Jesenja oktobarsaka jutra

Strana 41 od 41 Prethodni  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Gramatika taj 31/10/2012, 14:51

Mirjana ::
Milijana ::O Bozeeee Ore... pa ja osecam kako on mirise Kako su medeni i dobri ovako mali i usnuli... a onda pocnu da rastu ... i da jedu dzigericu
Ma beži bre lol! Ti i Ćufta kad progovorite, ja se razvalim od smeha lol!

Potpisujem!

Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 43
Datum upisa : 16.03.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 31/10/2012, 15:27

Kakve prelepe bebe, ne zna se koja je od koje medenija srca srca srca srca srca srca srca
Mame uživajte sa svojim lepotanima malim osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Niny

Broj poruka : 3277
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 31/10/2012, 16:03

Slušaj missile ostavi se ženo rane i donesi raspoloženje ali ono iz studentskih dana lol! A ako baš oćeš da donosiš nešto onda molim lepo neki ajvar naručujem.Biće proje, pogačica, pita i sve je to bez ajvara ko muškarac bez brkova ili supa bez rezanaca  b Zato ako smem da biram kupi ajvar tj. ti i lilya lapo lapo lol!

Ori, sin ti je savršen. A ime prelepo! A za tatu 10/10

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13260
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 31/10/2012, 17:04

Milijana ::
Biksi, kod tebe je ludo, svakog dana akcija... podsecas me na mene dok me nisu preplavili ovi patuljci
lol! lol! lol! Blesačo!

orline ::

Biksi, ti si luda, majke mi...kao iz cirkusa Razz cole ti je kralj.

Inače, tajko je odlepio načisto...Nikad ga nisam čula da tako tepa jer je poprilično drvenkast po prirodi. Otkako je Miš u kući, 180 stepeni je drugačiji, nisam ni znala koliko mu fali to malo stvorenje. A pon samo nije hteo meni da staje na muku. On ga kupa, masira tomačić kad ima grčeve, priča sa njim , nosa ga...ma slatki su skroz. Uživam u tom prizoru, koji mi je do skoro izgledao nestvarno.
Znam moj orle, sve znam! Laughing Pravi pravcati cirkus!

A ovo što si napisala za taju i sina me skroz raspilavilo!

orline ::
Šećer mili uspavani!

Mrvica ::Biksi, draga, pa ti si u akciji all the time...
Samo nek je akcijanja!

Milijana ::O Bozeeee Ore... pa ja osecam kako on mirise Kako su medeni i dobri ovako mali i usnuli... a onda pocnu da rastu ... i da jedu dzigericu
Buhahahahahhahhah, ti stvarno nisi normalna, leba mi!

LJubim vas, odo malo da čitam knjigu i igram igrice! Cole opet radi noćnu, učestao on nešto s ovim noćnim smenama?! Ma ko ga šiša! lol!

Sigurno sam još nešto htela reći, al se zaboravih! Ne zamerite, stigle me godine! lol!

STISAK

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 31/10/2012, 17:31

Dan zene, evo i mene sunny
Dosla sam samo da ljubnem Orlica Mihaila, medenjaka malog! srca srca Bravo za tatu! g Sad mi je jasno zasto te nema, ni mene ne bi bilo da imam takav prizor. srca srca srca

I, da, dosla da vidim sa Lilyom i MIss, sta ce s'prasetinom, pa da im se pridruzim u spremanju hrane! lol! lol! Mislim, spremila bih ja nesto, samo ne znam hocu li biti beskucnik u subotu ili ne. Jos nisam nasla stan, a ovaj prodat. Nemam ni vremena za trazenje i gledanje. Rolling Eyes Mada, mogu da ostanem u ovom do kraja novembra, samo ne znam gde da smestim muza i njegove kad dodju! lol! Haos macke! Laughing Odo da stavljam trajnu za subotu! Wink lol!

KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/10/2012, 18:52

Hepi, taman mi muž reče da napravim pitice sa pečurkama, al uzeću i ajvar. Na žalost, nemam domaćeg, pa valjda ne promašim kad kupujem.
radost
Sve u svemu, u pravu si, u sub ujutro ću već znati više, a za raspoloženje ne brini. Cure s Kutka me motivišu i opuštaju, bićemo sve mi super!

Meta, Lili, ajvar dakle, čule ste. Very Happy

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 31/10/2012, 19:23

Missile, Premija ajvar u Maxiju je vrh! Skuplja, a bolja, verzija je oko 350din

Danima pokušavam da snimim Cvrleta kad kaže "mama". Danas mi je do nekle uspelo sreca
Čim se upload-uje, kačim u RD

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 31/10/2012, 20:28

dusa mala slatka, pa vec i pricam :)))

hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 31/10/2012, 22:27

Ma cure leste da ja volim ajvar ali šalila sam se. Nemoj da se opterećujete ja tako lupetam Embarassed

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13260
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/10/2012, 22:53

Mirka, vidiš ti ovu euforiju, jel ti sad žao što ne dolaziš? Ajd kači Cvrletov spot!
radost
Hepi, kako na telefonu da dođem do SVIH smajlića? Nekad hoće, a uglavnom neće!

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 31/10/2012, 23:14

Smesno vam za dzigu, a ? Ehhh i meni nekad bese.. a sad, kad vise nemam gde ja izbrojim do 10 i kazem: "Lenka, obrisi se malo tu sa desne strane usta... ostalo ti parce moje dzigerice" Rolling Eyes
Npr. scena od veceras... krenemo da kupimo cizme Lenki i to krenemo svi, sa patuljcima i kolicima i jednim i drugim, znaci pokretni luna park... pre radnje sa cipelama je sportska radnja i mm navalio da vidimo sta ima, zalepimo se za neke Puma paticice, duboke, crne sa belim djonom i mm navalio da joj proba jer kaze bas su u njenom fazonu Shocked (odakle njoj fazon, pitam se Rolling Eyes ). Ja lepo znam nastavak... ona ce d aproba, pa nece da skine, pa ce da vristi, da se baca, da histerise, meni ce da krene da se dize kosa na glavi, pa cu ili da izgledam kao one neuracunjive zene ili kao one na jakim bensedinima.... ali mm navalio i proba joj i ona, naravno nece da skine,a ni da se vrati u kolica i on joj kupi affraid I kaze: Nema veze, kupicemo i cizme... odemo u radnju sa cizmama, ja joj skinem patiku da proba cizmu i ona krece da se baca, da sutira, da vristi, da place.....ma najgori smo bili v ZIv me blam pojeo.... Ne kupimo cizme jer ne znamo da li su joj dobre, docicemo kad zabboravi na patike.... Sad sam ih sakrila, jer nije htela da ih skine pred spavanje v Eto, ja dzigu vise i nemam Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/10/2012, 23:36

Mili, Lenka se ponaša normalno, žensko dete! Ljubim je onakvu šećerlemicu! Nego, šta će tek Milenče da radi po prodavnici obuće!
lol!
Još malo pa novembarska jutra Very Happy
Laku noć!

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 31/10/2012, 23:49

Milijana ::Smesno vam za dzigu, a ? Ehhh i meni nekad bese.. a sad, kad vise nemam gde ja izbrojim do 10 i kazem: "Lenka, obrisi se malo tu sa desne strane usta... ostalo ti parce moje dzigerice" Rolling Eyes
Npr. scena od veceras... krenemo da kupimo cizme Lenki i to krenemo svi, sa patuljcima i kolicima i jednim i drugim, znaci pokretni luna park... pre radnje sa cipelama je sportska radnja i mm navalio da vidimo sta ima, zalepimo se za neke Puma paticice, duboke, crne sa belim djonom i mm navalio da joj proba jer kaze bas su u njenom fazonu Shocked (odakle njoj fazon, pitam se Rolling Eyes ). Ja lepo znam nastavak... ona ce d aproba, pa nece da skine, pa ce da vristi, da se baca, da histerise, meni ce da krene da se dize kosa na glavi, pa cu ili da izgledam kao one neuracunjive zene ili kao one na jakim bensedinima.... ali mm navalio i proba joj i ona, naravno nece da skine,a ni da se vrati u kolica i on joj kupi affraid I kaze: Nema veze, kupicemo i cizme... odemo u radnju sa cizmama, ja joj skinem patiku da proba cizmu i ona krece da se baca, da sutira, da vristi, da place.....ma najgori smo bili ZIv me blam pojeo.... Ne kupimo cizme jer ne znamo da li su joj dobre, docicemo kad zabboravi na patike.... Sad sam ih sakrila, jer nije htela da ih skine pred spavanje Eto, ja dzigu vise i nemam Rolling Eyes
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Mogu li ja da budem vaš treći patuljak, a neću ti jesti džigericu, jer je ne volim ni u jednom obliku?! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 1/11/2012, 08:47

Cao oktobru iz 2012. godine ff

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 1/11/2012, 10:27

Svratih da pozdravim oktobarska jutra osmeh srce
I da kazem da sam odusevljena sa sinovima od Orliske i Bojanice osmeh srce osmeh srce
Vladeta i Mihailo,prelepi ste,duse nase najmilije,uzivajte sa vasim roditeljima srca1 srca1

Ljubim vas sve redom ljubav ljubav ljubav

medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 29
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 1/11/2012, 20:25

Samo da otpozdravim lepi nam oktobar!!
cao nema visheeeeeeeee

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 1/11/2012, 21:29

I ja da se odjavim iz meni posebnog oktobra.
Neponovljivog lol!

Orline

Broj poruka : 11713
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 1/11/2012, 22:41

odjavljujem se i ja iz oktobra ff
kad dodje sledeci bicu vec veliki mamin decko i imati dve godinice likeit

cici