KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 19/2/2013, 21:52

Bravo za Vuka, dobrog dečaka! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 196545
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 19/2/2013, 22:11

Volim ove strane, vesele vesele vesele...

igracice igracice

Inace, meni je stomak poceo bas bas da raste i to unapred...stuk jos uvek imam, pa sam sama sebi smesna kako izgledam...i bebac se sutira za medalju, ako ne bude neki akrobata, nista uradili nismo...I jedva cekam taj 26. 02 . da uklonimo i najmanju sumlju u vezi sa fokusom na bebinom srcu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 19/2/2013, 22:14

Novim mamama cestitam bebice!!!! c cvet vv g igra
Skracuje se spisak ali vidím nové trudnice su tu da ih naslijede! trudnica trudnica trudnica
Pozdrav od mene i od mojih curica usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 20/2/2013, 04:39

Malaplava čestitamooooooooooooo!!! Neka vam je Ogi ziv i zdrav i veseo srce srce srce

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 20/2/2013, 13:51

MALAPLAVA čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 20/2/2013, 19:11

Zdravo svima, nije me bilo neko vreme, živim u haosu, muž rekao sve će biti urađeno dok ne dođe naša mala srećica, pa porekao i sad se radi, a ja sa mojom macom ko nomad idem, a i u karantinu smo da se ne razbolimo, pa samo proračunavam i smišljam kako i šta... Ne znam za druge mame, ali Klara najviše voli da bude sa mamom svaki sekund (čak i kad drema pokušava da gviri da vidi da nisam slučajno otišla Very Happy
Vidim da su se ovde mnoge divne stvari izdešavale i to me raduje jako! Čestitam svim prekrasnim mamama i prelepim trudnicama i šaljem ogroman poljubac veliki pozdrav za Gramatiku i Biksi. Gramatika joj već 31. nedelja, još malo pa kraj. Heart - čestitam na preslatkom bebcu. Da znate iako nisam pisala, pratila sam sva dešavanja. Sve vas pozdravljam i ako iko ima ikakvo pitanje u vezi trudnoće i malih beba, slobodno neka mi piše, ja sam se načitala i obavestila i ispitala sve živo, pa možda nekom i uspem da dam neki dobar savet lol!
ljubav
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 20/2/2013, 20:08

Jel se čuo neko sa dra00 ? Za danas joj je bio zakazan CR . Nadam se da sada uživa sa svojim bebanima i da je porođaj lepo protekao .
Dra00 čekamo najlepše vesti
bb vv bb vv bb vv bb vv

Trudnice srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 21/2/2013, 08:00

Dra, nadamo se da si se videla sa svojim smajli angel smajli angel naočare naočare v
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 21/2/2013, 14:01

Draoo bebe bebe Ma sigurno sad uziva sa svoja mala dva decaka srca1 srca1 Nadam se da je sve dobro proslo a do tad navijamo love ff vv
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/2/2013, 14:25

Draaaa jedva cekamo da upoznamo drugareee
smajli angel smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/2/2013, 14:27

Zoxa avatar za 10+ , kako ce se zvati sestra jel nina bira ime?
? Ne znam da li sam te pitala vec
Akijeva Klara slatkis
Ljubim debele osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 21/2/2013, 15:12

noja ::Zoxa avatar za 10+ , kako ce se zvati sestra jel nina bira ime?


Jos nismo odabrali ime za bebu Embarassed
Kada bi Nina birala seka bi se zvala po nekoj od vila winx ili Mia ili Andrea (lego friends) zavsi koji crtani joj je omiljeni a mijenja ih svako málo Very Happy
MM-u se svidja Stefani a já bih Blanku, tek nám predstoji dogovor Very Happy
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/2/2013, 18:47

Akijeva, Klara je preslatka! Poljupci od mene!

I ovde da kažem da mi je zoxin avatar sjajan!

Dra, nadamo se da si već videla momke i da je sve super prošlo!

Pozdrav trudnaje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nena beba 21/2/2013, 18:53

zoxa svi predlozi su lepi, ali tvoj je pored toga i originalan! obozavam neobicna imena!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 22/2/2013, 00:34

Hvala Noja i Biksi. Noja, nadam se da ću ti se uskoro pridružiti. Ja i dragi planiramo da počnemo da pokušavamo za batu ili seku već od avgusta. Ide se na more... sunce, uživanje... Zavidim vam na tibama, kako je lepa Zoxina tiba, meni je bila mnogo manja, pogotovo početkom sedmog meseca, a pošto sam malko krupnija, ne mnogo, ali me ima, svi su tripovali da je to debeli stomak, a ne trudni Crying or Very sad i onda kad mi neko izvali, a vi ste trudni, ja poludim i mislim se e baš toliki stomak da imam od debljine. Ovih dana sam čitala dnevnike usvajanja i sve više me progoni ta misao, a mm neće da čuje, a meni se srce cepa, oduvek sam želela da usvojim dete i pored moje dece. Uglavnom eto, moram nekom da otvorim srce da se olakšam, kad od svojih nailazim na nerazumevanje i ogroman betonski zid (ne samo muž, i moja majka i sestra, svekrva... svi su u fazonu da, da to je divno i humano delo, ali to treba da urade ljudi koji ne mogu da imaju decu, ti imaš ovo svoje, pa njega izvedi na pravi put). Eto toliko od mene. Velika pusa!!! cveće
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 22/2/2013, 13:48

Wow, koliko nove dečice! Preslatke! Čestitam svima po redu! Ne mogu poimence, sigurno ću nekog izostaviti.
Akijeva,
kao mama usvojenog deteta i nadam se još nekog biološkog (niko tu neće biti više ili manje moj niti sebe smatram boljom i humanijom osobom zbog toga) iz iskustva ti mogu reći da ako nemaš podršku svojih najbližih onda bi to bilo tužno. Ne zbog tebe već zbog tog deteta. Ono treba da bude voljeno kao bilo koje drugo. Isto, izjednačeno. Ako toga nema, onda treba biti iskren i ne usvajati.
Ajde, od avgusta još jednu/jednog ovakvog...Klara je preslatka!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 22/2/2013, 14:36

Akijeva avatar je da se raspametis cveće mnogo sam slatka Very Happy

Ima li neko novosti u vezi Dra, nadam se da je dobro i da uziva sa svojim andjelcicima beba beba
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 23/2/2013, 22:26

Drage moje trudnjace,malo izvestaja od Medolincica! Oni su super,maze se ,paze,sike,i pevaju obojica istovremeno Very Happy smajli angel smajli angel Mama Medolino kaze da kad zapevaju ne zna kojeg bi prvo uzela,a misli da ce ih razmaziti...I ja bi ih razmazila hehe...Eto kratak izvestajcic ona vas sve puno pozdravlja,a ja ako uspem da saznam kako je Draa napisacu vam..Ljubim vas sve srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 24/2/2013, 11:16

Puno pozdrava svima, a posebno za Dra !!!!
osmeh srce

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 24/2/2013, 19:43

Ninice drago mi je da Medic uziva yes bebe bebe igra Ma mogu misliti koja je to sreca....Puno je pozdravi i nek izljubi ta dva mala lepa blaga love love d d Kazi joj da mi nedostaje zagrljaj
Dra00- mislim da ona ceka da dodje kuci pa da nas obraduje podugackim izvestajem pa da se to dobro zalivanje I ja jedva cekam izvestaj od nje sreca
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 24/2/2013, 22:07

Devojke samo da vas sve ljubnem a pogotovo naše najmlađe slatke članove
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 25/2/2013, 06:24

Dobro jutro devojke !!!

mene opet uhvatila nesanica, ako me ne produdi pas, probudi me besika, i naravno da posle ne mogu da zaspim...Ali, danas nemam neke bitne obaveze, tako da kada mi se prispava, vracam se u krevet...

Malo me zeza donji deo ledja, moja stara boljka, ujutru sam super, uvece ne mogu da se pomerim...Vezbe nesto ne pomazu, pretpostavljam da je ipak pritisak materice na taj deo ledja jak...U cetvrtak idem kod ginekologa u dz, pa cu je pitati ima li smisla da idem na fizikalnu. Jetse da sam ja i dalje veoma aktivna,ali, ne znam da li je dovoljno to sto ja radim...

Sutra idem u Tirsovu na kontrolu...ne mogu da kazem da mi je svejedno, ali mnogo sam mirnija....u medjuvremenu sam saznala da je dosta poznanika imalo slican problem, i da kod nikog nije bilo nista znacajno...

Eto, za sada toliko...

Sve vas d
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 25/2/2013, 08:17

Ema samo odmaraj, to je sve normalno, drugo stanje Very Happy , ali ne preteruj sa aktivnostima.
Navcijam da sutra bude sve u najboljem redu igracice igracice igracice ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/2/2013, 13:31

Cekamo mame blizanaca decaka da se jave sa izvestajem i slikicama Very Happy osmeh srce
Draa, Medolino kissici baticamaaaaa sunny
Ema bice sve ok na uz, pomilki Pecu beba
Trudnajeeee

usne
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gaga.ristic1 26/2/2013, 09:28

Ema srecno danas!
Javljaj cim zavrsis osmeh srce

Cekamo Medolino i Draa smajli angel
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu