KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenja oktobarsaka jutra

+49
jaca*caca
Tanja83
bobica83
tetreb
nina :)
dra00
ninica2
MARA
MIRKA85
Sneza
Marija86
mijaki
Niny
tuli
buby
JocY
Botox
kasia
korpica
JAmajka
Bjanka
blubej
red
KoMetaK
cicsa80
caci
djole42
bak
Gramatika
cufta
Mrvica
missile
BiKsi :)
LaFolie
anak
dr mali pariz
cici
Milijana
Vuchica
lilya
medolino
HappyGirl
Ema78
Orline
Mirjana
MAAKKI
Tinche
bebko
maus
53 posters

Strana 33 od 41 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Sledeći

Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 26/10/2012, 11:12

missile ::Mili, još uvek vežbam da postrojavam, ali zaboravih svašta, a i multi-quote nikako da naučim! lol!

Nista lakse. Kliknes na MQ npmr u Milinom postu, on ce da malo porozi, mislim na taj pravougaonik MQ...ondak isto ucinis i sa drugim postom...i sve tako dok ti ne dosadi Wink ondak kliknes na PR, kao kada hoces da pises novi post i to je sve. Ala objasnih Rolling Eyes
Mili super je i kaputic i boja. DFa znas, valja ubiti to sivilo. I kod mene crno i braon, klasika.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 26/10/2012, 11:13

Na PR sam milsila postreply Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 26/10/2012, 11:18

Djole sveki je opicen lik 100% Sto je najgore, pocela sam u svojoj glavi da pravim razmestaj u stanu i da ipak uglavim taj ogroman trosed u tu sobu, makar na koso stajao Laughing
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 26/10/2012, 11:39

djole39 ::
Meni ovo postaje zabavno Miss....uopšte nemam nameru da se nerviram i idem od radnje do radnje i molim da se nešto zameni ....jbg pokušavala sam da objasnim al ona bolje zna .....nek stiska kad dodje lol! lol! lol!

Đole, tako sam i mislila, sačekaš sveki, pa sedneš u KUTAK sobe, ako uspeš da smestiš stoličicu, i posmatraš kako žena iskusnija od tebe razmešta svoj nameštaj lol! I piješ sok na cevčicu. usne

Milijana ::
Pored ovog ima i zuti koji je mozda lepsi i laksi za kombinovanje, al i za prljanje lol!

Mili, nemoj žuto, preterano je upadljivo! affraid A ovaj roza nije! lol! Šalim se, ja sve nešto sivo, crno, teget,... jer ne nalazim i model i boju, ali roza bih nosala! yes Lepo je i krzno oko vrata, sa nečim sivim ili nekom braon nijansom, zavisi od čizmica, ima da legne super!!!! E sad je dupla šteta što te nećemo videti sled. sub, u novom kaputu. Crying or Very sad

maus ::
missile ::Mili, još uvek vežbam da postrojavam, ali zaboravih svašta, a i multi-quote nikako da naučim! lol!

Nista lakse. Kliknes na MQ npmr u Milinom postu, on ce da malo porozi, mislim na taj pravougaonik MQ...ondak isto ucinis i sa drugim postom...i sve tako dok ti ne dosadi Wink ondak kliknes na PR, kao kada hoces da pises novi post i to je sve. Ala objasnih Rolling Eyes
Mili super je i kaputic i boja. DFa znas, valja ubiti to sivilo. I kod mene crno i braon, klasika.

Mišice, jel ti to raspisuješ konkurs za šegrtkinju, ili pomoćnicu, zamenicu...? Rolling Eyes HAHA, možda se javim. Samo možda za sada. lol!
Samo da znaš, odličan si predavač! Ako ikad rešim da upišem vožnju, pravac Lozana! lol! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bebko 26/10/2012, 11:50

Dan Jutra Very Happy
Evo i mene na prebrojavanju Laughing
Ja u gužvi ove nedelje (krenuli pismeni zadaci lol! ) pa samo da vas pozdravim a posle posla čitam šta sam sve propustila...

Đole kod tebe baš veselo i stiskavo Razz
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od JAmajka 26/10/2012, 11:50

Dobro jutro cure!
Dremam na poslu i čitam šta ste sve napisale juče i od jutros-ima svakakvih novosti.Ja sam sinoć slavila rođendan sa prijateljima,malo se popilo,sad malo boli glava..,ali ako,bilo je lepo.Danas idem na sajam knjiga,sa sve spiskom(jedva čekam).
Neko je pomenuo kupus? affraid Sveki me vrbuje da je vozim na kvan.pijacu sutra.

Mala,finiširaš li pripreme za sutrašnji dan?želim ti lep i sunny dan i da sve protekne u najboljem redu.Sličice čekamo.
Milijana,ženo..,br.38...ja odavno ne stajem u to.Kaputić je sladak,ja imam sličan iz Nikolasa,samo braon boje.Kupovala sam preko neta,ali samo sportsku garderobu i bilo je sve o.k.
Miss,kakav komšiluk..,ja sam na poslednjem sparatu,pa nemam takvih problema,ali zato imam prob.sa krovom(sami smo snosili troškove popravke krova,jer niko od komšija nije hteo,a ima samo 4 stana u zgradi).Čudni su ljudi...
Meta,kakav tempo,3 države za par dana-svaka čast.

Đole,kad bi ti došla kod mene,da i moj nameštaj iz dnev.sobe malo "stisneš,"da ne moram da kupujem novi...  b  b  b Sveki ti je queen

Bojana poljubci za Vladetu,lepo vi napredujete,što me raduje.

Drage mame,i ostale cure,sve vas poljubci i odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 26/10/2012, 11:52

missile ::
Ako ikad rešim da upišem vožnju, pravac Lozana! lol! yes

Sad si se setila da upises voznju. Novi pravilnici, ajd to i nekako, ali cene Shocked Shocked Shocked Shocked
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 26/10/2012, 12:05

Znam, čula sam, ali možemo valjda da se dogovorimo na rate! lol!

Na sajam knjiga ove godine neću ići. Kupujemo mi knjižice svakog meseca, mada sam do prošle godine i ja pravila spisak naslova, pa spisak izdavača, pa sve po planu i rasporedu i na kraju završim šoping za 3 sata minimum, a izađem natovarena ko magare. Very Happy Muž ne ide često na sajam, jer ne volE gužve, ali kad je u gradu često dođe kući s nekom knjigom. Very Happy

Odoh da bacim pogled na našu Kutak dečicu radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 26/10/2012, 12:28

Ala ste se raspisale... Shocked
Moram probam i ja taj Multi Quote, ali sad zurim posto sam na poslu.
Djole, sveki ti je kraljica. Hahahahahahahaha... Da znas da sam se slatko nasmejala lol!
Miss, mojoj mami je od prethodnog komsije curelo sve dok covek nije zavrsio u nekoj psihijatrijskoj bolnici. Covek slucaj, on je ljustio crni luk, jaja ma sta god kroz terasu, kore od lubenice bacao u wc solju. A imenovali ga za predsednika kucnog saveta affraid To je bio pakao, ali pravi pravcati pakao sa njime bio. Malo mi greota da kazem sreca pa je zavrsio u bolnici, ali moja mama je stvarno progledala od kad je otisao.

Mili, bila sam danas da radim briseve. Moja dr kaze da joj nije jasno kako ja bilo sta imam kad njoj sve deluje savrseno i da nista nije iziritirano, ali ja imam taj neki osecaj da me svrbi i cenim da bas i nece biti rezultati sterilni. Ali ajde da sacekamo ponedeljak. Hvala draga sto mislis na mene i pitas c
Sto se tice kupovine preko neta, ja sam to kombinovala sa sestrom tako sto ja ovde probam sta hocu, a onda mi ona tamo naruci. Msm u USA. Naravno za stvari koje se isplati kupivati tamo i tegliti do Srbije. Kaputic je lep i ako nosis 38 nema veze sto si oslabila, bitno da ti je u ramenima odgovarajuca velicina.

Jamajka, srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem love Sramota za takav komsiluk, ali bolje da sam finansiras krov nego da imas budalu iznad sebe.
Bebko, nemoj budes mnogo stroga na pismenom Wink
Bojanica sa Vladetom konacno kod kuce bravo bravo bravo bravo bravo
Misice, vrednice, krenula si da lozis srcasti poljupci
Pari nam je vredna, sprema se za sutra yes

Sinoc smo bili na otvaranju 28. Beogradskog Jazz Festivala. Mm, sestra i ja i bilo je fenomenalno. Bas mi je prijalo.
Malac je super, mozes da ga ostavis kod bilo koga sve dok ima svoju flasicu i ciste pelene, on je super. Kazem ja lepo sestri da je izuzetno lak za odrzavanje lol! Stavis ga u krevetac, on sam zaspi, stavis ga da se iga, on je sam sebi dovoljan po sat vremena, stavis ga na nosu piski, kaki, ma milina jedna. Ona ga ostavi na celo popodne sa jednom ili drugom babom, njemu super. Bas je dobrica Very Happy

Eto gotova pauza, odo sad da radim nesto pametno ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 26/10/2012, 13:06

Sita se nauživah i ismejah lol!
Hvala za kafe i krofne cvet Valjda zato i preskočim doručak, kad zamažem oči s ovim virtuelnim Wink
I danas prelepo napolju. Mi smo juče tri puta izlazili i Cvrle mi zaspi već posle par minuta na tom divnom jesenjem vazduhu. Ne budi se ni dok pokušavam da ga raspakujem Laughing

Metice, ja bih i glavu zaboravali pri takvom tempu! love
Boki, vesti sve lepše! Navijamo za skori dolazak kućici igracice igracice igracice Vladeta heroju medeni usne
Mihailo, sunce milo, lepo, ljuuuuuuubim te da puca usne
Lilya, šta radi to tetkino zlato? Mazite li se? Njušite li se? Spavate li zajedno? Very Happy
Buby sličke su extra likeit Podseća me na neke koje sam juče gledala u Aninom dnevniku likeit
Missile, Ajd da čekamo da vrate sat, pa da vidimo kako postrojavaš kad nisi pospana sreca

maus ::Dobro jutro!

Mirjana ::Naime, moje drago i milo dete, ima neki čudan bioritam. Niko ga tome nije naučio, niti je mogao da nasledi od mene i oca....sve me strah da oni u labu nisu nešto zeznuli doktor  b  b  b jer Janoš je spreman za akciju od 8h, dok mu se mami sistem diže tek oko 10h.

Mirce, salji janosa kod mene. Moj sistem je vec u 6 ujutru na visok nivou Very Happy Vracam ti Janosa oko 10 iscmakanog i izgnjecenog Wink
Da si mi bliže, videla bi šta znači bukvalista Very Happy City express-om bi ti ga poslala Laughing

bak ::Petaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Sve mi nešto drago zbog tebe d d d d d d d

Milijana ::
Mirka, kako tvoj ranoranilac?

Mili, glasam za kaputić b b b Naročito zato što je tm rešio da uleti Wink A doooobro se pravi blesav, a? " Muž ĆU da ti priušti"  b  b  b lol!

.....sto sati pišem ovu poruku, pa zaboravih šta sam htela. Ovo moje ludo dete prvi put popilo punu flašiću čaja, pa se zbunio. Gladan, a ne zna šta mu je. Gura sisu, a plače, pa je zaspao, pa se probudio posle pola sata i sad smo u fazi gleda sisu, ona gleda njega, a mama kuca s jednim prstom.


djole39 ::
Danas će tek biti veselo ......nedelju dana sam joj pokušavala objasniti da u sobi od 2,2m(veći zid) ne moze da stane trosed od 2.3m i nisam uspela affraid ,stisne se to...kaze ona v
v  b  b  b f
Ema i ostale koje ne prozvah srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od korpica 26/10/2012, 13:30

Dan cure
Moj polako prolazi u pokusaju da razumem ovaj multi-quote Rolling Eyes tako da Lilya samo ako imas zivaca probaj.Bolje ti uzivaj sa sekicom i bebicom,dobricom jednom
Tinchi i Buby,hvala na kafici,popih je jutros(oko 11)ali me muzic prekide na pola,dosao covek kuci da doruckuje,od toliko pekara po gradu
Bubi,super za skidanje pelena,koje olaksanje,pogotovo za Dunjicu
Bak,petak,jos malo kuci i uzivanje u vikendu igra
Missile,nemam reci za komsije,pobogu pa u civilizaciji su,kako samo njima da se desavaju zacepljenja,i na sve to poplave vas,stvarno strasno.
Mada,nemoj puno da se nerviras,kad savlada ti samo multi-quote lol!
Milijana,svidja mi se bas kroj kaputica,sad bojicu tu ja verovatno ne bih uzela,ali svako ima svoj ukus i u to se ne treba mesati.Bitno je da se tebi svidja,navijam da ga uzmes
DJole,o svekrvama nebih puno raspravljala,one su najpametnije.Samo ti svaka cast na zivcima,ja za moju vec odavno nemam.Skoro se bas pokacismo,ne vredi,nas dve nikako zajedno
Meta,neka su i stare cizme,samo kad ides na proslavu.Meni je bas zao,ne mogu da se organizujem zbog posla.Jako su velikodusni po pitanju slobodnih dana a ispucah ih vec dosta zbog vto,i opet ce mi trebati 9
Bojanice,Vladeta hvala Bogu lepo napreduje,rucka,uskoro kuci sreca
Mirjana uzivaj i danas u setnji sa Cvrletom,suncan i lep dan.Od vikenda najavljuju sve hladnije
Pariz,kako teku pripreme?
jedva cekam slicice. ljubav ljubav puno za Dusana i Ivonu
Jamajka,neka si ti nama malo popila,pa rodjendan nije svaki dan Very Happy
Sta li jos htedoh reci zbunjen ovaj multi mi pomutio mozak
Cure koje ne pomenuh i pomenuh ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 26/10/2012, 13:41

korpica ::
Missile,nemam reci za komsije,pobogu pa u civilizaciji su,kako samo njima da se desavaju zacepljenja,i na sve to poplave vas,stvarno strasno.
Mada,nemoj puno da se nerviras,kad savlada ti samo multi-quote lol!

Mm ima teoriju - nije nikakvo začepljenje u pitanju, nego devojka iznad nas ima otprilike 200kg, bez preterivanja, pa ne može da uđe u kadu, nego se tušira pored, i tako nama stalno ide voda. Ima logike, a sreća naša da se ne kupa često! lol!

Miro, sviđa mi se novi Bambijev nadimak - Janoš! angel Anđeo mali, vidi mu samo te okice na tvom avataru! love
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 26/10/2012, 13:44

Mirjana ::" Muž ĆU da ti priušti"  b  b  b lol!

Slusaj ti, TIMCHER, ne moras ti bas svaku slovnu grasku da vidis lol! I nisi ti jos dovoljno neispavana, poducice Milence Cvrleta Razz

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 26/10/2012, 14:23

missile ::
Miro, sviđa mi se novi Bambijev nadimak - Janoš! angel Anđeo mali, vidi mu samo te okice na tvom avataru! love
Stari je to nadimak Wink Jedan od Laughing
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Najduzi004

Milijana ::
Mirjana ::" Muž ĆU da ti priušti"  b  b  b lol!

Slusaj ti, TIMCHER, ne moras ti bas svaku slovnu grasku da vidis lol! I nisi ti jos dovoljno neispavana, poducice Milence Cvrleta Razz
A ja mislila da ti je on tako saopštio Shocked Ono "muž ću da ti priušti"! lol!
Preti, preti, kad krenu da se podučavaju, priuštiće i tebi i meni tm nezaboravne trenutke nespavanja  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 26/10/2012, 14:35

Mirjana ::
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Najduzi004

Jao vidi ga, molim te, i ja sam ranoranilac, upiši me na spisak za jutarnji Bambijev bejbisiting igra
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Tanja83 26/10/2012, 14:53

Ovo moram da podelim sa vama pa begam,deca me jasu Very Happy

Umirao Piroćancu otac. Gleda on u njega,gleda,pali sveću i čeka. Sveća izgori za sat vremena. On upali drugu, ali i druga izgori pred zoru. Piroćanac besno zapali i treću svecu, pogleda u oca i kaže: Tato, koncentriši se  b  b  b
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 26/10/2012, 15:50

Tanja  b  b  b
Missile, sve ću da vas angažujem na prolećnom skupu Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od HappyGirl 26/10/2012, 17:18

U petak 2.11. NVO RODA tj. udruženje roda u 15h održaće tribinu u višegradskoj. Kutak je pozvan. Ko može i želi neka dođe. Danas me je preko naše ćufte kontaktirala predsednica Vesna i pozvala da dođem a i sve vas. Imaju i sajt pa pogledajte. Na tribini će biti i poznate face iz vto politike. Čime se roda bavi i da li želite da postanete njihov član možete saznati na njihovom sajtu. Kad malo bolje proučim imaću svoje mišljenje pa ću ga javno i izneti. Njihov sajt http://udruzenjeroda.webstarts.com/

P.S. Nemaju veze sa hrvatskom rodom.
Ukoliko bude interesenata možemo se naći pa zajedno otići tamo. Narvno ako me direktorka pusti s posla :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Bjanka 26/10/2012, 19:43

Ja samo da se pohvalim,odradila sam HSG juce u N.frontu...Sve prohodno i pravilno:))) radost

sreca


Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od jaca*caca 26/10/2012, 20:33

Bjanka ::Ja samo da se pohvalim,odradila sam HSG juce u N.frontu...Sve prohodno i pravilno:))) radost

sreca


likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 26/10/2012, 21:17

Bjanka ::Ja samo da se pohvalim,odradila sam HSG juce u N.frontu...Sve prohodno i pravilno:))) radost

sreca


bravo bravo bravo

Mirka, tvoj sinak je bre jedno stvorenje za gnjavazu i cmakazu yes

Tanja, avatar <3
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 26/10/2012, 23:49

Bjanka, bravo za rezultat! Sad si bar tu mirna.

Hepi, rado, ali ja pre 16 teško da ću moći da stignem.

Devojke, zaspale? Ili uživate s dečicom? Mm se kupa, čekam da završi pa da ga uteram u krevet. Wink

Laku noć i lepe snove vam želim!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Bjanka 27/10/2012, 08:58

Samo da vas sve poljubim i hvala na podrsci osmeh srce
Lilia, MIssili, Jocy usne

JA svakodnevno citam sve sto pisu devojke,i gledam slicice preslatke decice,ali jos mesam likove,imena i price,pa ne komantarisem sve

Stoji to da se divim snazi i optimizmu, i podrsci koju jedna drugoj dajete:))

Sledece mi je inseminacija u novembru...

Evo nas u Jagodini,mom zavicaju sa sve macom i kucom...Malo posao, vise druzenje, pecenje paprika...
ljubav
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 27/10/2012, 09:19

Dobro jutro!

bebko ::
Ja u gužvi ove nedelje (krenuli pismeni zadaci lol! ) pa samo da vas pozdravim a posle posla čitam šta sam sve propustila...

Bebko podeli decici sve petice lol! Ljubim i grlim


jamajka ::Ja sam sinoć slavila rođendan sa prijateljima,malo se popilo,sad malo boli glava..,ali ako,bilo je lepo.Danas idem na sajam knjiga,sa sve spiskom(jedva čekam).

Znaci bilo veselo na proslavi rodjendana, to volim lol! Koje si knjige kupila?

missile ::Znam, čula sam, ali možemo valjda da se dogovorimo na rate! lol!

Naravno duso, dogovor kucu gradi Wink Sto se mene tice casove gratis svih 40 komaTA, a za ostalo cu da razmislim Wink

lilya ::bila sam danas da radim briseve. Moja dr kaze da joj nije jasno kako ja bilo sta imam kad njoj sve deluje savrseno i da nista nije iziritirano, ali ja imam taj neki osecaj da me svrbi i cenim da bas i nece biti rezultati sterilni. Ali ajde da sacekamo ponedeljak.
Sinoc smo bili na otvaranju 28. Beogradskog Jazz Festivala. Mm, sestra i ja i bilo je fenomenalno. Bas mi je prijalo.
Malac je super, mozes da ga ostavis kod bilo koga sve dok ima svoju flasicu i ciste pelene, on je super. Kazem ja lepo sestri da je izuzetno lak za odrzavanje lol! Stavis ga u krevetac, on sam zaspi, stavis ga da se iga, on je sam sebi dovoljan po sat vremena, stavis ga na nosu piski, kaki, ma milina jedna. Ona ga ostavi na celo popodne sa jednom ili drugom babom, njemu super. Bas je dobrica Very Happy

Navijam za ponedeljak i za uredne nalaze igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Uf kako bi meni prijalo samo jedno vece jazz muzike lol! Bravo za malca dobricu radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Mirjana ::
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Najduzi004

MEEEEEEEEEEEEEED smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel

HappyGirl ::U petak 2.11. NVO RODA tj. udruženje roda u 15h održaće tribinu u višegradskoj. Kutak je pozvan. Ko može i želi neka dođe. Danas me je preko naše ćufte kontaktirala predsednica Vesna i pozvala da dođem a i sve vas. Imaju i sajt pa pogledajte. Na tribini će biti i poznate face iz vto politike. Čime se roda bavi i da li želite da postanete njihov član možete saznati na njihovom sajtu. Kad malo bolje proučim imaću svoje mišljenje pa ću ga javno i izneti. Njihov sajt http://udruzenjeroda.webstarts.com/

P.S. Nemaju veze sa hrvatskom rodom.
Ukoliko bude interesenata možemo se naći pa zajedno otići tamo. Narvno ako me direktorka pusti s posla :)

Bas lepo. Ko bude od vas isao lep provod zelim Very Happy

Bjanka ::Ja samo da se pohvalim,odradila sam HSG juce u N.frontu...Sve prohodno i pravilno:))) radost

sreca

Bravo Bjanka, bravooooooooooo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Bjanka ::JA svakodnevno citam sve sto pisu devojke,i gledam slicice preslatke decice,ali jos mesam likove,imena i price,pa ne komantarisem sve

PoFataces ti sve nas, samo polako.

Mala uzivajte svi danas. I srecno krstenje i sve najlepese vam zelim! love

U Lo oblacno i duva vetar, nije toliko hladno. Rasirila sam ves napolju, valjda ce ga vetar ubrzo osusiti zbunjen
poljubci
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 27/10/2012, 09:22

coffee and music Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 33 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 41 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu