KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 30/8/2012, 20:17

Pegaz žao mi je jako zagrljaj
Vidim spominje se D vitamin.Meni je prof.Stokićka između ostalog dala prošle god. i to da uradim i imala sam manjak vit. D i pila Vigantol...i ajd' valjda će nečemu pomoći.I Heliko bakteriju sam kontrolisala-nju nemam,ali sam je nekad imala.I to je rekla da je po novim istraživanjima kao jedan od mogućih uzroka.
Ma,sve ću da probam,šta god da mi kažu,samo da mi se ostvari san family .
Koračaljke d
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 30/8/2012, 22:29

Postavljam link nove klinike u Nišu
http://mirabilisjevremova.com/index.php/o-nama/strucni-tim

Namerno vas upućujem na stručni tim ,mada već iz naziva pogadjate o kome se radi .....
Posetiću ih ovih dana ,čisto informativno pa ću napisati izveštaj ....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/8/2012, 08:37

Pegaz, bem mu cuka, ta beta baš nije fer! Da ti poželim da se odmoriš, i telo i duh, i da bude sledeći postupak dobitni! Korak po korak na putu do bete + - Page 26 639820

Meta, navijam za veličačku betuuuuuu, i da samo u Prag ideš turistički!

Ja pijem vitamin D, vigantol kapi, zbog osteopenije koju imam, a dr mi na Čigoti dala da uradim vitamin D, čisto da proverim koliki je. Nikako ne stižem da ga uradim od silnih obaveza, no nadam se da ću sl. nedelje nekako sve to stići.

Ljubac trudilice, koračaljke, ma ljubac za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 31/8/2012, 09:19

LaFolie ::Idem ja svakako kod Miljica za nedelju dana Korak po korak na putu do bete + - Page 26 561840

Pari, ti si primala fraxi bese?
Izvini lafe sto sad tek stizem.
Ja sam od dana pre transfera do mesec dana po porodjaju, svaki dan primala 1x dnevno clexane 0,4...to je isto sto i fraxi...niskomolek.heparin.I da znas, ta mutacija ne sprecava ostanak u 2.stanju, ali usled zgusnjavanja krvi, izaziva spontane pobacaje, te se niposto nemoj sa tim zekiti,kad taj doca vec hoce. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 31/8/2012, 13:45

LaFolie bas me zanima sta ce Miljic da ti kaze da li treba da primas terapiju ili ne. Koliko se secam Anak je isto heterozigom na MTHFR, pa su joj samo rekli da pije aspirin bez inekcija.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 31/8/2012, 13:49

Meni su kod Ivanovića za MTHFR isto rekli da ne treba ništa, dala mi b kompleks. Ja ih pitala za injekcije, rekli ne...Svašta. E da i injekciju b-12. Sad isto uzimam b kompleks plus b 12 pod jezik 2x dnevno.
Sanny sve tako razmišljamo, od bapskih lekova do klasične medicine-probaćemo sve da dođemo do svoga cilja yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 31/8/2012, 13:50

E da Hartić, aspirin su rekli samo par dana pred aspiraciju radi enda yes i sećaš se da je bio super
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 31/8/2012, 13:52

He,he pamcenje me jos uvek sluzi Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 31/8/2012, 13:56

Pari, Heart, Mijaki, puuuuno hvala! cvet
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 31/8/2012, 23:18

Metaurina ::Samo da mahnem od nas petoro Very Happy Mama i cetiri pilencetakoja se super razvijala do juttros. Sonja je predlozila vracanje sva 4 zbog godina i prethodnog iskustva,a embriolog je svec bila uzanrala 2 za vracanje,ali se slozila da se vrate 4. Pokazali nam ih kako se razvijaju i dali snimak,dusice male! Odoh u horizontalu pa se javljam veceras ili ujutru opsirnije i da vas procitam. Badava sam se bojala, tim je predivan,moja iskustva neverovatna,kakav go ishod da je na kraju. Cena manja na kraju nego u Srbiji. Pisem s fona,pa izvinite za greake.

Aaaaa ko je to meni sa svojim bebironima? Samo uživajte, leškarite, i nema beta da omane . Navijam za divan, sunčan 07.09. Ljubimo te sunny i ja.


Pegaz, žao mi je dušo.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/8/2012, 23:42

Ja da se javim u prolazu. Ne znam da li imam simptoma ili ne, ali ih i ne trazim. Jos smo na planini kod S&S, smrzosmo se danas, 12-16 stepeni, a mi nismo poneli nista sa dugim rukavima. Sutra idemo nasoj kucici, pa ce svve biti lakse. Nesto mi je dr Martina pominjala nedelju/ponedeljak/utorak za kacenje, ali ne ukapirah koji, oni prosli ili ovi. Cini mi se da je mislila na prosle, ali nemoguce je da se tako rano kace, to je bio tek 3-4 dan. Necu da razmisljam i da se opterecujem, kako Bog da.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/8/2012, 23:47

I, da, zaboravih da napisem da se od srede mucim sa gripom, prvo grlo, pa sam to resila nekim propolis sprejom istog dana, pa je poceo da curi nos juce, pa mi komsika dala neko ulje od 31 biljke, inhalirah se sa tim sinoc i bolje mi je, ali mi je zato pokrenulo kasalj, pa danas kasljem ko vo! Koliko god da mi je dr rekla da ne radim nista sto opterecuje trbusnjake, ovo ne mogu da izbegnem Rolling Eyes Sve mi je nesto naopacke u ovom postupku Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 1/9/2012, 00:00

Meta, ništa nije naopačke, samo udri po narodnim lekovima i propolisu, svašta sam njime izlečila. Možda smeš andole ili aspirine, čaj? Čekamo betu, jako navijam!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 1/9/2012, 08:49

Pozdrav cure moje... ja odlazim na neko putovanje na par dana, sitižem do 7.9. da slavimo na kutku Metinu trudnoću. vv vv vv
d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 1/9/2012, 09:24

drage moje molim za savet .... sinoc sam se bas nanervirala, isla sam na UZ i ne znam sta sad sve to znaci sto mi je dr rekla...onaj 'super-idealni' folikul sto je videla 16.dana ciklusa 21.9mm i dalje stoji...nije pukao...sada je narastao na 26mm... gleda ona, gleda...a njena koleginica iza - daj joj pregnil...ova se razmislja, razmislja...i pita me ta druga, koji mi je dan ciklusa...ja kazem 21.... a neeeee...to vam je cista zutog tela...nista...obucite se...a endometrijum nabujao...da li ste imali odnose? da...pa dobro, mozda ste i trudni, to se nikad ne zna...???! ta ce cista da vam stoji tako 2-3 meseca..a mozda cete morati i na operaciju???

i sad mi vise nista nije jasno... ako folikul nije pukao, odakle mi jajna celija da budem trudna... i sta su te ciste zutog tela? sinoc sam na netu nesto citala, ispada da se one javljaju u trudnoci...njihova namena je da hrane bebu dok se ne razvije posteljica, a nastavljaju da rastu zbog hcg hormona koji je prisutan u trudnoci...nakon 10 nedelja iscezavaju, a u 1% slucajeva operativno se uklanjaju...
i kao nista...ako ne dobijete ciklus, radite beta hcg, a ako dobijete nastavite i odradite hsg...
i tako...sad sam nacisto sludjena.... i nista mi vise nije jasno...
znate li nesto o tome?
jbg sve nesto uz kalemegdan ovih dana... tuga
taman se covek ponada, a ono...
bas bezveze...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 1/9/2012, 10:00

Ahosame, ja sam isti slucaj... Kod mene je nizak progesteron, pa to cudo naraste na 8cm, umesto da pukne na 22mm...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 1/9/2012, 10:39

LaFolie ::Ahosame, ja sam isti slucaj... Kod mene je nizak progesteron, pa to cudo naraste na 8cm, umesto da pukne na 22mm...

Lafolie, pa sta su ti rekli? jel su ti dali neku terapiju? kako da se to sredi?
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od breskva 1/9/2012, 10:45

ahosame, ništa ti to nije, imala sam takvih situacija mali milion puta. ode samo sa sljedećim menzesom :) ili ti daju progesetron da piješ ako ne ode. trebala ti je dati pregnil, kad je ćelija bila ca.19-20mm, onda se ne bi pretvorila u cistu. a možda to i nije cista, na kraju krajeva, otkud znaš.

breskva

Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od breskva 1/9/2012, 10:48

otići će samo, bezveze te isprepadala

breskva

Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 1/9/2012, 11:04

breskva ::otići će samo, bezveze te isprepadala

hvala ti breskva... sta ti mislis, ima li ikakve sanse da je trudnoca u pitanju?
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 1/9/2012, 13:47

meta, šaljem ti rode!
roda roda roda roda roda roda
ahosame, ciste su jako česte, samo većina žena nije na uzv pregledu svaki mjesec pa da ih primijete.
i ja sam imala jednu prije dva-tri ciklusa, čak mi je odgodila menstruaciju za više od 2 sedmice, i otišla je odmah sa prvim krvarenjem.
sačekaj do dana očekivanog krvarenja, pa uradi uzv opet, ako dobiješ -nakon krvarenja, ako ne - taman da dr vidi šta se dešava.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 1/9/2012, 15:26

breskva ::ahosame, ništa ti to nije, imala sam takvih situacija mali milion puta. ode samo sa sljedećim menzesom :) ili ti daju progesetron da piješ ako ne ode. trebala ti je dati pregnil, kad je ćelija bila ca.19-20mm, onda se ne bi pretvorila u cistu. a možda to i nije cista, na kraju krajeva, otkud znaš.

yes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 1/9/2012, 15:28

lakole ::meta, šaljem ti rode!
roda roda roda roda roda roda
ahosame, ciste su jako česte, samo većina žena nije na uzv pregledu svaki mjesec pa da ih primijete.
i ja sam imala jednu prije dva-tri ciklusa, čak mi je odgodila menstruaciju za više od 2 sedmice, i otišla je odmah sa prvim krvarenjem.
sačekaj do dana očekivanog krvarenja, pa uradi uzv opet, ako dobiješ -nakon krvarenja, ako ne - taman da dr vidi šta se dešava.

Hvala na podrsci lakole... osmeh srce
videcemo... planiram da malo 'oladim glavu' narednih par dana od svega toga, tj. bar da pokusam, pa cemo videti...ovako izludeh sestro slatka i sebe i sve oko sebe...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 1/9/2012, 16:30

Devojke i ovde da sarnem... ako nekom treba klomifen ili nesto od lekova za vto, ima u apoteci Igor, samo sto je stiglo.Danas sam bila i kupila ,650 din je klomifen...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od breskva 1/9/2012, 18:36

ahosame, ako ti je ranije na ultrazvuku bio samo jedan folikulčić, onda je to taj, što je sada 22mm, a ako su bila 2, moguće je da je ovulacija bila, a samim time i oplodnja. al i taj od 22mm možda danas, sutra pukne, ko zna, samo budite aktivni i srećno :)

breskva

Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu