KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 20/12/2012, 20:41

Zašto treba uvesti rakiju na poslu?

1. Radnici će sigurno dolaziti na posao.
2. Smanjuje stres.
3. Vodi ka iskrenijim komunikacijama.
4. Smanjuje izostanke sa posla jer možeš doći na posao i mamuran.
5. Smanjuje prigovore o niskim platama
6. Od radnika ćete čuti što oni misle, a ne što šefovi žele čuti.
7. Smanjuje troškove grijanja zimi.
8. Povećava zadovoljsto poslom; ako imas loš posao, baš te briga.
9. Smanjuje godišnje odmore - ljudi jedva čekaju da se vrate na posao.
10. Kolege ti odjednom izgledaju ljepše.
11. Hrana u kantini je ukusnija.
12. Pijani šefovi lakše daju povišice.
13. Pregovori o plaćama su unosniji.
14. Ako prdneš na sastanku, neće te biti sram.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 20/12/2012, 20:44

Ja okitila jelku, nakon sto je njeno stablo danima stajalo u dnevnoj sobi.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 20/12/2012, 20:45

bak ::Dnevnik Chucka Norrisa
22.12.2012.
"Jako sam usamljen, nigde nikoga..." lol! lol! lol!

Jedan je Chaki.


caci ::zdravo cure.
Par puta sam pocela i obrisala post.
I pitam se jel pravdeno da pisem ili nije...ali pak gde i kome da se izjedam ako ne ovde i vama. Vi cete me nejbolje razumeti. Vicite na mene ako mislite da ce mi to pomoci ako mozete dogite izudarajte me ...ako nista drugo ima dosta kolaca....juce nam je bila slava.
da pocnem............
Vestica dolazi nepozvana i nepozeljna po kozna koji put,ovoga puta cak i pet dana ranije od planiranog,mozda zbog HSG-a neznam,ali evo je tu je....svaki put mi je bilo tesko i kad smo radili inseminacije i svaki mesec kad radimo prirodnjake....ali ovaj put mi je suvise tesko,neznam zasto,idem u wc i zatvorim se tamo i place,svuda oko mene samo trudnice vidim i po gradu i u skoli kad odem po Marka i svuda....ko da je ceo grad trudan.....sreca moja sto radim iskljucivo samo sa muskarcima ,pa tamo nema. Tako mi tesko pada ,kao nikada do sada,ja stvarno neznam sta m je nit kako da se spravim sa time. Juce na slavu dosli poslovni prijatelji mm i zenu prvi put vidim i kad su nam rekli da ocekuju trece dete ,samo sto nisam zajecala pred njima....o Boze sta mi bi....nemogu da se kontrolisem....ljudi pomagajte

Caci, sve sto si napisala mi je vise nego poznato. Prezivela vise puta, cak sam se i ja posle HSG nadala iako je rezultat bio katastrofa. Nemoj da si tuzna, uzivaj u svom Marku, a trudnoca ce se desiti sigurna sam u to, ima toliko mogucnosti i toliko vremena za lepe stvari.

P:S zasto ne mogu da koristim smajlije?


plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 20/12/2012, 20:47

cufta :: J
a okitila jelku, nakon sto je njeno stablo danima stajalo u dnevnoj sobi.

Fotkica?
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 20/12/2012, 20:48

Jeste Caci, Lili je u pravu. Covek se resi da to nesto bas tada bude, i bas tada se nikada nista ne dogodi. Pa ko se ne bi razocarao. Nista ne brini, stize ti tvoja Lucija.
Divno je ovo za Caka!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 20/12/2012, 20:53


[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 2rp7e4i[/img]

evo je. Bolje izgleda u prirodi jer je pored ogledala, pa svetla i kugle jos bolje izgledaju


Poslednji izmenio cufta dana 20/12/2012, 20:55, izmenjeno ukupno 1 puta
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 20/12/2012, 20:54

Aaaa lepa, a ta fora sa ogledalom je bas dobra.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 20/12/2012, 20:56

joj sto mi prija sto mi hvalite jelku. Znam da je to glupo, ali ne prestajem da je gledam
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 20/12/2012, 21:10

cufta ::
[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 2rp7e4i[/img]

evo je. Bolje izgleda u prirodi jer je pored ogledala, pa svetla i kugle jos bolje izgledaju


e prelepa je prava jelkaaaaaaa
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 20/12/2012, 22:23

Cufto jelka ti je fantasticna!!!
Cicka,i ja sam se posle HSG nadala ,prohodni jajovodi,oba,zasto da ne? Ali,Cufta je u pravu, postoji pravi razlog i pravi momenat,veruj mi! Jer ko nema strpljenja,zivot ga pljusne,da se seti da ma postoji pravo vreme i pravi momenat.
To naravno nije uteha za sve koji dugo zele,dugo cekaju, milion puta pomisle sad je uspelo,ovog puta osecam da je uspelo....
Ali vidi samo sve ove zene koje su se borile i izborile..
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 20/12/2012, 23:08

O Cufto, kakvo stablo love
Mi danas kupili, sutra kitim, bas sad mm po podrumu juri ukrase Rolling Eyes
Caci, i ja se nadala posle HSG-a, al bilo posle histeroskopije yes Bice, mora zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 20/12/2012, 23:20

Ih sto mi je krivo sto iskljucih komp, pa ne vidim dobro ovu PRELEPU jelku Wink Ujutru!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 21/12/2012, 04:37

Prosto ne znam sta da vam pozelim dobro jutro ili dobro vece?

Citav dan me bole ledja,ne mogu da izvalim da li me zezaju bubrezi ili mi se vratila stara boljka usled visemesecnog izlezavanja...i taman kada sam pomislila da sam uspela da se namestim u krevetu, negde oko 01h, eto ti mog psa u 03 h sa stomacnim tegobama... OK, vec znam proceduru...Samo mi nije jasno, kako za sve ove godine koliko se druzimo, ni jednom, ali ni jednom te njene stomacne tegobe nisu pocele tokom dana...uvek je to oko 3-4 ujutru...sta god da radimo, sta god da joj dajemo, uvek ista prica... A sto je najcrnje , mm je bio u setnji sa njima oko ponoci, i nista nije ukazivalo na sadasnju zurku...I sada ne mogu da zaspim... i mucnina se tu negde javlja, i smeta mi miris domestosa, jer sam oribara "mesto zlocina"...ako prilegnem u dnevnoj na kaucu, moj dragi pas ce za mnom, da mi se uvuce ipod cebeta... ako se vratim ukrevet, samo cu nastaviti da se prevrcem...i propade mi ceo sutrasnji dan, bicu kao samlevena...

Sva sreca pa ne idemo kod svekra i sveki, za vikend... svekar dobio visoku temperaturu, i po svoj prilici je na nervnoj bazi, jer se jako uplasio smaka sveta, a sveki pocela da povraca, jer je popila cistu limunadu, bez imalo vode... sredila zeludac za sve pare...Zao mi svekra, on je bas lik,ne znam samo zasto se toliko potresao... iz inostranstva su doli kuci, ako se nesto ne daj boze desi...Razumem strah, ni meni nije bas svejedno, ali bas toliko...

I tako... trudim se da ovo shvatam kao pripremu za bebu... budjenje na svaka dva sata, ciscenje mesta zlocina...Jedino sto me dusa boli za ovim mojim psom, jer ne znam kako da joj pomognem...odoh da dremnem do sledece ture, tamo negde oko pola sedam...

I za kraj, jos jedan vic...

Dosao Smak sveta u Srbiju, gleda levo, gleda desno...pa s lupi rukom po glavi i tuzno rece... Covece, pa ovde sam vec bio...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 21/12/2012, 04:49

Sad se setih da sam negde procitala da se neko zalio na stomacne tegobe kod dece... moj tata je sesti i meni davao medicinski ugalj, pa ako to ne pomogne onda crnu cokoladu, pa ako ni to ne pomogne onda se bavio lekovima... I dan danas taj medicinski ugalj imam u kuci, u ogromnim kolicinama, sto zbog nas, sto zbog pasa...Kada god me muci stomak, bez obzira sta je u pitanju, prvo mi je to na pameti pa sve ostalo, a isto to radi i moja sestra sa svojim klincem.

Meicinski ugalj moze da se kupi u svakoj apoteci, bez uusa je i mirisa, ne resorbuje se u digestivnom sistemu i veoma elegantno resava vecinu stomacnih tegoba, u kombinaciji sa nekim probiotikom. Naravno, treba se konsultovati sa pedijatrom, dete je ipak dete...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 21/12/2012, 08:04

dobro jutro ema nadam se da si nastavila da spavas, domestos meni smeta inace a mogu misliti tebi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 21/12/2012, 08:23

dobro jutro.
emi nadam se dasi se makar malo odmorila od nocasnje zurke sa kerom ona bas cesto ima tih problema sta dr kazu na to
i menei domestos smeta uzasno taj miris mi ja jako jak pa ga izbegavam u velikom krugu ako uspem
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 21/12/2012, 08:25

Dobro jutro,
Ema, tebi ne treba beba, ti vec imas psa sa takvim ritmom lol!
A kad ce taj smak sveta? Mislim, u koliko sati? Da se doteram, isfeniram, da se covek ne popismani kad me vidi affraid
Ne znam da li smem da se radujem, ali zadnjih tri noci nekako uspeh da uvedem red u Milenino spavanje. U stvari, ne znam da li je red, ali ona se probudi, malo place i nastavi, ja ne ustajem. Tako da smo sveli nocna druzenja na samo jedno sisanje oko 04h i to je to... ali avaj... danju ne moze da se otkaci od mene, drzi me za noge, kmeci, trazi da je nosim non stop fd To dete me ubi.
Danas kitim jelku i planiram da idem do poslasticare da narucim tortu za LEnkin rodjendan. Ako Milena bude dobra, mozda i malo procunjam po gradu da vidim neki komad odece za sebe Laughing I neke carape za Lenci... eventualno baletanke, nisam pametna sta da joj obujem...
Ajd da poluzim i kafu kad sam vec tu
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 307685_580772625271715_1811609947_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 21/12/2012, 08:52

Dobro jutro!

bak ::Dnevnik Chucka Norrisa
22.12.2012.
"Jako sam usamljen, nigde nikoga..." lol! lol! lol!

hahahahahahahahaha da bak ne napisa ovaj vic ne bi ni ukapirala da je danas taj strasni sudnji daaaaaaaaaaaan buuuuuuaaaaaaaaaaa Bez`te na Rtanj lol! ak` ima jos mesta Very Happy

Caci mila moja isplaci se, istresi sve iz sebe i bice bolje. Ja mogu da ti posaljem jedan veliki zagrljaj i veliki usne

Cufteto moja sto usitni sliku tako? Meni se jako svidja jelka2 Bas je carobna.

Mi danas palimo za Kikindu radost radost radost radost Oko 12 h polecemo. Jani i Bosku je u ponedeljak rodjus a sutra prave zurezu u igraonici. Ide tetka Mima na frizuru.
Ajd poljubac za sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 21/12/2012, 09:07

Jutro, Jutra! ff

Danas mi je poslednji dan s Rusima, i jako će mi nedostajati! Osvežili su ovu našu ustajalu poslovnu sredinu, makar na kratko. Muž mi nedostaje, jako, ali razmišljam- neka je odsutan, tako mogu na miru da mu pripremim poklon za rođendan, i da bude pravo iznenađenje! igra Sad još samo da smislim ŠTA da mu kupim! Rolling Eyes

Caci, draga, devojke su sve rekle, ja ti samo šaljem jedan zagrljaj zagrljaj

Mišice, lepo se provedite u Kikindi!!! x

Ćufto, jelka, koliko ja uspevam da vidim, izgleda jako lepo, ali je slika toliko mala da ja ta ogledala i ne zapazih! No Daj neku veću sličku! yes

SVE cure, usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 21/12/2012, 09:50

Dobro jutro zene usne
Ja se evo spremam da pravim palacinke, koje sam sinoc zamutila, ali posto sam se posvadjala sa mm nisam htela da ih przim, za kaznu f
Maus lepo nam se provedi u Kikindi ff
Miss sigurna sam da ce tm biti odusevljen sta god bilo iznenadjenje d
Zene sve vas ff i zelim lep dan bez smakova sveta.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 21/12/2012, 09:55

cufta ::
[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 2rp7e4i[/img]

evo je. Bolje izgleda u prirodi jer je pored ogledala, pa svetla i kugle jos bolje izgledaju

Odlicna. Bas mi drago sto ti prija da te hvalimo yes

Bjanka ::Cufto jelka ti je fantasticna!!!
Cicka,i ja sam se posle HSG nadala ,prohodni jajovodi,oba,zasto da ne? Ali,Cufta je u pravu, postoji pravi razlog i pravi momenat,veruj mi! Jer ko nema strpljenja,zivot ga pljusne,da se seti da ma postoji pravo vreme i pravi momenat.
To naravno nije uteha za sve koji dugo zele,dugo cekaju, milion puta pomisle sad je uspelo,ovog puta osecam da je uspelo....
Ali vidi samo sve ove zene koje su se borile i izborile..

Bjanka, cvet

Milijana ::Dobro jutro,
Ema, tebi ne treba beba, ti vec imas psa sa takvim ritmom lol!
A kad ce taj smak sveta? Mislim, u koliko sati? Da se doteram, isfeniram, da se covek ne popismani kad me vidi affraid
Ne znam da li smem da se radujem, ali zadnjih tri noci nekako uspeh da uvedem red u Milenino spavanje. U stvari, ne znam da li je red, ali ona se probudi, malo place i nastavi, ja ne ustajem. Tako da smo sveli nocna druzenja na samo jedno sisanje oko 04h i to je to... ali avaj... danju ne moze da se otkaci od mene, drzi me za noge, kmeci, trazi da je nosim non stop fd To dete me ubi.
Danas kitim jelku i planiram da idem do poslasticare da narucim tortu za LEnkin rodjendan. Ako Milena bude dobra, mozda i malo procunjam po gradu da vidim neki komad odece za sebe Laughing I neke carape za Lenci... eventualno baletanke, nisam pametna sta da joj obujem...
Ajd da poluzim i kafu kad sam vec tu
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 307685_580772625271715_1811609947_n

Divna kafa, hvala Mili.
Ti ces se odmoriti tek kada budes pocela da radis.

maus ::Dobro jutro!

bak ::Dnevnik Chucka Norrisa
22.12.2012.
"Jako sam usamljen, nigde nikoga..." lol! lol! lol!

hahahahahahahahaha da bak ne napisa ovaj vic ne bi ni ukapirala da je danas taj strasni sudnji daaaaaaaaaaaan buuuuuuaaaaaaaaaaa Bez`te na Rtanj lol! ak` ima jos mesta Very Happy

Caci mila moja isplaci se, istresi sve iz sebe i bice bolje. Ja mogu da ti posaljem jedan veliki zagrljaj i veliki usne

Cufteto moja sto usitni sliku tako? Meni se jako svidja jelka2 Bas je carobna.

Mi danas palimo za Kikindu radost radost radost radost Oko 12 h polecemo. Jani i Bosku je u ponedeljak rodjus a sutra prave zurezu u igraonici. Ide tetka Mima na frizuru.
Ajd poljubac za sve!

Srecan put i lep provod sreca

missile ::Jutro, Jutra! ff

Danas mi je poslednji dan s Rusima, i jako će mi nedostajati! Osvežili su ovu našu ustajalu poslovnu sredinu, makar na kratko. Muž mi nedostaje, jako, ali razmišljam- neka je odsutan, tako mogu na miru da mu pripremim poklon za rođendan, i da bude pravo iznenađenje! igra Sad još samo da smislim ŠTA da mu kupim! Rolling Eyes

Caci, draga, devojke su sve rekle, ja ti samo šaljem jedan zagrljaj zagrljaj

Mišice, lepo se provedite u Kikindi!!! x

Ćufto, jelka, koliko ja uspevam da vidim, izgleda jako lepo, ali je slika toliko mala da ja ta ogledala i ne zapazih! No Daj neku veću sličku! yes

SVE cure, usne

Miss, kupi muzu nesto romanticni srca srca srca srca srca

Ptico, palacinke, moje omiljene. Evo krenula voda na usta yes

Sto se Domestosa tice, izbacila sam ga odavno iz kuce i sve te velike zagadjivace reka. Koristim neku ekolosku marku Frosch ili DM robnu marku. I jedni i drugi vode racuna o ekologiji, a nisu skuplji od ostalih. Nemam ona cuda za ispiranje wc solje posto i to jako zagadjuje reke, a moje licno misljenje je da to nista ne radi posao i da je sve velika marketinska prevara.
Sto se nas tice, Ljubljana je planirana za 08.01. Jedva cekam, Slovenija je moja obecanja zemlja za zivot radost radost radost

Odo da nesto radim i radujem se putu ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 21/12/2012, 10:02

Dobro jutro drage žene.
Mili, smak će biti u 12.12h! Molim te da budeš doterana! Ja, ako budem mogla, ima da se obučem kao za Novu godinu. Mislim, novi život i tako to, zaslužuje dobar outfit Laughing
E sad ozbiljno. Mene od sinoć voza neka nesvestica i dok ležim. Bolucka me nešto ispod leve plećke, a i srculence mi preskoči par puta sinoć (subjektivni osećaj kaže da je baš srce Rolling Eyes ). Molim kompetentne, a znam jednu, da mi kažu da l je umor il ću brzo da se odmorim?
Ćuftice, jelka je as likeit likeit likeit
Sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od buby 21/12/2012, 10:19

Mirjana ::.
Mili, smak će biti u 12.12h!
:
...kakva glupost...pa 12:12 je uveliko bilo u istocnim zemljama...jos pre dva tri sata... zbunjen mozda su Maje mislile bas za Srbiju igra ...strasna prica!!!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 21/12/2012, 10:30

lilya ::
Miss, kupi muzu nesto romanticni srca srca srca srca srca

Da, nego nemam ideju šta bi to bilo! zbunjen Prošle godine smo, zbog vto, bili tanki s parama, pa mi je zabranio da trošim na njega, i ja sam mu kupila klešta za pop-nitne. Odlična klešta, kako je bio srećan!!!! Very Happy Sad stvarno ne znam šta bih!

buby ::
Mirjana ::.
Mili, smak će biti u 12.12h!
:
...kakva glupost...pa 12:12 je uveliko bilo u istocnim zemljama...jos pre dva tri sata... zbunjen mozda su Maje mislile bas za Srbiju igra ...strasna prica!!!

Bubili, queen Nema smaka sveta, i tačka! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 21/12/2012, 10:31

Dan Jutra!

caci ::zdravo cure.
Par puta sam pocela i obrisala post.
I pitam se jel pravdeno da pisem ili nije...ali pak gde i kome da se izjedam ako ne ovde i vama. Vi cete me nejbolje razumeti. Vicite na mene ako mislite da ce mi to pomoci ako mozete dogite izudarajte me ...ako nista drugo ima dosta kolaca....juce nam je bila slava.
da pocnem............
Vestica dolazi nepozvana i nepozeljna po kozna koji put,ovoga puta cak i pet dana ranije od planiranog,mozda zbog HSG-a neznam,ali evo je tu je....svaki put mi je bilo tesko i kad smo radili inseminacije i svaki mesec kad radimo prirodnjake....ali ovaj put mi je suvise tesko,neznam zasto,idem u wc i zatvorim se tamo i place,svuda oko mene samo trudnice vidim i po gradu i u skoli kad odem po Marka i svuda....ko da je ceo grad trudan.....sreca moja sto radim iskljucivo samo sa muskarcima ,pa tamo nema. Tako mi tesko pada ,kao nikada do sada,ja stvarno neznam sta m je nit kako da se spravim sa time. Juce na slavu dosli poslovni prijatelji mm i zenu prvi put vidim i kad su nam rekli da ocekuju trece dete ,samo sto nisam zajecala pred njima....o Boze sta mi bi....nemogu da se kontrolisem....ljudi pomagajte

Caci duso moja, pa ko ce te bolje razumeti od nas? Sta da ti kazem, isplaci se, izvristi, izadji negde, ako je izvodljivo, skaci i reci dosta! Doci ce ti to i samo, mene tako uhvati nada i bol, pa prodje, pa mesecima ne dodje, pa tako.... A kad ti se place, placi! A ja verujem da tebe ceka jedna mala bebica odmah iza ugla. Moja jetrva je ostala trudna posle 8 godina, i to u mesecu kad joj je umrla baka koju je obozavala i bila u soku. Glupo zvuci,, ali jednostavno nije mislila na bebu. I sad ceka jos jednu devojcicu, bice im tacno 9 godina rezlika medju decom, milina!
Ljubim te osmeh srce zagrljaj


Tinche ::Caci, mila...razumem te. Ali sto pre suzice obrisi i glavu gore. Tu je sledeci ciklus...pa sledeci...a u medjuvremenu ti je tu Marko.
I veruj u cuda...mozda jedno bas sledeci mesec ceka na tebe!

bas tako yes

cufta ::Zašto treba uvesti rakiju na poslu?

1. Radnici će sigurno dolaziti na posao.
2. Smanjuje stres.
3. Vodi ka iskrenijim komunikacijama.
4. Smanjuje izostanke sa posla jer možeš doći na posao i mamuran.
5. Smanjuje prigovore o niskim platama
6. Od radnika ćete čuti što oni misle, a ne što šefovi žele čuti.
7. Smanjuje troškove grijanja zimi.
8. Povećava zadovoljsto poslom; ako imas loš posao, baš te briga.
9. Smanjuje godišnje odmore - ljudi jedva čekaju da se vrate na posao.
10. Kolege ti odjednom izgledaju ljepše.
11. Hrana u kantini je ukusnija.
12. Pijani šefovi lakše daju povišice.
13. Pregovori o plaćama su unosniji.
14. Ako prdneš na sastanku, neće te biti sram.

lol! lol! lol!

plavaptica ::
P:S zasto ne mogu da koristim smajlije?


Nisi bila dobra lol!

maus ::
hahahahahahahahaha da bak ne napisa ovaj vic ne bi ni ukapirala da je danas taj strasni sudnji daaaaaaaaaaaan buuuuuuaaaaaaaaaaa Bez`te na Rtanj lol! ak` ima jos mesta Very Happy


Mi danas palimo za Kikindu radost radost radost radost Oko 12 h polecemo. Jani i Bosku je u ponedeljak rodjus a sutra prave zurezu u igraonici. Ide tetka Mima na frizuru.
Ajd poljubac za sve!

Nisi upala u kolektivno ludilo Shocked Pa vide li sve one ludake na tv-u? A na Rtnju nema vise mesta ni nogom da krocis, ljudi iz Gorske sluzbe se za glavu hvataju, pogubice im se po magli, posmrzavati... Samo se nadam da nece ostaviti i tone smeca za sobom Rolling Eyes

Srecan put i lep provod, mozda se i vidimo u povratku Wink

missile ::Jutro, Jutra! ff

Danas mi je poslednji dan s Rusima, i jako će mi nedostajati! Osvežili su ovu našu ustajalu poslovnu sredinu, makar na kratko. Muž mi nedostaje, jako, ali razmišljam- neka je odsutan, tako mogu na miru da mu pripremim poklon za rođendan, i da bude pravo iznenađenje! igra Sad još samo da smislim ŠTA da mu kupim! Rolling Eyes


Pih odose i Rusi, sad bas nema ko da te tesi lol! A poklon za muskarca, pa makar i mog je uvek meni problem, katastrofa! Neko sexy rublje? Na tebi, naravno lol!


Mirjana ::Dobro jutro drage žene.
Mili, smak će biti u 12.12h! Molim te da budeš doterana! Ja, ako budem mogla, ima da se obučem kao za Novu godinu. Mislim, novi život i tako to, zaslužuje dobar outfit Laughing
E sad ozbiljno. Mene od sinoć voza neka nesvestica i dok ležim. Bolucka me nešto ispod leve plećke, a i srculence mi preskoči par puta sinoć (subjektivni osećaj kaže da je baš srce Rolling Eyes ). Molim kompetentne, a znam jednu, da mi kažu da l je umor il ću brzo da se odmorim?
Ćuftice, jelka je as likeit likeit likeit
Sve vas d

Ajd reci cu ti posle 12 lol! Mozda mi se otvori trece oko lol! Salim se, a da odes kod pravog lekara, pusti nas.

Petak radost radost radost radost Jos samo 5 radnih dana pa odmooooorrrrr igracice
Iako ove godine ne idemo u selo, ni na skijanje, ni nigde, ja ne mogu da docekam! Necu ustati iz kreveta 10 dana radost radost radost

Ljubim vas kroz maglu osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 32 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu