KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/9/2012, 15:24

noja ::Mijaki jel ti bese nisi bila nikad u NS, kako je to mogyceee ?
Mi vikendom kad nam je dosadno uvek skoknemo ili u BG ili negde na vazduh
, nisi bila ni na Fruskoj gori ? Exit ni jedan put ??
Very Happy obavezno sad kad dodje bebica Very Happy
Vazno je da si sve metropole obisla lol!

Noja dusho, bila na Fruskoj Gori, na salasima raznim, Karlovcima, cak i na Petrovaradinu jednom, ali gradom Novim Sadom nikada ne prosetah... Embarassed
sramota znam...
kada god imamo vremena ja volim da idem put Sumadije, sta cu, tamo me vuce...brdasce levo, brdasce desno, ma milina.... Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 7/9/2012, 15:35

malaplava ::Pozdrav svim drugaricama po stomaku :)
'Dolazim' sa Idiopatskog steriliteta napokon ovde kod vas Wink
Upravo usla u 16. nedelju, termin mu ga dodje 2. mart 2013.
Idem sad malo da prelistam teme vezane za trudnocu...
ljubim vas sve

Ah ribica divno, ja sam isto riba u horoskopu. Čestitam!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 7/9/2012, 15:39

Želim sa vama da podelim zanimljiv tekst za nove mame.

http://www.mamaibeba.rs/moja-beba-moj-bebac-sve-za-bebe/590-majino-mleko-se-uva-u-friideru-tri-dana.html
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/9/2012, 17:00

Aki i ja sam cuvala visak mleka iscedjenog kao dopunu u frizu al ne vise od 24 h ...
Moze do 72 h
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/9/2012, 18:25

mm kaze u frizideru 24h a zaboravila sam bese koliko moze u zamrzivacu...
u onoj knjizici Larousse valjda sto se dobije u paketu iz porodilista pise da moze duze u frizideru, ali patronazne sestre to ne savetuju...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 7/9/2012, 18:55

Idi bre Bojance presece me Mad molim te sad lezi i nemici se .Pusti Vladetu da se lepo i on danas odmara i namesta.Sta da radimo kad smo trudne i smotane.Inace Vladeta je tu negde po kilazi i starosti ko ova moja dva momka Very Happy Very Happy
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/9/2012, 19:11

Da vas ljubnem trudnaje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 543728
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/9/2012, 20:47

'bra vecer dlugalice!!!
nas dve samo da gvirnemo...prodje jos jedan dan, ja kao u vojsci, jos 7 dana do povratka kucici...Veceras nam je bio tata u poseti, ali je brzo otisao, smlc, smlc...
gladne smo, smisljam sta vecerati...
ljubim vas za laku noc


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/9/2012, 21:14

ucrvljala sam se danas lezeci, koji smor....
vidimo se ujutru cure
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 7/9/2012, 22:05

Akijeva ::
malaplava ::Pozdrav svim drugaricama po stomaku :)
'Dolazim' sa Idiopatskog steriliteta napokon ovde kod vas Wink
Upravo usla u 16. nedelju, termin mu ga dodje 2. mart 2013.
Idem sad malo da prelistam teme vezane za trudnocu...
ljubim vas sve

Ah ribica divno, ja sam isto riba u horoskopu. Čestitam!

Da da :)
Sad me podseti da pitam trudnice i mame koje su radile vto da li je uobicajeno da nama planiraju carski samo zato sto smo radile vto. Cula sad da je to praksa da bi bio sto manji rizik kad je vec beba jedva stigla. Rolling Eyes
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 7/9/2012, 22:35

Obično planiraju carski posle VTO, često lekari kažu da se žene koje su išle na VTO ne otvaraju lako. Možda zbog silnog progesterona koji prepisuju. Moja drugarica koja je zatrudnela uz pomoć VTO imala je zakazan carski ali je porodjaj dan ranije poceo prirodno i porodila se čas posla. Imala je sreće da se potrefi.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/9/2012, 23:33

Neki dr gledaju kao prirodne T,
ali zbog bebe najmanje rizika, jer smo se bas napatile,
A ima i toga sto je M. Napisala za progesteron itd itd,

I ja sam na dan cr bila tri prsta otvorena ona lepo glavicom dole, cep ispao,
kontrakcije, sve se lepo namestilo
zamalo prirodno ali sam dogovorila cr i drzala se toga
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 8/9/2012, 12:44

skontah kako da video ne bude public nego da ga vide samo oni kojima prosledim link, kao vama npr :) jej <3

evo moje guze, pre par minuta smo se mazili :)


Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 8/9/2012, 12:44

malaplava ::
Akijeva ::
malaplava ::Pozdrav svim drugaricama po stomaku :)
'Dolazim' sa Idiopatskog steriliteta napokon ovde kod vas Wink
Upravo usla u 16. nedelju, termin mu ga dodje 2. mart 2013.
Idem sad malo da prelistam teme vezane za trudnocu...
ljubim vas sve

Ah ribica divno, ja sam isto riba u horoskopu. Čestitam!

Da da :)
Sad me podseti da pitam trudnice i mame koje su radile vto da li je uobicajeno da nama planiraju carski samo zato sto smo radile vto. Cula sad da je to praksa da bi bio sto manji rizik kad je vec beba jedva stigla. Rolling Eyes

Ja bas prekosutra imam zakazano u Narodnom Frontu pregled pa cu ih i pitati kakva je praksa kod njih. I ja sam VTO trudnica ali ne primam nikakvu terapiju niti pijem progesteron jos od 13.nedelje. Javljam sta oni kazu...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/9/2012, 14:14

bokice, guza se bas guzi Wink srce malo... srca srca
ja sam isla do Zemuna, ima finih stvarcica u Gospodskoj, pa sam malkice pazarila, iako sam rekla da ne smem dok ne legnu neke parice...
jedna zekica, jedan bodic, jedna benkica, kapica i rukavice, i dvoje pantalonica sa stopicama.... Very Happy
mislim da vec sada imamo dovoljno garderobe, ali se ne umem zaustaviti...toliko sam cekala na ovo...
sredjivanje decije sobice krece sledece nedelje, bas se radujem....
odoh da odmrznem sarmu, to se danas rucki...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 8/9/2012, 14:30

pa da, to je moja guza, tako mi svaki dan komuniciramo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 8/9/2012, 14:57

Bojana,
uh, mnjogo sjatka guza smajli angel

Mijaki, ako si pazarila, pa stvarno smo se duuugo nacekale i ko ce da odoli.
Nama krece krecenje cele kuce sledece nedelje tako da moram da zbrisem kod mojih opet, i malko sredjujemo stolariju a bebac ce da bude kod nas u sobi, tu samo da stigne krevetac i kupimo komodicu...bas sam nestrpljiva, isto jedva cekam soping!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamajednogprinca 8/9/2012, 15:10

Bojana86 ::skontah kako da video ne bude public nego da ga vide samo oni kojima prosledim link, kao vama npr :) jej <3

evo moje guze, pre par minuta smo se mazili :)


Boki divno bas mi nedostaje taj osecaj osmeh srce
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/9/2012, 15:17

shenon, ja trenutno nesto nisam za to da beba bude u nasoj spavacoj sobici, mada ako se predomislim, ima mesta za krevetac, nije problem...
to je soba gde je hladnije, mm je stalno vruce tako da ne bismo nikako mogli da se uskladimo...
ja cu spavati sa bebom prvih 3-4 meseca u decijoj sobi a posle kako nam bude odgovaralo, mozemo svi zajedno na francuskom lezaju, moze tata sa bebom a mama sama, ma ko gde stigne, kod mene je vazda u kuci bilo ''raspusteno''... Wink vec pretpostavljate da ce dete da nam se penje na glavu??? Very Happy



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 8/9/2012, 18:07

Ja: A da malo peglamo?
On: ma boli nas dupence, kevo :mrgreen:

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 33985843899107844673788
By botox2204 at 2012-09-08
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/9/2012, 19:23

joj cure ugrizlo me moje kucence malo za ruku,onako kao ogrebotina ali imalo po malo krvi,ja isprala alkoholom,ali sam bas uplasena da mi ne bude nesto...sta vi mislite? Shocked samo mi i ova briga trebala
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 8/9/2012, 19:40

stefi :* ::joj cure ugrizlo me moje kucence malo za ruku,onako kao ogrebotina ali imalo po malo krvi,ja isprala alkoholom,ali sam bas uplasena da mi ne bude nesto...sta vi mislite? Shocked samo mi i ova briga trebala

Stefi, je l vakcinisan pas?
Ne bih da pametujem, ali ipak se posavetuj sa lekarom.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 8/9/2012, 19:43

Sad i ja da malo podelim iskustva... Wink
Trudna sam 7 nedelja i 4 dana. Imam mučnine, ponekad preležim dan. Muka mi je pri pomisli na svaku hranu, ali na svakih 2-3 sata imam "napad" gladi i moram hitno da jedem, jer mi je u protivnom još gore. Stomak mi je naduven... I tako, valjda to sve ide u rok službe.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 8/9/2012, 20:24

stefi :* ::joj cure ugrizlo me moje kucence malo za ruku,onako kao ogrebotina ali imalo po malo krvi,ja isprala alkoholom,ali sam bas uplasena da mi ne bude nesto...sta vi mislite? Shocked samo mi i ova briga trebala

Stefi, meni se nedavno razbolela mačka pa sam se isto bila istraumirala, ali lekar mi je rekao da ne tripujem oko toga jer, kako kaže, svaka šipka u autobusu ima više bakterija od kućnog ljubimca. Samo treba da se čuvamo toksoplazmoze, čak mi je rekao da nikako ne dodirujem sirovu junetinu nego da to prepustim mužu.
Samo lepo očisti ranu i ne misli na to. Sve je ok!
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 8/9/2012, 20:27

Joooj, Gramatika, to su slatke muke Laughing Baš mi je drago da ti je uspelo!
Nemam iskustva sa mučninama, al valjda će biti neki dobar savet kako da se izboriš.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu