KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Simona 21/12/2012, 20:43

MARA ::Ne zezam sad kad sam otisla po njega kazem eto i Smak sveta prodje a neka druga vas se okrene i kaze nije to je veceras u 21 i 30 a ja Rolling Eyes sludjena.
...

Maro,
ne mogu da verujem da decu nisu dovodili u vrtić zbog smaka sveta... Pitam muža kako je bilo u Vilenjakovom vrtiću pošto je on i vodio njega danas i išao po njega... kaže normalno...

Ali tek ta vaspitačica - smak sveta tačno u odredjeno vreme lol!

Čekamo pola deset Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 21/12/2012, 21:09

Mi tek sada stigli kuci. Ceo dan na poslu, pa posle odmah deciji rodjis. Bilo je jako zanimljivo jer cim smo usli, Lucija je poletela ka jednoj devojcici i ona ka njoj. Odmah su se zagrlile. Mi malo bolje pogledasmo, kad ono potpuno neocekivano drugarica iz jaslica. Kakvo drugarstvo i ljubav sa nepune 2g.
Bjanka, bravo za kilograme. Zao mi je sto sam propustila dnevnu prepisku o smaku sveta.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 21/12/2012, 21:21

znaci za 9 minuta ce biti smak sveta po prorocanstvu vaspitacice
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 21/12/2012, 21:41

Milijana ::Cekajte, je l bio na kraju ili nije Shocked

missile ::Mili, još nije, pomereno za večeras!
lol!
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Smakle smo s uma sve  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Metaurina ::Nisam draga Lilya, na odmoru sam od danas, sad letim kuci, bicemo tamo za Bozic i otuda idemo na Kubu. Vidimo se dogodine sigurno! Taman da te udavim sa slukama i pricom Razz
Srwcno gledanje filma, mi cemo za vikend, u novom bioskopu Very Happy
Dakle, kako ne znam, al hoću da mi javite kad je to kafenisanje i ja se teleportujem d
Dobro veče cure poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od MAAKKI 21/12/2012, 22:17

Dobro vece jutra Very Happy

Nije me bilo pa sam malim zakasnjenjem cestitam slavu svima kojima je bila srca srcasti poljupci

I meni je bila slava pa sam bila zauzeta pripremama, pa docekivanjem ispracanjem gostiju i tek danas sam malo dosla sebi i dovela kucu u red, ali ne zalim, mnogo volim slavu i tu vrstu okupljanja. bravo

Ne mogu bas da vas pohvatam to cu ovih dana, ali eto nismo se danas smaknuli sto je u neku ruku i dobra stvar sestro slatka
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 21/12/2012, 22:28

Pa dobro, kad će smak sveta? Ja skroz zaboravila, oribah celu kujnu, a od smaka nič! Shocked
Vidim ja da mi ne gine ribanje pločica u kupatilu. affraid
lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od fight&faith 21/12/2012, 22:37

missile ::Pa dobro, kad će smak sveta? Ja skroz zaboravila, oribah celu kujnu, a od smaka nič! Shocked
Vidim ja da mi ne gine ribanje pločica u kupatilu. affraid
lol!
Tako i ja kad mi dragi nije tu, uhvati me neki "neizdrž" pa počnem da ribam kupatilo, kuhinju, da usisavam ... ma čitav stan dok ne sredim ne smirim se Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 21/12/2012, 22:43

Ja tek sad oprala kosu. Pazite, mozda je cekao bas mene zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 21/12/2012, 23:29

cufta ::Mi tek sada stigli kuci. Ceo dan na poslu, pa posle odmah deciji rodjis. Bilo je jako zanimljivo jer cim smo usli, Lucija je poletela ka jednoj devojcici i ona ka njoj. Odmah su se zagrlile. Mi malo bolje pogledasmo, kad ono potpuno neocekivano drugarica iz jaslica. Kakvo drugarstvo i ljubav sa nepune 2g.
Bjanka, bravo za kilograme. Zao mi je sto sam propustila dnevnu prepisku o smaku sveta.

to je drugarstvoooo
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od hany 21/12/2012, 23:30

i ovo mi nek smak sveta v
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Shizika 22/12/2012, 01:22

Dobro jutro! Very Happy
Rano je za kaficu, samo da nakachim nashu omiljenu Ruskinju, da nikome ne nedostaju. Neka svima sa ovih strana, koji pozhele, u dom stigne jedna ovakva: x MASHA d
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 22/12/2012, 02:21

Dodjoh da vam kukam ili cu stvarno nekog da smaknem za glavu! c c Kad smo trebali da poletimo, radi motor i ne krece pola sata, i onda nas kapetan obavestava da mu se pokvario kompjuter na avionu i da ce probati da ga "resetuje", ali mora da ugasi motor. affraid Ugari, resetuje, moze da se poleti, on ceeeka, na kraju uzletimo, a posto je avion malecki i onaj sa elisama, bruuuji u glavi i sve se trese. Kasnimo u polasku 50 minuta, a mi smo imali po redovnom redu voznje samo 1h za transfer. Pitamo stjuardesu kako da uhvatimo vezani let sa njihovom kompanijom za VE, kaze ona, pa mi letimo posle tamo, ne brinite stici cete. Jel mozemo da ostanemo u avionu onda, posto imamo ista sedista za sl. let - ne moze. Stizemo sa 20 min. zakasnjenja, i sa rucnim prtljagom, koji smo ostavili pre ulaska ispred aviona i pokupili posle, trcimo ko ludi u zgradu aerodroma, prolazimo kontrolu sa izuvanjem za ulazak, trcimo, pesacimo, bar 4-5 km smo istrcali (tako mi se cini da je trajalo kao vecnost), kontrola na izlazu sa izuvanjem (ne znam ko se setio da mi na donji deo cizama stavi metalnu sipku pa zvonim ko luda!!! c c) gate prazan, puste nas, trcimo niz stepenice, ceka nas bus i cim udjemo, zatvori vrata i odveze nas do aviona kojim smo dosli. Naravno, vracamo se na svoja mesta od ranije oznojeni posteno. Stjuardese nas pozdravljaju ko stare drugare lol! lol! Slecemo u VE, cekamo kofere, ceeeekamo, cekamo i na kraju se zaustavi raka bez nasih kofera. Odemo da prijavimo, a lik tamo nam kaze jedan je nasao u sistemu, u Becu je, a drugog nema, onog mog!!! affraid Shocked c c Necu da pricam da mi je tamo sva garderoba za leto i Kubu!!! c c Gde da kupim sad nesto ovde kratkih rukava ako mi ne nadju kofer?!?!?! c c POp.. sam! Kreteni su naravno nase kofere izbacili napolje (valjda im sistem tako funkcionise) umesto da ih ostave gde su i bili i nisu stigli da prodju kroz sistem i da stignu do ISTOG aviona! c c Da smo leteli JAT-om, nekako bih i shvatila, ali od austrijanaca tako nesto nisam ocekivala! c
BEsna sam kao ris i ako mi stura ne stignu koferi na kucnu adresu, smak sveta je za neke pomeren za sutra, a ko ce to biti (posto je mm preziveo! lol! ) ne znam, saznacu stura! Sve mozda nebi bilo tako strasno da od ponedljeka ne krecu praznici Rolling Eyes Eto, izjadah se i udavih vas, ali morala sam da se ispraznim!
Laka vam noc, i lepi snovi, da vam niko nista ne smakne, osim spavacice! Wink lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 22/12/2012, 06:55

Dobro juuuuutroooooo
Draga Meta, ici ces po Kubi gola ili sa nekom omanjom haljinicom, kako i dolikuje. Naravno, "piti koktele i igrati masne fote". Za sve to ti NE treba kofer pun stvari.
Funkcionisanje na planeti je sve ludje i ludje, gomila nekih besmislenih i glupih stvari koje su smislili takodje besmislenh i glupih ljudi, jer je njih mnoooogo na planeti pa je i sansa da se nadju na mestima za odlucivanje o mnogo cemu opet mnoooooogo veca. Polako na more BEZ nerviranja, nisi zato posla.

[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 34rdkc1[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od buby 22/12/2012, 10:35

...poznato mi je to sa koferima...moja sestra dva puta u svom zivotu isla na Maldive i oba puta koferi ostali u Turskoj...stigli posle 5 dana tamo...a vodjena iskustvom od prvog puta,drugi put ves i pribor za licnu nosi sa sobom...
...dobro jutro i od nas Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Coffee-and-cake-1920x1200
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 22/12/2012, 10:42

Meta,samo ti lepo misli na leto koje te ceka na Kubi sunny , a nesposobnjakovica koji ti zagorcavaju zivot ima na svakom koraku sto rece Cufta Mad
Ja se upravo sa Anom vratila sa snimanja kukova koje je bilo zakazano u 8h. Mi tamo kad ono jos 20 beba sa istim terminom c Naravno samo roditelji i bebe su tu, a od dr. i sestre ni traga ni glasa. Ali zato se pojavljuje cistacica i propipa neku kiselinstinu po hodnicima od koje smo se svi pogusili c I tako....Bitno da je snimanje proslo ok i sada i zvanicno mozemo da sedimo d
Zene c
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od fight&faith 22/12/2012, 11:06

Jao Meta to je stvarno užasno što ti se dogodilo. Gomila nepotrebnog stresa, a onda i to sa koferima. Ja zato gledam da razmak između letova bude barem 2h zbog eventualnog kašnjenja prvog aviona. Jeste da duže putujem, ali sa manje stresa ... malo sednem popijem kapućino, pročitam neke novine. Što se tiče prtljaga uvek gledam da kod sebe imam što više ručnog prtljaga. Pa kad negde idem na 3 dana, nosim samo ručni prtljag. Naravno ti nosiš više stvari ...i stvarno je nedopustivo to što ti se desilo. Čini mi se da aerodromi (čast izuzetcima) sve više liče na trećerazredne železničke stanice. Probaj da to iskustvo zaboraviš i spremi se za Kubu i uživanje. Jedva čekam sličice Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JocY 22/12/2012, 11:13

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WYGFNjEL7Jw#!

Dobro jutro drage moje,

Za pocetak evo lepe muzike jer vidim da je kafa posluzena, i mislim da ce ici uz kafu savrseno. Ja pocela da radim pa me nema po ceo dan jer kad dodjem kuci bude mi dosta kompjutera i svega pa samo procitam aktuenna desavanja.
Meta draga i ja bi bila besna ko i ti... Mad
Cufto bas divno sto Lucija ima drugaricu koju toliko voli, decija projateljstva su nesto najiskrenije.
Plavaptico super za kukice jos jedan stepenik je predjen. sunny

Sve vas ljubim veceras idem na Prljavo Kazaliste d d d
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 22/12/2012, 12:09

Ajoj Meta...sve sto si napisala mi je dobro poznato, na zalost...Nama se desilo par puta, cak nisu bile ni neke posebne destinacije, tu po Evropi, i nije bio JAT vec recimo Lufthansa. Ako su koferi zagubljeni kada smo isli negde, dobijali smo od aerodroma paket sa priborom za licnu higijenu,onako fensi. A ako smo se vracali u nasu lepu zemlju, bilo je - ma ko te ... Jednom prilikom se mm vracao sa sluzbenog puta, i odmah je trebalo da krenemo na vencanje decka koji je kasnije nama bio kum. U koferu koji je zagubljen kompletana oprema za vencanje( mm kupio novo odelo) i poklon ( onaj fazonski, samo za kuma)... E a onda smo konacno naucili lekcije i kupili najveci moguci dozvoljenji rucni prtljag, pa sada malo lakse disemo.
Ali, kao sto ti neko rece, za Kubu ti treba jedna haljinica i jedna kupaci i dobro rspolozenje.A u medjuvremenu ce stici i koferi...

Plava ptico, ja prosto obozavam nase domoze zdravlja. Samo sto vise nikome ne cutim, kazem sta imam, jes da ne promenim nista, ali mi je lakse.

Inace, dragi muz me vodi danas u bioskop, od 14h, posto sam pre neko vece zaspala u istom...u pola deset...Sto je sigurno, sigurno je... Very Happy

Sve ostale, ljubim vas, eto prezivesmo i smak sveta !!! Do sledeceg, samo sto se jos niko ne izjasnjava kada ce da bude...

A inace, kada sam bila osnovna skola, pricali smo o jucerasnjem datumu i znam da sam bila strasno uplasena. A onda sam u dnevniku napisala kako cu tog dana imati vec 34 godine, i kako cu biti stvarno stara, pa nema veze. affraid
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 22/12/2012, 12:36

Dančić, Jutra!
Kupila jelku, tj. lažni bor, ukrase, sutra mm stiže s puta pa ćemo je ukrasiti.

Fight, u ng volim da stan uđe čist, i upravo sam oprala prozore.

Odoh da nosim mami lekove koje joj nabavljam preko veze, jer galenika opet štrajkuje! Pa mužu poklon za rođendan i sebi možda parfem da kupim. Pa prelazim na zavese, kupatilo, itd. Nisam normalna.

Ljubim sve i želim radostan dan!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 22/12/2012, 12:37

Ema78 ::

A inace, kada sam bila osnovna skola, pricali smo o jucerasnjem datumu i znam da sam bila strasno uplasena. A onda sam u dnevniku napisala kako cu tog dana imati vec 34 godine, i kako cu biti stvarno stara, pa nema veze. affraid
[quote]

lol! lol! lol! Ja sam mislila da cu biti strasno stara kad napunim 20 Laughing
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 22/12/2012, 13:40

Mi bili na rodjisu kod Lucijine sestricine Dine koja je 2 meseca starija od Lucije Very Happy . Obozavam i Dinu i njenu mamu koja je meni sestricina. Dini sam baba a Luciji mama. Eto!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 22/12/2012, 14:14

Dobar dan,
Meta, ja bi poludela kao i ti, al ti baba Cufta sve lepo rece Wink
Anci, sedalice, bravo za kukice g
Bubisa, kakav divan koLJac igra
Mi devojke smo same, mm otisao na Zlatibor. Tamo imaju proslavu veceras. Kao da nema blizih restorana Rolling Eyes Bile smo kod moje sestre na kafici, sad devojke spavaju, a ja odmaram sa vama... Napolju tmurno, al nista ne pada i nije mnogo hladno.
Zakitila sam jelku, dokupila ukrase, al mi opet nesto malo kica... ponovo su ja u anbavku, vidim....Smislila sam i da farbam jedan zid u trpezariji u tamno, pa da kacim slike u nekim veselim bojama uokvirene, a i da promenim zavesu.... u malom mozgu mi je i da presvlacim garnituru, al ti moram malo duze da taktiziram sa mm-em...ili da pustim da ovako bude dok deca malo ne porastu i prestanu da flekaju zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od HappyGirl 22/12/2012, 15:35

Dan cure!
Pre nekoliko dana sam ovaj klip pronašla i postavila na fb strani kutka i na profilu ali s obzirom da nemate sve fb a ovo je tako prelepo želela sam i da ostale cure vide. Uživajte!

A tek masažica pri kraju Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 22/12/2012, 16:04

hany ::i ovo mi nek smak sveta v
Jes vala, baš je neubedljiv! Ček da vidimo, možda ga Metica sutra pojača lol!
Meto kometo, letela si i bez aviona, po hodnicima aerodroma! Naći će ti kofer, ne brigaj Wink i poslušaj Ćuftu, jedno do dva aljinčeta će biti dosta Laughing
Žene, ja sam isto zamalo smakla jednu. Pošla da prošetam Cvrleta i ušla u neku radnju, da dokupim ukrase Very Happy Brzinom Mete komete, nepoznata žena, radnica, juriša ka nama, hvata mi dete za ruku (koju on retko kad vadi iz usta)i ljubi ga u istu, a on kreće da vrišti iz sve snage. "Gospođa" podiže glavu i kaže mi:"Jao, ruke su mi hladne, pa mu ne prija", a ja pokušavam da ne padnem u nesvest jer me je zapahnuo neprijatan miomiris. Malo je falilo da joj glavu otkinem. Odrala sam detetu ruku čisteći ga, a na nju sam se izvikala kao da je poznajem. Guska glupa c Na kraju mi je bilo žao skota....što znači da definitivno nisam normalna! A i kako bi bila kad me saleću ludaci sa svih strana No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 22/12/2012, 16:08

Omaših celu stranu. Ćufto, ja sam u isto vreme trebala da se porodim kad i moja bratanica. Pripretila sam joj na vreme, pa mi je dopustila da prvo postanem majka, pa baba Wink Dve nedelje posle mene se porodila Very Happy
Mili, i meni sve malo ukrasa, a mm samo vrti glavom.

O kakav kupanjac! O kakva masaža! likeit likeit likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 35 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu