KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 24/9/2012, 20:48

Bojana86 ::a za 29. novembar jel daju neko prase? :) lol!

Za nas druge samo beba! Very Happy


stefi :* ::aki super sto si napisala,spakovacu i to..i kupiti pumpicu Laughing kaze i kakve su to carape i gde da ih nadjem i kad da ih obuvam???
danas sam bila za d dimer spao na 530 sto je super.. a popodne ctg i pregled radost

http://www.medifitmax.co.rs/sajt2/?page_id=212

Evo ih, rade po meri, naručuje se i mislim da su ovi najbolji pošto drugi su u fazonu s/m/l/xl, a ovi ti baš uzmu mere. Nisu ni skuplje, 2800, ja idem da ih naručim, samo da završim s ovim paklom sa dnevnom - u sredu mi pomakli, svi me maltretiraju, izem ih, al još malo pa nek idu s milim bogom  b Danas mi iz kućne nege opušteno tip došao u 10 i 30 za fraksi affraid i opušteno nisam mogla u Institut za transfuziju da vadim d-dimer, moram sutra prva udarnički u 8, a oni će mi dati fraksi uveče, ma baš ih briga, mnogo im je dobro. Prekosutra opet zbog dnevne uveče i kad odem ove nedelje da vadim krv u dz za anesteziologa, a onda opet prepodne, tako da msm bar sam u početku davala stalno na vreme dok sam sama davala.
Za pumpicu, vidim kažu žene treba ne treba treba ne treba... a na kraju ako ti nadođe mleko a nemaš, dobiješ mastitis, ako neće da ti krene jer beba ne vuče, moša opet, šta ćeš, moraš sama da se izmuzeš da daš detetu.

M. ::


Privatno idem u Bel medic. Posto mi je D-dimer ok sledeći put kod Elezovića idem tek pred porodjaj kad moj Dr odluči da li se poradjam prirodno ili carskim rezom.

Jedino ako mi D-dimer podivlja onda ću morati da idem ranije. A ti njegovi pregledi me jako nerviraju, 3 minuta 5-6.000 dinara.

Pa vidim ja, al jeste car on, mnogo veliki, on je moju bebu spasio lično, a ne ovi ginekolozi silni, ja idem 5.10. kod njega i mislim da ću da ga izljubim i izgrlim kad ga vidim, može da se mršti koliko hoće Very Happy
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 24/9/2012, 21:25

ja samo da raportiram...
Sumarac kaze da kupim aparatic pa da merim secer pre jela i 2h posle, ako rezultati budu iznad vrednosti koje mi je dala, da se javnem... Da izbacim ugljene hidrate (samo malo crnog hleba) i skroz slatkise, i sokove, cak i cedjene....
tsh, odlican...
eto, kod Miljica tek 9. oktobra, mada mi je i ddimer ok, i kks, i urinokultura pa ne verujem da ima potrebe da ga ranije jurim, sem povremenog crvenila na nogama i rukama...(prodje za 15ak min) sto verujem da je alregija ali nije intenzivna pa valjda ne smeta...

danas celo poslepodne cistila paprike za pindzur i ajvar, pomagala mami, bas sam neka dobrica...nisam se umorila, sedela lepo i cistila... Very Happy

sad odmaranje, sutra kupujem aparatic pa na gladovanje....

odoh da pogledam za te carapice sto Aki pise...
cmoka

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/9/2012, 22:07

Ja se vratila s pregleda. Ctg uredan,jedna kontrakc.za svo vreme. S gin.strane otvorena jedan prst ali grlic nije skracen,potvrdili smo cr za 10.10. Laughing inace na uz beba 3650 gr affraid da li je moguce,pitam,pa je covek opet merio kaze zasto nije moguce Very Happy. .tako da sam danas bas cool svi rezultati su mi super...
Aki kako hoce ja obavila kupovinu..
Curice pozz od nas
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 24/9/2012, 22:12

Stefi bas lep izvestaj osmeh srce

Kako ste krenule sve cete u isto vreme na roditeljske stranice family
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 24/9/2012, 22:33

stefi :* ::Ja se vratila s pregleda. Ctg uredan,jedna kontrakc.za svo vreme. S gin.strane otvorena jedan prst ali grlic nije skracen,potvrdili smo cr za 10.10. Laughing inace na uz beba 3650 gr affraid da li je moguce,pitam,pa je covek opet merio kaze zasto nije moguce Very Happy. .tako da sam danas bas cool svi rezultati su mi super...
Aki kako hoce ja obavila kupovinu..
Curice pozz od nas

Šta si kupila?

Joj koliki ti je beban, svaka mu čast! Nek je živ i zdrav, ali nemoj kupovati pampers 2 new born puno, samo ono najmanje pakovanje tek dok ne zaraste pupa tih prvih 15ak dana, jer će prerasti pa će ti ostati, nećeš moći da mu stavljaš as
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/9/2012, 22:43

Hvala Aki...i tvom takodje sve naj...Kupila chicco makazice i to roze hehe nije bilo plavih,mrezaste gace,mrez.ulosci,avent pumpicu i ono za pupak:jod,oktanisept i gazice...injekc.i tako,uglavnom kupovina u apoteci. Pamper osmeh srce s nisam jos,ali poslusacu te svakako...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 24/9/2012, 23:29

Ja samo da podsetim drugarice koje se poradjaju u Beogradu da u planu prve kupovine obavezno ukalkulisu i ono sto se dobije u paketu od grada, nije beznacajno, pa nema razloga za duplu kupovinu. Na primer dobije se bocica povidon jodida, to ne mora da se kupuje, dobiju se i sterilne gazice, ali one za svasta trebaju pa se to sve iskoristi. Dobije se 10 obicnih, tetra i 5 svedskih pelena, tako da smo mi i kupili samo jos 5 svedskih, 10 je sasvim dovoljno ukupno. Ima i kozmetike, Becolino i jos one iz Lilya.

Srecno sa pripremama! Uzivajte u biranju!

srca1

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 24/9/2012, 23:36

mijaki ::ja samo da raportiram...
Sumarac kaze da kupim aparatic pa da merim secer pre jela i 2h posle, ako rezultati budu iznad vrednosti koje mi je dala, da se javnem... Da izbacim ugljene hidrate (samo malo crnog hleba) i skroz slatkise, i sokove, cak i cedjene....
tsh, odlican...

Ona izgleda to svima daje i kome su dobri rezultati i kome nisu. Ja sam odlucila da ne kupujem taj aparat stvarno ne mogu vise da se bodem,a iz iskustva drugih cura sa foruma koje su ga kupile i koristile 2,3 dana i onda batalile i jos moram da cekam 2 sata posle svakog obroka da bi se bocnula,nego ima da se odradi neki HbA1C i to je dovoljno Very Happy Ko zna nesto o tome neka napise.

Stefi divan izvestaj, bas velika beba likeit

Vidim vi svi radite taj D-dimer meni Miljic to nije nikad trazio, cak san ga par puta i pitala da li treba rekao je nema potrebe, sad se pitam sto to nekome daje, a nekom ne zbunjen

Ove carapice deluju ok, jel su one neophodne kod CR? Jel vam to neki dr. predlozio
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 25/9/2012, 08:12

Agata, hvala Very Happy Nisam znala da je tako pristojan paket.

Stefi, mašala Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568 On se dobro spremio za vani, nema više čekanja Very Happy

Mijaki, što tako rigorozna dijeta, ja sam mislila da ti je dobar rezultat OGTT
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 25/9/2012, 09:11

Ismejah se za svetski dan stednje, Dan republike, ismejah se za golisavog smajlija koji Boki pronadje lol!
Trudnice sve vas pozdravljam i grlim! Redovno vas citam i samo posmatram vase tikere osmeh srce
ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 25/9/2012, 09:39

Trudnice, lepi izveštaji, rastu dečica, oktobar će biti- zaista! Razz
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/9/2012, 10:22

bas lepi izvestaji, covece i kako rastu bebironi, tacno se trgnem, jer ja ovog mog zamisljam ko neku mrvicu Very Happy
mi sutra idemo u front na kontrolu, pa cemo videti kolika je nasa guza :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 25/9/2012, 10:34

Evo da se i mi upišemo. Sinoć smo bili na kontroli.
Beba je super, plodova voda ok, ovoji cijeli, djevojčica smo bebe, okrenuta glavom dole. Nije napisala težinu ali po ovom nekom kalkulatoru na osnovu mjera je 1845gr
Posteljica se odmakela od ušća f i sad je ''nisko usađena posteljica'' možemo se polako vratiti u normalne aktivnosti (ne pretjerivati - odmarati). Pojas nije neophodno da nosim ali ako se ja osjećam dobro kad ga stavim da ga nosim. Na vježbe mogu ići, samo da ne radim vježbe grčenja (disanje, relaksacija, masaža i sl - može).
Kad budem išla na ročište sa poslodavcem da popijem 2mg bensedina (da se ne nerviram). I vidimo se u 35. nedelji sa lab nalazima
Za moj žućkasti sekret mi uzela vaginalni bris, i preventivno dala nistatin vaginalete, kaže ne izgleda da je išta upaljeno i sl ali bolje da stavljam te vaginalete za svaki slučaj, bris će biti gotov sutra popodne. I uključila mi Mg.

Eto malo smo vas udavili.

Pusa svim trudnicama ljubav
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/9/2012, 10:40

divno <3 mamina princezica osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 25/9/2012, 10:46

Samo sve da pozdravim!
Nisam raspoložena danima, nekako pucam po šavovima... Bebana je sinoć udarala tako jako, mislim da su joj nogice bile dole. Čekam četvrtak da vidim šta će mi dr preporučiti za serklaž i tako.
Da ne kvarim dobro raspoloženje, neću dužiti.
Pusa!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 25/9/2012, 10:59

Ja jutros opet prespavala Fragmin Embarassed nisam celu noc mogla da zaspim samo sam se vrtela nesto i sad imam neki pritisak u donjem delu stomaka i jako me nervira to,nikako da se opustim.
Idem nesto da doruckujem pa malo da prosetam
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 25/9/2012, 11:06

heart84 ::

Ove carapice deluju ok, jel su one neophodne kod CR? Jel vam to neki dr. predlozio

Ja ne idem na CR, uopšte nisam ni razmišljala o tome, porađam se vaginalno, samo znam da vene ženama na fraksiparinu i fragminu hoće da lako poiskaču vene i hemoroidi zbog te ''razblažene'' krvi, mnogo žena koje sam u dnevnoj upoznala, noge su im plave od vena, od prethodnog porođaja, pa mi je jedna objasnila da joj prvi put nisu ništa stavili i uništili joj noge, pa će ovaj put da izbegne rizik. Ja kad sam to onda rekla dr koja me je pregledala u frontu na uz, ona je onako opušteno rekla, a pa da trebaju žene frksiparinu to da nose za porođaj. Mislim da mi niko ne bi ni pomenuo da nisam pitala, oni se ne obaziru na te stvari, nažalost to je na nama da same mislimo... Tako da ja ću ih nositi, pored sveg viška kg i strija i celulita, još samo mi fale i vene na nogama, pa da se ubijem i da idem u helankama na plažu na moru. Inače meni su se pojavljivali sitni kapilarčići kad sam davala fraksi u noge, sad dajem u ruke, pa su se povukli.

agata ::Ja samo da podsetim drugarice koje se poradjaju u Beogradu da u planu prve kupovine obavezno ukalkulisu i ono sto se dobije u paketu od grada, nije beznacajno, pa nema razloga za duplu kupovinu. Na primer dobije se bocica povidon jodida, to ne mora da se kupuje, dobiju se i sterilne gazice, ali one za svasta trebaju pa se to sve iskoristi. Dobije se 10 obicnih, tetra i 5 svedskih pelena, tako da smo mi i kupili samo jos 5 svedskih, 10 je sasvim dovoljno ukupno. Ima i kozmetike, Becolino i jos one iz Lilya.

Srecno sa pripremama! Uzivajte u biranju!

srca1

Baš tako, treba uzeti u obzir taj paket, kad ga daju. Msm kul je to, ja sam isto uzela malo tetra i par švedskih onih fensi s printom, a te bele što se daju za kući. Meni za jod baš reče drugarica.


Jagodice mila raspoloži se, kad je beba u tibi samo se teraj da baciš osmeh na lice. Što se tiče za bubanje dole, ne verujem da su nogice, jer mene moja bebica udara ručicama dole od 5og meseca i to bogme opasno, tako da uživaj u tim bubanjima, a za serklaž ništa ne brini šta god da bude, sve će to biti super. Šta da ti kažem, ja sam u 7om mesecu trudnoće izgubila oca, ali sad beba mora da bude na prvom mestu i jedina je važna, samo to ponavljaj i sve će biti kako treba.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 25/9/2012, 11:09

Lilly, divan izveštaj, drago mi je da se posteljica odmakla konačno Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 21831

Jagodice, žao mi je što se sekiraš. Mirovanje je najbitnije za skraćen grlić, a ako treba serklaž, uradiće i to. Držim fige da sve bude u redu.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 561840
Heart, opet bolucka. Mene je isto povremeno stezalo, ali kako mi nisu videli kontrakcije na UZ, nisa se ni brinula puno. A ti ako si nespokojna, otidji na pregled opet
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 25/9/2012, 11:14

Zene, ovo me je odusevilo!!!



maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
sanjičica - 22.11.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
rada78 - 28.12.2012.
jagodica - 07.01.2013.
mirka85 -13.01.2013.
marija86 -
13.01.2013.
heart84 - 21.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
senka - 01.02.2013.
Anuška - 05.02.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -25.02.2013.
Divina -
jejaa -
Malaplava - 02.03.2013.
M. - 15.03.2013.
Dra00 -
Vasilija1980 -
Nacka -
Gramatika -
Tinche - 10.05.2013.
Zoxa - 15.05.2013.


Dodah Zoxu...odoh da sredjujem malo pa cu da vas iscitam dok trta pavka.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 543728
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/9/2012, 11:16

sto se mi priblizavamo vrhu affraid
kad god vidim ovaj spisak, malo se uprpam lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 25/9/2012, 11:17

Hvala što si upisala zoxi termin, ja je dodala ali bez termina, nisam znala kad je Very Happy
Jes vid'la kol'ki spisak lol!
Mada nam se neke i ne javljaju, ali nema veze, većina je tu.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 25/9/2012, 12:01

curice za sve puno usne za lep dan...
Gramatika jel znas svoj termin,da upises ovde na Orinom spisku??
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/9/2012, 14:02

mozak meni vise nicemu ne sluzi, sve iscitah, sve zaboravih...
Bokica ide danas na UZ, Lilly je bila na kontrolici, i sve je kako treba....Bogu hvala....
mi smo dobro, kupili jutros onaj aparat, samo trosak ali hajde sada...
izmerila secer 2h posle jela - on 5...ako bude kako treba 3 dana uzastopno, onda pravim pauzu u merenju 5 dana pa tek onda opet merim, skupe one tracice kao djavo...
inace Sumarac kaze da je jedini problem u mom rezultatu glukoza koja sa 4,8 nataste posle 1h skoci na preko 10...tako da eto, preventive radi ovo merim a i bekana je prilicno krupna...
cekam stolare da mi daju ponudu i smisljam da li da kuvam becarac za zimnicu, mozda za vikend ako skoknem do Zemunske pijace po paradajz, papriku i luk...jerbo na Kelenicu deru jadan svet...

spisak je divan i navijam da bude veeeliki, najveci...... sunny
ljubac

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/9/2012, 14:06

idem sutra, ne danas :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/9/2012, 14:10

jes, jes u pravu si, pobrkala dane, mislila da je to sinoc pisano, sorryyyyyy Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu