KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+42
Vuchica
neca73
ninica2
cicsa80
bobica83
caci
mijaki
SannI-AlL
dacans
anak
Mrvica
hany
Sofka
cici
Simona
dragana76ns
tuli
MARA
Tanja83
djole42
KoMetaK
Bjanka
dr mali pariz
MAAKKI
plavaptica
cufta
bak
Mirjana
Gramatika
korpica
nina :)
JAmajka
Ema78
Tinushka
maus
Tinche
Botox
BiKsi :)
SladZana
missile
Orline
Milijana
46 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Milijana 3/2/2013, 09:39

Joj vidi slike sa naocarima likeit Lap je Pipi, al je Anci lepsa. Milan nece jos dugo,a? Meni je moj, tako jednom reko: Cuvaj decu lepo, kao sto si ih i do sada cuvala v
Milena mnooogo bolje. Sinoc je zaspala oko 10, pa se za pola sata probudila, iskasljala, ispovracala slajm, malo se igrala i zaspala u 12, spavala do 07h, pila mleko i nastavila. Sad se spremam da je budim. Mnoooogooo lakse dise nego juce.
Ja se okupala, a kad sam izasla iz kupatila, napolju se navukli oblaci kao da je noc, dok sam se isfenirala, krenulo da pljusti Shocked Znaci, setnja samo po dn. sobi lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 3/2/2013, 09:45

Milijana ::Cuvaj decu lepo, kao sto si ih i do sada cuvala v

AAAAAAAA, naglas se ismejah. Da li je moguce da su svi tako isti????!!!!!!

Ana je glumica - prava. Ni Pipi nije za bacanje (sramota me da ne pohvalim i Pipija, to Ani znaci).
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tanja83 3/2/2013, 10:24

Jutro CRVENA jutra

Ja taman da iskomentarisem dosta toga,kad vidim promasila mesec,januarska zakljucana Wink

Kao sto ste i videle,druzili smo se sa nasom dragom Miss i ona je DIVNA drugari Crvena jutra u februaru - Page 6 745955 Crvena jutra u februaru - Page 6 745955 Crvena jutra u februaru - Page 6 745955 Hehe,trazila da vidi Mazuljka i Nemirka i vratili smo ih pre nego sto sam ih i dovela lol!. Mora ponovo da padne neko druzenje jer mi je bilo super sa Miss.Nikada da joj ne date te godine koje ima.Lepo milo plavooko stvorenje dobre duse,eto to je ona Crvena jutra u februaru - Page 6 561840

Sto se tice crvenila,ja i Mili smo uvek aktuelne,ove ostale se menjaju Very Happy,trenutno je Nina na "programu" lol!



Lucija,mila nasa drugarice,srecan ti rodjus i da budes i dalje zdrava,srecna i vesela zajedno sa tvojim divnim roditeljima Crvena jutra u februaru - Page 6 761258 Crvena jutra u februaru - Page 6 630329 Crvena jutra u februaru - Page 6 761258 Crvena jutra u februaru - Page 6 630329 Crvena jutra u februaru - Page 6 761258 Crvena jutra u februaru - Page 6 630329 Crvena jutra u februaru - Page 6 761258 Crvena jutra u februaru - Page 6 630329 Crvena jutra u februaru - Page 6 761258

Avatar vam je divan Crvena jutra u februaru - Page 6 612963

Biksi,Maus,Milenice,Ana(Pticina),zelim vam brzo ozdravljenje Crvena jutra u februaru - Page 6 561840

Pari,kako sada spavanje? Jel ikako bolje?

Mili,ti ne kupi jaknu zbog minusa,ja sad sigurno necu nigde putovati zbog istog lol!.Hahaha,treba sakupiti onoliki broj minusa lol!

Od danas samo "tapsem" po ramenu,to najvise volite,mislim vecina,a ogovaracu vas na pp ili uzivo kao sa Miss lol!


Misu,koliko je Ana divna boze boze,kao lutka je a sa naocarima kao neka zvezda Crvena jutra u februaru - Page 6 779578 Crvena jutra u februaru - Page 6 690119 Crvena jutra u februaru - Page 6 779578 Crvena jutra u februaru - Page 6 690119 Papiga vam je isto lep ali je neprimetan pored Ancike Crvena jutra u februaru - Page 6 561840

Bak Crvena jutra u februaru - Page 6 523476,mislim na tebe Crvena jutra u februaru - Page 6 490909


Pari,nama su rekli,kada smo kupovali inhalator,da bude iskljucivo kompresorski,jeste malo bucniji ali vredi svaku paru.Platili ga oko 5000din,narucili preko neta.Firma je COMP-MIST. Mojima kada krene nosic da curi i krenu da kaslju,samo ukljucim inhalaciju fizioloskim i ko rukom odneseno. Nekada nece da se inhaliraju,pa mi je dr rekla da kad zaspu,da ga postavim u polusedeci polozaj kod mene i da ga tako inhaliram i to je najbolje


Nince,batali rucak i pravac NS.Sto kaze Maus,danas mogu i jajca sa slaninicom,nece nista da im bude Laughing


Nama danas dolazi Vladina sestricina iz Australije i bas se radujemo Crvena jutra u februaru - Page 6 806276 Crvena jutra u februaru - Page 6 806276 Crvena jutra u februaru - Page 6 806276.Juce pala generalka stana,ceo dan nisam sela,pa imali goste,bili nam neki prijatelji na veceri,spavali kod nas i sad odose,prekjuce mi isli kod prijatelja i tako u krug. Mrtvosana sam. Odoh da presvacim bebirone

Eto to je to drage moje

Sve vas stiskam Crvena jutra u februaru - Page 6 692299

Sve vas
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 3/2/2013, 10:56

Dobro jutro drugari
Vi ste od jutros vrijedni, a dorucak je odlican Very Happy

Maus, Ana i Pipi su preslatke nemam reči pokazala sam ih i mm odusevio se

Mileni je bolje radost inhalacija je dobra stvar, dosta olaksava

Biksi kako je od jutros?

Nina drugari su u pravu, pusti rucak,pravac skitnja Very Happy

I ja bih skitala ali No opet kisa i nevrijeme, dokle vise c

A muskarci i kukanje mi je poznato, njihovoj vrsti je mnogo teze ali mi ne shvatamo. v

Sve vas cmokcem drage dame poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 3/2/2013, 11:03

Maus, Ana je vickasta smizla...a Pipi je meden!!

Cuftin avatar i Lucija u toj crvenoj haljinici premedeno :)

Taman sam mislila evo ga prolece,ono opet ovo bljuzgavo vreme. U Jagodini lije kisa.
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od korpica 3/2/2013, 11:57

Jutro cure
Cufta,hvala na dorucku
Mislim da nisam pohvalila avatar a divan je.Lucija je prava manekenka.Kako bih je samo izgnjavila osmeh srce
Maus,slicice su prelepe.Dali uopste vise treba pominjati i pisati koliko je Anci slatka? Very Happy
Papagaj,isti kao sto sam ja nekada imala,samo u kompletu sa jos jednim zelenim
Sa muzevima me opet slatko nasmejaste,umiru polako v  b
Kod nas vreme bas bezveze.Sneg koji je pao nocas ili mozda jutros,ko ce ga znati,otopio se ali je zato bas hladno,duva neki ledeni vetar
Mene stomak nesto zaboleo,pojma nemam sta je Rolling Eyes
Uzivajte u danasnjem danu.Sutra je nova radna nedelja.Naravno,za one koje rade
d sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 3/2/2013, 11:59

Dobar dan svima...mi ustali malopre, spavali svi, i mi i psi...joj, groznog li dana...Ja cu morati napolje, mada mi se ne ide... mm preziveo noc, nije mnogo kukao, ali svejedno setnja pasa i kupovina hleba je moj posao...

Ana i PIpi su kao za neku naslovnu stranu !!!
Ljubim vas sve, odoh napolje, samo da popojem kafu!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Gramatika 3/2/2013, 11:59

Praštajte, ne odoleh da "zazelenim" Anine slike!
Crvena jutra u februaru - Page 6 612963
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od nina :) 3/2/2013, 12:18

maus kod mene mora biti rucak u pola 12 na stolu supa,meso kuvano iz supe,pire krompir isos od paradajiza svaku nedelju a tako je bilo i svaki cetvrtak makar sam cetvrtak izbacila ali nedelja m ise nede zadnjih 9.5 g .jer tako su naucili i cak mene zezaju kad umru svekar i svekrva da jadan moj mm nece imati takav rucak nego ce biti po mome u 2-3 sata sa nekim pecenjem.ali sto je stos ja uvek posebno kuvam meni i deci supu iz kesice sa dodacima knedle i testa jos jer mi je prejaka sto oni jedu pa ludim cele nedelje od bolova u zeludcu,jer nekad stavi i celu kokosku i plus jos 2-3 parceta svinskog ili juneceg onaj lonac od 10 l se kuva svake nedelje supa i ima se jos jednom da se zakuva.oni su tako naucili jaku supu da ja kazem da se ja pitam od jednog kuvanja bi imala najmanje 6 nedelja da kuvam supe jer nebi bilo na prst debljine masti gore.
zato uzivam kad odem negde i bas nedelja u goste da kazem ja danas imam voljno oko trckaranja za rucak da i meni i mm ako napravim sos od pecuraka ili mirodjije,znaci svake nedelje 2 supe,2 sosa su na stolu,a tek za veceru se sprema meso dali pohovano ,peceno nema veze i koje
ova druga slike ane je moj favorit sa papagajem
mogu zamisliti kako ti je milan izgledao kad se pojavio u kuhinji,a tebe konacno popusta ti si nasa zena zmaj i preguras virus za 2 dana
mili svi su nasi muzevi isti i nerazmisljaju kako je nama kad se razbolimo dali nam nesto fali ili new ali vazno da su njima sve koze na broju.
tanja valjda neces zbog minusa da odustanes da lutas po svetu ja bi sad bas u inat jos vise lutala.
kodnas ceo dan pada neka sitna kisica ona jako dosadna
cufta bas ti super novi avatar
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od korpica 3/2/2013, 12:23

Crvena jutra u februaru - Page 6 34do744
 b
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Bjanka 3/2/2013, 12:24

lol!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Gramatika 3/2/2013, 12:43

Crvena jutra u februaru - Page 6 404938
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od MARA 3/2/2013, 12:57

Dan
Mrtva sam-ali mrtvosana
Otisli u petak u Sk,setali i uzivali i mislili smo da i danas ostanemo ali deca su mi bolesna,oboje.Vuk kaslje ko blesav.Viktor kaslje i uz sve to nocas i temperatura 39.Najgore mi je to sto sam u gostima,pokupila stvari,spakovala kofer i nazad.
Cele noci oka sklopila nisam,meri tem,kapi,sperj,tus,sirup,uzas jedan,2 nedelje kako je zavrsio sa ab i opet isto sra..e.
Bas je neki gadan virus,ne znam nekog ko nije bolesta.

Mima stigo papiga samo nek Ana uziva,i meni je druga slika favorit.

Tanja gledala sam slike mis i decice,divni ste svi skupa.
Mis ko devojcica oci prelepe,pored Mate jos vise dosle do izrazaja.

I kod nas pljusti kisa ubi vise.Ovo nije normalno.

Odoh da skuvam nesto ako se uopste moze jesti.

Ljubim i stiskam sve cure i decicu

MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 3/2/2013, 13:14

maus ::

Crvena jutra u februaru - Page 6 J9x01x







Jaooo, kakva slika, FENOMENALNA Crvena jutra u februaru - Page 6 275568

Maus, ti si luda, od sve muke tvoje ja umrijeh od smijeha. Izvini, molim te Laughing Pizdun mu dodje dalmatinski nadimak Razz
A nadam se da je tebi bolje malo, mada se ne žališ, sad iz principa lol!

Crvena jutra u februaru - Page 6 Gripu

Ćufto, sa zakašnjenjem čestitke za mali rodjendanko, ako ne stignem tamo da svratim Wink

Parižanko, i mene zeza tel, kad pokušam sa njega, ni slike ni smajlija Laughing A za ugojne jagodice se još smejem, jer sam jednom pročitala tvoj post dok sam pokušavala da otkucam nešto sa tač skrineta Laughing
Nadam se da si sastavila tri sata u komadu noćas Very Happy

Marija, otkad ja ne bejah u CG...Moraću to ispraviti uskoro Very Happy

Povratnika Đoleta ljubim, a biksi što nije ni odlazila još više. I za sveki slučaj još malo šutnem u dp da se ne opusti sad kad se zaletela lol!

Vidim da su dečica bolje, i Anči, i Lenka i Milena, al se >Mara javi sa izveštajem. Da zavibram da oteram virus od dečinje naše Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 3/2/2013, 13:28

Dobar dan.

Mima, htedoh na 8 sati, al dobih jutros! Bar sinoć Cola iskoristih! Crvena jutra u februaru - Page 6 561840Crvena jutra u februaru - Page 6 612963

Dakle, boli me stomak, kašljem ko magare, bolela i glava, al kafetin kold malo popustio te bolove u glavi. Bolje što dobih danas, kad sam slomljena, da sam slomljena skroz. Bar je vikend, pa mogu da ležim.

Vidim, sve češće sam crvena, odlično, crveno je uvek bilo na radost! Crvena jutra u februaru - Page 6 612963

Ana je medena sa Pipijem, nemam reči! Šećer! A za Milana jednog i Milana drugog, e nemam reči, slatko se ismejah!

Odo malo da igram igrice pa da legnem.

Nek nam dečica, a i odrasli što pre ozdrave.

Orle, fala za šut, koliko sutra idem u lab da vadim hormone, 2. dan ciklusa! Neka si me podsetila! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 3/2/2013, 14:00

Nego da zanjišemo navijačice, Lolipop nam se danas poradja!

Ajmo Lole, da što lakše sve prodje!

Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796 Crvena jutra u februaru - Page 6 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 3/2/2013, 14:01

Maro zao mi je sto su decaci ponovo bolesni. Jbg, bas bzvz
Biksi e ne mere kad ti hoces Razz Ljubim da sto pre ozdravis. Srecni hormoni sutra!
Orlika jel otisao muzic? uzivala sam u M slikama na rd. Savrsene su! Nisam znala da je Pizdun dalmatinski nadimak. Ja to da ga ne bi zvala pi...malo ublazih. Sutra ga vodim kod dr. Vec 6. dan ima t. samo spusti na 37,8, posle pola sata ponovo skoci na 38,5. Dobra ti ona fotka lol!
Korpice kako si ti danas?

Ja sam stvarno, mogu reci skoro ozdravila. T nemam, ne osecam malaksalost, imam apetit Very Happy imam i snage Very Happy
Ana je isto dobro. \Nema t vec 2 dana, malo slini, nista strasno. Necu je voditi u vrtic ovu nedelju, neka ostane kuci. Nadji je rodjus u cetvrtak, dolaze Kikindjani pa cemo se druziti 3 dana.
U Lo je zahladnelo, ako tako i treba. Jel zima ili nije?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 3/2/2013, 14:02

OOOOOOOOOOOOO LOLISKAAAAAAAAAAAAAAAAAA sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 3/2/2013, 14:03

Biksi si se cula sa njom? kada je CR?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 3/2/2013, 14:04

Videh sad u nj td osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 3/2/2013, 14:39

Drustvo, ja bih vrijedna, mada moram i mm da pohvalim, usisao je f

Ja dok udjem u stos, tj dok skapiram ko je trudan a ko se roradja treba mi malo vise. Zelim Lolipop da sve prodje u najboljem redu, kao sto ce i biti i da uziva u novom najljepsem drustvu d

Zene, ne shvatate, crvena je boja ljubavi osmeh srce kao i februar.

Biksi neka si se omrsila, pa bar sinoc Very Happy

Orli, dobrodosla Very Happy jesmo malo divlji ovamo dolje ali isto se volimo yes

Ljubim svu decicu da sto prije ozdrave da mogu da setaju i uzivaju ljubav

Maus, mozda ipak da povedes muza do dr, isto je dugo od kad ima T, sad vec ima razloga da kuka.

d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Orline 3/2/2013, 15:00

maus ::
Orlika jel otisao muzic? uzivala sam u M slikama na rd. Savrsene su! Nisam znala da je Pizdun dalmatinski nadimak. Ja to da ga ne bi zvala pi...malo ublazih. Sutra ga vodim kod dr. Vec 6. dan ima t. samo spusti na 37,8, posle pola sata ponovo skoci na 38,5. Dobra ti ona fotka lol!
Jeste Crying or Very sad
Hvala za komplimente za slike Very Happy Ti si duša, to već znamo.

A za dalmatinski, nemam pjjma,meni ličilo, pa ja 'nako Razz Već ga usvojila za moga m Laughing
A to sa produženom temp. nije za šalu, bez obzira i da je pizdun, mnogo je to, bre Wink

MarijaPG ::



Orli, dobrodosla Very Happy jesmo malo divlji ovamo dolje ali isto se volimo Crvena jutra u februaru - Page 6 561840

Ma volim ja vas, tak'e divlje Laughing Zet mi je iz vaših krajeva, mada iz Boke, ali montenegrin, svejedno Razz

Kad reče divlji, uvek se setim one anegdote (ili vica)iz PG kad strava riba namontirana, u minjaku i štiklama i nogama do vrata prolazi, a momci iz BG joj iz neke bašte vulgarno dopacuju. Ona stane, zamahne zanosno kosom, okrene se i upita- OLI DA TI SE VRNEM?! lol!


Ajmo, Danice, zvezdo kUtka februarska Crvena jutra u februaru - Page 6 275568

Napred Loliiii Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172 Crvena jutra u februaru - Page 6 512172
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od SladZana 3/2/2013, 15:04

Orline ::

OLI DA TI SE VRNEM?! lol!



E vidis zato nam rukomet ide k`o od sale lol! usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 3/2/2013, 15:22

missile ::Mišice, spremam mu depilirane noge i prepone, ostalo je minorno! lol!

Jooooooj koja sam ja glupaca v Zamisljala sam te pored sporeta sa sve 4 ringle koje rade , sosevi, prelivi, supice, kecelja oko struka, na stolu rasireni recepti...Ja i romantika v v v
Nema te, ti izgleda udarnu dozu 3 x na 3 sata.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 3/2/2013, 15:25

evo me opet. konačno ručam nakon peglanja tri mašine-koliko dobiše Zvezde gardwrobe ovih dana.
Mima,nisam znala da ste ipet nabavili tigrića. Odličan je,ali i Anino ophođenje prwma njemu.

Rodiću,dođoše i drugorazredni hormoni na red,a? sa srećom sutra!
Draganice,kako si mila?Bakiša,isto pitanje.
Nego,utisak dana-pa zaboravih šta ste sve pisale-
Loli nam se porađaaaaa! već? pa koja je nedelja? oki,znam,odoh u njen dnevnik. Very Happy
eto-to mi je utisak dana,vikenda,nedelje. nek joj je sa srećom !
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu