KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 10/12/2012, 20:49

Kada smo do odlaska do posla, meni treba , kada je suvo vreme 10 minuta laganim hodom. Jutros sam mic po mic stigla za nesto vise od 20 minuta. Bilo je ono ooops ooooooops hocu pasti, necu pasti. Ali nisam prosla kao Lilya.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 10/12/2012, 20:50

cufta ::[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 2iqmtzr[/img]

Ovo je za Bjanku kada se ponovo javi da vidi da je dobro sto ovaj njen otisao. Ovakav ce joj biti sledeci!!!!!


ekstra
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JocY 10/12/2012, 21:20

Bjanka draga bas mi je zao. Zbog bebe najvise a on, stvarno nemam reci...

Kasia draga srecna ti nicim izazvana trudnoca, joj sto volim takve vesti bas daju snagu i nadu sunny

Lilya sestro po padanju, ja sa danas tako iskrsih ispred posla... da izvinete bem ti arhitektu koji stavi one kamene ploce oko mog posla samo gledas narod kako pada.

Cufto i ja sam pod punom zimskom opremom krenula jutros na posao al sve ranije i ranije krecem od kuce a sve kasnije stizem na posao uzas... ja prosto ne mogu da verujem koliko jedan sneg od tricavih 20-30 cm moze toliko da uspori ovaj grad..

Maus Ancica je divna ona je moj idol i ljubim je puno...

Zene moje drage da vas ne nebrajam sve ljubi vas ugruvana Jocy klizanje love
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 10/12/2012, 21:29

bjanka bas moi zao sto se sve tako zavrsilo ali boje i sad nego kasnije pa da se jako nerviras sto te ostavio tu je pokazo koliko te opste niej voleo i nije stalo do teber i deteta jer jos nije znao kollika je beta kao sam svastila

mili kad cure malo porastu ti ces iznenada dobiti i trece dete i tad ces biti jako ponosna na njega jer sam ubedjena da ce biti sin
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 10/12/2012, 21:58

Bjanka, draga, jeste otrcana fraza ali je tacna - ko zna zasto je to dobro sto je otisao!!! Znam da ti nije ni do cega, isto sam se osecala pre par godina kad sam u pola noci pokupila prnje i otisla, jer me je izbacio iz stana. Sa ove distance, posle 8 gidna mogu samo da mu kazem - hvala!!! Da se niej tako zavrsilo ja bih se i dalje zrtvovala za budalu koja ne zasluzuje nista! Ovako, posle par godina sam upoznala svog divnog muza i uzivam u svakom danu ispunjenom ljubavlju! Fali nam samo jednaq beba pa da imamo sve, ali smo sigurni da cemo je ljubavlju prizvati pre ili kasnije. KOliko god da nam se stvari cine crnim u nekom trenutku, sa neke vremenske distance vidimo bolje! yes
Lilya, duso, jel bolo gooza? Wink Pijemo kafu od srede! Vazi?! Very Happy
Misu, ja tvoju Anu obozavam, ali stvarno!!! A kako i moze da bude drugacija pored takvih roditelja! queen king Danas saznah da ce mi produziti ugovor i da sam do juna u Srbiji, tako da cim okopni, eto nas kod vas! Very Happy
Danas sam imala neku konferenciju u kojoj sam bila moderator i svasta nesto jurcala i zavrsavala oko toga i na kraju cula komplimente na moj rad koje je moj dir. izrekao jednom profesoru. Ostao zbunjen i profa i ja, jer je poznato da on ne hvali! lol! A ja cvetala!!! radost Onda me pozva moj dragi da mi kaze da je uplatio Kubu, ja jos srecnija, kad posle pola sata zove, agencija ga obavesitla da neam vise mesta!!! affraid No Ostalo je da nam nadju neki drugi hotel u naredna 2 dana, gde god, jer novac mogu da nam vrate tek za 2 nedelje, a tad ce biti kasno da uplatimo bilo sta. Rolling Eyes Eto, znala sam da ne treba da se radujem prerano Crying or Very sad

Nego, da vam posluzim dorucak, moze?! lol! lol!

Ribanjke

Za doručak pripremite ribanjke za 4 osobe.
I sami gi izedite.

Za ovaj doručak nam je potrebno:

* Nekoliko parčeta beton - tvrd 'leb pekare "Sunce"
* Dva poskupa jajca (od 16 dinara)
* Sol - koj voli
* Zejtin (kupljen na akciju)

Nasipemo zejtin u tiganj. Do vr'. K'o da nam je poslednje.
Bajat 'leb isečemo na parčiki.
Prispojte korke od 'leb koje su se razletele na sve strane.
Opsujte sebe jer ponovo niste naoštrili nož.
Na ćošku od sudoperu iskršimo dva jajca.
Ako jajca smrdiv, vrnite se do prodavca i tako mu se naderite
da se trese cel' pijac.

Ukoliko jajca ne smrdiv znači da nas nije prejebao
tako da možemo da nastavimo sa pripremanjem obroka.

Jaja turiti u tanjirče. Mutite gi s' viljušku. Il' s' prs'.
Isečene kriške od leb natopkajte u taj jajca.
Prvo s' jednu, onda s' drugu stranu.
Turite tiganj na ringlu. Uključite ringlu na trojku.
Pogledajte ima li jeftina struja. Nema.
Napsujte distribuciju, jer gu uključujev samo preko noć.
Kad se zejtin užegne položite prvu krišku u tiganj.
Nakon nekoliko trenutaka zejtin će počne da pršti i
da vas gori po prsti i ruke.

Dok psujete proizvođača suncokretovog ulja što
sipuje svašta u zejtin obrćajte lagano kriške.

Ostavite ribanjke 4-5 minuta.
Zapričajte se sa ukućani od politiku.
Ribanjka se ugljenisala na jednu stranu.
Odlepimo gu od tiganj dok psujemo političari.
Gotove ribanjke serviramo dok su još vruće jer posle za gola
gomna nisu.

Uz ovaj obrok možete popiti čašu kvalitetnog
jogurta sumnjivih lokalnih proizvođača.
Ili izedite dve velije sirenje.

Nutritivna vrednost porcije:

Dugotrajna upotreba ribanjki će vam uspešno zakrčiti arterije
i drugi krvni sudovi. Ovaj pržen 'leb s' jajca omogućava
da se izrazbolimo i od srce. Kao glavni razlog raširene upotrebe
ovog recepta navodi se gre'ota da se 'leb baca.

Prijatno!


Valjda znate sta su ribanjke?! Ako ne, prevescu vam ja lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 10/12/2012, 22:06

moja ih marija i mm narucili za dorucak

ja ih zna jos kao przenice,moce,pohovan hleb
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 10/12/2012, 22:49

Mogu i ja Nina na dorucak kod vas? Very Happy I ja ih volim, i kod nas se zovu przenice, ali mi je mnogo simpaticno kad cujem da ih zovu ribanjke Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 10/12/2012, 22:53

dobrodosla si mata i jos imas da biras kad u 5 sati ujutru ili tek oko pola 9 jer mm ide na poso i svakrva ce mu tad spremiti a marija i miki tek oko pola 9 ustaje a tad cu i ja pored nje mozda i nas baba obraduje da budu vruce kad ustanemo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 10/12/2012, 23:02

Metice queen  b  b  b lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mrvica 10/12/2012, 23:03

Vece jutra decembarska.
Pa da se i ja upisem ovde da mi ne promaknu. f
Ne mogu sad citati sve unazad, videh samo ovu Cuftinu sliku sto je zakacila i bas me odusevila.
Mm je na putu,u Becu, Vukasin spava, a ja sela i sipala casu vina belog, Tamnjaniku, pa nek izvoli ko zeli.
Mi smo super, izasao je prvi zubic vv vv vv
Kupili smo novo auto sediste, za velike bate Wink , setalicu i hranilicu. Pa sad kao pravi decak moj sin sedi i rucka sa mamom i tatom za stolom. Uvek na istom mestu svaki obrok na kasicicu. Dva dana je u setalici trcao u mestu, a sad vec trci po celoj sobi. zbunjen mada, malo ga cupavi tepih jos zeza, ali i to ce prevazici yes
I to je to, uzivamo, mazimo se, i zovemo tatu po ceo dan. Razz
E pa tete nase, jednom da vam se naprcimo:
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Dscf3586x
a jednom da vas lepo i kulturno pogledamo sve sa kucom na dupetu. Laughing
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Dscf3610h
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 10/12/2012, 23:06

a sto sam sladak sa napucenim usnicama Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 10/12/2012, 23:09

Ja cu oko pola 9, taman da se rasanim Wink lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 10/12/2012, 23:10

Mrvice, Vule je S.E.C.E.R! osmeh srce smajli angel
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 10/12/2012, 23:17

O Vule lepoto love love love srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Srećan ti prvi zuba Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Th?id=H.4520836169664318&pid=15 igra igra b bb g igra radost navijacica tapšanje čestitamo
A mama da ti kupi belu košuljicu, a ne psa na guzi Laughing I ja htela Cvrletu da kupim..mnogo su lepi kompletići i kvalitetni.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 11/12/2012, 00:15

Vukasin je bas porastao, pravi decak. yes Meden je ovako napucen, a i kad "ozbiljno" pozira. osmeh srce Bravo za zubic as
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 11/12/2012, 06:05

Misu, klip sam naknadno pregledala i kao i uvek, topila se....posebno sto u Ani vidim moju Lence za neku godinu....a mozda i u Milanu mog Milana...prilocno gubi kosu lol!
Meta, ja juce pojela ovaj tvoj recepAt i to bas za 4 osobe i to sa Nutelom...mmmm... A za Kubu...nadam se da vam nadju mesta! I bravo za posao i pohvale !
Vukasin lepota ima zub, samo moja Milena osta krezuba!
Nina, nema kod mene slucajnih trudnoca, u to ne verujem (osim u slucajevima steriliteta), svi znamo kako se prave deca...a jos manje bi bila ponosna da imam sina, ja ipak mnooogo vise volim devojcice, one su moj ponos!
I sad idem da nastavim da spavam....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 11/12/2012, 06:35

Dobro jutro!

Vidim, Mili i ja budne pre petlova lol! Dobro, ja volim da ranim, zoru prevarim,kotao ocistim, vatru nalozim Laughing
Kada budem stigla na posao postrojavanje. Smazacu onaj fini Metin dorucak lol! i skuvacu kafu ak` sad ne skuvam. Spor komp, Milan jos od sinoc neki film skida, Samo za smajlic mi treba oko 1 minut.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 11/12/2012, 06:40

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Coffee-cup_zps347b8502-1
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 11/12/2012, 07:13

Dobro jutro i od mene Very Happy
Odo da se spremam za posao pa se kuckamo kasnije.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dragana76ns 11/12/2012, 07:57

Dobro jutro snezna jutra...

Pre Mimine kafe izljubicu ovo preslatko dete, Vukasine prava si facaDecembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 582639

Misu, hvala na kafici...bar 'vako kad je ne smem za bas bas popiti :)

Metice, devojcice......bravo za uspehe na poslu, a za muza i iznenadjenje.... Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 934446kad ce tvoja putesestvija i na ovu stranu?Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 543728

Bjanka...ne bih da komentarisem, ali verujem da ces se brzo izdici iz te zzz situacije Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 466526

Ja odoh da se spremam, idem na kolonoskopiju...kao grlica sam, doci sam rekla ako mi ne obezbede anesteziju bezim sa stola...zene, ja vise bol ne mogu da podnesem, ne znam sta je to a kad se setim kako sam ranije bila jaka....ma nisam sebi poznata ovakva. Odoh i ovo da bacim iza ledja pa se javljam kad dodjem.

Lep dan svima zelim, drage moje Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 388958
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od BiKsi :) 11/12/2012, 08:01

Bjanka Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 670661,

Mimice, ljubi mi veselu Ančiku!

Meta, hoću i ja s vama na Kubu?! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 779578

Mili, blesačo jedna, padoh za ove ruse kose i Milane vaše, nek dečica brzo ozdrave! A za treće dete, ne kaži dva puta, ne kaži, makar ne naglas! Obično bude ono od čega bežiš! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 561840 LJubi mi devojke medene!

Mrvice, Vukašin je pravi pravcati frajer, odlepila sam! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 690119 Naprćeno prasence
,jagnjence! Šećerlema!

Draganice, stigne nas umor od odlazaka kod lekara, raznih lekova, dijagnoza, svega, što je i normalno, i ja sam u poslednjih par godina baš nešto kenjkava, u odnosu na ranije! Laughing Držim fige da ti doca da anesteziju!


Cure, stiskam vas uz jednu od meni omiljenih pesama iz detinjstva!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 11/12/2012, 08:51

Dobro jutro!

Imam vremena taman koliko da vas sve ljubucnem poljubac

da pozdravim prelepog Mrvinog dečaka Vukašina koji već ima 1 zubić d

i Bjanku posebno da zagrlim zagrljaj

Odoh da radim, mora se ff


Poslednji izmenio missile dana 11/12/2012, 09:23, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mrvica 11/12/2012, 09:02

Ovog jutra su svi u nekom spidu.
Mi smo poranili, utoplili se i sad ja pijem kafu a sincic zuji u setalici. Citam sta Mili pise i ne znam da li bih bila manje ili vise ponosna da imam devojcicu. Mislim da nasu decu volimo i ponosimo se njima nezavisno od pola. Ja bih bas volela imati i devojcicu, ali ne verujem da bi mi ona bila veci ponos. Samo da mi nih imamo, pa ne bitno decak ili devojcica.
Moj decak je moj ponos, ljubav, sreca, srce, i sve u zivotu...
Sestra iz Norveske je tu, mala u NS, a mi juce se vozikali do nih, ali danas necemo. Zima. Mm stize nocas, pa cemo sutra s njim u lutanje.
Nedostajala mi je Mimina kafa. Srknula sam malo, odoh dalje.
Uzivajte...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 11/12/2012, 09:44

Cestitam prvi zubic !!!!

Za kolonoskopoju ne znam sta da kazem, sem da mnogo zavisi od lekara i njegovog stava !!! Srecno !

A ja necu sa Metom na Kubu, hocu negde na neku planinu, na skijanje !!!! I na kuvano vino !!! I na krompir i jagnjetinu ispod saca...i na kiseli kupus...da mi nos bude crven od vetra...da uvece budem mrtva umorna...ma bre, hocu na zimovanje... jedva cekam da ponovo odem, sto ce verovatno biti za par godina...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 11/12/2012, 10:20

cufta kako prodje jutros
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 17 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu