KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+32
Mrvica
Kamilica
JAmajka
SladZana
dacans
missile
Botox
Tinche
hany
maus
LaFolie
Orline
zoxa
vašar
MAAKKI
korpica
KoMetaK
Dacaa
Bjanka
caci
cicsa80
dr mali pariz
plavaptica
bak
cufta
lilya
Simona
Milijana
Mirjana
BiKsi :)
Ema78
Sofka
36 posters

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 21/2/2013, 18:39

Jao kakav je Cvrle dasa, kako se samo slatko smeje!!!

Cufto, ja imam kucu u Krimovici,iznad Jaza,iznad Trstene selo...Pa mozda se i budemo druzile na moru...:))

Volim Jaz,godinama smo kampovali u njemu..volim sirinu koju ima:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 21/2/2013, 19:08

Zdravo cure osmeh srce evo da se i ja upisem danas Very Happy

Ove nedelje deciji raspust(inace ih ima bas dosta) pa se ne radi likeit sprema se kuca i odmara se d

Caci osmeh srce da Marko sto pre ozdravi zagrljaj Kakvu premijeru ima? Glumi, peva? Ja radim sa decom i mogu zamisliti koliko je mu je to vazno smajli angel

Korpice navijam jako za mart radost radost radost da bude uspesno i plodonosno trudnica vv vv vv ljubav

Ema osmeh srce pa i ti si se mucila sa alergijama zagrljaj ih,i ja sam takodje alergicna na mnoge stvari a najvise na zacine, polen,grinje i prasinu mozes zamisliti kako se kod mene u kuci sve cakli lol! nije sto bas volim nego sto moram Razz na prasinu sam bas jako alergicna, tako da ako dodjem kod nekog u posetu kod koga ima imalo prasine, ja pocnem da kisem i da smrcam, pa nosim sa sobom krpu za brisanje i u gostima briskam da bih mogla disati lol! posle toga, svi me zovu u goste lol!
Ako planirate u neku banju, posto sam ih ja obisla skoro sve, toplo preporucujem Vrnjacku ljubav ako planiras Nisku banju, bolje zaobidji hotele na banji , jer ces za veceru dobiti ribu iz konzerve lol!

Marija imas pravo yes i ja planiram takvo letovanje trudnica vv g ako Bog da molitva pa ne mrdam nigde c

Pariskaaaaaa love znaci Atina likeit mi smo proslog leta hteli par dana tamo, ali nam rekose prijatelji koji su ziveli tamo, da zaboravimo na kupanje u blizini jer je jako prljavo zbog luke i brodova, i da je najbolje ici 20-30km van grada ljubav

Miro i ti ces u Grcku g ja ti poreporucujem Halkidiki tj. mesto Kalithea(od Soluna negde oko 80km) na prvom prstu yes od svih mesta gde smo bili na Halkidikiju, Kalithea mi se najvise svidela jer ima dosta pescanih plaza, a hotel(mozda cete vi u privatni smestaj?) u kojem smo bili je na samoj obali(sto je za decu idealno) i mnogo je cista i lepa plaza. Hrana u hotelu je takodje bila dobra i raznovrsna yes Preporucujem ti agenciju Sabra. Oni su mi najbolji. Jeste da su malo skuplji od ostalih, ali su korektni, tacni, organizovani, i soferi i vodici su bili ok. Ima jos jedno mesto koje ti preporucujem, to je Stavros. Malo iznad Halkidikija, ali putovanje od Bg do Stavrosa isto traje oko 12-14 sati.
Iz Stavrosa se organizovano ide na izlete : Meteori, Sveta Gora(krstarenje brodom)(isla i odusevila se)itd. eto Very Happy ako jos nesto treba javi osmeh srce

Cufto cvet

Kod Maus zavejalo likeit ja obozavam sneg, ali da ga gledam kroz prozor lol! osmeh srce

Miss zagrljaj

Tince divna je batina soba radost vidi se kako je srecan smajli angel

Biksi nesudjena komsinice ljubav

Gde li je Bjanka ? osmeh srce

Bak i ti ces u martu radost navijam jako za malog pecarosa smajli angel vv vv

Nekog sam sigurno zaboravila Rolling Eyes ali sve vas d

Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 21/2/2013, 19:12

Sofka dušo,evo me iznad tebe:)))) usne
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 21/2/2013, 19:17

OOOOOOO izvini, ne videh lol! moram da ti kazem da ti se divim na hrabrosti, i snazi da ides dalje posle razlaza,vrlo dobro znam, koliko je tesko poceti iz pocetka, zato, samo napred radost ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 21/2/2013, 19:22

paaaa hvala ti :) poljubac
Cesto sam uplasena, usamljena, borim se sa secanjima, sanjam ga, ali..niti je najgore, a i proci ce..ponavljam to sebi...
Mislim, i nemam drugog izbora do da mu dokazem da se grdno zeznuo , jer ja sada posle njega mogu da budem samo lepsa, zgodnija, srecnija...

Sve manje od toga ne bi bilo dovoljno...

..Inace...umrla mi je drugarica iz osnovne skole,od srca! ..Razne bolesti za koje cujemo svakodnevno, stradanja, smrti...pa ko sam ja da kraj jedne ljubavi bude smak sveta:)
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 21/2/2013, 19:35

Sofka, necu da te zovem u goste, ali mozes da se preselis kod nas...trajno Very Happy Ja usisavam svaki drugi dan, i ribam podove, ali kako nemam tepihe to nije tesko. Sav namestaj je prilagodjen psima, u smislu da se lako odrzava, da se ne zadrzvavaju dlake. Jedino me malo nervira brdo kablova, zbog racunara, i tu jos nisam ni obrisala, a vec se nakuplja prasina...

Bjanka, bas mi je zao tvoje drugarice...najbolje godine...uh...moj kum je sa 33 imao srcani udar, nit pije nit pusi, sportski tip...sva sreca pa je preziveo, ali opet...A sto se tice tvog bivseg, sva sreca pa vise niste zajedno... naci ces ti svoju srodnu dusu,a njega ko sisa...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 21/2/2013, 19:38

Ma ko ga sisa odavno, samo jos da ga zaboravim:)

Drugaricu nisam videla godinama, bavila se atletikom, bila prezgodna ,preslatka...Kad god se tako nesto desi, a hvala Bogu nije cesto, aopet precesto za tako mlade godine, ja ne mogu da poverujem...

Ja kad budem kupila stan necu nista od tepiha da stvaljam osim krpare, jer poludehhhhhhh od Reinih dlaka!!!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 21/2/2013, 19:39

Ih... zagrljaj bas mi je zao..

Da znas, nama muskarci trebaju, isto kao i mi njima, ali nemoj dozvoliti da zbog bilo koga toliko patis..ma kakvi..ti si sebi najvaznija.Koliko njega briga za tebe, tako treba i ti da gledas yes i kad budes ponovo zaljubljena, a bices sigurno, mlada si, lepa, pametna, sposobna...ihh ima sve da prsti lol! njega se vise neces ni secati radost ma hajde osmeh srce bitno je da si ti zadovoljna sa sobom i da radis stvari koje te cine srecnom... radost
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 21/2/2013, 19:42

Mirjana ::Znam Ema. I ja sam se jedva navikla Wink Very Happy
Crvena jutra u februaru Februar2013136

Mnogo je sladak, osmeh mu para vredi!

Samo da vas sve ljubnem, ne mogu da čitam sto strana koje ispisaste lol!, malo igrah igrice, malo sa stricem posedeh, a donela sam nešto i s posla da radim, a tako me mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Al mora se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 21/2/2013, 19:58

Hehe Ema hvala na pozivu, ali ja radije primam goste, da izbegnem dupli posao lol! nisam bas kao ovaj
https://www.youtube.com/watch?v=TPFsBAuEW8s&playnext=1&list=PL1A2CD505A9067684&feature=results_video (pogledaj od 14min i 25 sekunde) ali tu sam negde lol!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 21/2/2013, 20:14

Ha ha Sofka, ja ponekad znam da budem ovakva....taman sve sredim, oribam, a psi samo prodju i eto blata, pogotovu sada.... Jedini luksuz koji imamo su zavese, i to one koje se ne peglaju, tako da mogu cesto da ih perem, samo ih nakacim...I kada odem kod nekog ko na primer ima tepihe, ma kuci kada odem, kod tate, tacno osetim razliku, iako moja maceha stvarno sve drzi uredno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 21/2/2013, 21:02

MarijaPG ::Miro, podjem povremeno Very Happy nije mi daleko od PG, mnogomi buse fino kod njih. Zao mi je zbog drugarice zagrljaj
E, kad odeš sledeći put, javi se sestri Emilijani i kaži da joj ja i Cvrle (Vasilije) šaljemo poljupce Very Happy c

Bjanka, dobro kažeš! Proći će i to c
Sofke mori, pa ti mi i agenciju dala lol! Svaka ti čast queen osmeh srce c

Caci, kako je naš mali glumac? c
Biksi c

Ja uspavala dete, pa zvirnula ovde. Nešto svaki dan imamo goste, pa sam se malo umorila. Nikako da se naspavam.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 21/2/2013, 21:12

Miro, trudicu se cim malo svanu dani da podjem i prenesem vase pozdrave, posebno Cvrletove, to mi je cast usne

Bjanka draga, ti imas i vise nego dovoljno snage da sve preguras i ostavis iza sebe srca1
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 21/2/2013, 22:02

Stress

I am not sure exactly how it works, but this is amazingly
Accurate. Read the full description before looking at the picture.
The picture below has 2 identical dolphins in it. It was used in
a case study on stress levels at St. Mary's Hospital,London .



Look at both dolphins jumping out of the water.

The dolphins are identical. A closely monitored

Scientific study revealed that, in spite of the fact

That the dolphins are identical, a person under

Stress would find differences in the two dolphins.

The more differences a person finds between the
Dolphins, the more stress that person is experiencing.

Look at the photograph and if you find more than one
Or two differences you need to go on holiday...
Crvena jutra u februaru Download?mid=2%5f0%5f0%5f1%5f126854%5fAA9bimIAAMkoUOtYBAtDTVPXVGM&pid=2&fid=Inbox&inline=1&appid=YahooMailNeo
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 21/2/2013, 22:58

Joooj majko moja kakav je ovaj Cvrle nemam reči
Vidim spominjani smo an RTS-u Laughing Stiglo grejanje, al ko da nije... e sad kod nas u stanu nije hladno jer je sam po sebi nekako topao, a i imamo vise radijatora nego drugi, ali u komsiluku jos uvek nije sjajna situacija No
Mene boli glava, grlo i usi fd a moj muski sisar se vratio sa posla jaucuci, ima 37.8 fd fd fd fd Morala sam da odlozim izlazak sa drugaricom, al sam u kompenzaciju otisla kod komsinice na kafu, kad tamo, njen muski sisar lezi u dnevnoj sobi sa temperaturom, ne ustaje vec 4-ti dan v
Prica se o moru? Crna Gora je tu. Planiramo i za Uskrs da skoknemo...
Volim vas sve i odoh da spavam
A da, Ori, srecan rodjendan c

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 21/2/2013, 23:06

Mili zagrljaj bas vam se taj virus odomacio Mad gdjedolazite u CG? ako ne pitam puno... Very Happy

Laku noc drugari, lepo sanjajte,kuckamo se ujutro d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 21/2/2013, 23:22

Maro, ne pitas... Baosici..imamo stan, pa smo svake godine tu Very Happy

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 21/2/2013, 23:32

Devojke, vi već o letovanju, a napolju sneg, jer se Lili posvetila kuhinjskim radovima!
lol!
Mi ćemo, kao i uvek, na letovanje ići u jesen. sunny
Nego, kad smo kod Sunca i Sunašca, šta li nam Loli radi, kako li je Zvezda Danica? osmeh srce
Marija, ja sam godinama letovala u Ulcinju, i rado ću opet doći. I u Tivtu i Herceg Novom sam se sjajno provela.
A i na Ohridsko jezero mi se ide. Divota jedna. Imaju i ohridsku pastrmku na meniju.
Prolupah, vreme za krevet.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 22/2/2013, 07:29

missile ::Devojke, vi već o letovanju, a napolju sneg, jer se Lili posvetila kuhinjskim radovima!
lol!
...
Lilya,
dosta je bilo kuvanja... nećemo više snega lol!

Mi otkako je Vilenjak došao planirali Egipat što se letovanja tiče. Medjutim prošle godine nismo imali papire pa nismo mogli da izvedemo dete iz zemlje a dok smo ih dobili prošlo leto. Mada ja još nisam izvadila detetu pasoš, bilo mi je dosta više idenja po ustanovama u onom trenutku a znala sam da mi ne treba do ove godine... ali ovih dana čim sneg prestane idem da vidim šta mi treba, da i tu muku skinem sa vrata. E sad u medjuvremenu Egipat baš nije mirno područje pa bih rado išla u Tunis ali izgleda nije mirno ni tamo pa će biti verovatno Turska. Tu ćemo ići moj muž, Vilenjak i ja već početkom leta (ako bude sve u redu sa pasošem). Možda ćemo Vilenjak i ja ići još jednom na more krajem leta sa mojom majkom i rodjakom, one su planirale da idu u Grčku. Što se tiče Crne Gore ona mi je tako dostupna pa zato godinama ne idem Laughing Naime, moj najbolji prijatelj je iz Budve, živi u Beogradu sada ali ima stan u Budvi koji izdaje. Ali u pretsezoni ili posle sezone mogu da idem besplatno u taj stan a i mogu i kad on ide da mi bude zabavnije. Stalno planiram ali pošto znam da to uvek mogu onda mi ostane za sledeću godinu... Ako nam se izjalovi ova Grčka možda Vilenjak i ja i ove godine nakon sezone odemo u Budvu ali videćemo...

Baš mi je prijalo ovo raspisivanje o letovanju dok je napolju sneg... Ja uživam i u planiranju putovanja, to mi je poseban doživljaj. Mada sada sa detetom nije to nešto gde uključujem sve što sam ranije. Ranije sam gledala da je nova i zanimljiva destinacija, pa da se odmaramo ali i da lutamo, šta ćemo da vidimo, na koje izlete se ide itd. Sad sa Vilenjakom samo gledam hotel, plažu i sl. I njemu sam već pokazivala kako to izgleda... Ali prvo da izvadim detetu pasoš pa onda mogu da krenem u dalje korake...

Pozdravčići za Kutanjke Februarke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od lilya 22/2/2013, 08:13

Samo da kazem da sam juce bila u pozoristu i nisam kuvala Very Happy

Danas je divan dan tetkinom piletu rodjendan Very Happy
Sa telefona ne mogu da castim, ali postavljam posluzenje cim stignem u kanc yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 22/2/2013, 08:20

Dobro jutro drugari!

Mili Boka je uzivancija yes
Miss, ja najvise volim krajeve, Ulcinj i HN Very Happy
mada sto vise pada ova kisa u PG, to vise zamisljam bilo koju plazu, samo da sam na njoj Very Happy
na Ohridsko jezero nisam isla, sve kao imam vremena i nije predaleko pa cu poci kao Simona za BD, pa nikako ne podjoh.
Ici ce sad zene iz firme za 8.mart, ali meni nesto crno po ovom vremenu...

Crvena jutra u februaru 12257730



Lilya, srecan rodjendancic d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 22/2/2013, 08:25

Dobro jutro!

Htedoh kafu postaviti ali sam ocito nesto zeznula i nece ta opcija da se pojavi slika u mom postu vec samo link a to mi se ne svidja.
Vidim pominjete letovanja. Mi naravno -Mljet f Em dzabaka letujemo, platimo samo benzin i trajekt, em se putuje malo vise od 6 sati, em lep put. Eeeee jos samo da dobijem tu dugoocekivanu sedmicu pa da kupim kucu na Mljetu...eeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhh snovi pusti.

A Jaz Very Happy ta davna 1995. godina...koje ludilo. Kampovanje, nista lepse. Bjanka bila sam i u Trsteno, ona plaza sa belim peskom je prelepa, samo guzva tada bila.

Mili novi avatar lol! Masa i Miska Very Happy Pa sta je sad sa jacom polovinom? A ti, nije valjda upala usiju?

Sofka, rece da imas ucenika koji je iz Loznice. Veliki pozdrav za njega, naravno i za ostalu decicu.

A cvrle, gle osmeha dvozubca Very Happy A one pregibe na rucicama usisavam samo tako.

Simona, sad me podseti da Ani u aprilu istice pasos.

Miss i meni se ide na Ohridsko jezero. Jednog lepog dana, sigurno...

Marija tebi je more pola sata voznje, blagis tebi. Ja bi zivela na moru. Sve vise sam sigurna da sam u predhodnom zivotu bila delfin Very Happy

Tinche sutra putuje put Pariza radost radost radost radost radost Ala ce to biti uzivancija. Znas Tino sta ti je ciniti sa Iv i Dusanom.Ne moram objasnjavati. Malu takodje izljubi i cvrsto zagrli za mene. Ak` tu bude Veljo i njega izljubi, valja se.

Mala a sad tebi jedan specijalan zadatak. Bataka da... znas, ono gnjavaza, cmakanje, njuskanje...i sve u krug. Trudnaju prvo poljubi u stomak pa je posle za mene izljubi za sve pare. I bRez ogovaranja Wink

Biksiiiiiiiiiiii rode nas najrodjeniji love

Caci kako je nas Markic? Ljubim za sto brze ozdravljenje.

Lilya cestitam tetkinoj dusi rodjendan i neka je ziv i zdrav jos mnogo godina igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra I dobro je sto nisi kuvala, stao sneg, evo, vec se topi...dobro je.

Ema i ja izbacila tepihe. Nic nemam, parket ishoblovan...cao tepisi.

Cufta dobra ti ona jednacina sa tri (ne) poznate.

HAPPY zeno ajd samo malo se javi. Kako nedostajes, pojma nemas. Znam ja da ti stalno virkas, prepravljas, briskas, cistis, krpis...ali se javi malo molim te.

Djole draga kako nepusacki dani?

Bebko, nema te, i ti nedostajes...jako.

Meta u kom si kraju sveta?

Orliska da li si ozdravila?

Maro nema te, kako decaci, da li ste zdravi?

Tanja javi se kada dodjete iz ZG.

Bubiska mila, i ti nedostajes. Sta radi vockica nasa?

Sve sve sve vas pozdravlja i grlim.





maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 22/2/2013, 08:38

Jutro! Ne znam vama kako je, ali meni je sunčano, diiiivan je sneg, šteta što se neće dugo zadržati. Nedostaje mi još malo onih minus ledenih dana. sunny

Mišica postrojila, nema šta da se doda! lol!

Osim, Milijana, avatar ti je prelep!

d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 22/2/2013, 08:43

Dobro jutro,
U skladu sa temom, evo i dorucka

Crvena jutra u februaru 521531_619705968045047_1657590224_n

Usi me vise ne bole, al zato grlo ubija. Kao da me neko stegom steze dok gutam No
I kod nas stigo snezuljak, al tanak... a sinoc gledam prognozu za narednih 7 dana, najavljuju i do 14 stepeni.
Lili, srecan rodjendan malisi, cekam posluzenje Laughing
Misu, i ja cekam tvoju sedmicu i Mljet, a verujem i mnoge ovde lol! I svaka cast za postrojavanje as
Simona, meni je Turska san... nigde se nisam lepse provela i svake godine gledam ponude i biram hotele, pa za neku godinu, kad ovi Ptuljci malo odvrknu, da imam spreman izbor sreca
Mada, Marija je u pravu, Boka je stvarno uzivancija, jos nama stan preko puta plaze, sve poznate face, kao da smo kuci....
Danas sam planirala da se ofarbam!
O da, hvala za avatar, ne mogu nikako da okacim sliku... juce Milena sedi an nosi, akd skace Lenka, donosi svoju nosu, pokazuje Mileni i vice: Ne, Mima, to Lekina nosa!, postavlja je odmah uz njenu, seda, tapse MIlenu po ramenu i kaze: Sta to radis MIma? a ova je gleda i smeje se, kao da je razume Shocked Ja sam pala, razgovor dva patuljka.... ovih dana su mi sou... krecu da komuniciraju i mnogo su slatke smajli angel

A evo je
Crvena jutra u februaru 487194_10200710688514622_1476605966_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od hany 22/2/2013, 09:37

Mirjana ::Znam Ema. I ja sam se jedva navikla Wink Very Happy
Crvena jutra u februaru Februar2013136


a dusa moja moja mala kako sam samo porastao usne
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu