KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 20/12/2012, 09:50

Mirjana ::Dobro jutro drage moje sunny
Hany, sve znaš zagrljaj
Mene boli stomak, već dva dana. Mislim da je to zbog nošenja ovog đuleta, a on se jutros probudio u pola devet i od tada cvrči i samo traži da mi je u krilu. Nažalost, ni tu ne miruje, već se koprca kao riba na suvom. Uh No Čekam da mu se slegne mleko, pa da ga bacim na loptu i pošteno izmorim. Evo sad i plače...ćao


zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 20/12/2012, 09:51

Mirka, a kakva je to lopta? Vidim da je vec nekoliko vas pominje tu loptu, ali meni to deluje malko nesigurno da dete ne padne ili se varam?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 20/12/2012, 09:56

lilya ::
E da Mili, bas si me iznenadila time da ti ne prija posna hrana. Ja da se pitam nista drugo sem posnog i ne bi jela. Meso, cao, mleko, takodje (sem za nes kafu). Jedino ne bih mogla bez sira i jogurta.
Kao da sam ja pisala!
Što se meda u kafi tiče, ja dodam 1kašičicu, a može i dve. Zavisi koliko slatko piješ.
lilya ::
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Vfio79
Medić lepi osmeh srce srca osmeh srce srca osmeh srce srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 20/12/2012, 09:59

Lilya, lopta za pilates je u pitanju. Pao je, ali u krevet!!! Hvala Bogu i lopti Laughing
Ja sam prvi put na vežbama bila isto uplašena da ne spadne, a fizijatri se odvalili od smeha.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 20/12/2012, 10:05

Dan Jutra!

Sve drugarice koje slave, zelim vam srecnu slavu, da 100 godina slavite u veselju.

Malo kasnim, znam Embarassed

Lilya, mnogo ti slatko to tetkino dete osmeh srce

Mirjana, sta ja rekoh za izrazavanje o Nebojsi? zbunjen fd Aaaa. ovo mora biti sankcionisano yes
A da te ciklus ne muci, nisam ispartila jel ti se vratio? Eto poklona od Deda Mraza lol!

Hany, sta reci a ne zaplakati No nepravda, sta da radis? A da vidis sa ovima iz Rode da se neki prigovori podnesu?

Miss ode muzic? Pa ko ce da te cuva? Rusi? lol! Oni daj Boze da sebe sacuvaju lol!

Mili, bas gust raspored, mada znajuci tebe sve ce super proci, ne valja kad je kod tebe sve mirno, onda bas ne fukncionises osmeh srce

Maus, zeno moja osmeh srce

Ja ne mogu da docekam raspust. Toliko me je ovo polugodiste smorilo da je to strasno. Jos ova magla, sve sivo, sve prljavo, ulice, kola, ljudi, katastrofa!
Jos ako vam kazem da mi jos nismo okitili jelku Rolling Eyes Sve stoji spremno, mm dodje mrtav kasno s posla, nije raspolozen za jelku, mislim ni ja ne bi bila lol!
Ali u subotu, ako je bude  b pada kicenje, nece se spasiti ni ako radi taj dan yes

Na sve to sam se najela za dorucak kao prase, pa koleginice podonosile kolace, kuku meni lol!

Odoh da varim osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 20/12/2012, 10:10

Bakiša veštica mi još uvek nije bila u gostima. Nadam se da i neće uskoro. Baš sam se fino odmorila radost
A izrazi, kojekakvi, svakojaki, ovo ono...šta reče? lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 20/12/2012, 10:16

Ijaoj Mirka, kako mu je lepo na toj lopti osmeh srce
Ja bih se tako rado menjala sa tim tetama da radim sa loptama i bebama yes

Vari Bak, vari lol!

Hvala vam drage tete, na komplimentima za malog pozera osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 20/12/2012, 10:17

lilya ::
Miss, oce li ti Rusi kuci vise?
Hoće, u nedelju će odleteti, tj odlepršati za Moskvu. Jako sam pod tenzijama, i opterećena, čak sam noćas sanjala kako skačem u Dunav da se iskvasim, da ne bih morala JBJ da vodim u neku tamo fabriku! Shocked S druge strane, u isto vreme sam ih nekako zavolela, i kad je doneo čovek čokoladu, iako nije danas dan rastanka, nekako mi se srce steže! Crying or Very sad

lilya ::
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Vfio79

Jutros mi je sivilo ovog dana razbila Mimina Ana! naočare
Ti, Lili, nastavljaš sa ovim fenomenalnim tetkinim lepotanom! love Ova je slika za uramljivanje! yes Ne smeta što je ošišan, nestvarno je meden!!!!! radost

Mirka, jel one Cvrčkove slike foto-montaža? Gledala, gledala, ali mi nije jasno! Rolling Eyes P.S. Ljubi tog medenjaka, kad me pogleda sa VK u jednom trenutku dođe mi da uskočim u ekran i ukradem ga! love usne

Eh, Bak, ode mužić, ispratih ja njega jutros ko u rat da je krenuo, i rekoh mu da me ne vara tamo s drugim tetama, da mi plivače ne potroši! spermatozoid
lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 20/12/2012, 10:44

Gledam onaj snimak sa loptom i mnogo mi se svidja... Nego , ne mogu da ne primetim onu tetu iza, koja ladno prekida vezbe sa malisanom, da bi se javila na mobilni telefon. Uh sto to mrzim !!! Ja se svojim pacijentima 10x izvinjavm ako moram da se javim, a u principu se ne javljam dok radim...

Inace, i ja sam kao Lilya, ne bi morala meso uopste da jedem... uopste nemam potrebu za njim, mada volim npr bolonjeze sos, pa povremeno to pravim i tako unosim crveno meso. I volim pecenje, svinjsko, ali to jedem samo kada odem na svdbe ili sl, znaci na godisnjem nivou mozda jednom ili dva puta... A ona fora da mora da se jede crveno meso zbog krvne slike, u mom slucaju je glupost, jer ja i sada u trudnoci imam odlicnu krvnu sliku, i pre trudnoce takodje, a meso jedem u minimalnim kolicinama.

A sto se tice lopte za piltes, ja razmisljam da kupim jednu za kucnu upotrebu, jer su pocela ledja da me bole, a ona je idealna za namestanje kicme...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 20/12/2012, 11:11

missile ::
Mirka, jel one Cvrčkove slike foto-montaža? Gledala, gledala, ali mi nije jasno! Rolling Eyes P.S. Ljubi tog medenjaka, kad me pogleda sa VK u jednom trenutku dođe mi da uskočim u ekran i ukradem ga! love usne
Я не даю. Это мое lol!
Prva fotka jeste ubačena u novogodišnji ram, a druga je skroz na skroz prava! Kupila mu majka odelce lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 20/12/2012, 11:15

Mirjana ::
Я не даю. Это мое lol!
Mirka = queen
usne

Mirjana ::
Prva fotka jeste ubačena u novogodišnji ram, a druga je skroz na skroz prava! Kupila mu majka odelce lol!
Ženo, i kod tebe uplaćujem časove- iz obrade slika na računaru! Svaka čast!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 20/12/2012, 11:18

missile ::
Mirjana ::
Я не даю. Это мое lol!
Mirka = queen
usne

Mirjana ::
Prva fotka jeste ubačena u novogodišnji ram, a druga je skroz na skroz prava! Kupila mu majka odelce lol!
Ženo, i kod tebe uplaćujem časove- iz obrade slika na računaru! Svaka čast!

A gde su te fotke Embarassed
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 20/12/2012, 11:34

na blabla novogodisnjim temama.presladak je
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 20/12/2012, 11:45

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 20/12/2012, 11:49

Dobro jutro osmeh srce
Ni ja ne videh Cvletove fotke.
Mi juce bili na slavi kod mojih tetke i tece, Anu sam ipak ostavila kod babe, sve se lepo organizovala, otisli mi na slavu kad nas tamo docekase ko najgore v , svi su ocekivali da vide Anu.
Lilya vi bas putujete za sve pare likeit A slika pozera je nemam reči
Moram da idem, mm poceo da sredjuje po kuci i upucuje mi prekorne poglede, ajd da mu pripomognem.
Zene ff
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 20/12/2012, 11:52

nina :) ::na blabla novogodisnjim temama.presladak je


Hvala drage moje ljubav

Ja tu temu nisam ni videla Rolling Eyes Od kad na naslovnoj strani nema, da kazem prozorceta, "Najnovije teme", zapravo postovi na temama, malko sam ispala iz tokova. To mi bas nedostaje na naslovnoj.
Odo da gledam slike, da vidim sta sam propustila.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 20/12/2012, 12:04

lily ja idem ovako na kutak i gde pise pogledaj poruke od tvoje poslednje posete i tu sve vidim ko je piso za to vreme kad nisam bila tu odnosno koje su teme aktuelne u tom momentu nekad bude samo 4 a nekad zna da bude u momentu i 40 ako se nisam ulogovala u roku par sati koliko smo postale sve zavisne o nasem kutku i svuda pisemo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 20/12/2012, 12:10

nina :) ::lily ja idem ovako na kutak i gde pise pogledaj poruke od tvoje poslednje posete i tu sve vidim ko je piso za to vreme kad nisam bila tu odnosno koje su teme aktuelne u tom momentu nekad bude samo 4 a nekad zna da bude u momentu i 40 ako se nisam ulogovala u roku par sati koliko smo postale sve zavisne o nasem kutku i svuda pisemo

Da, da, znam, nego je to sve stvar navike, a ja sam malo lenja Embarassed
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tinche 20/12/2012, 14:24

Dan jutra!


Ispratila mm na posao pa da se upisem.

Lilya, meda stavim kasikicu, umesto secera. Stvar ukusa. Ostalo pravis kako si navikla.


Ni meni ovo vreme ne prija, pogotovo sto je u trudnoci pocela glava da me boli...skoro svaki dan. Cudo jedno koliko moze da izmori.

Odoh rucak da pristavim...sad ce Batak jos malo, oran za divljanje.


Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 934827
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 20/12/2012, 15:00

Jao Tino, pa vec pola Shocked Shocked Shocked Iju, ala vreme letiiiiiii
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 20/12/2012, 15:10

Dnevnik Chucka Norrisa
22.12.2012.
"Jako sam usamljen, nigde nikoga..." lol! lol! lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od caci 20/12/2012, 15:12

zdravo cure.
Par puta sam pocela i obrisala post.
I pitam se jel pravdeno da pisem ili nije...ali pak gde i kome da se izjedam ako ne ovde i vama. Vi cete me nejbolje razumeti. Vicite na mene ako mislite da ce mi to pomoci ako mozete dogite izudarajte me ...ako nista drugo ima dosta kolaca....juce nam je bila slava.
da pocnem............
Vestica dolazi nepozvana i nepozeljna po kozna koji put,ovoga puta cak i pet dana ranije od planiranog,mozda zbog HSG-a neznam,ali evo je tu je....svaki put mi je bilo tesko i kad smo radili inseminacije i svaki mesec kad radimo prirodnjake....ali ovaj put mi je suvise tesko,neznam zasto,idem u wc i zatvorim se tamo i place,svuda oko mene samo trudnice vidim i po gradu i u skoli kad odem po Marka i svuda....ko da je ceo grad trudan.....sreca moja sto radim iskljucivo samo sa muskarcima ,pa tamo nema. Tako mi tesko pada ,kao nikada do sada,ja stvarno neznam sta m je nit kako da se spravim sa time. Juce na slavu dosli poslovni prijatelji mm i zenu prvi put vidim i kad su nam rekli da ocekuju trece dete ,samo sto nisam zajecala pred njima....o Boze sta mi bi....nemogu da se kontrolisem....ljudi pomagajte
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 20/12/2012, 15:21

bak ::Dnevnik Chucka Norrisa
22.12.2012.
"Jako sam usamljen, nigde nikoga..." lol! lol! lol!

 b  b  b  b  b  b

Obozavam, ali bas, bas viceve o Chuck Norrisu. A i filmove cesto gledam Embarassed

Tince, da glava sto pre prodje cvet

Caci, duso, pa normalno je da se nadas vise kada si neku prepreku savladala i svi ti kazu: "Sad samo navali", a onda se i razocaras vise. Totalno mi glupavo da ti kazem da se ne nerviras kad znam kako ti je Rolling Eyes I ja se cesto izbedacim kad dobijem, a znam da mi prirodnim putem sanse vece za sedmicu na lotou nego da ostanemo trudni. A znas da smo mi uvek tu za jednu partiju tesenja. Jadaj nam se ako ti je lakse tako. Nema sta da se izvinjavas. Tu smo mi nigde ne idemo v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tinche 20/12/2012, 15:38

Caci, mila...razumem te. Ali sto pre suzice obrisi i glavu gore. Tu je sledeci ciklus...pa sledeci...a u medjuvremenu ti je tu Marko.
I veruj u cuda...mozda jedno bas sledeci mesec ceka na tebe!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 20/12/2012, 15:56

bak ::Dnevnik Chucka Norrisa
22.12.2012.
"Jako sam usamljen, nigde nikoga..." lol! lol! lol!
lol! lol! lol!
http://www.pravda.rs/2012/12/18/senzacionalno-amerikanci-proglasili-srbe-krivcima-za-smak-sveta/

caci ::
svuda oko mene samo trudnice vidim i po gradu i u skoli kad odem po Marka i svuda....ko da je ceo grad trudan.....
Crying or Very sad No zagrljaj

lilya ::

Tince, da glava sto pre prodje cvet
zagrljaj

lilya ::Caci, duso, pa normalno je da se nadas vise kada si neku prepreku savladala i svi ti kazu: "Sad samo navali", a onda se i razocaras vise. Totalno mi glupavo da ti kazem da se ne nerviras kad znam kako ti je Rolling Eyes I ja se cesto izbedacim kad dobijem, a znam da mi prirodnim putem sanse vece za sedmicu na lotou nego da ostanemo trudni. A znas da smo mi uvek tu za jednu partiju tesenja. Jadaj nam se ako ti je lakse tako. Nema sta da se izvinjavas. Tu smo mi nigde ne idemo v

Potpisujem yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 31 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu