KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 26/2/2013, 14:39

Zoxa, ja se pridružujem tm i glasam za Stefani osmeh srce
To je i meni mm predlagao onomad......Uglavnom, ostalo mi je u lepom sećanju. Sestra na toj klinici se tako zove i jako je ljubazna i fina. A i po Sv.Stefanu
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 26/2/2013, 15:48

Samo da vas poljubim sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 196545

Zoxo, ja glas dajem Blanki Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 26/2/2013, 17:11

Devojke drage, samo da se javimo da smo bili danas na ekspertnom uz i jako smo slatki osmeh srce Moj muskic nam je tako pokazao sta ima da je i dr.morala dva puta da prokomentarise ijaoo pravo musko Very Happy
Sve je super, kako treba, dr.je zadovoljna. Posteljica visoko na zadnjem zidu igra Dosta plodove vode. On je super napredan, kaze ima 314g igra
Sve su svemu dr.je zadovoljna i zakazala sledeci uz za 8 nedelja a u medjuvremenu idem kod moje druge dr.izabrane,...

Mi smo jako srecni, muz i moja mama isli sa nama i sad su u oblacima od zadovoljstav i miline love dobili smo i slicice 4D pa ne odvajamo oci od njih Very Happy

Puno vas sve ljubimo moj sin i ja ljubav ljubav ljubav ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 26/2/2013, 19:37

Ananana, kakav divan izvestaj... !!! Nego, gde bre nadjoste 314g? Very Happy

I mi smo danas bili u Tirsovoj, sve je definitivno ok,nema vise potrebe da idemo na kojekakve kontrole... Sledeca mi je tek u drugoj polovini marta... Moram samo do dz po doznake i da odnesem izvestaj iz Tirsove i to je to....

Nego, hoce li mi neko objasniti razliku izmedju obicnog i expertskog uz? Meni je svaki uz, od pocetka trudnoce, bio veoma detaljan, dr je gledao sve strukutre koje su u datom trenutku bile vidljive, i svi su radjeni na kolol doplepru, ako je to bilo moguce. I ovaj fetalni ehokardiogram se nije puno razlikovao od prethodnih uz, osim sto je dr gledao samo srce.

ljubim vas sve, i svu decicu, mazite stomake i uzivajte.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 26/2/2013, 19:57

Ananana i Ema divno likeit neka bebani samo lepo napreduju . b b b
Ema hvala Bogu konačno su sve sumnje otklonjene i sada samo uživaj . Ja sutra idem na ekspertni pa ću vam se javiti šta je bilo . U suštini koliko sam ja skontala razlika između ova dva UZ je i samom pregledu i u stručnosti lekara koji te gleda. Na ekspertnom treba da se beba detaljnije pogleda , sve morfološke strukture , organi , plodova voda , posteljica itd dok na običnom neko to preskoči ili je UZ takav da se neke stvari ni ne vide dobro . Na žalost u većini domova zdravlja uglavnom imaju loše UZ-ove pa im i promakne dosta stvari .
Ljubimo vas moj dečko i ja pa se pišemo .
Trudnice srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/2/2013, 21:28

Anana, Ema super za Dobre Uz, bravooo za momke,
bulevarka, sretno sutra zenskaaa i tvoj batica da se pregleda,
Sve tri ste tu negde
radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 26/2/2013, 21:46

Ema bravo jako se radujem sto su sumnje otklonjene i sto ti je izvestaj odlican! bravo
Bulevar, srecno sutra i da uzivate u slikanju poljubci

Da,da, sve tri smo tu negde sreca

Bulevar, ti ides isto kod dr.Novakov sutra?

Ja mislim da ko ide privatno tamo svaki uz rade kao ekspertni jer se oni posvete,...a u dz te otaljaju na brzinu i to je obican uz. A u sustini ekspertni uz su oni na kojima se detaljno mere svi organi,... i radi se u odredjenim nedeljama,...


Sve vas punooo poljubac
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/2/2013, 21:49

zoxa, i ja glasam za blanku, divno je
stefani mi se uopste ne svidja, nekako mi grubo zvuci
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 26/2/2013, 22:09

I ja da se pridružim ekipi i dam glas za Blanku bebe

Ananana idem i ja kod dr Novakov Laughing iako je i moj doca super ali za nju svi kažu da je stvarno najveći stručnjak i volim kada mi ona uradi ekspertni i lepo sve pogleda. Znam da smo beba i ja u sigurnim rukama i onda sam mirna .

Cmokić pa se javljam sutra .
srcasti poljupci

bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 26/2/2013, 22:13

Ema bravo za dobre rezultate, Ananana divan izvjestaj, cijelih 314g!

Blanka 4, Stefani 2, Mia 1 Very Happy hvalaaa!!!!
Ih imamo mi jos imena, Bjanka, Isidora (MM ) a ja Dora Very Happy
Danas sestra kod dr rece Sonja Very Happy

Nego ja bila na redovnom EKG-u u trudnoci i tamo nesto nije ok, dr me poslala dalje na sono+ EKG, kaze srcana mana, a ja nikad nisam nista slicno imala, ovo mi nije prvi EKG , cudno je.
Píse na izvjestaju "povecano opterecenje lijeve komore" ako sam dobro prevela.
Sad vidím da sam postala i musko Shocked ovdje pise, e svasta, stvarno.
Zdravé bílé trudnice i ne zanimale se ovakvim ljekarskim izvjestajima Laughing
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 27/2/2013, 07:02

Umesto da uzivamo u trudnocama, uvek ti lekarski izvestaju pokvare sve...ja sam umorna od dijagnoza, pogresnih i pravih, od sumlji, ma od svega sto je vezano za izvestaj lekara specijaliste...a odrasla medju njima...
Zoxo, ne znam sta da ti kazem, trba to proveriti, ali trudnoca je ipak drugo stanje, mozda je to prolaznog karaktera...

Mene je inace sinoc sve bolelo, bila sam jako nervozna, valjda sam se opustila naglo posle izvestaja iz Tirsove...NIje za mene karakteristicno da budem bas takva, ali ok... jutros je vec bolje...

Odoh da zagrlim ovo moje ludo kuce sto me budi u cik zore, sa razlogom il bez, i da pokusam da odspavam makr jos malo...











Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/2/2013, 09:43

....samo da vam kazem da mi nedostajete, ja od Ane ne stizem ni da gvirnem na forum...Evo sada kao nesto dremka pa sam procitala tri strane...Cestitam novim mamicama, Zoxa, glasam za Miu (tako ce se zvati moja druga cerka), Bokice avatar je sjajan a tek tvoja linija, wow!!! Medolino uziva sa svojim momcima, cekamo izvestaj od Dra....
koliko lepih desavanja srca
Ana lepo napreduje a kontrole to i pokazuju, i u prvom i u drugom mesecu je dobila po 1,4 kg. Sa dva meseca je imala 5,8kg i porasla citavih 9cm....Po ceo dan vitla, uvece je nemoguca, uspavljujemo se najmanje po 2,5 sata dok ne ucrsti san, ali dobro, posle pajki celu noc, samo otvori usta da siki i nastavi....
ljubim vas sve

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 27/2/2013, 10:40

Moj glas ide za Blanku i Doru... srca
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 27/2/2013, 15:54

Mijaki samo ti uživaj sa tvojom ćerom neka ručka i raste a ti nam se javi kada stigneš likeit

Mi smo se vratili sa UZ , moj Mihajlo ima 690 gr , kaže doktorica da je napredan beban i hvala Bogu sve je u redu i srce i pluća i svi drugi organi . Naravno opet smo kulirali doktoricu i nismo hteli da se okrenemo pa sam ja morala da šetam nekih 15-20 minuta i da popijem pola litre vode kako bi se frajerčić okrenuo da mu vidimo lice i prednji deo tela pošto nam je samo pokazivao guzu i leđa Very Happy
Tako mali a već zeza mamu , opasan je v

I dobili smo konačno prvu portret sliku i ja se zezam da liči na mene a muž opet viče da je na njega Laughing Laughing Laughing
Ma neka je on meni živ i zdrav , moj je a nek liči na koga hoće , može i na komšiju  b

Ljubimo vas puno drugari
srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 27/2/2013, 16:00

Bravo bulevar, diiivaaan izvesta bravo bravo bravo čestitamo
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 27/2/2013, 16:01

Zoxa evo i ja da dam glas za Blanku Very Happy

Mijaki nema te 100 godina Very Happy ljubi puno Anu i stavi nam neku slicicu ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 27/2/2013, 21:27

Bulevarcicu moj najdrazi, ma sinak je isti na tebe...potvrdjujem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 561840 da vidite samo kako se podbocio frajer Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 21831 bravo za odlican izvestaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 75087
Trudnice lepe, sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/2/2013, 08:59

srce, ljubim tvog sincica, kao med je sladak srca
evo jedne sliciceDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 2v2ve3p

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/2/2013, 09:02

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 2ue62o7

eto jos jedne....ljubimo vas!

p.s. ja jedva cekam da opet budem trudna, da mi opet bude muka, da me unistava gorusica, da ne mogu da spavam, da ne mogu da isecem nokte na nogama... Very Happy

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 28/2/2013, 10:17

Kakva je smizla, dusa mila, Anci je prava lepotica love
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/2/2013, 11:10

srculence, mozemo da se oprijateljimo Laughing

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 28/2/2013, 11:14

Moze,moze naravno Wink
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 28/2/2013, 11:21

Jao vidi obraza slatkih buckastih Very Happy Ana je prava princeza osmeh srce vidi se kako uziva i kako je negovana Very Happy
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 28/2/2013, 11:23

Srce, Radivoje je kao bombonica osmeh srce Izgleda mi da je bas poslusna beba smajli angel
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 28/2/2013, 11:39

Gledam ovaj naš podmladak i uživam . Sve se muke isplate kada imaš ovakvo zlato pokraj sebe . Predivna su vam dečica likeit
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu