KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Novembarska jutra :)

Počalji od Tinche 1/11/2012, 00:20

Vece jutra!

Evo i ja jednom da potrefim i upisem se gde treba bez zakasnjenja!

Danas me ocekuje jedan divan dogadjaj...i jedan tuzan. Poradja mi se najbolja drugarica iz detinjstva...cekamo malog Alekseja...
A negde oko 11 prepodne cemo uspavati mog Bacha...mog klempu milog koji je ostao kod bake kada sam se ja udala. Ima 14 ipo godina i pre dva dana je imao mozdani udar...ne ustaje...ne prepoznaje. Zivot mu je sad vise mucenje nego radost ali bar znam da ga nista ne boli. Miran je, leskari...
Jos uvek se lomim da li da budem tamo za vreme...nisam pametna.


Elem, srecan i bebicetan nam bio svima ovaj novembar!!! Vec ima lood pocetak...zurkaaaaaaaaaaaaaa u subotu uvece!!! Jedva cekaaaaaaammm!!!!
Novembarska jutra :) 595783
Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783 Novembarska jutra :) 595783
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cicsa80 1/11/2012, 02:24

Da se ja zapljunem jednom druga Razz
Pre svega moram da kazem da mi je mnoooogo zao sto necu u subotu biti sa vama. Odsustvo opravdano-posao i to veoma interesantan, vezan za struku ali prema evropskim metodama i upravo zato putujem u Banja Luku na seminar. Radujem se licnom napredovanju radost
Tino zao mi je kuce. cvet
Zene cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Ema78 1/11/2012, 08:34

Dobro jutro svima!!!

Tince, bravo za tvoju drugaricu!!! Very Happy

A sto se tice kuce, zao mi je, potpuno te razumem. Meni je uginula kuca pre dve godine, od raka, i ni ja ni mm nismo bili sa njom kada se to desilo, prosto tako se namestilo. Sa jedne strane, pamim je onako veselu i bezbriznu, kakva je bila do poslednjeg dana, a sa druge volela bih da sam makar ja bila sa njom, da se oprostim...A onda, lakse mi sto nisam. U takvim situacijama, ni jedba odluka nije pametna, kako god da okrenes. Tuzno je, mnogo je tuzno... zagrljaj

U svakom slucaju, tako mora da bude.A ti se raduj tom malenom bicu sto dolazi !!!

Ljubim sve ostale, da vam novembar bude kao iz bajke...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 1/11/2012, 08:36

Dobro jutro!

Neka je svima lep i srecan mesec novembar radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Megici zelim danas jednu lepu i veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Tinche zao mi je kuce, ali za njega je to najbolje i sama znas. Lep je zivot imao sa vama. Mislim da bi bilo bolje da ne ides, stresno je sve to. Drugarici zelim lagan porodjaj igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Cicsa zao mi je sto se necemo videti u subotu. Ali se radujem tvom poslovnom usavrsavanju i licnom napredaovanju. Pozdravi Banja Luku.

Da vas posluzim kaficom. Ima tu jos i za grickanje, izvolite.
Novembarska jutra :) Coffee
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 1/11/2012, 08:39

Dobro jutro!

Da se i ja zapljunem u novembru. Wink

Tinče, žao mi je zbog tvog psa zagrljaj

Ovde vetar, kiša, ja obukoh mini suknjicu da rasteram loše vreme Very Happy

Neka i ovaj novembar bude bebićetan, makar koliko je bio oktobar! d

Sve vas d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 1/11/2012, 09:03

Dobro jutro u novembru,
Neka nam bude topao i uspesan kao i prethodni mesec osmeh srce
Tino, meni je jednom uginula macka, ubila sam se kukajuci i od tada, zivotinje vise NE No Za mene je to preveliki stres No I ja mislim da ne treba da ides.
Drugarica neka prodje sto laske igracice
Miss, minic, a Laughing AKo, kod nas je isto vetar, al mm kaze da je neki topao u pitanju.
MM je sutra rodjendan, a ja jos nisam smislila ni koju cu tortu, niti sam kupila namirnice, niti znam kada cu Rolling Eyes Danas cekam kaputic i sva sam u tom fazonu lol!
Biksi, patuljku, uvek si dobrodoso zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 1/11/2012, 09:27

Tinche, žao mi je za kucu zagrljaj Što reče Mili, ja sam tako oplakala nekoliko svojih ljubimaca i nemam više snage za to.
Navijam za tvoju drugaricu, da sve protekne u najboljem mogućem redu radost radost radost
Cicsa, radujem se tvom stručnom usavršavanju radost radost radost Podsećaš me na mene kad idem na seminar Laughing
Missile, suknjica sreca Bravo g
missile ::Mirka, vidiš ti ovu euforiju, jel ti sad žao što ne dolaziš?
Jako mi je žao Sad No, gledaj
3h do BGD-a
4h u BGD-u
3h od BGD-a
znači bez vožnje po gradu (do mesta sastanka), već 10h. To su 3 podoja.
Onda, pitanje je imam li u to vreme bus za nazad(a mislim da nemam), jer ja autom sama noću ne bih. Jbg. U maju eto i nas Very Happy
missile ::Ajd kači Cvrletov spot!
radost
Eno ga u mom RD-u Very Happy
Milijana ::Smesno vam za dzigu, a ? Ehhh i meni nekad bese.. a sad, kad vise nemam gde ja izbrojim do 10 i kazem: "Lenka, obrisi se malo tu sa desne strane usta... ostalo ti parce moje dzigerice" Rolling Eyes
Brate sestro, ćale si, keve mi! lol!
Ema osmeh srce
Mišu, hvala za kaficu cvet Baš mi je legla srce
Devojcice drage love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 1/11/2012, 10:03

Milijana ::
Miss, minic, a Laughing AKo, kod nas je isto vetar, al mm kaze da je neki topao u pitanju.

Gledaju me na poslu kao idiota, ali se ja pravim da ne primećujem. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 1/11/2012, 10:09

Dan Jutra!

Ja sinoc zaginula, neplanirano, od jutros sam ko trovan konj, sto bi Mili rekla Razz
Danas je mojoj mami rodjendan, idem da se lecim.
Sutra u kafanu, pripremam se da u subotu budem fina Razz
A da sutra i kod frizera yes
Naravno da je vreme ovakvo ukakakno zato sto sam ja obukla suknju Razz Cim su me videli kazu aaaa, zato je ovakvo vreme lol!

Eeee, da zelim nam svima da nam novembar bude lep, veseo i razigran d

Tino, ja ne bih isla, bar sad tako mislim

Ljubim vas osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 1/11/2012, 10:40

Dobar dan draga jutra osmeh srce

Da nam novembar donese puno zdravlja, veselja i lepih trenutaka sa ljudima koje volimo i da uzivamo u onome sto imamo. Mamama zelim da uzivaju sa svojom decom, trudnicama da uzivaju u svojim trbama, cekalicama da nas jos neka iznenadi kao Zoxa i Tinche yes

Tinche, bas mi zao kuce. Ja sam dve macke bas tesko prebolela, ali se mi ipak spremamo da uzmemo novo mace cim kupimo stan da nam pravi lom i jurca unaokolo yes
Miss, ti o suknji da prestanes da pricas i pojavis se u istoj na proslavi Very Happy
Mili, javljaj kako stoji kaput.
Mirka, ima dana druzicemo se yes
Misice, kako bre za dva sata do Beograda affraid

Zene, begam sad, ima posla, a meni misli svuda sem u kancu... Sestra sutra odlazi i tetkin veseljko Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od medolino 1/11/2012, 10:49

Dobro jutro novembarskim jutrima osmeh srce

Neka novembar svima donese lepih vesti,da budemo svi zdravi,veseli i uspesni i da pljuste trudnoce na sve strane i da sve nase bebice napreduju srca1

Tinche,neka je tvojoj drugarici lagan porodjaj Very Happy A sto se tice kuce,mnogo mi je zao,sto su rekle Mili i Mirjana tako je i meni bilo,mnogo sam volela mog kucu,ja sam ga dovela kao stene kuci i bas se vezala za njega,kada sam krenula u srednju skolu tugovao je zamnom jer sam samo vikendom dolazila kuci..do nedavno je ziveo ali se razboleo,tada sam plakala,dusu svoju isplakala i rekla da nikad vise necu da se vezem ni za jednu zivotinju... Ja ipak ne bih isla,bolje da ti ostane u lepom secanju...

Cisca super za napredovanje usne

Misica i njena ukusna kafica..mmmm..ljubim te tako veselu usne

Miss,kratka suknjica naočare ajd rasteraj nam tu kisurinu i ovaj ludi vetar Wink

Milijana ljubim tvoje dve princezice ljubav ljubav A sto se tice tortice,sve ces stici,ne sumnjam u tebe yes

Mirjana,odmah letim u RD da cujem kako nas Cvrle kaze mama srca srca Ljubim ga tako lepog i umiljatog ljubav

Moram i ovde da zabelezim da su momci od Orlica i Bojanceta mnogo lepi smekeri i da im saljem mnogo,mnogo poljubaca usne usne usne

Bak,se priprema za slavlje ljubav

Zene,uzivajte i lepo se provedite i ispricajte na proslavi love

Mi smo uglavnom dobro, zahladnelo i neko kisno vreme pa ni ne izlazim napolje...Mamini fudbaleri se sutaju i vec me posteno udaraju u zeludac pa pece li pece Wink Dok donji fudbaler bas voli da vozi bicikl po mojoj besiki pa mi je uvek veselo lol! Jedino ne vole kad sedim jer se tada bas uzvrpolje lol!

Ljubimo sve tete i sve bebice srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci



medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Botox 1/11/2012, 11:01

jutro i od nas :-*
moji momci spavaju, mali zaspao na siki ko klada, valjda ovo vreme na sve tako deluje....
sem na mene :-D umesto da se i ja izvrnem ja skuvala hippov caj, doruckovala i sad cu da pijuckam topli cajic i uzivam solirajuci , osecam da tisina i mir nece potrajati, junior mi nesto stenje hehe....
ljubim i begam :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od korpica 1/11/2012, 11:02

Jutro cure
Evo da se i ja upisem na pocetku meseca i pozelim u novembru svima prvenstveno puno zdravlja,trudnicama laku trudnocu,mamama da uzivaju sa svojim bebicama i njihovom odrastanju,cekalicama puno srece i puno pozitivnih beta i trudnoca srca srca srca
Maus,kao i uvek hvala na kafici,jeste da je malo jaca,ali prezivecu Wink Very Happy
Tinchi,da drugarici prodje sto lakse i bezbolnije porodjaj
Sto se tice kuce,bas mi zao,slicno se i meni desilo i od tada ljubimca nemam,stresno je to.I ja se slazem sa curama da ne bi trebala ici zagrljaj
Missile i Bak u suknjicama g g Neznam kod vas,ali kod mene nije hladno,duva vetar ali je toplo
Da,Bak,srecan mami rodjendan,sve najbolje
Mlijana,smisli li koju ces tortu,ipak je muzicu rodjendan,nemoj samo misliti na kaputic Wink
Lilya,ne zabusavaj na poslu,radi malo lol!
Ja danas pocinjem da radim.Bila malo na bolovanju,trebalo je slavu spremiti a i falilo mi odmora.Prosto mi se nesto nemili ali sta da se radi Rolling Eyes
Cure d vas sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 1/11/2012, 11:16

Evo me, bila u Rodi i pokupovala svasta. Odluka je pala na neku tortu koja se zove PRVA LJUBAV  b  b  b Upiskicu se od smeha, a on mi kaze: Ja sam tebi sve samo nisam prvi  b  b  b A ja mu lepo kazem: Sta te briga, vazno je da si TRENUTNO zadnji Razz Razz Razz
Elem, kesa je bilo milion, a Milena zaspala u kolima v Ostavim frizerku iz salona pored ulaza da pazi na dete, pa iznesem kese, pa se vratim po dete i sad ona spava, a ja malko da sredim stan i bacam se na pravljenje torte... javljam kako je ispala....
A da... kaputica jos nema b

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 1/11/2012, 11:18

lilya ::
Misice, kako bre za dva sata do Beograda affraid

Ako vozim po pravilima. Mogu ja i za sat i po stici Wink

Korpice sreacn pocetak rada.
Boki ljubi Vladetu lepotanka.
Medolino fudbaleri se razbaskarili u stomaku lol! lol!
Mili ismeja se za naziv torte lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mrvica 1/11/2012, 13:07

Jutro novembarsko.
Kod nas sunce sija, napolju prelepo. Mi smo jutros vadili krv za kontrolu, pa smo se vrnuli u krevet i dobro naspavali.
Sta da pozelim, nego da vam se ispune bar najvece zelje, a svi znamo koje su nam. Zelim vas svima bar jedno ovako dobro dete, da se sa osmehom budite svako jutro bilo ono tmurno ili ne.
Medo, ljubim male fudbalere, uzivaj draga i namesti se kako im odgovara.
Tino, zagrljaj , sacekaj malo pa novog ljubimca, ljubavi imas na pretek da pruzis. kad stigne novi zaceli ce malo te stare rane...
Misice, cujem nekom u snove dolazis? sreca
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 1/11/2012, 13:29

Ih, ja zaboravih na želje. Evo ovako.

OBOŽAVAM Novembar d d d d d
Četvrtog Novembra sam krštena osmeh srce
Prošlog Novembra sam saznala da sam trudna osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Svim ženskinjama želim istu sreću. Manje bakterija, više jajnih ćelija. Manje lekova, više zdravlja. Manje pokušaja, više uspeha.
I sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 1/11/2012, 16:31

Dobar dan DOBRI LJUDI! Laughing

Tetkinom najmladjem danas rodjendan, tako da moramo i danas otići malo da je izgnjavimo!

Želim vam puno zdravlja, sreće i uspeha na svih poljima!

Ajde, žive bile, i trudne postale!

Za one koje više neće da radjaju, svaki put im se muž dao kad god zaiskale!

Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 1/11/2012, 16:40

Biksi :) ::
Ajde, žive bile, i trudne postale!

Hvala, takođe!
usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cici 1/11/2012, 16:49

Dan Jutra,
citam vas ali ne pisem. Kod nas sve u najboljem neredu, kako kze moja mama. Zao mi je sto sam vas uznemirila i minusa koja sam zaradila ali vam od srca zelim da nikada nebudete u stanju i situaciji u kojaja sam ja bila pa morala to da napisem. Vas smatram svojom drugom kucom i vi ste mi jedni sa kojima pricam o svojim problemima. da nije bilo vasm ne bi bilo ni mog Stefana.

Neka vas sreca prati sta god da radite i gde god da budete osmeh srce
Nama raste i 8-mi zubic, pa smo nervozni, a guza ko majmunska. Probali i kajganu za dorucak.Trazim najpovoljniju cenu za kupovinu briketa za lozenje.
Neko je skoro izneo racunicu o grejanju na struju ili drva i centralno grejanje? kako bilo, zavidim centralnom grejanju, ali moram da priiznam da sam se najvise ogrejala sa TA pecima.

Ljubac za sve vas cveće
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Bjanka 1/11/2012, 17:49

Evo i ja da se "ogrebem" malo o ove Mirjanine,Lilyine, Biksine zelje..:)) I ja nam svima isto zelim...!!!!

Evo vam linka za vest u Blicu u vezi sa novim sajtom "Hocu bebu"

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/350895/Pokrenut-sajt-Hocu-bebu

Razmisljam da li da idem privatno iilu NF na inseminaciju....

Dok ne skontam, sve vas drage zene ljubav
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od djole42 1/11/2012, 18:49

Veče jutra novembarska Very Happy

Tinče po meni najhumanije je u slučaju tezih bolesti ,uspavati psa (bilo kog ljubimca) .Verovatno kasnim ali moj savet bi bio da ne ideš .

Cure sve ostale drage ,budite mi vesele i srećne uz dečicu kraj vas ili u vama ili i jedno i drugo i treće .....ostale čekalice ,radilice ,tudilice ...ide naše vreme ...nek nam novembar donese puno lepih beta !

Sve vas voleeeeeeeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Gramatika 1/11/2012, 18:57

lilya ::Novembarska jutra :) 275568

Da nam novembar donese puno zdravlja, veselja i lepih trenutaka sa ljudima koje volimo i da uzivamo u onome sto imamo. Mamama zelim da uzivaju sa svojom decom, trudnicama da uzivaju u svojim trbama, cekalicama da nas jos neka iznenadi kao Zoxa i Tinche Novembarska jutra :) 561840

Potpisujem!

Evo, sve lepo rekla Lilya, pa glavoboljna i dekoncentrisana trudnica samo ponavlja!
Novembarska jutra :) 692299
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Vuchica 1/11/2012, 20:07

Mirjana ::
Manje bakterija, više jajnih ćelija. Manje lekova, više zdravlja. Manje pokušaja, više uspeha.
hehe ovo je super!

I dobro vece, novembarska jutra!!!

nadam se lepim stvarima u novembru jer mi se oktobar nije bas slavno zavrsio, umrla mi je baka, a postupak koji sam 'zapocela' je odlozen. Pisala sam na koracima, progesteron mi je bio povisen za folikularnu fazu ciklusa. Probacu da iscackam malo po netu, a ono sto mogu sad da uradim je da se nadam da ce u sledecem ciklusu sve biti ok yes

Tinche je sigurno na proslavi povodom rodjenja bebice. A verujem da je kuca imala lep zivot i zspala srecna.
Korpica se vraca na posao, a bogami i ja sutra idem da obidjem jer sam ovih dana zabusavala

Missile i Bak bile danas u suknjicama Wink
Mirka, Medolino, Lilya, Cici, Maus, (uf koga li sam sve zaboravila a sad ne mogu da se vracam v ) raspolozenje je na nivou


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Vuchica 1/11/2012, 20:08

da da, mrvice, ema, biksi, bjanka, djole, gramatika d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu