KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 4/2/2013, 09:07

Jutro!!!!
Ala ste vredne, pa svaka vam cast! Very Happy Za dan i po 10 strana! sestro slatka
Od jutros citam. I onda spazih ovu PRELEPU sliku, Ana je- nemam reči nije ni cudo sto je zivotinjice vole! zagrljaj
maus ::Dobro jutro!
Crvena jutra u februaru - Page 9 J9x01x
Misice, nadam se da ste u kuci boljeg zdravlja od jutros. Muz stigao s puta, ja mu uz kafu odmah uvalila AspirinC+, preventivno. lol!

BiKsi :) ::Stiglo SUNCE!

Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831

Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 995453 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783 Crvena jutra u februaru - Page 9 595783

Sve je ok, Sunce ima 2950 g, dobro je, i ona i Loli! Čula sam se sa ponosnim tatom, joj kako sam uzbudjena majčice!

Em lepe vesti iz Sarajeva, em mi stigla prelepa poruka, Pari Crvena jutra u februaru - Page 9 388958!Ove godine da ostvarim trudnoću, i puška sam! Very Happy Pelcer sam dobila! Crvena jutra u februaru - Page 9 612963 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831

LOLISKA, divna drugarice, mamo jednog sjajnog Sunasceta sunny , cestitam ti rodjenje cerkice, srecno vam bilo roditeljstvo, i nek nam je Danica ziva i zdrava, vesela,.... dugo dugo dugo! vv vv vv vv vv
čestitamo čestitamo čestitamo
poljubci

dragana76ns ::Crvena jutra u februaru - Page 9 14w3729 Evo tete da me upoznate, ja sam Rastko i vidite samo kako svojoj tetki drzim fige da mi rodi batu i(ili) seku

Rastko, lepotan mali! love
Dragana, SRECNO!!!!!! radost Bar jedno ovakvo medeno da slavimo za 9 meseci! igra
yes
ljubav

Bixi, neka si ti pelcer uzela! yes I nek ti se primi. Visestruko! beba beba

Ljubim i zelim lep dan!
Posebno ljubim svu decu Kutka!!!!! srcasti poljupci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Botox 4/2/2013, 09:10

evo i mojih okica :)
https://docs.google.com/file/d/0BxoJ9Ts-o5DBeWR2Z0dscW5wRTA/edit?usp=sharing
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 09:11

Dobro jutro!

Lepi Rastko, tetkino pile, mnogo si bre sladak! Crvena jutra u februaru - Page 9 196545

Draganice, misli su mi danas tebi okrenute i ja držim fige, kao i tetkino pile, da sve prodje kako želiš! Crvena jutra u februaru - Page 9 275568

Odo, imam dosta posla. Pišemo se kasnije.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 4/2/2013, 09:13

Boki, videh tvoje lepe okice!
Nisu lepe, nego su prelepe!!!!! usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 4/2/2013, 09:15

Sta je defrinol? Tablete ili kapi za nosinu? Ja pijem koldreks, ali me izludjuje ovo kapljanje iz nosa.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 4/2/2013, 09:18

Vladeta ljubim te u te oke medene smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
Miss ja se pitam gde si? Dosao muzic iz Nis i ne pustas ga Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bak 4/2/2013, 09:26

Dan jutra!


Loli, cestitam od srca rodjenje Danice, da je ziva i cdrava 100 godina, sunce ,malo Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831 Crvena jutra u februaru - Page 9 21831
Defrinol su tablete, malo su na bazi raznih droga, ali ti bas bude lepo, a nos stane da curi lol! Crvena jutra u februaru - Page 9 561840 Ja ih bas volim lol! Mada mi se desilo i da mi se skroz zapusi od njih Rolling Eyes Al ne curi. Samo kad nam M pretece Crvena jutra u februaru - Page 9 561840 A Ana i papagaj Crvena jutra u februaru - Page 9 779578

Dragana, mislim na tebe i manram od sabajle Crvena jutra u februaru - Page 9 11031

Boki, kakve oke Crvena jutra u februaru - Page 9 779578

Sta sam jos htela....

Ja na poslu, neko mora i da radi Razz Pet dana proslo, nema nikakavih simptoma nicega lol! Ni od utrogestana, samo mi se malo vise spava. Opusteno, jos par dana, pa cu da sizim lol! Crvena jutra u februaru - Page 9 11031

Ljubim, odoh da vidim sta se desavalo na poslu ovih par dana Crvena jutra u februaru - Page 9 578491
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 4/2/2013, 09:35

Bakisa, kakve veze ima cinjenica da nekih specijalnih simptoma nema? Ala sam ga srocila! Shocked lol! To s betom nema veze. Al ozbiljno. To se ja sad prisecam primera devojaka koje su uspele, a nisu imale naglasene simptome dok su cekale betu, a ti ces, draga, tako meni za koji mesec da govoris iz svog licnog primera! yes poljubac
Misice, uf kad sam ga doFatila! Prvo smo torokali o poslu bar 2 cela sata Laughing onda smo kovali planove kako naplatiti posao, pa sam ja pricala o Pragu, o Tanji, o blizancima, pa smo rucali i onesvestili se od vina koje sam kupila, a jako neko vino, ma obara! affraid Ostalo - nakon otreznjenja! lol! lol! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 4/2/2013, 09:42

bak ::Defrinol su tablete, malo su na bazi raznih droga, ali ti bas bude lepo


Ne zezaj Bakisa...trudnajo! Crvena jutra u februaru - Page 9 0913 Crvena jutra u februaru - Page 9 0913 Crvena jutra u februaru - Page 9 0913 Crvena jutra u februaru - Page 9 523476
Defrinol su tablete. Sadrze samo dve stvari: ibuprofen (brufen) i pseudoefedrin (nalazi se u kapima za nos). Popijes dve (2x 200mg) i super si sest do osam sati. Bez glavobolja, kapi, maramica...cak ni ukus ne gubis...tj culo. Nikakva velika filozofija (il hemija).
Ja ne mogu da trpim kada mi nije dobro. Pogotovo kada trebam da sam na poslu...pa jos pod maskom u tom slucaju. Sve me nervira i boli...bljak.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 4/2/2013, 10:27

Dobro jutro...
Drgana, sve najbolje, i tebi i sestri, i bebcu, nije mogao da bude lepsi dan !!! sunny

MM za sada stoicki podnosi prehladu, ali vidim da mu nije bas dobro. Nema temperaturu,a cele pretprosle nedelje se zalio na bubrege, pa nisam bas sigurna da li je ovaj virus, ili se preforsirao na svim poljima...izbegavamo se maksimalno, cak smo odvojeno i pse kupali... mene samo malo boli glava, ali nista strasno...prezivecu...

Sto se tice defrinola, ja sam ga mozda jednom ili dva puta koristila, i samo bi je bilo jos gore od njega, u smislu glavobolja...Ako sam stvarno prehladjena, uglavnom to prodje samo od sebe, ili sa pokojim aspirinom, uz cajeve i to je to...

Bak, verovatno ti sada izgleda da vrem mili, i meni je to bio jedan od najsrenijih perioda, ali sve ce lepo da se zavrsi, bice vredno cekanja!!!

cvet

Odoh sada u nove radne pobede, i do ortopeda...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 4/2/2013, 11:08

Dobro jutro,
Sad sam se probudila, a Milena jos spava. Lenci otisla u vrtic u teksas suknjici klizanje Srcem kaficu, pa da budim Milence, moramo na kontrolu.
Vidim muzevi bolje Rolling Eyes Moj od juce ima probadanje u ledjima v Boli ga plecka v Ne moze da sedi, da lezi, da drzi dete v v v Kaze probio ga vetar u subotu c Koga jos probija vetar na +10 stepeni c Ni jredno dete nije probio, a obe su bile napolju tada, samo njemu nije dobro c Ja mu drobim sinoc i pricam kako su maze svi i navodim primer Misicinog muza sa onim "necu jos dugo", a on mrtav ozbiljan vrti glavom i kaze : Ja ga razumem boks boks boks
Draganice, Rastko je med, kao neka velika beba. Kako bistro gleda love I za danas u 14h navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Bak, malo i za tvog deliju navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Lucija danas ima zurku u vrticu, zar ne?
Tino, vredna trudnice, ima li negde tvoje skorasnje slike? Nisam ti videla stomacic Laughing
Sve vas cmacem ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 4/2/2013, 11:31

Šta se sve ujutru izdogadja za par sati.
Draganice, pored Rastka i takve podrške, mi ti ni ne trebamo, ali navijaćemo.
Vladeta se zamomčio.
Kod mene ništa novo, spremam se za posao.

Ljubima vas sve
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od korpica 4/2/2013, 12:21

Jutro cure
Od sutra ustajem sto ranije da bih uspela sve da pohvatam sto ste napisale Wink Very Happy
Draganice,Rastko je nemam reči Tako mali,sicusan,meden osmeh srce
Puno srece danas,navijam i ja igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Bojana,Vladeta veliki momak,medic osmeh srce Da znas,bas lici na tebe
Jako je lepo videti na jutrima slicice dece.Da toga bude sve vise i vise yes
Maus,muzic bolje,koje olaksanje Wink Very Happy
Zao mi sto slicicu ne postavih pre a i ja nasla da zbiljam salu kao da cu vecito biti na bolovanju i uzivati lol!
Kafica ste posluzile toliko da sam mirna celi dan
Missile,pametno za preventivu.Sto je sigurno,sigurno je.Toliko ga dugo nisi videla i samo bi jos falilo da se prehladi,nedaj Boze Very Happy
Tinchi,ni kod mene nije nista bolja situacija u kuci.Nesto me mrzi da detaljno raspremam a malo me i strah,mozda je jos rano da opterecujem stomak zbunjen
Rezultat sa patologije sam podigla.Sve je dobro ali kad se ne slognuh.Dr kaze,nije to bila cista,miom Shocked
Opet,imala sam ga pre 4 godine.Divote,ako tako nastavi ja svake 4 godine na operaciju Mad
d sve.Odoh da zovem klinicki da vidim kad da im dodjem Razz Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 12:45

Ema78 ::
Odoh sada u nove radne pobede, i do ortopeda...
Nije da te pratim po temama, stvarno nije, al ja se odavno ovako slatko nisam ismejala! Ode li na kraju kod tog ortopeda ili ne?! Crvena jutra u februaru - Page 9 404938
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 4/2/2013, 13:02

Lolićka, draga naša, čestitam čestitamo Nek vam je sunašce živo, zdravo i srećno, kao i vi sa njom, još 100 godina bravo tapšanje igra igra igra igra zalivanje navijači1 radost navijacica navijacica navijacica wavecrowd jumping radost igra grljenje g v x d bb vv vv d f b d igra igra beba beba srce igracice radost
Milijana ::Ja, Miro, ne znam sta je tebi smesno u vezi sa mojim vencanjem. To je bilo jedno ozbiljno, religiozno vencanje dvoje ozbiljnih ljudi Rolling Eyes
Aha yes Stvarno ne znam šta mi bi lol!
Ljubim princeze osmeh srce osmeh srce

maus ::

Crvena jutra u februaru - Page 9 J9x01x
O lepoto nad lepotama naočare naočare naočare

maus ::

Milan, u daljem tekstu Pizdun, opet prejaukao noc. Cula ga kroz san. Sad ga i zeludac boli i dalje ima t i vec 5. dan ne ustaje iz kreveta. Juce kao zombi, kao neki mucenik, onako u gacama i majici dosao u kuhinju, sve visi na njemu, jos i slozio najjadniju facu i kaze:"Necu ja jos dugo!"
Milijana :: Cuvaj decu lepo, kao sto si ih i do sada cuvala v
Shocked  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Gramatika ::Praštajte, ne odoleh da "zazelenim" Anine slike!
Crvena jutra u februaru - Page 9 612963
lol! likeit

Orline ::

Kad reče divlji, uvek se setim one anegdote (ili vica)iz PG kad strava riba namontirana, u minjaku i štiklama i nogama do vrata prolazi, a momci iz BG joj iz neke bašte vulgarno dopacuju. Ona stane, zamahne zanosno kosom, okrene se i upita- OLI DA TI SE VRNEM?! lol!
 b  b  b f

maus ::
missile ::Mišice, spremam mu depilirane noge i prepone, ostalo je minorno! lol!

Jooooooj koja sam ja glupaca v Zamisljala sam te pored sporeta sa sve 4 ringle koje rade , sosevi, prelivi, supice, kecelja oko struka, na stolu rasireni recepti...Ja i romantika v v v
Nema te, ti izgleda udarnu dozu 3 x na 3 sata.
 b likeit
cufta :: Marija, već je bio. On ustvari nije baletan, on je pekar ali voli da pleše. A tu je i rudar koji svira usnu harmoniku da padneš na doope.
U montevideu su lopovi u vozu maznuli kofer sa parama za put. Pare vraća Stanoje, koji ostaje sa njima da putuje u Montevideo. Boža Dunster je u vozu sreo svoju bivšu ljubav za kojom je mnogo patio. Od te ljubavi danas ništa. Rosin otac je došao u BG da je uda za popa, stavio je u bus, ali je ona izašla. Nije se vratila u kafanu, nego je otišla kod Milutinčeve verenice. Tirke joj je poslao pismo iz Vinkovaca da pati za njom.
Eto, da znaš za sledeću epizodu šta će biti
likeit lol!

korpica ::Meta,ziva istina lol!
A sad za sve cure koje sutra rade malo podrske lol!
Crvena jutra u februaru - Page 9 1z38qyc
Ovo je prava mantra za Bak lol!

dragana76ns ::Crvena jutra u februaru - Page 9 14w3729 Evo tete da me upoznate, ja sam Rastko i vidite samo kako svojoj tetki drzim fige da mi rodi batu i(ili) seku
Rastko lepoto, andjele, pa tetki bolja podrška ne treba! love love love

Ženske, zasuste me tonom pozitivne energije love
Stigli smo. Teško mi padaju rastanci. Trebaće mi par dana da se adaptiram.
Svima želim divan dan, a bolesnima i brzo ozdravljenje. ljubav d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 4/2/2013, 13:17

Kakva prelepa deca, i Ana i Rastko osmeh srce osmeh srce

Pozdravčići za Kutanjke Februarke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 4/2/2013, 13:45

Mišice, zbog ove neodoljive Anine slike u vrhu strane no#9 meni promakoše razni postovi koji su išli posle toga!!! Wink Al ozbiljno! yes

Mirka, welcome back! Very Happy

Tanja, kad će izveštaj iz Turske? Tako si fascinirano i fascinantno pričala o Istanbulu, i ja sad čekam izveštaj, željno čekam.... b ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od JAmajka 4/2/2013, 13:48

Simona ::Kakva prelepa deca, i Ana i Rastko

I ja sam očarana klincima smajli angel smajli angel .Ali,moram da pohvalim i Pipija,sladak je.

Loli,četitam ti rođenje ćerke,neka ti je živa i zdrava! c

Draganice,Bak igracice igracice igracice

Svoj bolesnoj dečici želim da ubrzo ozdrave.I bolesnim muževima-takođe.

Ja imam upalu uha,pa sam ostala kod kuće.Kukam više od M.Milana yes yes

Curice, d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od plavaptica 4/2/2013, 14:26

Dobar dan sunny
Svasta sam procitala, ali utisak dana je maleni Rastko osmeh srce dusa tetkina i najveca podrska. Dragana ja sam pred Vto iskacila po spavacoj sobi fotografije svih meni bliskih beba, da prizovu jos jednu yes Pogledah na sat, pa ti si nam vec trudna igracice igracice igracice
Miro, dobro nam se vratila sreca
Vladeta je meeed cvet
Jamajka upala uha, uh No
Bak evo jos carobnog praha vv vv vv
Bravo za ozdravljene muzice i decicu x , Ana je isto mnogo bolje.
Zene sve vas d
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 4/2/2013, 14:43

Biksi ne, iako poliklinika radi do tri... kada sam zvala da se raspitam, rekli mi da dodjem malo pre devet, bilo kod radnog dana, i da trazim nacelnicu, da ona radi sa trudnicama i kolegama...Tako da cu najverovatnije u sredu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 17:40

Ema, kad završiš, ti javi šta su ti rekli! Šta je inače s tvojom kičmom?

Cure, stisak!


Bakiša, druže moj, saborče, prijatelju, za tebe jedan poseban zagrljaj i poljubac! Crvena jutra u februaru - Page 9 561840 Crvena jutra u februaru - Page 9 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 17:45

Milijana ::
Vidim muzevi bolje Rolling Eyes Moj od juce ima probadanje u ledjima Crvena jutra u februaru - Page 9 635297 Boli ga plecka Crvena jutra u februaru - Page 9 635297 Ne moze da sedi, da lezi, da drzi dete Crvena jutra u februaru - Page 9 635297 Crvena jutra u februaru - Page 9 635297 Crvena jutra u februaru - Page 9 635297 Kaze probio ga vetar u subotu Crvena jutra u februaru - Page 9 510326
Vidide ti da mu iščupaš tu plećku, pa da ga stvarno boli! lol! Joj muškarci, hit do hita! Crvena jutra u februaru - Page 9 635297

Ljubim Milenicu šniclicu Crvena jutra u februaru - Page 9 779578, i Lensi u teksas suknjidžaji! Crvena jutra u februaru - Page 9 779578
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 4/2/2013, 18:39

Mojoj kicmi krstenica nesto ne prija... Laughing
Salu na stanu, imam problem sa suvise blizu postavljrnim prsljenovima u lumbalnom delu, a trticna kost ima urodjenu deformaciju koja mi stvara jake bolove i trnjenje noge. Medicinski receno spina bifida S1 i kissing spines... Sve u svemu, dok vezbam, i dok je tezina oko 65 kg, nema problema,a sad je skoro sve problem... i da ustanem i da sednem,da potrcim, ma ponekad i da hodam...nema sanse da se savijem, cak ni u cucnju...a vezbanje mi trenutno ne prija.

A posto ti moji prsljenovi mogu biti prepreka za epidural prilikom porodjaja, treba mi misljenje ortopeda da li uopste da mi daju epi ili ne. Mislim, dzaba ce da me bodu... Tako da, dok jos mogu, jurim sve potrebne analize i misljenja, jer najverovatnije da ce mi i najmanji korak biti problem kasnije.

Ono sto je u citavoj prici dobro, je da cim mi tezina padne ispod 65kg, i misici ledja i stomaka ojacaju, problema nema... neko me je jednom pitao cemu bespomucno vezbanje...ako ne vezbam, svaki pokret vezan za donji deo ledja je jezivo bolan, a bolje da se znojim u teretani sa zgodim momcima, nego da mi nezgodne sestre daju injekcije protiv bolova...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cici 4/2/2013, 18:52

Vece Jutra,

Rastko je medic maleni. love
Vidim hara grip. I kod nas nazalost. Ja imam 38.5 do 39.2 vec cetvrti dan, i uzasno kasljem.SteFan je sinoc po prvi put imao 38,6 ........bas sam se upalsila.Ovo nam je prva ozbiljna temp. Raskomotila ga , namazala sirectom i vodom i dala eferalgan. Ubrzo mu je spala tem. Nije vise bio onako vruc..vreo. Danas je bolje, jos nems temp. prezivesmo i to.
Pre dve godine u februaru isla sam u Ljubljanu pa u Segedin pa U Budimpestu pa u Sarajevo i polse ugledala dve crtice dugo ocekivane. Bas me nesto uhvatilo secanje na pre i sada. kako je bilo.
Od danas sam ponovo nezaposlena osoba na birou. Predala sam za novcanu nadoknadu, nadamm se da ce nam odobriti. Sad imaju i neki individulani plan zaposlajvanja. Nekako mi se sve vraca na pocetak.Bez posla, stana a sad imam i dete. Promenice se valjda i to. Umorna sam vise
Bakic, ljubac od Stefana i mene
Muskarci.....joj sta reci.....svi su isti Wink
Ovaj februar nece biti hladan ko prolsli Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 4/2/2013, 21:06

Šta li nam radi Draganica?!
Bakiša, kako idu dani?
Ko mene ništa novo, ne mogu da prebacim slike sa ovim uslužnim kompjuterom.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 9 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu