KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/8/2012, 22:08

meta sretan početak

djordje, slatko me nasmeja Laughing ovo je forum o roditeljstvu, zatrudnjivanju, neplodnosti...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djordjee 13/8/2012, 22:13

Ako more, ima pesme i za to. Pa ja velim, mislim parovi sto ce dobijav decu, pa da slusav pesme. Ja 20 godine, pa jos se ne zenim a i sto da se zenim? Jos sam mlad, uzivam si zivot.

Djordjee

Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 13/8/2012, 22:18

Djordjee ::Ako more, ima pesme i za to. Pa ja velim, mislim parovi sto ce dobijav decu, pa da slusav pesme. Ja 20 godine, pa jos se ne zenim a i sto da se zenim? Jos sam mlad, uzivam si zivot.
lol! lol! lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djordjee 13/8/2012, 22:23

Koe kazes? Ja sam decko seljak, al sam dusa od coveka. Moja baba kad pogleda trudnicu, odma ima da kaze kakvo dete nosi, dal musko il zensko. Ja sam jedinac, pa baba jedva ceka da dobije praunuce.

Djordjee

Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 13/8/2012, 22:29

Djordjee ::Koe kazes? Ja sam decko seljak, al sam dusa od coveka. Moja baba kad pogleda trudnicu, odma ima da kaze kakvo dete nosi, dal musko il zensko. Ja sam jedinac, pa baba jedva ceka da dobije praunuce.

Djole, a da pitas babu da nam da neki savet kako da zaobidjemo sve ove zavrzlame da sto pre dobijemo decu Very Happy lol!
Mozda i to zna lol!
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/8/2012, 22:42

Meta da povuces nogu za sve nas jednom veeeeeeeelikom betom!! SRECAN POCETAK BOCKANJA b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djordjee 13/8/2012, 22:51

Cu pitam i to babu, zna sigurno. Ona je starinska zena, nego sad spava. A kad saznam cu vam javim.

Djordjee

Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/8/2012, 22:55

Djole da li se ukljucujes inace u emisije TDI radija - kod Enesa i Popa?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/8/2012, 22:57

Orle, neces verovati, ali osecam se spremnom, mislim da je sve sto se desavalo jos vise ucvrstilo u meni odluku da ce biti beba i tacka! Ih, kako sam ja tvrdoglavaaaaa. Samo da krenem Rolling Eyes

I stvarno sta nalupaste decku minuse, poplasicemo ga lol! Prisesce mu zene lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 13/8/2012, 22:58

LaFolie ::Djole da li se ukljucujes inace u emisije TDI radija - kod Enesa i Popa?

hahahahaaahahah lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! queen queen
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djordjee 13/8/2012, 23:58

Ja ne znam ni koja je ta emislija. Ja s tem nem nista.

Djordjee

Broj poruka : 35
Datum upisa : 13.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 14/8/2012, 00:50

Bak, za tu energiju koja navire, buja...navijam, draga.... vv

Meta, uh, mogu da zamislim tremu...uživaj u Pragu... sretan početak

Cure i zalutalo momče, pozdrav....

ff

Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/8/2012, 08:59

Ma nije zalutalo momce, nego nas neko z...bava! Very Happy
Nema veze Djole care, neka tebe s nama, a pod hitno nek se i baba registruje na forum. Treba da nam i "stravu salije" ako ume hahahaha
A ti bi mali recimo mogao da budes donator! Hahahaha
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 14/8/2012, 09:15

erato ::
pod hitno nek se i baba registruje na forum. Treba da nam i "stravu salije" ako ume hahahaha
A ti bi mali recimo mogao da budes donator! Hahahaha

lol! lol! lol!
 b  b  b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/8/2012, 10:01

lilya ::Pegaz je u Pragu, ako se dobro secam sutra joj je FET.
Anak ceka betu 20. avgusta.
Meta krenula sa bockanjem.
Ninica i Bak sa analizama.
La Folie i ja tamanimo kokoske.

Sve u svemu, vrednice za medalju yes

Zene, ajd pa nek nam je sa srecom. I da nam dece dogodine budu vrsnjaci Very Happy

A ima ovde jos kandidata za decu 2013. godiste npr Missile pa Draganica pa Xena, Biksi... Da ne nabrajam, slobodno se prijavite same Very Happy

Anak, držimo fige, molimo se i navijamo!!! b

Meta, srećan početak! Da bude bar jedno beba ovaj put! cvet

Ninice i Bak, navijamo za dobre rezultate i dobre spermograme! igra

Lili i Lafe, srećno i presrećno vama bilo šta god da radite! love

Mm u okt ide u Južnu Afriku službeno, nije mi se to svidelo zbog oktobra, ali novac nam jako treba, pa ajde, ja ću za to vreme da obigravam laboratorije i odradim što je moguće više početnih analiza. Wink Na kraju, ne vredi pošto poto trčati, evo, Lili, ti nisi radila FET na silu, nego si sačekala da se sklope kockice i to će ovaj put dovesti do uspeha!!!! beba
Ako ne novembar, kod nas će biti najdalje mart, a to je mesec kad se najbolje osećam, pa sad za 4 meseca neću da požurujem sudbinu. Wink

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 14/8/2012, 10:02

P.S. Pegaz, navijamo, danas je FET, da za nekoliko meseci i tebe posete roda
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 14/8/2012, 13:08

missile ::
Mm u okt ide u Južnu Afriku službeno, nije mi se to svidelo zbog oktobra, ali novac nam jako treba, pa ajde, ja ću za to vreme da obigravam laboratorije i odradim što je moguće više početnih analiza...
i meni će se desiti isto - puž ode na višenedeljno poslovno putovanje.
ja se razmišljam da njegov uzorak zamrznemo pa da uradim bar prirodnjak. pa da me poslije ze.aju kao orline. Wink
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 14/8/2012, 13:13

Devojke, imam jedno pitanje. Gde ste vadile hormone u BG? Ja sam u privatnoj lab. Ali sada nadjem na jednom forumu da se u Visegradskoj lezi u bolnici 1 dan i svaki hormon vadi u razlicito vreme. To mi deluje ozbiljnije, nego ovako iz jednog uzorka. Kako rade u Frontu, i sta ako 3. dan ciklusa pada za vikend? Sada sam zbunjena, da se za hormone lezi u bolnici...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/8/2012, 13:17

erato ::Devojke, imam jedno pitanje. Gde ste vadile hormone u BG? Ja sam u privatnoj lab. Ali sada nadjem na jednom forumu da se u Visegradskoj lezi u bolnici 1 dan i svaki hormon vadi u razlicito vreme. To mi deluje ozbiljnije, nego ovako iz jednog uzorka. Kako rade u Frontu, i sta ako 3. dan ciklusa pada za vikend? Sada sam zbunjena, da se za hormone lezi u bolnici...
erato,a reci mi jel se hormoni svi rade od 2 -4 dana menstruacije,mislim dali se i progesteron tada radi sa ostalim hormonima?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/8/2012, 13:18

pisi mi u pp ,da ne mesamo teme
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 14/8/2012, 14:32

missile ::
lilya ::Pegaz je u Pragu, ako se dobro secam sutra joj je FET.
Anak ceka betu 20. avgusta.
Meta krenula sa bockanjem.
Ninica i Bak sa analizama.
La Folie i ja tamanimo kokoske.

Sve u svemu, vrednice za medalju Korak po korak na putu do bete + - Page 12 561840

Zene, ajd pa nek nam je sa srecom. I da nam dece dogodine budu vrsnjaci Very Happy

A ima ovde jos kandidata za decu 2013. godiste npr Missile pa Draganica pa Xena, Biksi... Da ne nabrajam, slobodno se prijavite same Very Happy

Anak, držimo fige, molimo se i navijamo!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 216281

Meta, srećan početak! Da bude bar jedno Korak po korak na putu do bete + - Page 12 430137 ovaj put! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 490909

Ninice i Bak, navijamo za dobre rezultate i dobre spermograme! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 745955

Lili i Lafe, srećno i presrećno vama bilo šta god da radite! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 779578

Mm u okt ide u Južnu Afriku službeno, nije mi se to svidelo zbog oktobra, ali novac nam jako treba, pa ajde, ja ću za to vreme da obigravam laboratorije i odradim što je moguće više početnih analiza. Wink Na kraju, ne vredi pošto poto trčati, evo, Lili, ti nisi radila FET na silu, nego si sačekala da se sklope kockice i to će ovaj put dovesti do uspeha!!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 413209
Ako ne novembar, kod nas će biti najdalje mart, a to je mesec kad se najbolje osećam, pa sad za 4 meseca neću da požurujem sudbinu. Wink


Ženice, srećno vam i blagosloveno bilo sve! I sve u svoje vreme! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 11031
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 14/8/2012, 14:54

Cao drage saputnice hvala na podrsci osmeh srce
Brbljiva draga svi hormoni se rade 2-4 dan ja sam dobila prekjuce i sutra idem ujutru da vadim krv tj hormone sve i kazu da bi trebalo da budes budna bar 2 sata pre vadjenja krvi,mada kod nas je ogromna guzva tako da to nije preoblem Wink
Ljubim vas sve i stiskam d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 14/8/2012, 16:25

Drage devojke, zelim vam svima puno srece i da brzo dodjete do najlepseg cilja..Samo da vam javim da mi nosimo dve bebic... radost radost family bebe bebe roda roda roda roda roda saljem vam lepe rode..
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 14/8/2012, 16:27

Joj Vasilija mogu samo da zamislim koliko ste srecni srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
CESTITAM OD SRCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 14/8/2012, 16:31

Vasilija čestitam bravo za dve bebice osmeh srce

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu