru - Page 31 275568

kasia ::Znam Cufto da si u pravu za padanje, i meni su pali sto puta na korak od mene bukvalno...ali mm ima problem sto ne moze vise stvari istovremeno da radi. Ja sam potpuno sigurna da se on zapricao, jer mu se cesto to desava, i nije je gledao, a njoj je dovoljno i trenutak da je ne gledas, nemirna je strasno. Nemirna a nespretna kao mali balvan.
Ne razumete vi to... Muški mozak drukčije funkcioniše. Sinapse su to, drukčije prespojene. Ja ga razumem. Mogu tri stvari da radim paralelno ali da pričam i još jednu ne Laughing Ono kao čampras divan sa drugaricama sa telefonom na ramenu dok kuvam ručak il peglam. Ne ide to. Mogu da kuvam, gledam TV, peglam, prostirem veš u pauzi pohovanja, ma šta hoš' mogu, ali da pričam sa nekim i da radim nešto ne. Ili da ga slušam a ne čujem, a to ne volEm, nije mi pošteno prema sagovorniku



maus ::Dobro jutro zene!
Da se javim da smo svi zivko i zdravko. Nego, mene neke sandjame spopale, blagi uzas, ne mogu sebe da prepoznam...bedak zezsci, a to nije u opisu mog karaktera Laughing Taaaaak nisam htela da mracim po Kutku, mracila sam sama sa sobom, mracim jos uvek.
Pisemo se, naravno, samo da skontam sta se to desava sa mnom, u meni i oko mene Very Happy Crvena jutra u februaru - Page 31 338438

Konačno dušo, stvarno sam se zabrinula. Majke mi. Nadam se da nije ništa nerešivo. A ozbiljno jeste, čim je tebe ubedačilo Rolling Eyes
Drž'se, druže
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 16/2/2013, 11:12


[img]Crvena jutra u februaru - Page 31 2v83ihy[/img]

evo ih oboje - zdravi!

A ti Maus mraci ovde, pa tome i sluzimo. Nema snebivanja


Poslednji izmenio cufta dana 16/2/2013, 11:14, izmenjeno ukupno 1 puta
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 31 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu