KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 13/3/2013, 18:42

Draganice dobro nám dosla!!!! Za mucnine znam da ce proci ali neznam sta pomaze.

Key ja stvarno neznam kako mi je promakla tvoja trudnoca, od srca cestitam!!!
IVF ili prirodno? Gdje si pisala?

Gledam i ja spisak, sve smo blize, jos Gramatika i Tinche od djevojka koje su tu cesce. Meni ova trudnoca proletí, ne činí mi se da je porodjaj bas tako blizu.


Poslednji put izmenio zoxa dana 13/3/2013, 18:51, izmenio ukupno 2 puta
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 13/3/2013, 18:44

dragance, meni mnoge zene rekose sirovi bademi i sirove sargarepice grickati protiv mucnine
meni nis pomagalo nije, al mozda tebi hoce

u pocetku, zvuci smesno, al mi je delovalo malkice
procitam ja sledece i isprobam :)
kao legnes na stomak, i zaista meni je par puta upalilo, legnem na stomak i manje mi muka....
to u tim prvim nedeljama....


isprobaj razne savete da vidis koji ce tebi pomoci...
ljubimo te puno vladeta i ja :) mazi tibu :*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 13/3/2013, 21:21

Gramatika ti već brojiš sitno , još malo i stiže nam još jedan mali šmeker. radost

Ja sam danas došla do brojke 100 i moram reći da sam se dobro istraumirala . Jutros u 5 h su me probudili užasni bolovi i žiganja u predelu materice i sa leve strane stomaka da sam se odsekla affraid Nisam mogla da se previjem preko stomaka i ceo dan sam preležala . Svom srećom doca me je umirio a i bolovi su prestali . Kažu uživaj u trudnoći . Uživam ja i baš se trudim da budem opuštena ali život mi se oduzme kada počne nešto da me boli . Jedva čekam da se porodim i da vidim svog sina i da mi padne kamen sa srca . sreca

Ljubim ja moje slatke trudnjače i nove mame i želim vam da samo uživate sa što manje briga i mučnina
srcasti poljupci

Što se tiče spiska novih trudnica , još jednom vas molim da sve nove informacije i izmene vezane za isti pišete na predviđenoj temi ili meni da pošaljete pp kako bih mogla da ga ažuriram , jer ne mogu da vijam informacije pretražujući sve teme . Hvala

https://kutak.forumotion.com/t2405-statistika-za-2013-novorooene-bebice#369766

bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 13/3/2013, 21:43

Key moj Termin je 10.11.2013 Laughing neverovatno dobar osecaj likeit podsetite me u mom dnevniku radovala bi SE gostima sreca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/3/2013, 11:03

Pozz svima...

Meni je za mucnine pomagala plazma i ogromne kolicine mandarina...ali, prestale su oko 5 . meseca...

Sto se tice bolova, pogotovu oko 3. meseca, ja sam mislila da ce mi stomak ispasti kroz pupak, ali sve je to posledica rastezanja raznoraznih ligamenata.
Sada me boli deo oko jetre, ponekad me ta bol i probudi, ali opet, sve je to u rok sluzbe...uvece me boli sve, i krilca i kljunic... ma sve...Prezicevu !!! A za divno cudo, kicma ne boli, vajda se materica malo podigla...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 14/3/2013, 13:07

Mene samo grci leva strana stomaka Crying or Very sad sta to möge biti

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/3/2013, 15:48

Ako mislis da nesto nije u redu, uvek je najbolje da konsultujes svog lekara...

Ali, povremeni grcevi, probadanja, bolovi... sve je to manje vise normalno usled rastezanja ligamenata i hormonalnih poremecaja...Mene je u tom periodu boluckalo kao da cu da dobijem, pa oko 12. nedelje bocno,oko 20. me odvaljivala kicma, a evo u 27. me boli sve sa strane, kao i predeo oko jetre... prepone takodje bole...nisu to neki ne znam kakvi bolovi, ali su dosadni...

Bitno je da nemas temperaturu, jake bolove i krvarenja!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 14/3/2013, 16:16

Pozdravcic svim trudnicama Very Happy Vidim ima novih mamica i novih trudnica i bas mi je drago Very Happy

Evo da se javimo i mi...porodila sam se 11.02. i na svet donela moja dva zlata,moja dva decaka osmeh srce Taj dan nikad necu zaboraviti,onaj najlepsi trenutak kada ti donose tvoje dugo cekane bebe i kad ih vidis i onda zahvalis Bogu na najvecem blagoslovu! Biti majka je nesto najlepse!
12 dana posle porodjaja na zalost smo mladji decak i ja zavrsili u decijoj bolnici zbog urinarne infekcije-eserihije i morala sam da se razdvojim od drugog decaka,tada mi je bilo jako tesko..ali to je sada iza nas...
Stigli smo kuci i uzivamo,za sada jednog dohranjujem a jedan je samo na mom mleku...
Ruke su mi uvek zauzete..jos uvek se prilagodjavamo i nespavamo ali to je sve normalno...
Znam da sam srecna zena i majka i imam svoja dva zlata i nista mi vise ne treba osmeh srce osmeh srce

Odoh..duznost zove..vreme je za hranjenje..

Ljubimo vas mnogo moji decaci i ja i hvala vam na cestitkama ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 14/3/2013, 16:26

Meeedooo draga, g bb d javila si nam se, divnooo, cekala sam da cujem kako uzivate i napredujete!
Samo se mazite i pazite.
MI vas punooo punooo ljubimo!!! poljubac
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/3/2013, 16:31

Medic ljubi tvoja dva zlata osmeh srce osmeh srce
Mi tebe pozdravljamo uzivaj u sreci sunny
Cekamo slikice mangupa Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 14/3/2013, 20:36

Medo, ljubimo vas! Kači sličice da i mi uživamo! b b
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/3/2013, 21:02

Medo, svaka cast! Uzivajte.... osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 14/3/2013, 21:46

Medolino, čestitam i pozdravljam vas! Retko stižem na kutak, jer imam malenog drekavca koji mi je non stop na rukama! Very Happy
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/3/2013, 23:35

Mi smo bili veceras na virkanju, sve je ok, pratimo nedelju skolski,
Al dosta smo niskooo, bas, ispod reza sva sreca na zadnjem zidu,
Kako dr kaze lakse za cr nemora da rezu placentu tako sam je ja razumela,
Moze doci do krvuckanja,
Grlic zatvoren 3 cm ...pol nismo saznali nismo ni pitali, mi znamo da je seka,
Mozemo da putujemo al da kupim carape za none,
I da cesce stajemo 3 litre vode isred sebe i takoc
Ljubim vass sve debele Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/3/2013, 04:49

Nojo, lepo, lepo... d

Nego, pocele su da mi oticu noge i sake, i to ujutru vise nego uvece? Shocked
Da li je neko imao takvo iskustvo, i kada ste uopste pocele da oticete, jer meni se cini da je nesto rano, maltene nisam usla ni u pun 7. mesec... NIje to nesto strasno, ali opet mi nije svejedno.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 15/3/2013, 08:06

Bravo noja, za dobar izvestaj! bravo
Kod koga ides na uz?
I kazu mozes da putujes iako je nisko? Ja mislim da ce se za koju nedelju beba podici, to je samo prolazna faza.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/3/2013, 08:47

Medolino ljubimo te! A sto jednog decaka dojis a drugog uopste ne, meni laiku nekako deluje bolje da kombinujes pa da svaki dobije maminu siku...
Noja, super izvestajcic, samo rastite i uzivajte!
Ema, i ja sam pocela da oticem (ruke najvise) u sedmom mesecu...nista ne brini...
odoh....duznost zove....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 15/3/2013, 09:01

Medice druže naš baš si me obradovala što si se javila , nedostaješ nam ali samo ti uživaj sa svojim dečacima , biće vremena za ćaskanje . Ljubimo te puno poljubci

Noja bravo za izveštaj i tvoju slatku curicu navijači2
Ema kažu da je to normalno ali opet ti proveri sa docom šta da radiš možda će ti preporučiti određenu ishranu kako bi se voda manje zadržavala u organizmu .

Devojke sve vas srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/3/2013, 12:23

Hvala devojke... mene je malo zbunilo to sto oticem ujutru, a oticanje kao oticanje ok..Imam kontrolu u dz zakazanu za 21. 03., to mi je sledeca nedelja, tako da cu do tada samo izvaditi krv, da proverim kako mi rade bubrezi... a rade non stop, ne izlazim iz wc'a, ponovo... v

Kod dr'a koji mi privatno vodi trudnocu cu tek oko 1. aprila, tako mi je rekao, a i sacekala bih mm da se vrati sa sluzbenog puta. Mada, ako ztreba eto mene i pre...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 15/3/2013, 13:06

Noja, samo lepo rastite, onako štreberski, kao do sada! sunny
Mijaki i Jelice, ljubim vas u avatare! angel angel
Ema, ja sam izbacila so, tj. samo mrvica -i manje sam oticala. Sada već budem otečena po celi dan, ali manje je kada jedem neslano. Meni dr rekla da kontrolišem pritisak, ako je ok, onda oticanje nije problem. Radila sam i lab. analize i to je ok, tako da ne brinem zbog otoka.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/3/2013, 14:56

Grama, ja i ne jedem nesto posebno slano...nikad nisam, a problem je uvek bilo slatko. Verovatno cu i ja oticati kao i sve trudnice,samo sam mislila da je malo rano, ipak sam pocela da oticem pri kraju sestog, i to ujutru vise nego uvece, sto i nije bas logicno, s obzirom da sam ja bas na nogama...Evo danas na primer nisam mogla da zgazim, sada vec nista.
Ne brinem nesto previse, jer su me u toku proslog meseca izpregledali za sve pare, i u NF iu Tirsovoj i u dz, ali ipak ja imam 35., bolje da se prekontrolisem...

Sto se tice putovanja, i meni je dr rekao da uz ceste pauze, dovoljno tecnosti i elasticne carape moze da se putuje... Jos ako moze sediste da se povuce unazad, pa se noge lepo podignu da ih celi autoput vidi, e... Doduse, mi nismo isli nigde gde smo planirali, tako se namestilo...

Sada planiramo da idemo za prvomajske praznike malo kod mojih, malo kod sestre mm, ali nisam sigurna da li cu i tada moci da putujem, jer cu tada biti 8. mesec... Sa jedne strane mi se ne ide,, nikada nismo bili kod kuce za Uskrs, a sa druge, mi imamo kucu van grada, sa ogromnim vocnjakom...pa je u maju kao u bajci...Videcemo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 15/3/2013, 16:31

EMA mojoj drugarici je nadimanje pocelo pocetkom 6 meseca posle se ispostavilo da je puna vode . . . Odlazila je na akupunturu, ali samo do kraja 7 meseca jel akupuntura podstice trudove Rolling Eyes Wink bilo je leto i prosto ne podnosljivo . . . Hvala na odgovoru stomak me vise ne boli mislim da magnezijum pokazuje dejstvo najzad ! Sto SE tice soli obratite paznju na vodu koju pijete i koliko je Natrium-a u njoj

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/3/2013, 18:17

Ema78 ::Hvala devojke... mene je malo zbunilo to sto oticem ujutru, a oticanje kao oticanje ok..Imam kontrolu u dz zakazanu za 21. 03., to mi je sledeca nedelja, tako da cu do tada samo izvaditi krv, da proverim kako mi rade bubrezi... a rade non stop, ne izlazim iz wc'a, ponovo... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 635297

Kod dr'a koji mi privatno vodi trudnocu cu tek oko 1. aprila, tako mi je rekao, a i sacekala bih mm da se vrati sa sluzbenog puta. Mada, ako ztreba eto mene i pre...
Samo ti vodi računa o pritisku i proteinima u urinu, ako je to OK, onda verovatno prosto tako otičeš kao mnoge trudnice. I bol ispod desnog reb. luka nek pogledaju, žučka je kod nekih trudnica osetljivija, imala lolipop problema, a ne valja kad tu jako boli pred kraj trudnoće, udruženo sa visokim pritiskom. Sad bi trebalo da je to sve normalni simptomi trudnoće.

Noja, super izveštaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568

Medooo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 15/3/2013, 19:22

Dugo nisam bila na ovim stranama pa ne mogu sve da pohvatam

Dra cetitam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 61587rqxsw025ss

Malaplava kakav medenjak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 1832577gcltq2pl11

M. srecno rodjenje cerkice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 3246409bqz3eoq92h
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/3/2013, 20:06

Hvala Orli !!!

Inace, sto se vode tice, ja najvise pijem prolom, i meni prija...znam da je mnogi ne vole, ali ja volim taj njen pomalo gorak ukus...Tu i tamo presecem sa nekom drugom vodom...i za kuvanje koristim cesmovacu... Kazu da ne valja samo jednu te istu vodu piti...Inace, prolom voda je dobra za osobe za koznim problemima, tako da je ja i zbog toga koristim...

Sutra mi dolaze iz KOnzilijma, pa cu proveriti krv i urin, i verujem da ce sve biti ok, samo da je jednostavno dosao na red i problem sa oticanjem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu