KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenja oktobarsaka jutra

+49
jaca*caca
Tanja83
bobica83
tetreb
nina :)
dra00
ninica2
MARA
MIRKA85
Sneza
Marija86
mijaki
Niny
tuli
buby
JocY
Botox
kasia
korpica
JAmajka
Bjanka
blubej
red
KoMetaK
cicsa80
caci
djole42
bak
Gramatika
cufta
Mrvica
missile
BiKsi :)
LaFolie
anak
dr mali pariz
cici
Milijana
Vuchica
lilya
medolino
HappyGirl
Ema78
Orline
Mirjana
MAAKKI
Tinche
bebko
maus
53 posters

Strana 18 od 41 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Sledeći

Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mrvica 17/10/2012, 09:40

Dobar jutar.
I kod nas je tmurno ali u nasem domu sunny jer mm stize danas s puta pa ga zeljno ocekujemo. Prvih dana smo kulirali, a sad smo vec nestrpljivi. Laughing
Pijuckam kaficu pa cu da se rastrcim, da odem po vino i slatkise, da sve pripremim u sobi, pokloncici namestim, da s zakasnjenjem cokim muzica za rodjendan i godisnjicu. yes
Vucice, ja ne znam nista o tome, nadam se da ce ti neko pomoci.
Pari je nocas lutala po kutku, a i ja. Vukasina uspavala, pa udri...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 17/10/2012, 09:56

Vučice, ja sam njima postavila pred HSG to isto pitanje, i rekli su - ako urinokultura ili bilo šta drugo ne zadovoljava, odlaže se i daje terapija. To je bilo pre 2 god. Ipak, zovi ih i pitaj. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 10:23

missile ::Vučice, ja sam njima postavila pred HSG to isto pitanje, i rekli su - ako urinokultura ili bilo šta drugo ne zadovoljava, odlaže se i daje terapija. To je bilo pre 2 god. Ipak, zovi ih i pitaj. cvet

Cim mi stigne nalaz, kakav god bio, idem tamo....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 17/10/2012, 10:27

Jutro jutra najjutarnija!
Ovde u malom Parizu sunce!
Cekam muza s posla,pa da popakujemo decu u kolica, posle duzeg vremena, i pravac...pro lab-da dam TSH lol!
Jest Mrvo, lunjarala i ja,posle x vremena. Lepo provedi dan sa muzem!
Mimice, sta se radi, mila?Kako mi je Anica?
Vucice, isto nemam odgoor iz prve ruke,ali logicno mi ovo sto Miss prica.
Miss, rekoh li ti da mi je interesantan tvoj avatar? Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 561840
odoh dalje da vidim sta ima...
stisaaaak
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 17/10/2012, 10:34

Devojke dobrojutro !!! Ja sam se posteno naspavala danas, ustala sam u pola deset, sto je za mene previse. NIje da se ne desava, ali...MM me jutros nije budio, obicno me probudi, tako da samo sto se nisam soknula kada sam videla koliko je sati.

Nadam se da ce mi vrtoglavice proci i da cu moci da pocnem da radim, jer mi bas nedostaje posao. Jes da ne radim mnogo, ali i to malo mi znaci. Nije mi problem da citam, pisem, kucam, ali da duze gledam u jednu tacku, e odmah mi se vrti...odseci cu nekom jezik... affraid

Ljubim vas sve, uzivajte u ovom danu, izgleda da ce biti lep !!!

Vucice, ne znam koliko si gadljiva na beli luk, al cula sam za jedan recept koji je odlican,i samo da proverim sa sesrtom dozu, pa ti saljem poruku, kazu da ubija sve zivo.Na mrtvo... Very Happy
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 10:43

Ema, jurim te po temama da ti cestitam na dobrom uz!!! ljubav I da svaki sledeci bude odlican!!!!

Pisi kad nadjes recept, ako je onaj sa b.lukom i b.vinom, ima ga ovde, lako cu naci.

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bak 17/10/2012, 10:56

Dan jutra!

Lilya, ako si, i ja bih, i nije nam nekai aerodrom lol!
Uzivaj u seki i bebcu osmeh srce

Biksi, opet nam stizes. Ako stignes i budes po volji, javi se, da idemo u zezanje lol!

Ovde sunce, al jutros bi zubato.

Odoh, ljubim vas sve osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 17/10/2012, 10:57

dr mali pariz ::
Miss, rekoh li ti da mi je interesantan tvoj avatar?

Hvala, Parižanko, ipak željno čekam dan kad ću postaviti neki kao... zbunjen ....npr. tvoj? yes Može i sa jednom bebom, ne pravim pitanje! radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 17/10/2012, 11:57

Evo i ovde da ponovim recept za ciscenje urinokulture. Licno nisam probala, al moja sestra se kune u to cudo.

TRI CETIRI CENJA BELOG LUKA SE POTOPI U CASU VODE, DA ODSTOJI PREKO NOCI. UJUTRU SE PROCEDI, PA SE NA SVAKA TRI CETIRI SATA PIJE PO MALO. Preporuka je da se odmah popije i casa jogurta, da malo ublazi dejstvo luka za zeludac. Pije se nekoliko dana. Luk bi trebalo da je domaci, a ne kineski, jer je kineski previse jak.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 17/10/2012, 12:35

Dobar dan ff

Ljudi, ja se zaljubila u medenog malca smajli angel Totalno sam odlepila, a on dobrica trpi me da ga gnjavim yes
Ne mogu da verujem da nisam sestru videla godinu i po dana. OK Skype i to, ali drugo je uzivo osmeh srce

Imali su su jako naporan put, ja sam mislila da ce on biti mnogo nervozniji, ali ne malko je kenjkao i to je to i lepo spavao i piskio jutros na nosu, a imao je proliv i povracao u putu i nije nista sem vode unosio 12 sati. Eno ga sad zevzeci se sa bakom, a sestra jos spava posto je bila juce kao zombi.

Na poslu jeziva guzva ko za inat, ali sta da radim naspavacu se kad odu, taman dok mi ne krenemo kod njih.

Nemam vremana sve da pisem i komentarisem, ali mislim na vas i strskam vas ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 17/10/2012, 13:42

Zene dobar dan,
Vidim Lilya, stigli gosti radost Ako, samo uzivajte i gnjavite se osmeh srce
Ema, ja licno probala ovaj recept sa belim lukom i corak. Iskreno, meni eserihiju samo antibiotici pomazu i ne zaludjujem se zato prirodnjacima..posebno sto ja imam neverovatne bolove i ne mogu to da trpim dok cekam da vidim da li ce recept delovati ili ne. Ovako, posle druge tablete mi je vec bolje.
Elem, nisam zapamtila dalje, osim da je Cvrle propisan deckonja od 7.5 kg as
Lenci juce imala prvi dan u vrticu i bila je love , al jutros vec virus, mada ne iz vrtica jer je Mileni jos sinoc krenula vodica iz nosa, tako da danas ne odosmo Crying or Very sad
Kod nas napolju pravo prolece, a u stanu SPA, ovi iz toplane loze kao da je vejavica Shocked
Ajd odoh da pijem kaficu sa mamom sreca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od cici 17/10/2012, 14:46

Dobar dan, Jutra
ja mogu samo da mracim ovde pa zato i ne pisem, citam i divim vam se na strpljenju, ljubavi i paznji, razumevanju koje imate za svoju decu..........ja sam moje zivce izgubila skroz
neka mi Bog oprosti, bolje bi bilo da se nije ni rodio...............ni ne zna kakav j..b zivot je dobio.............kajace se jednog dana a tada ce biti kasno
kad bih mogla da zatvorim oci, zaglim ga i vise se ne probudim a oni nek se snadju
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 15:34

Cici, jel to nesto oko proslave rodjendana?

Zenice, samo da vam kazem da mi je pao kamen sa srca, urinokultura mi ok! Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 17/10/2012, 15:54

Vuci f
Cici, draga, svima nama naidju crne minute. Nismo mi roboti, ali ovde vecina, u glavnom samo lepe stvari pise. Videces da ces vec sutra misliti drugacije, pa prekosutra opet...i tako u krug... niko nikada nije rekao da je roditeljstvo lak posao, mislim, mozda jeste za neke ljude koji nisu kao mi, ali samim tim sto smo ovde, sto se borimo, nerviramo, smejemo... pokazujemo koliko u stvari imamo snage i strpljenja...
I molim vas, cemu minusi? Pa zar nemamo prava da pisemo kad smo lose raspolozene?


Poslednji izmenio Milijana dana 17/10/2012, 16:05, izmenjeno ukupno 1 puta

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od JocY 17/10/2012, 16:03

Da i ja sam htela da reagujem na ovaj minus... Drage kutanjke ovde smo da delimo kako dobro tako i lose sto nam se desava. Bez osudjivanja molim (ja tako vidim minuse kao osudjivanje) nikad ne znate sta kome zivot nosi i zasto je u datom trenutku, lose raspolozen.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 17/10/2012, 16:06

Potpisujem i Mili i Jocy yes

Vucice, super za rezultate f
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 17/10/2012, 16:32

Cici zagrljaj Pogledaj pp

bak ::Dan jutra!
Lilya, ako si, i ja bih, i nije nam nekai aerodrom lol!
Uzivaj u seki i bebcu osmeh srce
Very Happy lol!

lilya ::Dobar dan ff

Ljudi, ja se zaljubila u medenog malca smajli angel Totalno sam odlepila, a on dobrica trpi me da ga gnjavim yes
srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Milijana ::
Kod nas napolju pravo prolece, a u stanu SPA, ovi iz toplane loze kao da je vejavica Shocked
Dakle, stvarno nisu normalni! I kod nas isto yes
Mili love
Još uvek se smejem dečijim forama Laughing
Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 522861_348208551898823_293585503_n
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 17/10/2012, 16:34

Eto, dok ja razmislim...htedoh da ti kažem isto što i Mili. Ne daj se osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Tinche 17/10/2012, 16:37

Cici, glavu gore, mani se tih tuznih izjava. U sinu svom nadji snage da se izboris za ispravne stvari.

Danas je mm i meni deset godina od kako smo zajedno. Posto je on na poslu od jutros...a vraca se tek kasno veceras...da ja lepo proslavim sa vama i baticom...a sa njim cu kada se vrati ako budem bila budna! Razz


Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 NovogodinjepredjeloJesenja oktobarsaka jutra - Page 18 DSC02668Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Sitni-kolaci-6Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Mnogo-koktela Zive bile!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mrvica 17/10/2012, 16:52

E Tino, neka je sa srecom. Hvala na posluzenju. Very Happy
Cici, draga, pa ko te je mogao toliko iznervirati da pozelis da te nema Crying or Very sad Uvek je bilo problema i bice, ne posustaj. Toliko se borimo da dobijemo tu decu, ne dozvoli nikom da te izbaci iz takta toliko da se pokajes sto si ga rodila.
Ja opet moram da pitam o kakvim minusima pricate? Tj znam o kojima, ali pojma nemam ni kako ih postavljate, a pravo da kazem pogled mi nikad ne ode na tu stranu pa ni ne primetim zeleno ili crveno dok neko ne spomene.
Lilya, mogu da zamislim kako uzivas. Ja setru vidjam bar cetiri puta godisnje, i opet mi mnogo nedostaje i uvek mi je tesko kad ide. Zato sad koristi svaki trenutak, a posle ces spavati.
Mm stigao. Propisno izgnjavio svoje malo cedo. Nisam se mogla nagledati te radosti. Ja dragom dadoh poklon-sat, a on meni punu kesu slatkisa i kozne rukavice i novcanik. Vukasin dobi medu Laughing
Razmenismo poklone, pa kod svekrve na sarmu lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Ema78 17/10/2012, 17:30

Cici, ako ti je lakse, iskukaj se ti ovde nama...sta god da je ja te barem necu osudjivati. A sta god da je, proci ce !!! Imas ti svog malog cicija, i pusti sve ostale. Nikad ne znamo sta nosi dan, a sta noc...

Ajde, ljubim te, glavu gore i resice se vec ti problemi !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od BiKsi :) 17/10/2012, 18:55

Evo je i sveža ujna! Danas nam stigao malac, šećer mili, tačka, mrva, kifla! Sad mi ovo drugo ujnino beba džin u odnosu na ovo maleno, a i ovaj prdoguz tek nepuna četiri meseca ima! Ujnino najstarije ponosno, stigao joj brat! I dalje je blesava! Malac kenjka, plače, mjauče, rekla bih Laughing, a moja zaova ništa, kulira ga, a njeno prvorodjeno, a ujnino najstarije joj kaže: Pa uzmi ga mama, o Bože, pa ti kao da mu nisi mama, kao da sam mu ja mama! lol! Blesavo dete skroz! Danas sam više gnjavila ujnino srednje, jer nam najmladje još malo za gnjavljenje, al brzo će proći dva tri meseca, a onda će mu obrazi popucati od gnječa, štipanja i ljubljenja! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 196545

Cicin post me baš onako uznemirio, zdrmao, ne znam šta može toliko da iznervira čoveka da poželi da ga nema, za mene su bolest i smrt najstrašnije stvari, sve ostalo se da rešiti! Cici, molim te, piši, ako treba i na pp, gde god, ovde, daj da probamo da ti pomognemo da se čupaš iz tog skenja u koji si upala. Svakom se može desiti, jer svi mi imamo neke mračne strane u sebi, samo nekome ispliva, a nekome ne. I naravno da nije za osudu što je iskreno napisala kako se oseća. Daj da vidimo kako da ti pomognemo Cici, a sigurna sam da ti možemo bar malo olakšati! Glavu gore, pliz, nemoj prizivati loše misli i crne stvari na sebe, molim te! Svaki problem ima rešenje!

Lilya, uživaj sa tetkinim! Naročito što se da gnječiti i gnjaviti! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 275568


Poslednji izmenio Biksi :) dana 17/10/2012, 22:21, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od MAAKKI 17/10/2012, 20:32

Vece jutra Very Happy

Lilya neka si ti potopila aerodrom, a sada uzivancija dok su tu smajli angel

Milijana novi avatar mi se mnogo dopada likeit

Vuchice super za dobre rezultate neka takvi i ostanu f

Tinche neka je sa srecom godisnjica, jos puno da ih bude cvet

Mrvice mogu da zamislim tu radost d d d

Biksi jako bih volela da sam na tvom mestu, ti uvek imas neko od ujninih pored sebe za gnjavljenje likeit

Cicin post sam procitala i ranije i mnogo me je potreslo, takvi dani i situacije dodju i prodju, velika je borba koju prolazimo i potrosimo se sigurno, mislim da nije za osudu ili minus, svi imamo takvih stanja i situacija, verujem da je moralo nesto da se dogodi kada si u takvom raspolozenju. Pratila sam celu tvoju situaciju i bez obzira sta da ti ko kaze ili uradi mali Cici je tu da ti vrati osmeh na lice. Cure su vec rekle, pisi, kukaj, zapomazi i sta god ti se radi samo izbaci to iz sebe, sigurna sam da ti mozemo barem malo olaksati to sto te snaslo. poljubac

Kod mene danas standardno, lep dan pa sam iskoristila da poradim malo po dvoristu, otisla i na groblje tamo da sredim, tako da mi je prosao dan, sada cu malo da kuliram pa na spavanjac. ljubav





MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Vuchica 17/10/2012, 22:10

Tinche, doceka li ti muzica veceras? Wink Srecan vam jubilej!!!!! osmeh srce

Lilya, jesi li posteno ugnjavila sestrica?
Biksi moze da gnjavi na sve strane i bratance i zaovichice... bogatstvo pravo! yes

Ema, palo mi na pamet, zamisli neku svoju pacijentkinju da se naroka sa onom beloluchenom vodicom? i da ti sedne u stolicu??? lol!



Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 17/10/2012, 22:56

Tino, srecna godisnjica i mnoooogo mi se svidja ovo sa sunkom..mmm...a bas sam gladna...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 18 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 41 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu