KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 23/9/2012, 19:44

Trudničice i velike i male d srcasti poljupci cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 23/9/2012, 19:49

M. Da u prvom,drugom i trecem trimestru su razlicite granice tolerancije,meni je rekao da je za mojih tada 34 nedelja 711 sasvim ok a plus i trombofilija.. Ne znam da li ti imas neku mutaciju??
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/9/2012, 19:51

samo da vas cmoknem!
sutra idem u vizitu lekarima, prvo Sumarac, pa Miljic....posle toga sam mirna barem mesec dana....!
danas ceo dan bio sveki u gostima, lepo rucali, pa mu uvalila da mi nesto poradi po kuci... Wink
sad uzivancija.... Sleep

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 23/9/2012, 20:01

stefi :* ::M. Da u prvom,drugom i trecem trimestru su razlicite granice tolerancije,meni je rekao da je za mojih tada 34 nedelja 711 sasvim ok a plus i trombofilija.. Ne znam da li ti imas neku mutaciju??

Imam PAI-1 4G/4G i deficit proteina S. Nije mi pominjao te različite visine D-dimera po trimestrima, iz onog kako mi je rekao, zaključila sam da je 500 gornja granica u bilo kom momentu tokom trudnoće. zbunjen
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 23/9/2012, 21:23

racili ::Drage moje, nemam vremena da čitam sva dešavanja na forumu, samo da vam javim da je moj Vasilije došao na ovaj divan svet 10. septembra i doprineo da moj život tek sad ima smisla.
Porodio me je prof- Ljubić u Višegradskoj carskim rezom i hvala dragom Bogu, sve je u redu. Mama se malo teže oporavila, pa smo ostali u bolnici 7 dana, ali sad smo našoj kućici stigli i sve ide svojim tokom. Imali smo 2650gr i 49cm, ali čika dr. kaže da smo na rođenju bili jako glasni i zaslužili ocenu 9. Sada mi je preokupacija da što više rućka i dobile na težini, pa nekad mama ćak i pretera u tome.
Svakim danom zahvaljujem Bogu na ovolikoj sreći i radosti koju osećam. Želim svakoj od vas da istraje u svojoj borbi i da nas svakim danom ima sve više.
Ljubimo vas puno. puno. puunnoooo. pppuuunnnooooooooooooooooooo

Racili,
Cestitam i neka je sa srecom! Zeli. Vam sve najlepse, a narocito malom Vasiliju!
sreca
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 23/9/2012, 21:24

racili ::Drage moje, nemam vremena da čitam sva dešavanja na forumu, samo da vam javim da je moj Vasilije došao na ovaj divan svet 10. septembra i doprineo da moj život tek sad ima smisla.
Porodio me je prof- Ljubić u Višegradskoj carskim rezom i hvala dragom Bogu, sve je u redu. Mama se malo teže oporavila, pa smo ostali u bolnici 7 dana, ali sad smo našoj kućici stigli i sve ide svojim tokom. Imali smo 2650gr i 49cm, ali čika dr. kaže da smo na rođenju bili jako glasni i zaslužili ocenu 9. Sada mi je preokupacija da što više rućka i dobile na težini, pa nekad mama ćak i pretera u tome.
Svakim danom zahvaljujem Bogu na ovolikoj sreći i radosti koju osećam. Želim svakoj od vas da istraje u svojoj borbi i da nas svakim danom ima sve više.
Ljubimo vas puno. puno. puunnoooo. pppuuunnnooooooooooooooooooo

Racili,
Cestitam i neka je sa srecom! Zelim Vam sve najlepse, a narocito malom Vasiliju!
sreca
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 23/9/2012, 21:25

Racili čestitamo nek je sincic ziv i zdrav sto godina srcasti poljupci
Okruglice lepe poljubci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 24/9/2012, 11:28

Hvala vam drage tete, ljubi vas Vasilije koji je dobio celih 100gr za 5 dana....tako malo, a za nas tako mnogoooooo
Teta Pari, hvala što si obavestila tete o mom rođenju, ljubi mi moje drugare zvezdice!!!! osmeh srce usne usne
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 24/9/2012, 11:35

racili, cestitam vam od srca rodjenje sina, da vam je ziv i zdrav 100 godina! Mazite se i uzivajte u svakom momentu osmeh srce

Trudnjace srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/9/2012, 11:43

Dobar dan želim. Lepo napolju, divno, nadam se da ćete u strelce do keja ili kafića, pa šetnja itd. Kad ja već ne mogu, nek neko popije kafu za mene Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/9/2012, 11:54

i za mene moze neka kafica, sokic, pivce Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 24/9/2012, 12:54

stefi :* ::Aki divna si cvet ma ja ne brinem toliko jer sam punih 7 meseci vikend pravila pauzu,mada po hematologu nisam trebala,ali sam ga tek tad posetila.pa hvala bogu nista strasno i sad sto sam omanula,a puno puta isto nesto malo zakasnim,nego sam htela da vidim kako sad da se vratim da uskladim vreme..ja sama dajem,inace kupujem ih od samog pocetka,verujem da sam mogla malo da ustedim novac ali nzm kako i sta mi je bilo potrebno.ali bog poziveo onog koji izmisli ovaj fraxi,sto kazes ti samo raste,a u utorak cemo videti koliko... igra
inace za 2 nedelje i 3 dana koja ne racunam je cr,odnosno moj porodjaj.... molitva boze da li je normalan ovaj osecaj da ja jos ne mogu da zamislim,da poverujem,prosto me plasi sto se tako ne sastavljam,ali valjda je i to normalno,imam osecaj kao da je to jos nekih 5 meseci... v ali jedva cekam...

A meni sitno mojih 29 dana!!!!!!!!!!!!!!! Baš se približilo Stefi!Jesi uzela čarape za porođaj, obavezno im reci da ti bandažiraju noge ako ne uzimaš čarape, da ti ne bude haos od vena posle porođaja zbog fraxija, msm šansa je 50-50, al ne treba rizikovati. Ja ne da ne mogu da zamislim, nego kad me sad već zvekne ko bokser boks ja se pogubim i krenem mužu da ponavljam uhhhhhhhhh Aki pa ja imam pravu bebu u stomaku! Ja sam proučavala i na kraju sam došla do zaključka da ipak definitivno treba pumpica Avent i to odmah u porodilište., kao i grickalica/makazice za bebu i one rukavice da se ne grebe. Sva sam u planovima i preslišavanjima. Sve mislim nešto sam važno zaboravila. Ali i ako jesam preživećemo nekako...  b




M. ::
stefi :* ::cure gde ste? Rolling Eyes
pitanje za drugarice fraxiparinke,sinoc zaboravila da primim injekc.oko 8,9h,nego se setim oko pola 1h u ponoc i tad primim. sta da radim veceras,kako da uskladim??

Ja sam se malo opustila oko ovoga, dajem sebi oko 9-10 ujutro, al nekad ako moram da izađem ranije iz kuće, bude i u 8 sati.

Ginekolog u domu zdravlja, kada sam joj tražila recept, dala mi je uput za primanje injekcija u domu zdravlja, tako da bi morala ujutro da idem tamo i primim injekciju. Inače, uput važi za 14 doza i doktorka mi je rekla da ne može više od toga da mi da, nemam pojma zašto.

A što se tiče visine D-dimera, meni je dr Elezović rekao da mu se javim ako dođe do 500, ili da sama povećam dozu (sad sam na 0,3). Za sada mi je D-dimer oko 100, videćemo kako će ići.

M. jesi ti kod Elezovića privatno, pošto znam da se državno baš dugo čeka. Na nalog u dz ide 15 injekcija jer je nelog na toliko max napravljen. E sad neki ispišu dva odjednom, neki neće ni 15 koliko bi trebali, otprilike svako kao da daje iz svog džepa!Užas!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 24/9/2012, 13:29

ja zbog te za....bancije oko fraxija na uput sve vreme isti kupujem, dusha me boli ali stvarno nemam snage da idem da se maltretiram, pogotovu da svaki dan idem u DZ da mi tamo daju? pa vise bi me kostao taxi nego kupovina fraxija....

meni danas opet dan pun obaveza, prvo u MUP da registrujem auto, pa kod jednog lekara, pa kod drugog....opet cu da crknem...

ako je za utehu, uzela sam rezultate ddimera danas, dobar je...Znaci sve je dobro sem ovog OGTT-a pa cu za to da vidim....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 24/9/2012, 13:39

Racili cestitam.
Trudnjace osmeh srce Vidim ja uveliko se spremate, brojite sitnno, ajd nek vam je sa srecom!
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/9/2012, 13:57

maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
sanjičica - 22.11.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
rada78 - 28.12.2012.
jagodica - 07.01.2013.
mirka85 -13.01.2013.
marija86 -
13.01.2013.
heart84 - 21.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
senka - 01.02.2013.
Anuška - 05.02.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -25.02.2013.
Divina -
jejaa -
Malaplava - 02.03.2013.
M. - 15.03.2013.
Dra00 -
Vasilija1980 -
Nacka -
Gramatika -
Tinche - 10.05.2013.
zoxa -
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 24/9/2012, 14:14

orline ::
orline - 31.10.2012.

Ženo, ako se porodiš 31. nemoj da ti promakne da uzmeš onih 50 evra što daje Komercijalna banka svm bebama rođenim na svetski dan štednje as
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 24/9/2012, 14:23

Akijeva ::
orline ::
orline - 31.10.2012.

Ženo, ako se porodiš 31. nemoj da ti promakne da uzmeš onih 50 evra što daje Komercijalna banka svm bebama rođenim na svetski dan štednje as


hahah cega si se ti setila lol! al mogli su makar 100evrica
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od M. 24/9/2012, 14:38

Akijeva ::
stefi :* ::Aki divna si cvet ma ja ne brinem toliko jer sam punih 7 meseci vikend pravila pauzu,mada po hematologu nisam trebala,ali sam ga tek tad posetila.pa hvala bogu nista strasno i sad sto sam omanula,a puno puta isto nesto malo zakasnim,nego sam htela da vidim kako sad da se vratim da uskladim vreme..ja sama dajem,inace kupujem ih od samog pocetka,verujem da sam mogla malo da ustedim novac ali nzm kako i sta mi je bilo potrebno.ali bog poziveo onog koji izmisli ovaj fraxi,sto kazes ti samo raste,a u utorak cemo videti koliko... igra
inace za 2 nedelje i 3 dana koja ne racunam je cr,odnosno moj porodjaj.... molitva boze da li je normalan ovaj osecaj da ja jos ne mogu da zamislim,da poverujem,prosto me plasi sto se tako ne sastavljam,ali valjda je i to normalno,imam osecaj kao da je to jos nekih 5 meseci... v ali jedva cekam...

A meni sitno mojih 29 dana!!!!!!!!!!!!!!! Baš se približilo Stefi!Jesi uzela čarape za porođaj, obavezno im reci da ti bandažiraju noge ako ne uzimaš čarape, da ti ne bude haos od vena posle porođaja zbog fraxija, msm šansa je 50-50, al ne treba rizikovati. Ja ne da ne mogu da zamislim, nego kad me sad već zvekne ko bokser boks ja se pogubim i krenem mužu da ponavljam uhhhhhhhhh Aki pa ja imam pravu bebu u stomaku! Ja sam proučavala i na kraju sam došla do zaključka da ipak definitivno treba pumpica Avent i to odmah u porodilište., kao i grickalica/makazice za bebu i one rukavice da se ne grebe. Sva sam u planovima i preslišavanjima. Sve mislim nešto sam važno zaboravila. Ali i ako jesam preživećemo nekako...  b




M. ::
stefi :* ::cure gde ste? Rolling Eyes
pitanje za drugarice fraxiparinke,sinoc zaboravila da primim injekc.oko 8,9h,nego se setim oko pola 1h u ponoc i tad primim. sta da radim veceras,kako da uskladim??

Ja sam se malo opustila oko ovoga, dajem sebi oko 9-10 ujutro, al nekad ako moram da izađem ranije iz kuće, bude i u 8 sati.

Ginekolog u domu zdravlja, kada sam joj tražila recept, dala mi je uput za primanje injekcija u domu zdravlja, tako da bi morala ujutro da idem tamo i primim injekciju. Inače, uput važi za 14 doza i doktorka mi je rekla da ne može više od toga da mi da, nemam pojma zašto.

A što se tiče visine D-dimera, meni je dr Elezović rekao da mu se javim ako dođe do 500, ili da sama povećam dozu (sad sam na 0,3). Za sada mi je D-dimer oko 100, videćemo kako će ići.

M. jesi ti kod Elezovića privatno, pošto znam da se državno baš dugo čeka. Na nalog u dz ide 15 injekcija jer je nelog na toliko max napravljen. E sad neki ispišu dva odjednom, neki neće ni 15 koliko bi trebali, otprilike svako kao da daje iz svog džepa!Užas!


Privatno idem u Bel medic. Posto mi je D-dimer ok sledeći put kod Elezovića idem tek pred porodjaj kad moj Dr odluči da li se poradjam prirodno ili carskim rezom.

Jedino ako mi D-dimer podivlja onda ću morati da idem ranije. A ti njegovi pregledi me jako nerviraju, 3 minuta 5-6.000 dinara.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/9/2012, 14:42

a za 29. novembar jel daju neko prase? :) lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/9/2012, 15:44

racili ::Hvala vam drage tete, ljubi vas Vasilije koji je dobio celih 100gr za 5 dana....tako malo, a za nas tako mnogoooooo
Teta Pari, hvala što si obavestila tete o mom rođenju, ljubi mi moje drugare zvezdice!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 582639 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 582639
draga moja, samo polako. Svaki napredak je napredak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 561840
uzivajte!
drugarice, je l neka od vas zna sta je sa bokicomlepoticom...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/9/2012, 15:45

aki super sto si napisala,spakovacu i to..i kupiti pumpicu Laughing kaze i kakve su to carape i gde da ih nadjem i kad da ih obuvam???
danas sam bila za d dimer spao na 530 sto je super.. a popodne ctg i pregled radost
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/9/2012, 16:00

Pariz, ja sam isto pitala par puta, ali izgleda da ona nije u kontaktu sa nekim odavde. Baš nemamo odavno nikakve info o njoj.
Akijeva ::
orline ::
orline - 31.10.2012.

Ženo, ako se porodiš 31. nemoj da ti promakne da uzmeš onih 50 evra što daje Komercijalna banka svm bebama rođenim na svetski dan štednje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 47111
Hahaha, da znaš lol! Samo što će i meni vjerovatno ranije raditi carski rez, pa će mu izmaći te pare Laughing
Bojana86 ::a za 29. novembar jel daju neko prase? :) lol!
Ova ti je dobra, da je stara Juga, bilo bi sigurno lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/9/2012, 16:13

znam da nije tema, al posto zurim u kuhinju da mesim ono testo
samo da vam pokazem mopg novog omiljenog smajlija lol!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Smiley-sex009
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/9/2012, 17:18

Ahaha, luda si, sto gradi lol!
Kako ga ja ne videh na spisku. To si uzela sa nekog drugog foruma Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/9/2012, 18:29

nasla na netu Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu