KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 5/2/2013, 07:26

Jutra!!opet sam peva,i bez kafe! odoh da presvlačim decu,Ivka mi se uoiškila...i po pidžamici...a želim samo da čekalice bete ljubim,i Draganici kažem,jer tek sad vidim fotku-Rastko je pravi slatkuš od dečaka!!!
Cure,odoh,danas posla-poseta fizijatru,a trebalo bi da nam dođe žena-komšinica za priču oko čuvanja Zvezdanića...
pišemo se kad stignem. osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 5/2/2013, 07:27

Dobro jutro!
ff
Sunce sija, divan dan, buđenje!

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 5/2/2013, 07:41

Crvena jutra u februaru - Page 10 Kafica-2

Evo kafice, uzivajte! :) Wink

I mi kod fizijatra danas. Sumiramo utiske popodne. :)

Lep dan devojke!!! samo da zaprasim za cekaliice pa brisem!

Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 97392 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363 Crvena jutra u februaru - Page 10 925363
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 5/2/2013, 08:50

Dobro jutro!

Tino sve ti se pozlatilo. Kupih ja defrinol, vi`s niko mi ovde od drkova i apotekara ne rece za taj magican lek. Od danas si ti moj dr i za svaku boljku prvo tebe zovem doktor Zivnuh ja, ali me grlo boli dok gutam. Ali slavina se zavrnula i dobro prodje jedan tip jutros kada sam frknula na njega. Mogle su i sline izleteti. O tom dogadjaju na kraju posta. Cekam popodne izvestaj od fizijatra. I sta da pijem da me ne boli grlo dok gutam. Grgocem zalfiju, jel to dovljno?

Mala kako bi ja rado cuvala Iv i Dusdana igra igra igra igra igra igra igra Srecno kod fizijatra.

Miss ff

Cici mila nema te...naravno ne moze uvek biti tako. Ljubi Ciculjka.

Mira se vratila kuci napokon c

Jamajka mila, cuj , uho je uho i kada boli to je strasno i zato slobodno jauci na sav glas. Opravdano je. Navijam da sto pre ozdravis.

Mili kako muz i plecka? A Milence? Moja Lensi?

A sad da napisem o mom jutrasnjem frktanju. Jutros sam vodila Anu na kontrolu kod usnog. Ispred bolnice naci slobodno mesto za parking je prava umetnost. I samo sto sam usla u ulicu, vidim jednog coveka koji napusta parking mesto, pokazem mu rukom da nastavi i ja ukljucim moj desni zmigavac. Covek odlazi, ja nastavljam malo jos napred, jer je mnogo lakse parkirati u rikverc u suprotnom bi se morala popeti kolima na trotoar. DakleM, sve vreme radi desni zmigavac i kada sam htela da parkiram, jedan tip koji je bio iza mene hoce da parkira svoj auto na isto mesto gde i ja. . Ni tamo ni vamo. Izadjem iz kola i najljubaznije mu objasnim kako stoje stvari. I on kroz ironican smeh, tako drsko i bezobrazno rece:"Duso, ako ti uspes da parkiras auto ja ti dam 100 evra." E tad sam frknula Very Happy Nisam htela nista da raspravljam sa budalom, sela sam u auto a u sebi mislim - e muko moja, nemas pojma, pa meni je parkiranje uza specijalnost. Tako sam moj sivi metak strucno parkirala, kao da sam ga uzela u ruke i spustila izmedju dva automobila. Izvadila sam Anu iz kola i otisla u bolnicu.
Ok je sve, sto je najbitnije.
I u Lo sunny danas najavili +13 stepeni.
Sve vas grlim.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 5/2/2013, 08:52

A sada poseban post za februarske pozitivne bete sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
BAK I DRAGANA beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 5/2/2013, 08:57

jutro cure, poljubac za budne :*
ja kafu vec pola popila :)
treba se spremati, prdu podojiti pa s drugaricom u setnju
i do merkatora malo lol! u setnju lol!

inace ja za slinavicu kad me napadne to ko iz slavine da curi, uzmem Rinasek, isto prodje odma.... mada da kucnem nisam vec par godina bila prehladjena.... nadam se da ce me i sada sve zaobici....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 5/2/2013, 08:59

maus ::
A sad da napisem o mom jutrasnjem frktanju. Jutros sam vodila Anu na kontrolu kod usnog. Ispred bolnice naci slobodno mesto za parking je prava umetnost. I samo sto sam usla u ulicu, vidim jednog coveka koji napusta parking mesto, pokazem mu rukom da nastavi i ja ukljucim moj desni zmigavac. Covek odlazi, ja nastavljam malo jos napred, jer je mnogo lakse parkirati u rikverc u suprotnom bi se morala popeti kolima na trotoar. DakleM, sve vreme radi desni zmigavac i kada sam htela da parkiram, jedan tip koji je bio iza mene hoce da parkira svoj auto na isto mesto gde i ja. . Ni tamo ni vamo. Izadjem iz kola i najljubaznije mu objasnim kako stoje stvari. I on kroz ironican smeh, tako drsko i bezobrazno rece:"Duso, ako ti uspes da parkiras auto ja ti dam 100 evra." E tad sam frknula Very Happy Nisam htela nista da raspravljam sa budalom, sela sam u auto a u sebi mislim - e muko moja, nemas pojma, pa meni je parkiranje uza specijalnost. Tako sam moj sivi metak strucno parkirala, kao da sam ga uzela u ruke i spustila izmedju dva automobila. Izvadila sam Anu iz kola i otisla u bolnicu.


Mišu! v Pa ti mu nisi uzela 100 evra! h
Wink lol!

I ovde najavili +13, pa sam pošla lagano odevena na posao, smrzla sam se! Crying or Very sad
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bak 5/2/2013, 09:01

Jutro Jutra!

Vidim da je dan danas rezervisan za fizijatre i ortopede. Srecno svima yes

Maus, mrzim te "muskarcine" . Skoro sam ja jednom uparkirala auto, covek zakrcio ulicu 10 min, kao u skrivenoj kameri. Ja izadjem, kazem, mogu ja, on se podsmehnu i pristade. Posle se nije vise smejao, kaze bole ga ledja pa ne moze da se lepo okrene lol!

Uze li mu 100 evrica?

Sunce sija, ja se nesto od jutros ubedacila, kriza pocetka druge nedelje cekanja lol!
Al da ne mracim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 5/2/2013, 09:06

inace tata nam je sinoc intalirao svoje gramofone i aparaturu, te doneo sve svoje ploce
mali uziva,
eno zaspo na kaucu uz Grace Jones :)))) haha

misice kraljice, citam dragom ovo za parkiranje hhehehe

bak i dragana i dalje vam drzim fige :)


Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 5/2/2013, 09:07

Drugari samo da mahnem, imam revizore u 9i30 pa sam u trku nekakvu.

Maus Fandjo! f

Za cekalice b d roda

Baki nema bedacenja, nije takav dogovor padao, ne sjecam se osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 5/2/2013, 09:14

MarijaPG ::
Maus Fandjo! f

HAHA! lol! Nego šta! Nisam ja tek tako izabrala baš nju za instruktorku vožnje. yes
Jedva čekam da krenu časovi!!! sreca


BAK, nema mračenja, ako ne radiš kaput u ruke, tj na leđa, pa u šetnjicu! usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bak 5/2/2013, 09:25

Miss, radim Wink , sto bih ja drugo bila budna vako sabajle lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 5/2/2013, 09:39

Ja prošlog marta nisam radila sve do bete. Jes rezultat bio negativan, ali sam se odmorila super. Epa tebi nek se desi suprotno od mene! Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 5/2/2013, 09:48

Dobro jutro,
Maus, sve si uradila kako treba, samo nisi uzela pare Mad Nista novo u nasoj drzavi lol!
Ja sam jutros takodje bila fandjo, al kontra od tebe lol! Morala sam ja da vodim Lenku u vrtic da bi se tamo dogovorila oko spavanja (od danas ostaje celog dana) i, kako je moj auto bio parkiran na vetrometini, nije bilo sansi da otvorim vrata, upalim, ocistim... zakovao ga je mraz, krenem sluzbenim mm-a, koji, ne podnosim. Prvo, zakovala sam nekoliko puta kocnicu u mestu, jer sam navikla na drugaciju (samo cujem Lenku u pozadini: VAU), onda, dugme za odmrzavanje zadnjeg stakla sam nasla tek u povratku, ispred zgrade, svetla nisam ni palila (navikla da se automatski upale kad se upali auto) posla sa podignutom rucnom i da nije krenula da zvoni, vozila bi tako sve vreme (jbg. kod mene ne mozes da krenes sa rucnom)... na sve to, dozvolu nisam imala jer je u mom autu lol!
Kod nas sunce, idem da budim Milenu, pa malo u skitnju Laughing
Bak i Dragana igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Marija, sarmiraj te revizore Laughing
Tino, trudnice, ljubi Bataka- karabataka osmeh srce
Pari, hoce li ti ta teta pomagati i pre nego krenes da radis?
Miss, zeno lepa i mladolika usne
Neko je pitao za plecku... kaze bolje je, ja ne obracam paznju lol!
Milence bolje, al i dalje krklja...
Lenci, vrtiguz, krenula u vrtic, pa me vratila sa hodnika da joj vezem repic v
Odoh...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bak 5/2/2013, 10:13

missile ::Ja prošlog marta nisam radila sve do bete. Jes rezultat bio negativan, ali sam se odmorila super. Epa tebi nek se desi suprotno od mene! Wink

Ni ja nikada do sada nisam radila. Al tek smo dosli sa raspusta, pa sam odmorna Razz Drugo, imam plan da prirodnjake radim svaki drugi mesec, dok ne upali. Ne mogu na bolovanje svaki drugi mesec po 20 dana, em ce me otkazati lol! (nece, ali...) em cemo jesti kikiriki, poto je meni plata mnooooogo manja kad sam na bolovanju, mnogo, mnogo. A i nije mi posao nesto ni stresan, ni naporan, mogu i da prosetam, i da odem kuci ako treba, tako da... Ja za sad tako resila yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od korpica 5/2/2013, 10:26

Dobro jutro
Idemo iz pocetka,posto ceo post izbrisah,pojma nemam kako Rolling Eyes
I kod nas sunny mada je nocas bio minus
Vidim ima vas jutros koje ste frktale.Samo da dan prodje bez crvene boje Wink lol!
Tinchi,hvala na kafici,bas je slatko pijuckam.Da prodjete danas dobro kod fizijatra
Pariz,ranoranilac nas i vi da prodete danas kako treba i dobro kod fizijatra.Mozda i dobijete pojacanje oko cuvanja Zvezdica,bas lepo g
Maus,e vala si pokazala tom nadmenom tipu.Ko mu je kriv,nasao s profesionalcem da se kaci
Sta bi za evrice,dade li sto je obecao? lol!
Bak,nema krize.Polako i opusteno.Mislim,nasao je ko da ti kaze,ja cu biti sto puta gora,ali opet nemoj.Videces,bice to dobro,moramo slaviti yes
Bojanice ljubav veliki za tebe,malo veci za Vladetu
Missile ljubav
Milijana ljubav
Cufta ljubav
Mirjana,zeno,stize ti nama ljubav
Biksi,Marija,Nina,Ema i sve ostale cure ljubav
Eto mene opet malo kasnije,dosao deka da me obidje.Jadnicak moj,stigle ga godine ali unuka mu operisana,mora da je obidje love
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od KoMetaK 5/2/2013, 10:44

Dobro jutro zene! Ogrejalo nas sunce! sunny
Danica nam dobila drugaricu istog dana!!! lol! Kutak je bogatiji za jos jednu devojcicu slatkicu! srca srca Krol je postao tata jedne malene Teodore!
krol ::03.02.2013. tri nedelje prije termina stigla je Teodora....mala Palcica od 2500 gr i 48 cm ali potpuno zdrava i prava.....dobro nam dosla kceri moja,andjele moj....
Crvena jutra u februaru - Page 10 20130204163424
Neka im je sa srecom i neka je ziva i zdrava 100 godina!!! srca srca srca srca

Bak, Dragance, 2 mesta upraznjena, racunam na vas! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Misu, kad te nece loto, makar opklade, 100 evrica su 100 evrica lol! lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2013, 10:53

Mišu, nadam se da se kreten bar postideo i ponudio pare, mamicu mu njegovu c
Tako pre par godina na moru, neki ljudi odlaze kući ali ne mogu da izadju iz dvorišta od našeg auta. Pošto je isti jedva uglavljen tu gde jeste, a i ulica u koju se ulazi iz dvorišta je uska, a auto glomazan, ja lepo dam ključeve tom tipu kome smeta i kažem da ga sam izveze jer mm nije tu.
Tri muškarca su se smenila i sve na mic pokušavali i pokušavali pa odustali. Onda je neka beograđanka, koja ih je sve vreme posmatrala s terase, rekla da će ona. Sela, upalila, izvezla ga iz cuga i isto tako vratila. Kraljica queen
Bak zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Za tebe i Draganče vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Deca su nam bolje, muževi na broju, Sunce sija. Šta nam više treba?Dobro jutro sunny sunny sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2013, 10:56

Teodora, Palčice, dobro nam došla osmeh srce Da si živa, zdrava i srećna 100 godinica smajli angel srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Roditelji, čestitam čestitamo bravo tapšanje navijači1 navijacica radost konfete wavecrowd jumping radost igra g v v v
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od JAmajka 5/2/2013, 11:30

Mirjana ::
Deca su nam bolje, muževi na broju, Sunce sija. Šta nam više treba?Dobro jutro sunny sunny sunny

Ništa ja tu ne bih dodala.

Maus,dobi li ti bar izvinjenje,kad od evra nema ništa? c

Mili,i ja se "pogubim"kad promenim auto.Za razliku od tm,meni moj, službena kola ne bi dao ni po cenu života.

Odoh da popijem lek i u horizontalu..,ova upala me baš muči. d


Poslednji izmenio jamajka dana 5/2/2013, 12:41, izmenjeno ukupno 1 puta
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 5/2/2013, 12:23

Maus, sto bre ne uze pare? Ja od onog penzosa sa kim se svadjam mogu samo srcku da dobijem ( inace vec postoje prijave protiv njega u policiji, moja nece nista posebno da znaci) ...

A sto se tice prehlade, mm se nekako drzi, ne kuka bas mnogo...mene samo boli glava, i malo sinusi, ali zanemarljivo...Sto se tice automobila, ja nisam vozila od oktobra, samo ga upalim tu i tamo da sacuvam akumulator... muka mi je u kolima, cak i sada... ziveo GSP !!!

Devojke, sve vas d
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od nina :) 5/2/2013, 12:57

dobro jutro
citam anegdote u voznji kola i smensno mi jer svi kazu da su zene slabije a na kraju ispadnu boji vozaci od njih
ja imam dozvolu 16 g i slabo vozim kola jer me nervira kad sedi neko pored mene i zvoca,pogotovo muski jer njih kao zene netrebaju voziti.ali kad malo popiju onda ajde snajka ti vozi mi pili,,,,,,,i sta cu ja sednem i vozim,ali sam rekla od sad cu i ja da pijem pa cemo videti ko ce voziti kuci.dever moj nevoli da ga zenosko vozi i za ovih 9.5 g koliko sam u kuci samo sam ga jednom vozila i to on doso pre 4 g po mene kad mu se rodio kumce.stos ja jedina bila zenska iz drustva ikumova sestra a ostalo sve muski ubili se ko letve oni ,da smo ih zezali pre neki dan kad mu je bio 4 rodjendan da dever moj jos nije sredio staroj kumi plafon sto je zeznuo sa flasom,krecili su oni posle tog ali ostalo rupe u zidu,ja kazem kubi kad marko napuni 18 valjda ce mu kum to srediti sto jew zeznuo.
ali ja bila laik i lepo mu ukljucila grejanje u sobu kad smo dosli kuci a on samo stigo da m ikaze gasi i otrco u wc jer ga u sekundi preseklo toplo dusu je ispustio.da ga i dalje zezam nemozes ti bez snajke nikako da sam mu jedva pomogla da izadje iz kola kakav je bio dotad ga nikad nisam videla takvog a i sve zene pricaju da im muzevi nisu bili nikad tako pijani a ja se zezam sta cete kad sam ih ja cuvala ,jer smo svi jako dobri i druzimo se a one oistale kuci da cuvaju decu malu.ma da nisu mesali rakije iz flasa pili i ko zna koliko vrsta nebi se toliko ubili jer smo pustali svakom omiljenu pesmu i sve ih potrese
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 5/2/2013, 13:41

Joooj Teodora, bas si prava pacica, lepotica srca
Kakav dan, pravo prolece Shocked
Bila sam do Rode, kupila Mileni i Lenki haljinice...polako se spremamo za prvi rodjendan i krstenje radost A sad odoh da njorim Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 5/2/2013, 15:08

Teodora, totalna si medenica sa tom frizurom. Ljubimo te, i dobrodošla na ova svet i na naš Kutak osmeh srce
I ovde toplo, baš lep dan. Počela da radim, pa se sve vratilo u "normalu"
Vidim da se ovde takmiče žene protiv muškaraca, u "njihovoj" sferi. Bravo Maus.
Što bih i ja sada malo spavala, ali moram uskoro po L u školu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 5/2/2013, 15:31

Meta ::Bak, Dragance, 2 mesta upraznjena, racunam na vas! Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796 Crvena jutra u februaru - Page 10 32796



Potpisujem i prasim!!! Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281 Crvena jutra u februaru - Page 10 216281

Mimica, za grlo - Neoangin! Ajd sad trk u apoteku! Wink Bravo za frktanje i parkiranje (setih se kako u rikverc vozis Razz ) nego sto mu ne uze evrice? Ja bi mu bar brisac skinula...da me se seti s prvom kisom.

Kod fizijatra bilo super. Bolji smo. Izvestaj u dnevniku i na temi.

Danas mi je beluga stigla...al cu morati da sacekam veceras za udobnije spavanje. BataK se obradovao ko njemu da su poslali...izigrao se i na kraju zaspao na njoj. Blentac moj!

Boko, jel prijala setnjica?
Miss...najvisa dnevna je oko 12h i to celih 15 minuta! Nadam se da si se ugrejala do sad.
Bakisa mila, mracila ne mracila...mi smo tu i navijamooooooo!!!! Crvena jutra u februaru - Page 10 216281
Mili...blesaco! Nadam se uskorom odledjivanju autica...ne vredi kad sluzbeni ne odgovara. Ljubi mi duse...stariju vrtic-spavalicu i mladju smrk-pahuljicu. Pojescu ih obe jednog dana! :)
Teodora (lepog li imena) dobro nam dosla!!! Crvena jutra u februaru - Page 10 582639
Cufto...ljubac i za tebe i tvoju princezu u crvenom aljincetu!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 10 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu