KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 15/9/2012, 23:49

ljubav
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 16/9/2012, 07:52

Jocy, LaFolie, ajmo devojke do ostvarenja cilja igracice igracice igracice igracice igracice
sretan početak
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 16/9/2012, 08:00

Devojke, jel imala neka endometritis? Sta je to? Jel ima negde ovde da je pisano o tome pa da malo procitam? Trazila, pa ne nadjoh.
Ako neka zna link, pa da mi prosledi.
Hvaalaaa osmeh srce
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 16/9/2012, 09:14

Jocy, Bulevar, Lafe, ajd pa neka je sa srecom. Nemam smajlice sa telefona, ali zamisljajte one sto navijaju.

Ananana, mislim da je Milijana imala endometritis i da je nakon prve ture antibiotika ostala trudna sa Lenkom. Mislim da je.pisala na temi o histeroskopiji. Ja sad sa telefona ne mogu da ti zakacim link.

Vucice, ja se kunem u Mutaflor mada limunada mesto vode i u kombinaciji sa Paliseptom je takodje odlican lek protiv E. Coli. Jedno znam, sad sam pila antibiotike i stvarno ne znam kada ce me opet u to neko ubediti. Evo IV mesec za redom ne mogu da sredim cervikalni i vaginalni bris.

Meta, ja cu se potajno nadati i navijati unapred, da akumuliram dobru energiju za dva meseca pa da ti je posaljem Very Happy

Cure, virtuelni stisak. Odo da kuvam Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 16/9/2012, 11:24

Joci,Bulevar,Lafe srećno igracice igracice igracice

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/9/2012, 12:23

zaboravih juce Bulevar v Embarassed
Bulevar, neka je sa srecom i neka ovo bude dobitni postupak!!! igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 16/9/2012, 13:36

Hvala vam puno devojke moje na lepim željama ,verujem u ovaj postupak i želim blizance i bez njih se ne vraćam kući zagrljaj tako sam rekla i doktorici i sebi .
Joci i Lafe isto želim i vama pa da sve redom vučemo za nos

srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 16/9/2012, 13:40

Bulevar to je pravi stav, srecno osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 16/9/2012, 18:27

Bravo Bulevar, navijamo za blizance igracice igracice beba beba

Lilya, hvala draga puno na info cvet odoh da iscitam,...
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 16/9/2012, 18:33

orline ::
A jocy, kad vidim avatar, uvijek se oduševim.


Da, da to sam ja kad idem na zumbu... lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/9/2012, 18:59

Jocy, srećno draga, uspeće ovaj put igracice igracice igracice trudnica
La Folie, u tebi će rasti jedna mala orhideja likeit likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/9/2012, 23:19

cure,samo da pitam...moja drugarica je uradila vto u LE -ubacena su joj 3 emb.osmocelijska,pa je zanima dali je to dobro posto su osmocelijski? nema internet ,pa me je zamolila da pitam vas ovde na forumu.......koji je u sustini najbolji embrion akoji najgori? meni je na prosloj otp .listi vto-pisalo,KOMPAKTNA MORULA ? ni to neznam koliko je dobro,,,,objasnite mi malo sve to...hvala
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 16/9/2012, 23:23

Treći dan je odlično ako su osmoćelijski. Sad zavisi da li su fragmentovani ili ne. Nekad i od fragmentovanih bude beba, nije pravilo, ali je bolje kad nisu.

https://kutak.forumotion.com/t621-kvalitet-embriona
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 16/9/2012, 23:24

Morula je prelaz ka blastociti. Obično je embrion u tom stadijumu četvrti dan, a peti i šesti blasta, no ponekad i peti dan bude morula.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/9/2012, 23:37

orline ::Treći dan je odlično ako su osmoćelijski. Sad zavisi da li su fragmentovani ili ne. Nekad i od fragmentovanih bude beba, nije pravilo, ali je bolje kad nisu.

https://kutak.forumotion.com/t621-kvalitet-embriona
a sta znaci to FRAGMENTOVANI ILI NE-?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/9/2012, 08:17

Najbolje je kada je embrion cist, da nema tamnih mrlja po obodu...gledala sam slice lepih i cistih embriona, a i takvih sa fragmentacijama. Bolje je da nema fragmentacija. http://www.advancedfertility.com/embryoquality.htm
Sto se tice osmocelijskih, morula ili blastocista, uglavnom se misli da su najbolje blaste, pa morule, pa onda osmocelijski i cetvorocelijski, u smislu sansi za uspeh. Drugi opet misle da je bolje da se embrion razvija do blaste u materici, nego u laboratoriji. Nasla sam podatke, da ipak nije zvanicno dokazano da je uspeh sa blastama veci nego sa 8-celijskim embrionima. Kao i da nema veze da li je dugi ili kratki protokol bolji. Zavisi sta zeni vise odgovara. Ne moze se reci da je u konkretnom slucaju bolje da je dugi ili kratki protokol, ili vracanje embriona na 3., 4. ili 5. dan.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2272
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu