KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od plavaptica 17/2/2013, 00:24

Gde ste zene, evo ja pristigla sa rodjendana moga zeta. Balet mi je neostvarena zelja iz detinjstva, volela bih kada bi Anu interesovao bilo koji ples. Simona, ja mislim da je Vilenjakovo interesovanje za balet upravo iz razloga koji je Ema navela, a i ako nije sta ima veze, pa sa kime bi igrale onolike balerine Wink i ko bi ih bacao i nosio... Laughing
Mrvice mahni Parizu jednom umesto mene ff i lepo se provedi.
Laku noc srcasti poljupci
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 06:47

Hvala vam na podršci i komentarima osmeh srce Pročitaću mužu Bojanin komentar... Ja se isto slažem i zato me je cela ova rasprava juče oneraspoložila. Razlog što sam spomenula da se tata plaši jer balet igraju samo devojčice je jer je to istina a dete se već susretalo sa podsmehom oko stvari za devojčice, pisala sam naširoko i nadugačko u mom dnevniku da vas ne davim ovde... S jedne strane ja bih volela da prati svoje snove i meni ne bi ni palo na pamet da će neko da reaguje negativno na balet a opet meni ne bi palo na pamet ni u prethodnim situacijama. To mi muž prebacuje da ja za sebe mogu da pratim svoje snove i bijem svoje bitke ali da ne radim to preko deteta. Kao roditelj moram po mom mužu da uračunam i sredinu gde živimo, većinu ljudi, dece koje će dete susresti ma šta ja mislila a i da ta većina sasvim nije u pravu, kao što nije za balet. Tako da nije lako meni da odlučim i valjda i ne smem da nešto donosim na svoju ruku ako se on toliko ne slaže za taj balet... Samo da se nadam da će se detetu dopasti ta školica sportova. Mada mi je žao za balet, ja sam ga igrala u Vilenjakovim godinama i baš sam bila srećna kad je on to poželeo... ali eto stvari su zahvaljujući mužu krenule sasvim drugim tokom, vreme će pokazati da li je bolje ili gore što je tako... Javiću vam kako se ova naša "drama" završila na kraju.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 07:02

Skuvala sam vam i kafu... Dobro jutro!

Crvena jutra u februaru - Page 33 E80dcl
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 17/2/2013, 07:40

O, hvala Simona za kafu, baš takvu najviše volim.
Baš mi se dopalo Bojanino razmišljanje! E sada, medju nama govoreći, možda ne bih bila za balet samo iz ekonomskog razloga. Ako ne bude najbolji ješće gloginje.
Bjanka, balerino, ne treba tudje dečake da gledaš..... što mu ne uze malo kikirikija, kraće bi trajalo.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 17/2/2013, 09:21

Malo je falilo da mu oduzmem citavu kesu:)Tako suptilan film pun zvukova,raskosnih i tihih,on sve vreme suska,mljacka,i posle cokce:))

Grrrr...
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 17/2/2013, 09:38

cufta ::O, hvala Simona za kafu, baš takvu najviše volim.
Baš mi se dopalo Bojanino razmišljanje! E sada, medju nama govoreći, možda ne bih bila za balet samo iz ekonomskog razloga. Ako ne bude najbolji ješće gloginje.
Bjanka, balerino, ne treba tudje dečake da gledaš..... što mu ne uze malo kikirikija, kraće bi trajalo.
Haha, nasmeja me komentarom, ćufta kao i uvek lakonski. Ima istine u tome. Mislim da je bitno da je dete zadovoljno i uspešno u onom čim se bavi, ma šta to bilo. Najgore je kad se baviš nečim što ne voliš. Moj rođak ima dvoje dece, ćerka upisala muzičku akademiju, sin likovnu. Znam da se uvek sekirao kako će proći u životu sa tim jer svi u familiji imaju neka "konkretna>" zanimanja... Ona je našla i odličan posao, peva u horu, putuje. A on onako. Ponekad neka izložba, posla nema, para još manje. Tako da...sve je to lutrija. Odosmo daleko...
A što Vilenjak ne krene i na sport i na balet, viš da ima energije za oboje. Pa gde mu bude lepše nek ostane. Ne sanjah ga ja bezveze pre neki dan, pisala sam već Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 17/2/2013, 09:39

Inače, kafa je super, popih kao drugu, da se razbudim malo, nešto jedva gledam. Moja zoza spava pošto je mene razbudio u fulu od pola sedam. Sad andjelče sklopilo oči i uživa, došlo mi da ja njega sad probudim lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 17/2/2013, 10:21

Dobro jutro drugari!

Simona hvala na kafici. Dajem podrsku kolektivnom razmisljanju sa kutka, posebno Bojaninom koja me odusevila sa potpisom yes mislim da je Vilenjak srecno dijete jer zna sta hoce, nisu djeca uvijek tako svjesna.

Bjanka, ja ludim od tih stvari u bioskopu, ali i ja cutim i kuljam i samo meni tesko...a gospodim ode mirno kuci fd

Cmokam, odoh u skitnju.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 11:02

Hvala vam srca

To je moj muž predlagao - i balet a i sport ali meni se čini da je mnogo... Ne toliko zbog fizičke aktivnosti nego ja mu polako uvodim nove stvari zbog velikih promena u životu. Našla sam nešto zanimljivo ako se Vilenjaku školica sporta ne dopadne - kapuera. Jeste li čule za to? Ja sam ranije čula ali sam zaboravila... Deluje sjajno, mešavina plesa, sviranja instrumenata, igranja i borilačke veštine... To bi mogla da bude neka zamena za balet a kasnije može da počne i klasični balet... uz znanje borilačke veštine lol!

Orline nisam videla taj san, sad ću da potražim... Saosećam za nespavanje, i mene je Vilenjak opet budio noćas i onda terao da ga uspavljujem, plaši se. Tako je skoro svake noći Shocked

Marija,
uživaj u šetnji... :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 17/2/2013, 11:06

Čula ja za kapueru, zvuči mi zanimljivo. Doduše, ne znam nikog ko je išao, ali tvoj Vilenjak ima energije za dvoje dece. Ne bih se ja brinula. I njemu izgleda ta adaptacija ne smeta, lako on komunicira sa novim ljudima. Meni se čini. Ništa, da ne tražiš, sanjala tvog malog kako na mojoj terasi u rodnom mestu čitamo zajedno kjigu Orlovi rano lete Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od KoMetaK 17/2/2013, 11:13

Dobro jutro jutra.
I ja se slazem sa svime sto su cure napisale za VIlenjaka. Ne znaci da ako mu se sad svidi, da ce mu se dopasti i na treningu i da ce to biti njegov poziv. Deci se svasta svidi, ali ne znaci da imaju talenta ili da ne izgube usput volju i zelju za tim. Iako sam donosi odluke, ipak ima samo 4.5 godine i ima jos puno vremena da ga zainteresuje i nesto drugo i da se tome posveti. Mislim da treba pustiti decu da probaju sve sto ih interesuje, a oni ce sami odluciti da li imaju zelje da nastave ili ne. I ja sam se bavila svim i svacim u razlicitim periodima zivota, a da nista od toga nije moja profesija. Jednostavno - interesovalo me i morala sam da probam.

Ja sam 2 dana u kuci i odmorila se ko covek, sredila stan, citala knjige, coolirala, dosadjivala se i izasla samo jednom da kupim nesto za jelo. lol! Kako lep vikend, steta sto je nedleja i eto i ponedeljka od sutra. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 11:17

Orline ::Dobro veče i laku noć lol!

Tek stigoh da se upišem.

Ajde, bre ozdravljajte više, čoveče, ne smem ni da gvirnem da ne pokupim neki virus. Laughing

Ja danas spavala popodne, majka mi obezbedila, ljubim je ja. I sanjala, sanjala, pa se budila svesna da sanjam pa nastavljala. A samo sat spavala Laughing
I rodni grad i nevreme sa crnim nebom, i tatu i strica pokojnog, ma svašta.
Ali je najzanimljivije što sam sanjala Vilenjaka Simoninog Laughing Kako mu ja temo čitam neke moje knjige iz detinjstva, mislim Orlovi rano lete od B.Ćopića.
I Milijanu lol! Pijem kafu sa njom na mojoj terasi i sedimo na kožnoj garnituri Razz haha, pretpostavljate da je moja majka ne drži na terasi sigurno. Mili ima kratku kosu i nikako da se ispričamo jer se ja budim, kontam da sanjam, nastavljam spavati i pitam Mili gde smo ono stale lol! Pa nastavimo laganezi ćakulanje

Salata od snova

Evo našla sam... Zanimljivi snovi. Ne znam kako bih tumačila, možda su "Orlovi" iz naslova knjige vezani za tvog orlića mada ime pisca je opet još jedna asocijacija na nas Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 17/2/2013, 11:23

Jedina mana baleta, plesa, klizanja kod nas je sto od toga ne moze da se zivi, kao sto neko vec napisa, a sam sport kosta papreno. Ali, rekreativno sto da ne...Meni moji nisu dozvoljavali da se previse zanosim plesom, ne znam zasto... ja sam samo htela da rekreativno plesem, i cim sam dosla u BDG, odmah sam se upisala ponovo u plesnu skolu. Plesne veceri, druzenja... najlepsi trenuci mog zivota...i nikada nisam oprostila mojima sto me u tome nisu malo vise podrzali. Ali, zato kada smo napravili svabdu i vencanje u tom plesnom fazonu, moji su ostali otvorenh usta...

Inace, ja bih volela da mi klinac sutra bude "plesno obrazovan", ali samo ako on to bude zeleo...necemo gusiti njegova interesovanja, bilo koje vrste, samo cemo ga usmeriti da stvari radi u odgovarajuce vreme... tipa, posto mi plesemo po kuci, gde god da odemo plesemo, ako bude zeleo da ide u plesnu skolu, necemo imati nista protiv, samo sto ga necemo upisivati pre 6-7 godine, jer nema smisla... Ako bude zeleo balet, ici ce na balet... ako bude hteo da trenira dzudo, na tatu, sto da ne, neka ga...Jedina stvar koju sigurno necemo podrzati je da nema sportske aktivnosti, bilo koje vrste...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 11:37

Meta,
ja sam pokušala kod muža i sa takvim razmišljanjem, možda bi mu balet brzo dosadio pre nego što bi neko krenuo sa nekim predrasudama... Ali muža ni to nije ubedilo Rolling Eyes

U svakom slučaju kad bude veći moći će i više da sagledava a i da odlučuje pa da i zajednički "pobedimo" muža tj tatu ako se protivi... Ja sam posle baleta i modernog plesa stigla do džudoa i trenirala četiri godine a da moji roditelji nisu bili za to. I danas to spominju kao nešto što je bezveze a meni je borilačka veština nešto najbolje što devojčica/devojka može da upiše i nauči.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 17/2/2013, 11:46

Bjanka ::Malo je falilo da mu oduzmem citavu kesu:)Tako suptilan film pun zvukova,raskosnih i tihih,on sve vreme suska,mljacka,i posle cokce:))

Grrrr...
Ha ha ha lol!
Bjanka, ja cesto vodim ucenike u bioskop i svi kupimo velike marbo kokice Laughing Samo da vidis kako nas ljudi gledaju kad udjemo h Ali, istrenirala je njih razredna! Samo kad bi se jedan cuo, odmah bi im sve kese pokupila!
Eto da znate, ko nije, bice mama. Sve se deci moze dozvoliti dok postuju prava drugoga Wink

A za Vilenjaka, sta da kazem. Ja sam isla na hor, folklor, karate, gimnastiku, ples, plivanje, muzicku skolu, engleski. Negde bila po dva casa i odustala, negde se zadrzala par nedelja ili meseci, a nesto terala do kraja Wink

Dobro jutro svima sunny
Momci mi setaju, a ja kafenisem, pa trcim u kadu dok imam kad. Cvrle od sinoc nije imao T preko 37.5, a od jutros je nema uopste. Nadam se da ce tako i ostati, jer smo pozvani na druzenje u 17h
Ljuuuubim i odoh da procunjam dok kafuckam Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 17/2/2013, 11:53

Dan, Jutra!
Simona, povodom Vilenjaka i baleta. Možda umesto baleta da ga odvedete u školu plesa? Juče sam gledala film One Last Dance, sa Patrick Swayze, koji divno pleše, mada je sad već pokojan, pravi piruete, i uopšte ne deluje ne-muževno ili gej. A ekonomski razlozi- ja sam mislila da ću kao inženjer bolje ekonomski proći, bilo je to glupo s moje strane. Iz najvulgarnijeg razloga (novac) postala sam nešto što nisam ja, moja ljubav je sociologija. Dakle, nije važan novac, nego da on pronađe sebe, a to je moguće ako proba razne stvari. To je samo moje razmišljanje. Rolling Eyes
Ja trenutno pravim društvo baki koja je na pragu 90-te godine, koja je slepa i koja trenutno spava kao beba. Jedan od razloga zbog kojeg sam došla u postojbinu je i taj da zagrlim baku.
Cure, želim vam lep dan, ovde je hladno, vlažno i maglovito, al meni opet nekako spokojno i lepo.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 17/2/2013, 12:06

Missile to je divno..I ja moram sto pre do moje bake..

Mirjana, nemam nista protiv uz neku akciju, komediju,pa i triler da se mljacka...

ali,stvarno bih zabranila pricu,smejanje u bioskopu..Jeste to mesto za opustanje, ali mora se imati mera...
Na zalost, neki je ni na jednom mestu nemaju, pa sto bi tamo...

usne
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 17/2/2013, 12:12

Zato mm i ja volimo da gledamo filmove kod kuće. Udobno, komotno, grickamo, pijuckamo, mm voli da priča uz film i nikome ne smeta osim meni. Al ja sam tu da ga volim i praštam
lol!
Ne rekoh vam, vežbam malo nepušački život i nije lako, ali je lepo! I čudo jedno, svaki sad nepušenja mi pruža užitak i zahvalnost organizma, neverovatno je da na krizu sve vreme odgovara dobitkom. Dakle, moguće je.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 17/2/2013, 12:18

Bjanka ::

Mirjana, nemam nista protiv uz neku akciju, komediju,pa i triler da se mljacka...
Mi gledamo samo komedije, pa te zovemo kad pocnem da radim Wink usne

missile :: I čudo jedno, svaki sad nepušenja mi pruža užitak i zahvalnost organizma, neverovatno je da na krizu sve vreme odgovara dobitkom. Dakle, moguće je.
likeit likeit likeit
Tako sam i ja prestala yes Bravo queen
Zagrli baku i od nas zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 17/2/2013, 12:28

MOzeeeee:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 17/2/2013, 12:32

Hvala, Mirka, čim je probudim da je nahranim. Ona baš ne može ništa sama. Žena koja je čuva kaže da svakog jutra zamoli Boga da je uzme, ali Bog joj još ne uzima dušu. Samo On zna zašto.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 17/2/2013, 12:54

Dobar dan,
Svakakve polemike ovde... ja ne mogu da ucestvujem.. lako je da pricam iz mog ugla, ali ne i iz Simoninog... ali, kao i uvek, mislim da preterujete svi.. to je dete od 4 godine i balet.... daleko je i od predrasuda i od diranja vrsnjaka i do novca koji bi mogao ili ne od toga da zaradi... ko zan sta ce ga sve zanimati ili nece do trenutka kada bude dosao u situaciju da ga neko zbog toga gleda na drugaciji nacin, a ako on izabere taj put i bude istinski srecan u tome, nece ga ni doticati okolina.... I sta se svi pravimo fine, kao ni jedna od nas nema predrasuda u vezi necega... ma vazi lol!
Kod mene deca pospala, mm izasao na kafu sa drugarima, a ja se spremam da prostirem ves, sredjujem ormane i perem sudove... pre toga sam uradila 50 trbusnjaka, a sve u cilju ulaska u haljinu Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 12:57

Missile,
divno... moje bake su odavno pokojne.

Razmišljala sam i o plesu ali možda što se predrasuda tiče to je slično... a čini mi se da sam i gledala da se upisuju starija deca od šest godina i sl. A i Ema napisa da je vreme za ples od šeste ili sedme godine. Sem baleta talentovan je i za glumu ali i sve škole glume kreću nešto kasnije...

Važno je da Vilenjak upiše nešto, evo odjutros se ne smiruje... Odoše malo on i muž napolje ali sumnjam da će biti manje energičan i kad se vrati. Ne pominje balet, uspeli smo nekako da ga "obrlatimo" i provučemo da je školica sporta sjajno i zabavno mesto pa to planiramo, naravno videćemo da li će on tako misliti i kad odemo...

Što se filmova tiče ja retko imam živaca da ih gledam na tv-u. Bioskop obožavam ali otkako je Vilenjak tu gledamo samo dečije filmove. Prijatelj me je zvao da gledamo "Anu Karenjinu", planirala sam, ali stalno bolesti ili obaveze i uopšte nisam stigla. Mislim da će Vilenjakovo kretanje na sport doprineti i da se mi malo bolje organizujemo i da izadjemo u bioskop ili negde već odnosno bar jedno kad je ovo drugo sa detetom na sportu.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 17/2/2013, 13:04

Milijana ::Dobar dan,
Svakakve polemike ovde... ja ne mogu da ucestvujem.. lako je da pricam iz mog ugla, ali ne i iz Simoninog... ali, kao i uvek, mislim da preterujete svi.. to je dete od 4 godine i balet.... daleko je i od predrasuda i od diranja vrsnjaka i do novca koji bi mogao ili ne od toga da zaradi... ko zan sta ce ga sve zanimati ili nece do trenutka kada bude dosao u situaciju da ga neko zbog toga gleda na drugaciji nacin, a ako on izabere taj put i bude istinski srecan u tome, nece ga ni doticati okolina.... I sta se svi pravimo fine, kao ni jedna od nas nema predrasuda u vezi necega... ma vazi lol!
Kod mene deca pospala, mm izasao na kafu sa drugarima, a ja se spremam da prostirem ves, sredjujem ormane i perem sudove... pre toga sam uradila 50 trbusnjaka, a sve u cilju ulaska u haljinu Wink

Ma da... Mene je to samo sve opteretilo (ne Kutanjke, vi ste mi pomogle svojim razmišljanjima naročito što ste "na mojoj strani", nego rasprave sa mužem) tako da mi je olakšanje što se balet danas ne pominje a još bi više bilo ako mu se ta školica sporta svidi.

Super za trbušnjake :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 17/2/2013, 14:20

E devojke, a je l bila neka u izvidacima ? Ja sam i tu bila... Wink

Nego sto se tice plesa, moze i ranije da se krene, uce se lepe decije igre, razvija motorika, osecaj za ritam, nego je dete oko 6- 7 godine vec zrelo da vidi da li u se ples dopada ili ne...

Sto se tice bioskopa, ja obozavam da filmove gledam na velikom platnu, i isto me izludjuju nekulturni gledaoci. Ja cim udjem, iskljucim telefon, a ako kupim nesto sto je u kesi( kokice ne kupujem jer su samo podgrejane) lepo siroko otvorim kesu, da moze cela saka da stane, pa jedem do mile vodje, bez suskanja. A, kada cujem da neko prica ili suska, a da prelazi granice pristojnog, glasmo prokomentarisem kako je nepristojno... obicno svi ucute...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 33 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu