KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 28/2/2013, 11:56

Zoxa ja glasam za DORA b b
DECICA SU PRELEPA angel
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 28/2/2013, 12:49

zoxa ::
Jos nismo odabrali ime za bebu Embarassed
Kada bi Nina birala seka bi se zvala po nekoj od vila winx ili Mia ili Andrea (lego friends) zavsi koji crtani joj je omiljeni a mijenja ih svako málo Very Happy
MM-u se svidja Stefani a já bih Blanku, tek nám predstoji dogovor Very Happy

dacans ::Moj glas ide za Blanku i Doru... srca

Odakle sad i Dora, Zoxa to ime nije pomenula zbunjen
Ako će se beba prezivati na -ić, onda glasam za Ninin izbor.
Ako se beba neće prezivati na -ić, onda glasam za Ninin izbor.
Nina, šećeru mali, zagrljaj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 28/2/2013, 12:51

mijaki ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 2ue62o7

Prelepo!

Isto važi i za Radivoja! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/2/2013, 13:59

cao trudnice debelice..vidim puno lepih izvestaja jos lepsih bebica :)
Mi smo dobro citamo vas redovno..evo Vuka smotuljka da ga vidite Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 5nm-DSC-02
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/2/2013, 14:45

sunny
Srce, Mijaki, Marooooo kako ste lepi osmeh srce
sunny
...Mi imamo narandzaste prugice bodic
Trudnaje ljubakam vas sve
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 28/2/2013, 14:49

Vuče, love srca srca srca osmeh srce
Mnogo si lep, i ti i mama! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 28/2/2013, 15:56

Preslatka je Ana!
Trudnjace samo da pozdravim i poručim da kad dodje d day pocinje šou program sa bebanima :-)...narocito kao ovim mojim koji ima grcice!
Uživajte u trudnoci, i odmarajte sto vise...jer uskoro vise nema spavanja,nema vremena, samo ce vas za okupirati jedno malo bice.
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 28/2/2013, 16:07

Jaooo preslatke djecice, Radivoje osmeh srce Ana osmeh srce Vuk osmeh srce Sava osmeh srce
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 28/2/2013, 16:54

Mijaki, ljubim lepu imenjakinju osmeh srce
Marija, ti si sve lepša, trebaš ti još bebe bebe love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/2/2013, 17:04

Kakve su ovo ovde fotke... sreca Ne zna se ko je od koga sladji i lepsi... pu, pu, pu...

Nego devojke, da li je neka od vas koristila farlinove pojaseve, znam da smo negde pisale o tome, ali ne mogu da se setim gde? Moracu da uzmem jedan, jer mi stomak bas raste, ali nekako spicasto, i mnog mi smeta zbog ledja...Ako imate preporuku za neki drugi, sem farlinovog, pisite...


d
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 28/2/2013, 17:09

Kako su samo slatki svi redom ljepota ih gledat srca srca srca srca srca srca ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/2/2013, 17:28

anak ::Mijaki, ljubim lepu imenjakinju osmeh srce
Marija, ti si sve lepša, trebaš ti još bebe bebe love

Juuuuu ne bih ja vise Very Happy Very Happy Very Happy Wink hvala osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/2/2013, 17:49

Jelice Sava je kao med, a sto mu je lepa i velika kosa, pravi je smeker Wink
Marija, Vuk je lep, ali si ti na mene ostavila jaci utisak - prava lepotica!
odoh, malopre nam je bio fizioterapeut, Ana krivi vrat na desnu stranu pa smo radili vezbe pa je bas uznemirena...
cmokic
Ema, ja imam Farlinov pojas, meni je bio odlican, ima tema o pojasevima...cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 28/2/2013, 17:58

MIjaki, znam da ima, tamo sam i procitala pre , ali ne mogu da je iskopam...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 28/2/2013, 18:21

mijaki ::Odoh, malopre nam je bio fizioterapeut, Ana krivi vrat na desnu stranu pa smo radili vezbe pa je bas uznemirena...
cmokic
I nama je bila malopre teta da radimo vezbice, mi krivimo vrat na levu stranu i moramo vezbice za stopala da radimo. Da se dogovorimo pa deca neka nam zajedno vezbaju Very Happy Very Happy Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 28/2/2013, 19:27

Ja iscitala temu pa pozurila i kupila Farlinov pojas sva vazna kao i ja da ga stavim, kaze dr, ne ne, ne treba ti,... Tako da bez preporuke lekara ne bih savetovala. Jer bolje da rade misici nego da ih ulenjis ako nema potrebe za tim. I kaze meni dr.da nije dobro u svim situacijama jer moze da pritiska,...tako da se zna kada treba a kada ne. Eto, ja prenosim samo sta su meni rekli. Tako da sam ja moj vratila u kutiju.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 28/2/2013, 19:42

Koja lepota od dečice srca srca srca srca
trudnice i male i velike ljubac veeeeeeeeeelikiiii za vas srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 3/3/2013, 20:09

Pozdrav, devojke!
Slike su prelepe- ne zna se ko je slađi i lepši-momci ili devojke!
Pusa za sve!
Trudnice, čuvajte se, uživajte, proleti vreme za tren, pa i zaboravite da ste bile trudne! Stignu samo obaveze, slatke, ali iscrpljujuće!
Moram proučiti kako se stavljaju slike, pa da vam pokažem moje piliće Laughing
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 3/3/2013, 21:55

Ema78 ::Kakve su ovo ovde fotke... sreca Ne zna se ko je od koga sladji i lepsi... pu, pu, pu...

Nego devojke, da li je neka od vas koristila farlinove pojaseve, znam da smo negde pisale o tome, ali ne mogu da se setim gde? Moracu da uzmem jedan, jer mi stomak bas raste, ali nekako spicasto, i mnog mi smeta zbog ledja...Ako imate preporuku za neki drugi, sem farlinovog, pisite...


d

DECA su divna! smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel

Ema, ja koristima farlin pojas, dosta mi je lakše . Ne nosim ga samo kada ležim.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 3/3/2013, 22:32

Ana, Vuče, Savo, Radivoje, ne zna se ko je lepši. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 196545
Kutak ima najlepšu dečicu Very Happy

Ema, eve ti Very Happy https://kutak.forumotion.com/t838p30-pojas-za-trudnice
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/3/2013, 11:52

Hvala Orli...

Inace, ja ovih dana imam neopisivu zelju za krevetomm, prespavala sam skoro ceo vikend, bez nekog posebnog razloga. Stomak raste li raste,cini mi se da se promeni od ujutru do uvece. Bebac se rita, boksuje ili sta vec radi...I pocele su da me boluckaju karlicne kosti, zatezu me ligamenti stomaka... Wink Mada najgo re mi je sto uvece ne mogu da se pomerim koliko me zeki donji deo ledja, vezbe nesto ne pomazu...ali jos malo...tri meseca, izdrzacemo...

Da ne idem off topic, meni pojas mislim da treba dok se setam, jer mi je stomak poprilicno spicast,ali cu videti da ovih dana odem do savetovalista za trudnice, da vidim ima li neka druga opcija, i da vidim da se prijavim za psihofizicke vezbe.

Eto, toliko od mene za sada !!! Ljubim vas sve !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 4/3/2013, 12:36

Samo da pozdravim naše trudnice debelice i naše mame i slatku dečicu .
Sinulo je sunny napokon i jedva čekam proleće da lepo otopli pa da mogu više da se šetam i uživam u nekoj lepoj bašti uz ćaskanje sa drugaricama .
Ja se ovih dana pretvaram u zombija affraid , noćas sam se probudila u 1h i nisam spavala jutros do 7h. Ubi me nesanica ne znam šta da radim sa sobom . Stomak mi baš raste i imam osećaj da se ugojim dnevno čak i po 1 kg ali svom srećom nije baš tako Laughing
Odoh sada da skuvam ručak za moje momke Laughing

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 4/3/2013, 16:35

Samo da ljubnem debele sunny
Pojas sam nosila po potrebi, a isla sam u skolicu za trudnice super stvar , vezbali smo disanje na boku, dojenje...svasta lepog...
puno trudnica i bebica u stomaku,
lepo iskustvo Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 6/3/2013, 09:22

Pozdrav i poljubac svim tetama i drugarima od Ogija! Wink

Mi smo se uhodali, sada imamo i malo vise vremena, malo nas muce grcici ali valjda ce nas brzo proci.

ljubav


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Ay5avq
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 6/3/2013, 11:11

Jaooo luce malo Very Happy smajli angel osmeh srce Jako je sladak srca
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu